Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crni letač

Go down 
+4
yoco93cro
MoW
bodhisattva
Novus
8 posters
Autor/icaPoruka
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 12:26 am

Pozdrav! Jučer sam gledao "stare" fotke i primjetio nešto zanimljivo. Zapravo sam to na prvoj fotografiji primijetio već ranije, ali sam mislio da je mrlja na objektivu.  Jučer sam ih malo bolje promotrio i čini mi se da baš i nije mrlja na objektivu, jer "mrlja" nije na istoj poziciji i različitog je oblika. Danas sam vidio "to" i na ovoj četvrtoj fotografiji. Slike su uploadane po redu kako su fotografirane, makar se čini da su prva i druga zamijenile mjesta, ali nisu. Između druge i treće fotografije nalazi se jedna na kojoj se ne vidi ništa čudno, pa je zato nisam ni uploadao. Sve fotografije napravljene poslije i prije ovih toga dana na Kalniku ne sadrže (ili barem nisam primjetio) ništa čudno. Na trećoj i četvrtoj se teže primijeti. Zoomirane fotke su uploadane također po redu pojavljivanja. Paint je otvoren jer sam u njega prebacivao screenshotove, da ne bi bilo... Naravno, moram reći da "to" nismo uživo primjetili, niti ništa čudno. Ptica se dakako čini kao logično rješenje, međutim skeptičan sam zbog veličine, oblika, i boje, u što mi se baš ne uklapa jastreb, vrana ili gavran. (Fotografirano na Kalniku, 29.10.2016. u 13:42/43)
Crni letač 110[/url]
Crni letač 210
Crni letač 310
Crni letač 410
Crni letač 610
Crni letač 710
Crni letač 810
Crni letač 910


Zadnja promjena: yoco93cro; pet oľu 31, 2017 2:15 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 2:18 pm

mjenja oblik, videl sam nekad vreće za smeće vole dugo i daleko letat ak ih vjetar dobro zahvati.
btw: ak voliš fotografiju imamo igricu i baš nam neš neide najbolje. još jedno oko iza blende bi nas bitno pojačalo brojčano i motivacijski.
[Vrh] Go down
Novus
Prašina



Male
Libra Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Registration date : 29.03.2017

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 2:41 pm

Možda je ovo anorgansko biće. Na nekim snimkama koje navodno prikazuju takva bića, imaju baš ovakav oblik.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 2:45 pm

Letač. I ja bi htel letjet. Baš tak kak i taj. Nema čuda niti misterija samo postoji neznanje , sljepost, i lažni autoriteti....
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 2:46 pm

Letačko odijelo kojeg je konstruiro hrvat.
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 7:05 pm

web dust - rado bi se priključio, ali nije mi baš jasno kakve fotke očekuješ :)
Novus - sad sam malo čitao o njima. Ako imaš što konkretno, pošalji, prosim
bodhisattva - napisao sam crni letač jer to ne označava ništa, može biti ptica, može biti nešto paranormalno, može biti nešto na objektivu, ne aludiram na ništa, ali s razlogom nisam htio napisati NLO ili tako nešto. Postoje i čuda i misteriji, samo što su nam neki suviše poznati pa ih takvim ne smatramo, ipak je to stvar perspektive. Neznanje, tako je, upravo zato sam i napravio ovaj topic jer želim znati, ne očekujem ništa, prihvaćam sve. I sljepost, jer čovjekove oči prikazuju tek mali dio onoga što se ima za vidjeti, ali kako su lažni autoriteti došli u ovaj topic?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimečet oľu 30, 2017 11:33 pm

Prema fotkama rekao bih ili jastreb ili orao, ali prije orao. Gdje je fotografirano?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 2:17 am

MoW je napisao/la:
Prema fotkama rekao bih ili jastreb ili orao, ali prije orao. Gdje je fotografirano?
Na Kalniku 29.10.2016. Ptica jest jedno od logičnijih rješenja, al mislim da tu problem stvara boja, veličina i oblik.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 9:23 am

yoco93cro je napisao/la:
web dust - rado bi se priključio, ali nije mi baš jasno kakve fotke očekuješ :)
Novus - sad sam malo čitao o njima. Ako imaš što konkretno, pošalji, prosim
bodhisattva - napisao sam crni letač jer to ne označava ništa, može biti ptica, može biti nešto paranormalno, može biti nešto na objektivu, ne aludiram na ništa, ali s razlogom nisam htio napisati NLO ili tako nešto. Postoje i čuda i misteriji, samo što su nam neki suviše poznati pa ih takvim ne smatramo, ipak je to stvar perspektive. Neznanje, tako je, upravo zato sam i napravio ovaj topic jer želim znati, ne očekujem ništa, prihvaćam sve. I sljepost, jer čovjekove oči prikazuju tek mali dio onoga što se ima za vidjeti, ali kako su lažni autoriteti došli u ovaj topic?
po mom uvjerenju pristup temama je slobodan, nije bitno što onaj koji otvara temu očekuje već kakovu predođbu  o temi ti imaš. trenutačna tema je muzika -imamo samo dvije fotke a tema stoji od ljeta. možda bi ju trebali poništiti i postaviti novu. imaš li možda kakovu sugestiju?
[ako si zainteresiran pobrovsaj malo Svijet oko nas > Art> : Obavijest: Fotonatječaj , Umjetnost uz čaj , fotonatječaj *muzika* , Fotnonatjecaj Mindshift ]
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 12:37 pm

Paraglajderi su cesti tamo, iako bi to vjerojatno primjetio.
Zanimljive slike. Jel bio jak vjetar taj dan?
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 1:26 pm

Na kalniku postoji Paragliding klub Fenix. Letovi i crne mrlje su uobičajne tamo. Letači čak namjerno bacaju crne vreče za smeče kako je netko več usporedio crni objekt na slici da se provjere termike, vrtlozi struja zraka i nagle promjene struje...može biti svašta, i misterično i objašnjivo kao ptica. Dosta volim paragliding pa eto moje mišljenje.
Na kalniku postoji i škola paraglidinga i par uzletišta i sve je pod strogim nadzorom što škola i klub zahtjevaju i letovi su organizirani pa uaporediti datume na stranicama paragliding kluba Fenix bi mogao dosta toga objasnito. A možda djetetu pobjegao zmaj iz ruke, a i ljudi bacaju smeće u prirodu zločesti su. Vjetrovi na kalniku mogu biti močni.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 1:46 pm

Lako moguće da je velika vreća za smeće. A ako je možda kojim slučajem "paranormalno objašnjenje", i dalje držim da je možda anorgansko biće.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepet oľu 31, 2017 10:23 pm

anorganska bića ? kakva su to bića
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 1:40 am

Pitao sam stručnjaka za wildlife management i kaže da je kvaliteta fotografija preloša, ali kaže da bi mogle biti dvije različite ptice, crna roda i jastreb ili orao, što samo po sebi stvara nove poteškoće. Što me najviše "brine" jest da se ne sjećam da li sam tada vidio što na nebu, nego samo slikao krajobraz, jer to inače jako često radim, i sjećam se da dok sam prije gledao te fotke da sam mislio da je ovo neka mrlja na objektivu i zanemario to, ali ne znam, neću ništa reći jer se ne sjećam. Trebao sam ranije reagirati.
Koliko se sjećam nije bilo vjetra (barem ne značajnog) niti paraglajdera tamo taj dan, a ionako slike ni malo ne podsjećaju na to. A vreća za smeće - moguće, ali ne baš na Kalniku jer to nije urbano područje.
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 1:44 am

web dust je napisao/la:
anorganska bića ? kakva su to bića
ni ja nisam za to čuo prije nego je Novus spomenuo, međutim googlaj inorganic beings, ima svašta.
Za fotke: najviše volim fotkat prirodu, a u zadnje vrijeme volim ih uređivati u black i pagan metal stilu (kao album coveri), to je vezano za muziku :D , kao što je i sama priroda glazba, a ti mogu poslati neke uradke, pa ti procijeni, ako je dobro - dobro, ak ne - nikom ništ.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 8:32 am

Samo mi nije jasno zašto si stavio sliku svojih prijatelja. Nemoj se nikad pokazivati na internetu osim, ako to nije fejs / twitter / instagram.
I kaj se sad može dogoditi, netko naleti od tvojih poznanika na sliku i zaključi tko je fotograf (ti) i vidi da se raspituješ o velikim crnim letećim bićima, i eto ti, "yoco93cro" postane neki "onaj tamo opičeni lik".

P.S. Ja sam ista osoba kao i Novus. Novus profil sam izradio prije par dana samo kako bi mogao pitati moderatora za povratak lozinke koju sam zaboravio.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 1:17 pm

vidu se krila sigurno orao ili jastreb moguće i thunder bird,,nešto je letjelo šteta šta nije bilo blizu ali veliko je ,,
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 7:20 pm

yoco93cro je napisao/la:
web dust je napisao/la:
anorganska bića ? kakva su to bića
ni ja nisam za to čuo prije nego je Novus spomenuo, međutim googlaj inorganic beings, ima svašta.
Za fotke: najviše volim fotkat prirodu, a u zadnje vrijeme volim ih uređivati u black i pagan metal stilu (kao album coveri), to je vezano za muziku :D , kao što je i sama priroda glazba, a ti mogu poslati neke uradke, pa ti procijeni, ako je dobro -  dobro, ak ne - nikom ništ.
pošalji fotku koju ti najpristaje za "muziku" i mislim sa 3 možemo u drugi krug igre: glasanje,
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 10:11 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Samo mi nije jasno zašto si stavio sliku svojih prijatelja. Nemoj se nikad pokazivati na internetu osim, ako to nije fejs / twitter / instagram.
I kaj se sad može dogoditi, netko naleti od tvojih poznanika na sliku i zaključi tko je fotograf (ti) i vidi da se raspituješ o velikim crnim letećim bićima, i eto ti, "yoco93cro" postane neki "onaj tamo opičeni lik".

P.S. Ja sam ista osoba kao i Novus. Novus profil sam izradio prije par dana samo kako bi mogao pitati moderatora za povratak lozinke koju sam zaboravio.

Znam, ali nisam htio prčkati po slici. Oni znaju za ovo i ne smeta im, i mislim da u ovom slučaju ovdje nema opasnosti.
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesub tra 01, 2017 10:12 pm

waldox je napisao/la:
vidu se krila sigurno  orao ili jastreb  moguće i thunder bird,,nešto je letjelo šteta šta nije bilo blizu ali veliko je ,,
da sam bar tada imao mobitel koji sad imam :/
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimepon tra 03, 2017 10:32 pm

Anorgansko biće = vreća za smeće. lol!

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimeuto tra 04, 2017 4:02 pm

MoW je napisao/la:
Anorgansko biće = vreća za smeće. lol!

mow nisi nagual. progooglo sam.
Crni letač Lu-tesi-mview-image20150616-22901-1abyx7s
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesri tra 05, 2017 7:39 pm

^^To ti ne piše na Googleu. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitimesri tra 05, 2017 11:25 pm

piše,piše. pod castaneda. tebi se pričini vreća a nagual vidi crnog letača u pravoj supstanciji .Crni letač Lu-tesi-mview-image20150616-22901-1abyx7s
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crni letač Empty
PostajNaslov: Re: Crni letač   Crni letač Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crni letač
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Crni par dobio bijelo dijete
» NLO video zapisi
» Masivni crni objekt ispaljuje komete prema Zemlji
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: