Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anchara Alijansa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anchara Alijansa Empty
PostajNaslov: Anchara Alijansa   Anchara Alijansa Icon_minitimepet srp 15, 2016 9:45 pm

Na ovu hipoteticku galakticku federaciju,ili hipoteticku naprednu vanzemaljsku civilizaciju ili imperiju sam danas naleteo na netu.Prvi put sam se susreo sa ovom temom-aspektom,nemam blagu predstavu o cemu se tu radi,osim da je na izvrnuti nacin povezana sa Ajkovom teorijom zavere u vezi cuvenih Draco-Reptila i Grejsa?Imate li iole neku predstavu o cemu bi tu hipoteticki moglo biti? ;) .
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Anchara Alijansa Empty
PostajNaslov: Re: Anchara Alijansa   Anchara Alijansa Icon_minitimesub srp 16, 2016 12:11 am

Hipotetski bi rekao da svi oni koji misle da izvanzemaljci postoje ubiti nisu sigurni u što vjeruju. Naravno da postoje. E sad što oni rade, koliko su napredni i kako izgledaju to ostaje na našoj mašti jer dokaza nema budimo iskreni sve su to naklapanja! Tako je bill i pre 2000 godina. Ko što zašto? Isto je i sa astronautima(ljepi uštigoljen katolički dečkić odlući postat pilot) zabrije malo u vakum u crnilo beskonačno i shvati da nije u raju u kraljevstvu nebeskom več da su ga krivo učili i onda mu sine pa nismo sami.
Iskreno tu su snama i oni vode iste brige to si ja mislim!
Ali kad si več ruku nemožemo dat onda nam ostaje komunikacija! E sad svaka čast onima koji ulove val pa nešto saznaju sa kanala! Rekao bi ja da su oni skliznuli sa vala!
Mediterano nema budnih viš da cijela nacija spava-vise na fejsu!!! Trebalo bi grupu rasprt na fejsu isključivo radi reklame. Morti se ko i zbudi! 😅
Osim ako ne! A da ih pozovemo na čajanku...
Majke mi ja sam več umoran. Budan umoran.
Evo ja ti mogu reči da ih nisam vidio na astralu. Ustvari nisam vidio nijednog aliena kakvim Ih opisivaju u medijima. A vido sam svašta. Ali sam shvatio da nam žele pomoč isto ko i mi njima da shvatimo kako spavamo i da se trebamo probuditi jer nema tog boga u svemiru koji će ti braniti da živiš slobodno bez straha i koji će te kočiti u razvoju a stvorio te je da se razvijaš.
Čak i ovi krugovi u žitu se razvijaju u skladu sa našim razvojom inteligencije i tehnike pa bi bilo glupo reć da ih stvara netko ili nešto što nema veze sa planetom Zemlje i razvojom civilizacije na njoj. Oni su ljudsko-tehnološki projekt.
I još ktome rekao bi da nas tehnologija šiba sa sviješču jer se hrani nama i uz nas napreduje i razvija se koliko god se mi tome protivili.
Budan umoran a nikako da zaspim.
Prokletstvo!
[Vrh] Go down
 
Anchara Alijansa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: