Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Američki izbori 2016.

Go down 
+6
Chakotay
Mediterano Blanco
waldox
web dust
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepon sij 30, 2017 9:25 pm

Mislim da je vrijeme da se otvori Donald Trump tema. Preporučujem da ju ti otvoriš.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimeuto sij 31, 2017 12:39 am

ima dobra montaža na stvar "i am god" od taste -a (australaca)
sve rečeno-ušparamo temu
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesub vel 11, 2017 12:49 pm

[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepon vel 13, 2017 7:25 am

[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepon vel 13, 2017 7:30 am



America first, Mordor second! :D

"You have Trump Tower, we have Two Towers.." :D
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepon vel 13, 2017 9:35 am

rofl
- po svemu sudeći neide na dobro
Američki izbori 2016. - Page 4 352glko
Američki izbori 2016. - Page 4 Thtower1
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimeuto vel 14, 2017 9:46 pm

http://www.vecernji.hr/svijet/psihijatri-upozoravaju-donald-trump-zbog-emocionalne-nestabilnosti-nije-sposoban-da-bude-predsjednik-1149605
kak vijreme polako slaže dešavanja čini mi se sve vjerojatnija opcija da je trump samo partijica manipulacije lacmus trakom škavdre iza zavjese kongresa, kak bi se u intermezzu s budalom kratkog roka trajanja osluhnulo i kanaliziralo kako i kolko jako napuhavaju kinezi, putin, jači igrači, sitni diktatorčići i kao demokratski blok ekipe na vlasti po ostalim prćijama.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesri vel 15, 2017 7:33 pm

Oni koji se "natječu" za poziciju POTUS-a su od početka kupljeni. Vjerojatno Trump pripada konzervativnom establišmentu. No i dalje sam mišljenja da je i takav bolji od Hitlery Clinton.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 16, 2017 9:45 am

nis siguran da ima razlike, izgleda mi pa klub iza zavjese kongresa ima nekoliko postava figura: za sondiranje, otvaranje partije, tie break, produžetke .... neš u tom smislu.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimened vel 19, 2017 1:12 pm

Nećemo nikad saznati koliko je i da li je Trump bolji od Hilary jer je ona sad ispala iz trke, ona nije u centru pažnje. A ovo glupo govedo je svakako katastrofa koja može i hoće unazaditi USA za sljedećih 50 godina. Najnoviji biser - izmislio je teroristički napad u Švedskoj. Ako to nije (potencijalno) zakuhavanje međunarodnih odnosa, ja ne znam šta jeste. Vrlo efikasno on zastrašuje narod, umjesto da smiruje strasti i pozove na razumno rješavanje problema kao što bi svaki diplomat uradio, on drvlje i kamenje na novinare, fejk njuuuz omg, svi su mu fejk njuz, što može imati za posljedicu da ljudi više ne vjeruju nikom, odnosno da stvara golemu paranoju i postavi sebe kao diktatora. Gore od paranoje je jedino imat Alexa Jonesa kao jedino sredstvo informiranja.
A evo i govora o "problemima u Švedskoj"
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/donald-trump-last-night-in-sweden-terror-attack-melbourne-florida-campaign-rally-a7588021.html?cmpid=facebook-post[url=http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/donald-trump-last-night-in-sweden-terror-attack-melbourne-florida-campaign-rally-a7588021.html?cmpid=facebook-post]
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimeuto vel 21, 2017 1:00 am

Švedska ima ogromne probleme s muslimanima (i sa stavom prema domoljublju), a to što je bubnuo "teroristički napad" nije toliko ni daleko od istine, naprotiv, dobit će ih.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesri vel 22, 2017 3:23 pm

par statističkih detalja pro/contra ne/izmišljenog terorističkog napada i ozbiljnijeg izbjeglićkog podrivanja švedske državane i društvene stabilnosti;.... http://www.vecernji.hr/svijet/terorizam-kriminal-i-imigracija-u-svedskoj-ima-li-trump-pravo-1151397

moguće, vrijeme će otkriti možda skrivenije motive ksenofoničnog temelja trumpove kampanje. evo npr. drugi temelj trumpove kampanje - respekt prema diktatoru putinu i partnerskije pozicioniranje prema rusiji izgleda ima korijen u osobnom bogatstvu i interesima. kut iz kojega ta priča djeluje skroz nepoltički i bez ambicioznih političko-idealističkijih namjera demaskira kako trumpovu tako i putinovu nmjeru za naprednijim modusom međuodnosa država i naroda. ko zna kaj tek može bit iza priče o mexicancima (i udaru na ford i gm koji su vlasnici večine japanskih, korejske, malezijske autoindustrije i saaba i ...) -?sukob industrijskog kapitala s građevinarsko-realestate-bankarskim kapitalom koji je u principu svugdi kao i igre na sreću prvenstveno operativna mafijaška institucija za pranje love.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesri vel 22, 2017 6:47 pm

Nemam ništa protiv suradnje Rusije i SAD-a. Švedska je odavno Švedistan, Trump nije ništa krivo rekao, to je država koja je toliko smiješna da se iskreno čudim kako se još drži na nogama. Neznam za narod, ali političare bi im trebalo zatvoriti ili zauvijek udaljiti od politike te dovest baš "pro Švedska" ljude.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesri vel 22, 2017 7:47 pm

si siguran?
možeš malo obrazložit?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimesri vel 22, 2017 8:31 pm

Jel me zajebavaš? Daj si malo pogledaj što se događa tamo da ne pitaš takva pitanja. Sweden is beyond ridiculous.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 23, 2017 9:15 am

ne zajebavam.
znam dost detalja o švedskoj, još od 70-tih. prošlog stoljeća.
skroz ozbiljno te pitam; kak zaključke temeljiš ? 8)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 23, 2017 10:09 am

Na onome što se događa. U Švedskoj je sranje. Točka. Postala je toliko smiješna država u kojoj se non stop pazi što se govori, jer jako lako te je proglasiti nacistom.
Recimo HDZ i SDP bi ti u Švedskoj bili ultra desničarska (fašistička) i komunistička stranka. To je totalno ridikulozno.
Ima toliko priča, sve se može vidjeti od youtubera koji tamo žive i pročitati da je naprosto nevjerojatno.

Muslimani apsolutno caruju, rade što hoće, svaka akcija protiv njih se naziva fašizmom i etiketira se te ljude doživotno.
Pod akcijom ne mislim "ubijanje", nego tipa neki lik siluje (btw, porast tog zločina s dolaskom muslimana), a ti ga tužiš, velika šansa da će dobiti minimalnu kaznu, jer ne žele ispasti rasisti.
Također, ako je potraga za nekim, a ta osoba je musliman, nema slike na tjeralici. Zašto?
Zato što ne žele da narod skuži da su "ne bijeli (LOL)" narodi unutar Švedske koji rade većinu zločina. Onda bi fakat zapravo postali rasisti prema njima.

Uglavnom, čvrsto vjerujem da će nedugo prije rata, Švedska postati glavni grad islamske države u Europi i da će biti povezani s Njemačkom, koja je dobila svoju porciju kulturnog bogastva dolaskom "imigranata".
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 23, 2017 12:57 pm

moguće si upravu u predviđanju rasnog rata - ne vjerujem da bu tak, sadašnja zbunjola situacija (od norveške do francuske) danak je kompromisu kapitalističke socijalne države i intenzivne getoizacije europskih gradova 60/80-tih začinjen bosansko-htrvatsko-srpskim egzodusom 90-tih. ovaj novi, milenijski val bjega od rata i bjede oplahnul je uspavane države i fest popunjena geta u laganom krčkanju.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 23, 2017 1:50 pm

Pazi ovo. Ako ja kužim da će se dogoditi sranje ako pustiš brdo muslimana totalno nekompatibilnih (ovo nije samo moje mišljenje, više puta su izrazili mišljenje da ne žele) s europskom kulturom u europu, kako onda Merkelica naprimjer to ne kuži, okružena s brdo savjetnika puno pametnijim i informiranijim od mene?

Odgovor mi se konstantno nameće. Oni to jako dobro znaju i žele kaos, i da iz kaosa nešto nastane. Vjerojatno je to Red. Red iz kaosa. A kako će to napravit? Pa jednostavno, pustit će da muslimani postanu većina u tim državama (a hoće, pogledaj demografiju) i da ostatak Europe jednostavno objavi rat samoj sebi. To bi praktički bile frakcije unutar Europe koje bi se borile.
Muslimani, koje bi favoritizirale prčvarnice s bliskog istoka poput Katara i SA, a na suprotnoj strani obični građani, tj. Europski narodi.

Mislim da je cilj uništenje islama, žele to sranje da se ljudi okrenu protiv islama i unište ga. A kad se to dogodi, vjerojatno bi okrivili netolerantnost kršćanstva i drugih religija i možda zabranili sve religije.
Time bi malo po malo nastao Brave New World ili New World Order.

Vidim da na internetu ima puno ljudi koji vide ovaj obrazac. Svi se slažemo s ovim prvim odlomkom koji sam napisao, ali onda se razilazimo po pitanju rješenja. Znači, koja bi bila uloga Hrvatske/SAD/Kine/Japana, etc. u tome, da li bi se svi morali boriti, da li će islam zbilja bit uništen ili će postati glavna svjetska religija, itd. itd.

P.S. Na netu ima ona proročanstva babe vange i nisam siguran da su legit, ali ono što je zanimljivo da piše u jednom dijelu da islam osvaja svijet.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimečet vel 23, 2017 2:04 pm

hm, dost se tu razilazimo. ja jesam zagovornik proširivanja kritičko paranoičke metode u socijalno-ekonomsku sferu analitke zbilje ali navedene teze previše prilagođavaju činjenice tak da rekao bih premalo su kritične a previše su paranoične.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepet vel 24, 2017 1:10 am

Ma ja mislim da su Hrvatska, BiH i Srbija države budućnosti. Mi se ustvari iseljavamo u tolikom broju da bismo pomogli tim jadnim Šveđanima i Francuzima sa tim svojim jadnim i smiješnim državama i da ih naučimo šta je prava sloboda govora i demokracija, pa jel tako ili nije.
[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimepet vel 24, 2017 1:12 am

web dust je napisao/la:
par statističkih detalja pro/contra ne/izmišljenog terorističkog napada i ozbiljnijeg izbjeglićkog podrivanja švedske državane i društvene stabilnosti;.... http://www.vecernji.hr/svijet/terorizam-kriminal-i-imigracija-u-svedskoj-ima-li-trump-pravo-1151397

moguće, vrijeme će otkriti možda skrivenije motive ksenofoničnog temelja trumpove kampanje. evo npr. drugi temelj trumpove kampanje - respekt prema diktatoru putinu i partnerskije pozicioniranje prema rusiji izgleda ima korijen u osobnom bogatstvu i interesima. kut iz kojega ta priča djeluje skroz nepoltički i bez ambicioznih političko-idealističkijih namjera demaskira kako trumpovu tako i putinovu nmjeru za naprednijim modusom međuodnosa država i naroda. ko zna kaj tek može bit iza priče o mexicancima (i udaru na ford i gm koji su vlasnici večine japanskih, korejske, malezijske autoindustrije i saaba i ...) -?sukob industrijskog kapitala s građevinarsko-realestate-bankarskim kapitalom koji je u principu svugdi kao i igre na sreću prvenstveno operativna mafijaška institucija za pranje love.

cheer 5
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimened vel 26, 2017 2:47 pm

Ariadne_1 je napisao/la:
Ma ja mislim da su Hrvatska, BiH i Srbija države budućnosti. Mi se ustvari iseljavamo u tolikom broju da bismo pomogli tim jadnim Šveđanima i Francuzima sa tim svojim jadnim i smiješnim državama i da ih naučimo šta je prava sloboda govora i demokracija, pa jel tako ili nije.
nebi bil tak optimističan. neznam kolko ćemo im sirotima pomoć no prema svemu sudeći, kak nam naše uprave skidaju kožu s leđa  giba oni koji zbrišu jedini imaju šanse produžit nacionalni genetski materijal. u domiciljnim zemljama normalne ljude zatrt će u genu a ostat će samo komesari, bogatuni, frizeri, modisti (i kučni ljubimci i celebrity .....) i ostala plijesanj -parit će se među sobom do debilizma i izumiranja zdravog genetskog materijala.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimened vel 26, 2017 4:13 pm

Keep going Sweden! So Tolerant!

[Vrh] Go down
Ariadne_1
Višestanični organizam



Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 51
Age : 31
Location : Sarajevo
Registration date : 09.10.2014

Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitimened vel 26, 2017 11:57 pm

web dust je napisao/la:
Ariadne_1 je napisao/la:
Ma ja mislim da su Hrvatska, BiH i Srbija države budućnosti. Mi se ustvari iseljavamo u tolikom broju da bismo pomogli tim jadnim Šveđanima i Francuzima sa tim svojim jadnim i smiješnim državama i da ih naučimo šta je prava sloboda govora i demokracija, pa jel tako ili nije.
nebi bil tak optimističan. neznam kolko ćemo im sirotima pomoć no prema svemu sudeći, kak nam naše uprave skidaju kožu s leđa  giba oni koji zbrišu jedini imaju šanse produžit nacionalni genetski materijal. u domiciljnim zemljama normalne ljude zatrt će u genu a ostat će samo komesari, bogatuni, frizeri, modisti (i kučni ljubimci i celebrity .....) i ostala plijesanj -parit će se među sobom do debilizma i izumiranja zdravog genetskog materijala.

'twas a joke lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Američki izbori 2016. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Američki izbori 2016.   Američki izbori 2016. - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Američki izbori 2016.
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Izbori-glasovanje
» Houston, We Have a Problem! (2016)
» Predsjednicki izbori RH - kandidati
» izbori 2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: