Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:13 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

sex izvan braka je grijeh, isus je rekao da samo ako pogledas zenu s pozudom to je grijeh, i za zene vrijedi isto, a ako je netko u braku, to se odnosi na druge zene ili muskarce....nema odnosa prije braka

Nemoj mi reć da nikad nisi osjetio požudu prema nekoj lipoj ženi kad si je vidio na ulici, ili prema muškarcu, ovisi o sklonostima??? Nisi promislio nešto tipa ''baš je dobra, kako bi je/ga rado...'' Fino rečeno. To je nemoguće...

Jesi ti oženjen?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:18 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ovo ti je moj zivot:
Psalam 1,1 Blago čovjeku koji ne slijedi savjeta opakih, ne staje na putu grešničkom i ne sjeda u zbor podrugljivaca,
Psalam 1,2 već uživa u Zakonu Jahvinu, o Zakonu njegovu misli dan i noć.
a sto bi po tebi ja trebao raditi?????????


Opet nisi rekao ono što su te pitali. Nas sve zanima kako ti provodiš dan, a ti samo citiraš bibliju.
Daj napiši ka šta normalni ljudi pišu svojim ričima kako provodiš dan??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:18 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ovo ti je moj zivot:
Psalam 1,1 Blago čovjeku koji ne slijedi savjeta opakih, ne staje na putu grešničkom i ne sjeda u zbor podrugljivaca,
Psalam 1,2 već uživa u Zakonu Jahvinu, o Zakonu njegovu misli dan i noć.
a sto bi po tebi ja trebao raditi?????????


To nije tvoj zivot. To je citat iz Biblije.

Tvoj zivot bi bio...ustanem se pa pola sata molim za gladne, onda se pomolim prije dorucka pa idem u skolu, fax, posao...poslijepodne citam Bibliju, onda se pola sata molim za mrtve, potom se pomolim pa rucam, nakon rucka se odmorim, onda odem u svoju vjersku zajednicu gdje zajednicki molimo za mir i ljubav...

Ili ovo...ujutro se ustanem, doruckujem i idem u skolu, fax, posao...kad dojedm kuci rucam, odmorim se i idem malo prodavat citate ljudima i glumit pravednika, a u biti nemam pojma sto pricam al obzirom je to internet nitko me ne zna...

Eto TO bi bili moguci primjeri tvog zivota.

Ajd sad ti. :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:26 pm

malena je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

sex izvan braka je grijeh, isus je rekao da samo ako pogledas zenu s pozudom to je grijeh, i za zene vrijedi isto, a ako je netko u braku, to se odnosi na druge zene ili muskarce....nema odnosa prije braka

Nemoj mi reć da nikad nisi osjetio požudu prema nekoj lipoj ženi kad si je vidio na ulici, ili prema muškarcu, ovisi o sklonostima??? Nisi promislio nešto tipa ''baš je dobra, kako bi je/ga rado...'' Fino rečeno. To je nemoguće...

Jesi ti oženjen?

kakvi muškarci??? oš da isusa infarkt drmne??? lolcina
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:32 pm

gloria_g je napisao/la:
kakvi muškarci??? oš da isusa infarkt drmne??? lolcina

Pa eto...
Ja i tako smatram da su svi svećenici u duši homoseksualci jer vole muškarca. I za boga i za isusa kažu da su muškarci, stoga....
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 2:37 pm

Naravno pojaviće se napadi i čopori straha u onih koji su kontrolisani tijelom. Ali ovaj materijal nije pisan za one zaglavljene u heteroseksualnoj močvari. Ovo je jedan od najvećih strahova tijela i Orionskog carstva, otkad je spojeno sa tobom tražeći da otkrije ko si ti, nastupajući u skladu sa igrom, vanzemaljska DNA komanda i obratno vašoj pravoj prirodi. Isto kao što odbacujete i prerastate vašu dječju odjeću, tako ćete odbaciti i heteroseksualnost čak i biseksualnost ali u svoje vrijeme, u skladu sa putem. Ovo dovodi do zaključka tri stvari o biseksualnim komentarima koja ću podjeliti sa čitačima Matrix V. Uzmite u obzir ono što ste pročitali. Kada dođe vaše vrijeme, vi ćete razumijeti sve sa ah-ha- buđenjem.

PRIRODA INKARNACIJSKE BISEKSUALNOST
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:39 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

glazba je sotonsko najace oruzije!

Pošto sam već jednom sotonsko oružje, izgleda da sam još jednom, jer uživam u gazbi i stvaram je i ne vidim nikakvog sotonu u tome, već eventualno ljubav.


A sad malo šale:
Izgleda da onaj tko odslao tu porkuku nije znao svirati i bio je ljubomoran na muzičare. lolcina
Zna se ona stara vježbom do savršenstva.

problem je ako trazis u muzici snagu,srecu,zadovoljstvo,radost,ispunjenje...tad si u sotonskoj zamci

Muzika me ispunjava, volim glazbu svih vrsta, jer svaka vrsta ima i dobre i loše strane npr. jesi li ikad čuo "Slavonsku rapsodiju" od Adolfa Götza ili možda "Oblivion" od Astora Piazzolle? Ili čak "Dnevnik Anne Frank" Federica Garcie Lorce?
Ako to poslušaš i srce ti ostane tvrdo kao i prije, onda nisi čovjek tada si ti u sotonskoj zamci, jer nemaš ljubavi, nemaš emocije ne poznaješ umjetnost.
A s muzikom na jednu stranu tražiš snagu, sreću, zadovoljstvo, radost, ne ispunjenje.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:42 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja se na nikoga nisam ljutio, niti mu rekao nesto ruzno, niti cu to uciniti,cemu onda taj citat????

Istina ljutio se nisi.
Ali rekao si ružno i to kad kažeš da su svi koji nemaju mišljenje kao ti sotone i spadaju u pakao i onda kad kažeš da je glazba sotonska, a znaš li koliko profesionalnih i amaterskih muzičara ima na svijetu, a da ne brojimo tu i ljubitelje glazbe.

Stoga nemoj reći da ne vrijeđaš. Jer lažeš, a laž je grijeh.

ja ne lazem, glazba je sotonsko najace oruzije kojojm odvaja od boga!
Opet vrijeđaš. doh I opet sve tvoje neistomišljenike trpaš u pakao i sotone.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:47 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja sad vec osjecam snagu i silu vjecnog zivota!

Kako?

E da, baj d vej.
Nemojte citirati/quotati nepotrebno, jer bezveze trošite stranice na forumu i prostor na serveru, činite to slično kako Aleksandar Veliki čini.
Hvala.

onaj koji primi duha svetoga to dobije i osjeti, zato ti kazem da bi bill gates da svu lovu nebi taj osjecaj prodao i to sto sam dobio.

Hebrejima 6,4 Zaista, onima koji su jednom prosvijetljeni, i okusili dar nebeski, i postali dionici Duha Svetoga,
Hebrejima 6,5 i okusili Lijepu riječ Božju i snage budućega svijeta.

Gledaj, ja sam prosti čovjek sa sela ne razumijem takvu vrstu filozofije.
Ja razumijem ovako:
idemo pokositi travu.
Kako?
Uzmi kosu, uzmi tobolac i brus, natoči u tobolac vode kako bi brus bio mokar.
Uđi u njivu, naoštri kosu, zamahni desno lijevo i tako se kosi.

A ne razumijem ovako:
idemo pokositi travu.
Kako?
Kosa ti je opasan alat, možeš se njome i porezati, a najbolje se kosi kad to radiš s duhom.

I što sam sad saznao.
Pitam te kako, a ti mi ne objašnjavaš kako nego pišeš citate.
Ugledaj se malo na nas seljake, prosti ljudi, a poruku poslati znaju.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:50 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
moras duhovno napredovati i odbacivati s vremenom sve sto smeta kristu da bi usao u tvoje srce, kaze isus: moli i dat ce ti se
primiti duha jer dar od boga, to on daje ako vrsis njegovu volju...trebas naculiti uci i gledati i zeljeti da saznas koja je volja bozja u vezi svega u nasem zivotu, ti to ne mozes otkriti koja je volja, moras traziti od boga da ti pokaze istinu...

To te ja pitam, a ne neke tamo citate koji su izvučeni iz konteksta i koje 110% ljudi ne razumije.

Dakle, trebam moliti. OK. To činim.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:51 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
to nisam rekao!

Dakle, ne prihvaćaš druge. Ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe.

Ovo ti je drugi.

kad bi rekao da je kuran od boga, onda bi lagao

Prema tome što si rekao u svakom slučaju ti si u grijehu.

Ali ja na to ne gledam tako i ako prihvaćam druge tada ne mogu griješiti.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:54 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Dečko, jednak si kao i ja i svatko drugi na ovoj planeti, nisi spešl i nisi drugačiji, samo imaš predrasude koje pokušavaš zakrpati.
Takve predrasude imamo svi mi.

Svaki "pravi" vjernik, je zapravo fanatik. Jer kad bi tebi tvoj bog rekao da trebaš ubiti. Ti bi to napravio jer imaš veliku vjeru.
Tako i muslimanski vjerski fanatici imaju veliku vjeru, nakrcaju se eksplozivom i ubijaju svoju braću po vjeri u svojoj zemlji na svome ognjištu. Misliš li da oni misle da rade loše?

Dok njihovi treneri izvlače "čestice" - citate iz Kurana i tako tumeče cijelu vjeru. Misliš li da oni rade dobro?

ja sam sad spasen, da sad dodje isus, ako ti sad nisi spasen onda razmisli gdje ti je vjera, ja ne kazem da cu sutra biti spasen, ali sada jesam, jer mi duh govori koji je u meni, gle ti si tjelesan i tezis tjelesnim stvarima a ja duhovan i tezim duhovnim, ono sto je tebi ludost, meni je hrana, a sto je meni ludost, tebi je hrana.....

Rimljanima 8,16 Sam Duh susvjedok je s našim duhom da smo djeca Božja.
Rimljanima 8,14 Svi koje vodi Duh Božji sinovi su Božji.

Rimljanima 8,5 Da, oni koji žive po tijelu, teže za onim što je tjelesno; a koji po Duhu, za onim što je Duhovo:
Rimljanima 8,6 težnja je tijela smrt, a težnja Duha život i mir.
Rimljanima 8,7 Jer težnja je tijela protivna Bogu: zakonu se Božjemu ne podvrgava, a i ne može.
Rimljanima 8,8 Oni pak koji su u tijelu, ne mogu se Bogu svidjeti.
Rimljanima 8,9 A vi niste u tijelu, nego u Duhu, ako Duh Božji prebiva u vama. A nema li tko Duha Kristova, taj nije njegov.

Izgleda da nisi shvatio što sam te pitao.
Pitao sam. Da li smatraš da vjernici smiju ubijati, ako im bog to govori?
A drugo je pitanje bilo da li smatraš da se smije česticama svetoga pisma opisivati čitvao sveto pismo?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:57 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

opet govoris protiv biblije!

Otkrivenje 1,7 Gle, dolazi s oblacima i gledat će ga svako oko, svi koji su ga proboli, i naricat će nad njim sva plemena zemaljska. Da! Amen.
Otkrivenje 1,8 Ja sam Alfa i Omega, govori Gospodin Bog - Onaj koji jest i koji bijaše i koji dolazi, Svevladar.

zasto govoris protiv biblije, koje si ti vjere?

OK. Griješim. (opaska autora, vidiš ja čak i priznajem da griješim, dok ti niti to, ali to sad nije bitno)

Zašto onda nitko nije htio primiti Josipa i Mariju kad im je bilo potrebno, a svi su vidjeli koga oni donose?
Jer po tome što si sad rekao svi su trebali znati tko je on i što je on.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 3:58 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

nitko ne moze biti bozje djete ako ga isus ne krsti svojim duhom, a znanje napuhuje a ljubav izgradjuje!

Dakle, ti smatraš da ako voliš matematiku više od svih na svijetu istu znati bolje od svih. scratch scratch scratch

ako nemas ljubavi, znanje ti ne pomaze

Također ako nemaš znanja ljubav ti ne pomaže.[/quote]

isus je rekao, badava sve ako nemate ljubavi prema svima, kaze isus ljubite neprijatelje i molite za one koji vas progone.[/quote]

Upravo tako. Isus je rekao da sve ljubite, ali nije rekao da ne učite, i nije rekao da znanje ne pomaže.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:01 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

adam i eva su bili vegani

A Isus i Martin Luther nisu.
:cheers:

isus je jeo meso jer nakon potopa je bilo malo biljaka, ali danas isus nebi jeo meso, ali to ne znaci da ga ti ne smijes jesti, ali postoje neciste koje nebi smio, pitaj boga sto je dobro, moli ga da ti kaze...
Idi danas u Svetu Zemlju i jedi samo trave. To ti je isto kao da odeš u vakuum i dišeš zrak.
Pročitaj koje bilje tamo raste i u kojim količinama, mi smo sretni što živimo gdje živimo i u kojoj klimi živimo pa imamo mnogo biljaka. Odi malo na Velebit ili još bolje na Biokovo ili u Dalmatinsku zagoru, pa ćeš tamo vidijeti kako je super biti vegetarijanac.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:03 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja govorim o isusu i bibliji, a ne o kuranu ili vedama...ako ti zelis da ti zivot bude naporan i ako ga zelis zivjeti bez isusa koji je svoj zivot dao za tebe, ok bog to postuje, a sotona to obozava i jedva ceka, ali ti nece reci da si u njegovom kraljevstvu, jer je lazov i prevarant....

Život i treba biti naporan i težak.
Svatko treba nositi svoj križ.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:09 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja znam da se kalendarom nije nista promjenilo, svi dani su isti, samo neznam zasto ja na subotnji dan osjecam silu i obavezu da ga postujem, a vjerujem da ti bas previse ne maris za nedjelju, samo da znas i sotonisti svetkuju nedjelju....

To što ti znaš je relativno isto kao i ono što ja znam.
Ali puno je vjerovatnije da je kalendar drugačiji nego da nije.
A to što ti osjećaš subotom silu i obvezu to je druga stvar.
Možda bih i mario za nedjelju više kad bih mogao, ali dragi moj sugrađanine ja sam ti radnička klasa koja nema slobodu, samo rad do krajnje potrošenosti, a kad si ti potrošen zamjene te drugim. Ili ti živiš u nekom drugom sustavu?
A to što sotonisti svetkuju nedjelju nije me briga pa i fašisti su svetkovali nedjelju i ne znači da sam fašist, komunisti su bili za bratstvo i jedninstvo, pa ne znači da sam komunist, kapitalisti su bili za slobodno tržište pa ne znači da sam kapitalist.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:12 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


krscanstvo postoji prije katolicizma!

A katolicizam puno prije od protestantizma.

Što si s time htio reći?

ja sam krscanin

I ja isto, ajmo se onda poštovati i ljubiti, a ne vrijeđati i praviti razlike. ides

zasto onda govoris protiv biblije

Možda i jesam govorio protiv biblije. Ali pošto smo mi ljudi jedinke i svatko shvaća svijet na svoj način ono što ja smatram uvredom ti smatraš herojstvom i ono što ja smatram realnim ti smatraš uvredom.

Opet ponavljam, ajmo se onda poštivati i ljubiti, a ne vrijeđati i praviti razlike. ides
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:16 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tallina je napisao/la:
Isuse i Bože spasi nas svih zemaljskih isusa i oslobodi nas napasti.

ja nisam isus, nego onaj koji je duzan da sve obavjesti o njegovom dolasku....

Ti si dakle nešto kao sv. Ivan Krstitelj?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:18 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ne!
ja sam onaj koji vjeruje bogu i dopusta mu da ga bog vodi, zato bog za takve kaze:
1. Petrova 2,9 A vi ste rod izabrani, kraljevsko svećenstvo, sveti puk, narod stečeni da naviještate silna djela Onoga koji vas iz tame pozva k divnom svjetlu svojemu;
1. Petrova 2,10 vi, nekoć Ne-narod, a sada Narod Božji; vi Ne-mili, a sada Mili.
1. Petrova 2,11 Ljubljeni! Zaklinjem vas da se kao pridošlice i putnici klonite putenih požuda koje vojuju protiv duše;
1. Petrova 2,12 življenje vaše među poganima neka bude uzorno da upravo onim za što vas sada potvaraju kao zločince, pošto promotre vaša dobra djela, proslave Boga u dan pohoda.

Drago mi je što smatraš da sam ja u pravu i da je tvoje mišljenje krivo i subjetivno.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:22 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Sad me je puklo jedno pitanje.
isuse koji dolaziš kako opisuješ ljubav između dvoje?
Što je to?
Kako?
Gdje?

Hvala na iskrenom odgovoru.

sex izvan braka je grijeh, isus je rekao da samo ako pogledas zenu s pozudom to je grijeh, i za zene vrijedi isto, a ako je netko u braku, to se odnosi na druge zene ili muskarce....nema odnosa prije braka

Iako sam za to siguran da je grijeh s tim se ne slažem.
Pitanja o seksualnosti su mi jedna od najdažih pitanja.
Ljubav i spolni čin jeste umjetnost i ljubav, jer ne možeš ljubiti, ako ne znaš kako isto kao što neznaš moliti ako ti netko ne pomogne.
Tu me možeš svrstati u najgoreg grešnika. Seks je dobar i protiv njega nemam ništa, ali protiv promiskuitetnosti imam sve.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:26 pm

malena je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
kakvi muškarci??? oš da isusa infarkt drmne??? lolcina

Pa eto...
Ja i tako smatram da su svi svećenici u duši homoseksualci jer vole muškarca. I za boga i za isusa kažu da su muškarci, stoga....

Tu malo vrijeđaš.
A Bog nema spola on je Jahve - onaj koji jest, a može i ona koja jest.
A za svećenike kao pedere, vjerovatno ima i takvih u postotku približnom kao i u ostalom svijetu. Znaš da svećenici imaju i časne. :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:28 pm

@isus koji dolazi

Možda bi ti morao malo poraditi na ekumeni prije nego još više odbiješ ljudi od sebe.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:36 pm

gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
to nisam rekao!

Dakle, ne prihvaćaš druge. Ljubi bližnjega svoga kao samoga sebe.

Ovo ti je drugi.

kad bi rekao da je kuran od boga, onda bi lagao

kuran nije, a biblija je. e sad si me fakat raspizdio!!!
sram te bilo - i promjeni nik, jer je sramota da to ime koristiš!!!!!!!

jedan je bog i samo je jedna knjiga ispravna, meni duh sveti svjedoci

ma majketi, i to je tvoja knjiga i tvoj bog jel???
ti fakat nisi svjestan!!!!!

meni duh sveti svjedoci sve, o tome je isus govorio da ce nam poslati svog duha koji ce biti uz nas, a koji je dokaz za druge vjere?
meni se sve sto pise biblija dogodilo, to mi je dokaz!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:42 pm

malena je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

sex izvan braka je grijeh, isus je rekao da samo ako pogledas zenu s pozudom to je grijeh, i za zene vrijedi isto, a ako je netko u braku, to se odnosi na druge zene ili muskarce....nema odnosa prije braka

Nemoj mi reć da nikad nisi osjetio požudu prema nekoj lipoj ženi kad si je vidio na ulici, ili prema muškarcu, ovisi o sklonostima??? Nisi promislio nešto tipa ''baš je dobra, kako bi je/ga rado...'' Fino rečeno. To je nemoguće...

Jesi ti oženjen?

ja sam se molio da mi isus da snage da se mogu kontrolirati i da me sotona kad vidim neku sredjenu zenu, ne kusa na grijeh, a isus je rekao da je grijeh ako samo pozelis izvan braka, i mene sotona kusa i danas ali mi tada isus daje snagu da ne razvijam u glavi tu pozudu.

"Nisi promislio nešto tipa ''baš je dobra, kako bi je/ga rado...'' Fino rečeno. To je nemoguće..."
ja tako ne razmisljam, ali tebi je to ludost ako tako razmisaljam:

1. Korinćanima 2,9 Nego, kako je pisano: Što oko ne vidje, i uho ne ču, i u srce čovječje ne uđe, to pripravi Bog onima koji ga ljube.
1. Korinćanima 2,10 A nama to Bog objavi po Duhu jer Duh sve proniče, i dubine Božje.
1. Korinćanima 2,11 Jer tko od ljudi zna što je u čovjeku osim duha čovječjega u njemu? Tako i što je u Bogu, nitko ne zna osim Duha Božjega.
1. Korinćanima 2,12 A mi, mi ne primismo duha svijeta, nego Duha koji je od Boga da znamo čime nas je obdario Bog.
1. Korinćanima 2,13 To i navješćujemo, ne naučenim riječima čovječje mudrosti, nego naukom Duha izlažući duhovno duhovnima.
1. Korinćanima 2,14 Naravan čovjek ne prima što je od Duha Božjega; njemu je to ludost i ne može spoznati jer po Duhu valja prosuđivati.
1. Korinćanima 2,15 Duhovan pak prosuđuje sve, a njega nitko ne prosuđuje.
1. Korinćanima 2,16 Jer tko spozna misao Gospodnju, tko da ga pouči? A mi imamo misao Kristovu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: