Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:33 pm

Aaaaa...HCl! Ja ovo malo l procitala kao veliko I Boink
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 4:40 pm

ništa, ja ću se morati malo sa isusekom poigrati... cerek
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 5:18 pm

sanja je napisao/la:
ništa, ja ću se morati malo sa isusekom poigrati... cerek

Poigraj se kao ona mala plava iz spota, stranicu prije. lovely
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:30 pm

mislim da će mu dosta bit kad vidi tvoj avatar Aleksandra
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:32 pm

da, mislim da je aleksandra mirna od ikd - žmirit će na njenim postovima i preskakat ih :P :P :P
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 6:51 pm

erm.. okeej..

imam ja jedno pitanje za autora ove teme.

ljudi imaju slobodnu volju, valjda. Tako je po bibliji i po kršćanstvu, među osnovnim stvarima. Znači, možemo raditi što god želimo. ok.
ali, s druge strane, ukoliko sagriješimo, ići ćemo u to 'ognjeno jezero', odnosno pakao, vječne muke itd.
A reci ti meni..
Uzmimo jedan primjer iz svakodnevnog zivota.
Dođe ti netko i prijeti ti smrću, recimo, uperi ti pištolj u zatiljak i kaže 'učini to i to ili ću te ubiti'.
I to je slobodna volja, ha?

Ista stvar kod kršćanstva. Bog pun ljubavi, praštanja, prijeti paklenim mukama ukoliko ga izričito ne poštujemo i slušamo njegove zapovijedi.
A dobra mi je ta slobodna volja.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 8:26 pm

Boink
silver, stvarno nista ne razumijes
Ako imas Isusa u srcu, redovito citas Bibliju klececi, ides u Crkvu (sacuvajboze katolicku) tebi se nemoze desiti takvo sto.
Helooou, citaj malo, covjek je sve objasnio, citirao.
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 37
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 8:32 pm

lol lol lol lolcina
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:08 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ponavljam, internet je nacin komunikacije, sto je grijeh ako pricam s vama o Bogu, sto je tu lose.
Znaci ono sta ti je od koristi to nije grjeh a on sta tebi nije od koristi to je grjeh. Jel ti znas od cega je nastao internet a ???

Citat :
ali muzika je losa, jer od nje nema koristi.
Zasto ti slusas muziku, sto ti ona daje? ovo pitanje je za sve!
Ni ti nisi od koristi pa ti niko ne kaze da si los ili da te je sotona stvorio!
Slusam da se opustim, da se smirim i Boze moj da uzivam u melodiji !

I opet isto a... pa jel ti ne shvacas ili sta scratch shock
Citat :
1. BOG je nadahnuo ljude svojim duhom i oni su to zapisali!
DOKAZI da je to bio Bog a ne netko drugi !!!!

Citat :
2. ISUS rece: blago onima koji ne vide, a vjeruju!
DOKAZI da je Isus Bozji sin !!!

Citat :
3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
DOKAZI da je to tako, sta onda sa muslimanima i svim ostali ???

Citat :
4. netko je sve ovo stvorio, ako postoji stvorenje, onda postoji i stvoritelj, ako je svijet ovako dizajniran, onda postoji i dizajner, nemoguce je da su sva bica toliko savrsena, bez mane i da je to slucajno, sad ces me pitati sto je sa bolesnim ljudima(to je posljedica grijeha).
opsjednuca npr. su od sotone ili njegovih demona...ljudi cine grijeh jer ih netko na to potice- sotona
Slazem sa da je sve ovo presavrseno da bi moglo nastati slucajno.
Onda si tu u jako velikom grjehu jer mislim (a nisam izgleda jedini) da si ti jako bolestan u glavu!

Citat :
5. pojasni mi, ne kuzim?
Pa kaj ne citas Bibliju ili.... ajd ljepo procitaj Bibliju pa ces skuziti pitanje.

to je ono sto sam i rekao, trazis u muzici da te opusti...
a ISUS je rekao da ako smo umorni i optereceni, da dodjemo k njemu i on ce nas odmoriti, a nitko bez Boga ne moze zivjeti, ne mozes zivjeti bez onoga koji te stvorio.
Hebem te corava i mutava !!! :x
Gdje su dokazi na moja pitanja ajde junacino nadi ih vec jednom, Kad das dokaze onda teraj svoje a ne ovako

Citat :
Izaija 1,28 Otpadnici i grešnici skršit će se zajedno, a oni što Jahvu napuštaju poginut će.
Alo vjernice i citaoce biblije a sta je sa ovim Ne spominji ime Bozje uzalud
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimepon vel 04, 2008 10:42 pm

@Silver...vidi se da si ti novi na ovoj temi...srecom GG te je vec uputio... lolcina

@Tutankhamon... lolcina lolcina lolcina Ja cu riknit od tvojih komentara lolcinalolcina
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:23 am

gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
ma naravno. tip je munjen 100 na sat. nije pri sebi....
i meni dođe da se izdernjam , štoviše budi u meni najgore moguće reakcije, pa si pomislim da bi bila gora od njega tada....

oni cija su djela nepravedna i nisu po Bozjim nacelima, su u tami i ne zele doci k ISUSU koji je svijetlo, da se njihova djela nebi vidjela, zato ne dolaze k nemu, nego ostaju u tami, a onaj cija su djela pravedna on dolazi k Bogu jer zeli da se pokazu njegova djela...

pa jeb...jel ti znaš normalno razgovarat - bez Isusa - o najobičnijim stvarima...npr. jel voliš jesti prokulice? a da ne upitaš Isusa za odgovor - jesi li kad čuo za ono: ne izusti ime Boga svoga uzalud.
(tako nekako ide - ne volim citirati )

a ti neznas pricati bez psovanja! ti meni govoris sto je dobro a sto nije.
kreni prvo od sebe!
kad vec spominjes zapovjed, napisi mi svih deset

e o tome se i radi - to je ono kaj sam maloprije rekla - izvlačiš iz mene ono najodvratnije, nije mi jasno zakaj - a inače ne psujem, pa se i sama čudim svojoj rekaciji ovdje....

nitko ne moze zivjeti po bibliskim nacelima ako mu ISUS ne da snage za to!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:26 am

imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(

trebas se pokajati za grijehe i kad se pokajes vise ih ne ciniti, ali samo ti ISUS moze pokazati sto je lose u tvom zivotu i s cime trebas prestati, da bi zivjela vjeru, moras citati bibliju i moliti.
nece biti spasen onaj koji vjeruje u Boga, nego onaj koji mu vjeruje i koji mu je povjerio svoj zivot
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:27 am

gloria_g je napisao/la:
imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(

dakle, koje ti glupsti melješ...pa ne mogu vjerovat
di si to čuo - tko te takve gadarije naučio affraid affraid
strašno....

provjeri
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:32 am

Namcor je napisao/la:
Evo prijatelju...

7smrtnih grijeha

1.oholost
2.skrtost
3.bludnost
4.zavist
5.neumjerenost u jelu i picu
6.srditost
7.lijenost

10 Bozjih zapovjedi

1. Ja sam Gospodin Bog tvoj: nemaj drugih bogova uz mene.
2. Ne izusti ime Gospodina Boga svojega uzalud.
3. Spomeni se, da svetkujes dan Gospodnji.
4. Postuj oca i majku, da dugo zivis i dobro ti bude na zemlji.
5. Ne ubij.
6. Ne sagrijesi bludno.
7. Ne ukradi.
8. Ne reci lazna svjedocanstva.
9. Ne pozeli tudjeg zenidbenog druga.
10. Ne pozeli nikakve tudje stvari.

mislio sam na zapovjedi iz biblije, a one glase ovako:


1. Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva. Nemoj imati drugih bogova uz mene.
2. Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca - onih koji me mrze - na djeci do trećeg i četvrtog koljena, a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovjedi.
3. Ne uzimaj uzalud imena Jahve, Boga svoga, jer Jahve ne oprašta onome koji uzalud izgovara ime njegovo.
4. Sjeti se da svetkuješ dan subotni. Šest dana radi i obavljaj sav svoj posao. A sedmoga je dana subota, počinak posvećen Jahvi, Bogu tvojemu. Tada nikakva posla nemoj raditi: ni ti, ni sin tvoj, ni kći tvoja, ni sluga tvoj, ni sluškinja tvoja, ni živina tvoja, niti došljak koji se nađe unutar tvojih vrata. Ta i Jahve je šest dana stvarao nebo, zemlju i more i sve što je u njima, a sedmoga je dana počinuo. Stoga je Jahve blagoslovio i posvetio dan subotni.
5.Poštuj oca svoga i majku svoju, da imadneš dug život na zemlji koju ti dâ Jahve, Bog tvoj.
6. Ne ubij!
7. Ne učini preljuba!
8. Ne ukradi!
9. Ne svjedoči lažno na bližnjega svoga!
10. Ne poželi kuće bližnjega svoga! Ne poželi žene bližnjega svoga; ni sluge njegova, ni sluškinje njegove, ni vola njegova, ni magarca njegova, niti išta što je bližnjega tvoga!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:39 am

Namcor je napisao/la:
Pitao si me ranije da ti napisem zapovijedi. Eto ti zapovijedi i smrtni grijesi. Kazes da mi bog mora otvoriti oci da razumijem Bibliju. A od kud ti ideja da ju ne razumijem?
Kazes da da sam za Isusa bih bila i za tebe, a ne protiv tebe...ne bih rekla...ne bih rekla zato jer ti i Isus niste jedno. Ako sam ZA Isusa ne moram bit ZA tebe. A prvi razlog je taj sto kada tebe ljudi citaju dozivljavaju otpor...ti svojim postovima odbijas od Biblije...i zato te ne dozivaljvam kao nekog kome je Bog otvorio oci... Onda kada se to dogodi iz tvojih rijeci ce se citati ljubav, a ne sve drugo osim ljubavi kao sto je trenutno slucaj.

procitaj kako ce izgledati sud:

Otkrivenje 14,6 I vidjeh: drugi jedan anđeo leti posred neba s evanđeljem vječnim da ga proglasi svim pozemljarima, svakom narodu i plemenu i jeziku i puku.
Otkrivenje 14,7 Viče iza glasa: "Bojte se Boga i dajte mu slavu jer dođe čas suda njegova! I poklonite se njemu koji stvori nebo i zemlju i more i izvore voda!
Otkrivenje 14,8 Za njim eto drugog anđela koji govori: "Pade, pade Babilon, veliki koji vinom gnjeva i bluda svojega opi sve narode!
Otkrivenje 14,9 Za njima eto i trećeg anđela koji vikaše iza glasa: "Tko god se klanja Zvijeri i kipu njezinu te primi žig na čelo ili ruku,
Otkrivenje 14,10 pit će vino gnjeva Božjega, nerazvodnjeno, natočeno već u čaši srdžbe njegove! I bit će udaren na muke u ognju i sumporu svetim anđelima naočigled i naočigled Jaganjcu.
Otkrivenje 14,11 Dim muke njihove suklja u vijeke vjekova. Ni danju ni noću nemaju počinka oni koji se klanjaju Zvijeri i kipu njezinu i tko god primi žig s imenom njezinim.
Otkrivenje 14,12 U tom je postojanost svetih - onih što čuvaju zapovijedi Božje i vjeru Isusovu.
Otkrivenje 14,13 I začujem glas s neba: "Piši! Od sada blaženi mrtvi koji umiru u Gospodinu! Da, govori Duh, neka otpočinu od svojih trudova! Jer prate ih djela njihova!
Otkrivenje 14,14 I vidjeh: gle, bijel oblak, a na oblak sjede Netko kao Sin Čovječji; na glavi mu zlatan vijenac, u ruci oštar srp.
Otkrivenje 14,15 I drugi jedan anđeo iziđe iz hrama vičući iza glasa onomu što sjedi na oblaku: "Mahni srpom i žanji jer dođe čas žetvi, zrela je žetva zemaljska!
Otkrivenje 14,16 I onaj što sjedi na oblaku baci srp na zemlju i zemlja bi požnjevena.
Otkrivenje 14,17 I drugi jedan anđeo iziđe iz hrama nebeskoga. I on imaše oštar srp.
Otkrivenje 14,18 I od žrtvenika iziđe drugi anđeo - onaj koji ima vlast nad ognjem - pa povika iza glasa onomu, s oštrim srpom: "Mahni oštrim srpom i poberi grozdove u vinogradu zemaljskom jer sazri grožđe!
Otkrivenje 14,19 I anđeo baci srp na zemlju i obra vinograd zemaljski, a obrano baci u veliku kacu gnjeva Božjega.
Otkrivenje 14,20 Gazila se kaca izvan grada te poteče krv iz kace konjima do uzda, tisuću i šest stotina stadija uokolo.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:46 am

https://www.youtube.com/watch?v=MklvJCbajt4

Ako ne lažeš o svojim godinama, ovo je stvoreno kad si imao 2 godine.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:53 am

silver je napisao/la:
erm.. okeej..

imam ja jedno pitanje za autora ove teme.

ljudi imaju slobodnu volju, valjda. Tako je po bibliji i po kršćanstvu, među osnovnim stvarima. Znači, možemo raditi što god želimo. ok.
ali, s druge strane, ukoliko sagriješimo, ići ćemo u to 'ognjeno jezero', odnosno pakao, vječne muke itd.
A reci ti meni..
Uzmimo jedan primjer iz svakodnevnog zivota.
Dođe ti netko i prijeti ti smrću, recimo, uperi ti pištolj u zatiljak i kaže 'učini to i to ili ću te ubiti'.
I to je slobodna volja, ha?

Ista stvar kod kršćanstva. Bog pun ljubavi, praštanja, prijeti paklenim mukama ukoliko ga izričito ne poštujemo i slušamo njegove zapovijedi.
A dobra mi je ta slobodna volja.

Bog nece dovesti u takvu situaciju onoga koji ga naziva Ocem i koji postuje njegove zapovjedi i zivi po Bozjoj volji, Bog kod svoje djece radi da sve ide k dobru.

za one koji se ne zele pokloniti Bogu i postivati zapovjedi:

Otkrivenje 14,9 Za njima eto i trećeg anđela koji vikaše iza glasa: "Tko god se klanja Zvijeri i kipu njezinu te primi žig na čelo ili ruku,
Otkrivenje 14,10 pit će vino gnjeva Božjega, nerazvodnjeno, natočeno već u čaši srdžbe njegove! I bit će udaren na muke u ognju i sumporu svetim anđelima naočigled i naočigled Jaganjcu.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 12:59 am

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ponavljam, internet je nacin komunikacije, sto je grijeh ako pricam s vama o Bogu, sto je tu lose.
Znaci ono sta ti je od koristi to nije grjeh a on sta tebi nije od koristi to je grjeh. Jel ti znas od cega je nastao internet a ???

Citat :
ali muzika je losa, jer od nje nema koristi.
Zasto ti slusas muziku, sto ti ona daje? ovo pitanje je za sve!
Ni ti nisi od koristi pa ti niko ne kaze da si los ili da te je sotona stvorio!
Slusam da se opustim, da se smirim i Boze moj da uzivam u melodiji !

I opet isto a... pa jel ti ne shvacas ili sta scratch shock
Citat :
1. BOG je nadahnuo ljude svojim duhom i oni su to zapisali!
DOKAZI da je to bio Bog a ne netko drugi !!!!

Citat :
2. ISUS rece: blago onima koji ne vide, a vjeruju!
DOKAZI da je Isus Bozji sin !!!

Citat :
3. ne postoji vise vjera, postoji samo jedna, a to je ona koja je po bibliskim nacelima.
DOKAZI da je to tako, sta onda sa muslimanima i svim ostali ???

Citat :
4. netko je sve ovo stvorio, ako postoji stvorenje, onda postoji i stvoritelj, ako je svijet ovako dizajniran, onda postoji i dizajner, nemoguce je da su sva bica toliko savrsena, bez mane i da je to slucajno, sad ces me pitati sto je sa bolesnim ljudima(to je posljedica grijeha).
opsjednuca npr. su od sotone ili njegovih demona...ljudi cine grijeh jer ih netko na to potice- sotona
Slazem sa da je sve ovo presavrseno da bi moglo nastati slucajno.
Onda si tu u jako velikom grjehu jer mislim (a nisam izgleda jedini) da si ti jako bolestan u glavu!

Citat :
5. pojasni mi, ne kuzim?
Pa kaj ne citas Bibliju ili.... ajd ljepo procitaj Bibliju pa ces skuziti pitanje.

to je ono sto sam i rekao, trazis u muzici da te opusti...
a ISUS je rekao da ako smo umorni i optereceni, da dodjemo k njemu i on ce nas odmoriti, a nitko bez Boga ne moze zivjeti, ne mozes zivjeti bez onoga koji te stvorio.
Hebem te corava i mutava !!! :x
Gdje su dokazi na moja pitanja ajde junacino nadi ih vec jednom, Kad das dokaze onda teraj svoje a ne ovako

Citat :
Izaija 1,28 Otpadnici i grešnici skršit će se zajedno, a oni što Jahvu napuštaju poginut će.
Alo vjernice i citaoce biblije a sta je sa ovim Ne spominji ime Bozje uzalud

Izaija 1,28 Otpadnici i grešnici skršit će se zajedno, a oni što Jahvu napuštaju poginut će.

pogledaj kako je priroda savrsena i sva stvorenja, netko je to savrsenstvo morao stvoriti, ne moze biti slucajnost.
psovanje nije uredu!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:13 am

Da ne misliš da je đavao ušao u mene evo ti jedan Anđeo.
Nadam se da se nećeš ljutiti i da ćeš na ovaj moj post odgovoriti. Hvala.
tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Borysc4a
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:46 am

tuzni tuzni
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:49 am

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
silver je napisao/la:
erm.. okeej..

imam ja jedno pitanje za autora ove teme.

ljudi imaju slobodnu volju, valjda. Tako je po bibliji i po kršćanstvu, među osnovnim stvarima. Znači, možemo raditi što god želimo. ok.
ali, s druge strane, ukoliko sagriješimo, ići ćemo u to 'ognjeno jezero', odnosno pakao, vječne muke itd.
A reci ti meni..
Uzmimo jedan primjer iz svakodnevnog zivota.
Dođe ti netko i prijeti ti smrću, recimo, uperi ti pištolj u zatiljak i kaže 'učini to i to ili ću te ubiti'.
I to je slobodna volja, ha?

Ista stvar kod kršćanstva. Bog pun ljubavi, praštanja, prijeti paklenim mukama ukoliko ga izričito ne poštujemo i slušamo njegove zapovijedi.
A dobra mi je ta slobodna volja.

Bog nece dovesti u takvu situaciju onoga koji ga naziva Ocem i koji postuje njegove zapovjedi i zivi po Bozjoj volji, Bog kod svoje djece radi da sve ide k dobru.

za one koji se ne zele pokloniti Bogu i postivati zapovjedi:

Otkrivenje 14,9 Za njima eto i trećeg anđela koji vikaše iza glasa: "Tko god se klanja Zvijeri i kipu njezinu te primi žig na čelo ili ruku,
Otkrivenje 14,10 pit će vino gnjeva Božjega, nerazvodnjeno, natočeno već u čaši srdžbe njegove! I bit će udaren na muke u ognju i sumporu svetim anđelima naočigled i naočigled Jaganjcu.

ni čovjek koji ti prijeti vatrenim oruzjem nece te dovesti u situaciju da te upuca ukoliko ga poslušaš. ali to nije slobodna volja. to je robovlasnički odnos.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 3:37 am

Bas lep andjeo... ;) *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 5:42 am

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
imzadi je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sami sotonisti se okupljaju nedjeljom, jer je to dan sunca, boga kojeg oni slave, a taj bog je sotona.
nikada nisam o tome razmišljala na taj način. shock
ja ne želim biti sotonist.
što točno trebam napraviti da se spasim?
nadam se da nije već prekasno... :(

trebas se pokajati za grijehe i kad se pokajes vise ih ne ciniti, ali samo ti ISUS moze pokazati sto je lose u tvom zivotu i s cime trebas prestati, da bi zivjela vjeru, moras citati bibliju i moliti.
nece biti spasen onaj koji vjeruje u Boga, nego onaj koji mu vjeruje i koji mu je povjerio svoj zivot
lolcina
imzadi, zar si očekivala drugačiji odgovor zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 11:43 am

malenaivi je napisao/la:
tuzni tuzni

Što?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:07 pm

@Aleksandar...vidim da si malo prosurfao Borisa i Royu...vidim i da ti se svidjaju slike...vidim i da imas dobar ukus... lovely

Bas mi je drago da ti se svidja...slike su im zbilja prekrasne... ljubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 36 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: