Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljudi "opsjednuti" svemircima

Go down 
+3
bodhisattva
web dust
Alpha
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimesri tra 05, 2017 11:30 pm

Poznajete li (ili sami spadate u tu skupinu face ) ljude koji stalno iščekuju dolazak svemiraca?

Ne samo da očekuju te svemirce nego furaju ideju da su ti svemirci ziher neki kao spasitelji, super-rasa koja će riješiti sve zemaljske probleme...a kad kažem "zamaljske probleme" nekako mi se čini da se misli na osobne probleme ljudi koji žive u ovoj ideji/nadanju/halucinaciji face
Najbolje mi je da su vanzići uvijek 'rješenje problema' i uvijek su pozitivci. Mislim, zašto bi bili pozitivci? Moglo bi prije biti da nas (is)koriste za radnu snagu ili nešto...

Što mislite o tim ljudima? Meni se čine ko i bilo koji vjernici koji vjeruju u nevidljivo biće kojem se mole i koje će im onda riješiti njihove probleme. Možda i sami spadate u ovu grupaciju? Ako spadate, de, objasnite malo tu priču iz prve ruke! face
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimesri tra 05, 2017 11:37 pm

pa glejć na kaj nam selo od svijeta liči. meni bi fino sjeli neki svemirci kaj možeju šale pljunut do sim, tak da mogu razumit škvadru kaj valjda od očaja (ili već nekog poremečaja -prema osobnosti) otkine za njima.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 10:32 pm

Izbjegavam iznositi mišljenje o ljudima na glas. To mi je zadatak na kojem ću poraditi od sada.
Ali o izvanzemaljcima ću iznesti mišljenje. Njih brinu iste brige dal su sami, ima li koga osim njih, gdje su ti ljudi? Al nas promatraju. Što će učinit s nama kad razviju tehnologiju i dođu do nas. Mislim da i kod njih neki priželjkuju dolazak ljudi da ih takor spase, neki se boje a neke nije baš pretjerano briga. Neki alieni su svjesni našeg postojanja, neki nesvjesni našeg nepostojanja.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 10:40 pm

Ja nebi bio baš tako uvjeren da sam na tvome mjestu. Mi neznamo ništa o vanzemaljcima i da li uopće postoje, a kamoli o njihovim razmišljanjima i da li uopće percipiraju stvari kao i mi.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 11:10 pm

Nisam uvjeren već iznosim mišljenje.
Ako postoje moraju biti isti ko i mi. Došli smo do saznanja da sve u svemiru funkcionira isto. A to nam dokazuje univerzalni jezik matematika. Svi svemirci imaju istu matematiku i jedino nas ona veže. Zbroji 2 i 2 kladim se da bu na drugom kraju svemira zbroj isti.

Postoji samo Bog, njegova misao je sve, mi smo vibracija njegove svijesti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 11:31 pm

Zašto bi morali biti kao i mi? To uopće nema smisla. Tko kaže da išta zbrajaju, tko kaže da neke vrste nemaju razmišljanje veću su hive mind i robovi. Ima toliko varijabli.
Uostalom, postoji mogućnost i da je ovaj svemir obična simulacija, a da sve te velike udaljenosti postoje kako ljudi nebi mogli otkrivati dokle svemir seže. I da što dalje idemo, rezolucija postaje manja da se smanji naprezanje kompjutera koji ga pokreće.
O kompjuteru naravno ne govorim kao o hardveru s fizičkog postojanja već o nekome astralnom artefaktu koji je tako "nabijen" određenim zakonima da može kreirati svemir "ispod astrala", tj. fizički svemir.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 11:41 pm

Tema je mišljenje o ljudima...
koje čemo steći raspravom
ja ubiti i nemam čvrsto mišljenje o nićemu. Osim matematike... 😂
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 11:45 pm

Kolko god računaš dobiš isti rezultat, bitni su parametri koje uvrštavaš da se dobije drugačiji rezultat.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 06, 2017 11:54 pm

Bog postoji, nebi postojao da stvara razorne kreacije uništio bi sam sebe. Tako i ti u svojoj glavi uništavaš se sa razornim kreacijama. Ono što te drži pri svijesti-da postojiš-da se razvijaš je harmonija kreacija u tvojoj glavi. Kad uvidiš harmoniju u svojoj glavi znači da si stekao vijeru!
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepet tra 07, 2017 12:42 am

Vjerojatnije je da će nas vanzemaljci iskoristiti kao radnu snagu ako su superiorni u tehnologiji od nas nego da će nas milo gledati.
Naravno, budući da još nismo "upregnuti" znači jednu od tri stvari:
- nisu još došli tu
- došli su tu, ali smo preprimitivni da bismo ih zanimali
- došli su tu, ali ima i drugih, onih "dobrih" koji nas štite

Ja sam svakako za ovu treću opciju na temelju dostupnih mi informacija.

E sad, što se tiče ljudi koji su opsjednuti vanzićima, oni imaju svoje vlastite probleme koje ne mogu / ne znaju riješiti i onda traže neki izlaz. Ovo je samo moderni izlaz.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepet tra 07, 2017 8:59 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
.....................mogućnost i da je ovaj svemir obična simulacija, a da sve te velike udaljenosti postoje kako ljudi nebi mogli otkrivati dokle svemir seže. I da što dalje idemo, rezolucija postaje manja da se smanji naprezanje kompjutera koji ga pokreće.
O kompjuteru naravno ne govorim kao o hardveru s fizičkog postojanja već o nekome astralnom artefaktu koji je tako "nabijen" određenim zakonima da može kreirati svemir "ispod astrala", tj. fizički svemir.
he,he -to mi je najbolje; san posljednjeg perpetum mobile robota - zahvalno sječanje na kreatora; kada jedini preostali komad "jebačkog" hardvera putuje pustim svemirom i rekonstruira svaku sekundu svih svjetova i svih bivših i softverskih budućih bića
iz reda stvoriteljskih vrsti. svima nama sve ostaje isto, kao i do sada : biti najbolje što možemo i po mogučnosti sretni.
- povratak na temu: opcija u kojoj su jedini gubitnici oni koji se nadaju spasu u kontaktu sa višom vrstom iz svemirskih dubina, najviše dobijaju paranoidni teoretičari alienske zavjere -miran san i svakodnevicu bez stresa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepet tra 07, 2017 11:35 pm

Meni nije jasno na osnov čega neki ljudi smatraju da su vanzići po defaultu pozitivci.

[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimesub tra 08, 2017 9:21 am

- osjetilnosti najugroženije zbiljskim statusom zemaljske civilizacije se uglavnom love za "slamku spasa".
- optimistčni realisti predpostvljaju da tehnološki nivo koji omogučuje tripovanje po svemirima ima civilizacijsku bazu u sferama višim od običnog predatorskog nagona i humanoidne pohlepe.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 13, 2017 11:21 am

Ako pogledam u ljudskoj vrsti one koji se bave tehničko-tehnološkim razvojem onda vrlo lako vidimo da ti ljudi, najčešće, nemaju razvijeno socijalne vještine, empatiju niti naglašene emocije. To je skroz OK. Njima je mozak usmjeren u drugačije. Uglavnom, bilo bi prije za očekivati da takvi neki vanzići budu lišeni nekih etika i tako toga te da bi Zemaljska populacija postala labaratorij. U najboljem slučaju bi bili samo promatrani bez uplitanja. Ali ideja da bi onda oni došli pa nama pomagali... U čem bi nam to pomagali? Kako točno? Što bi se trebalo desiti da se ljudi prestanu borit, da prestanu iskorištavat druge (trgovina ljudima, djecom, prostitucija, izrabljivanje radne snage...), da uvide da su svi jednaki (po spolu, boji, vjeri...) i td.
Ma nema toga što bi ovi mogli napraviti. Osim da globalno nadrogiraju cjelokupnu ljudsku vrstu nekom drogom od koje su svi sretni ili tako nešto.

[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet tra 13, 2017 12:44 pm

Lice je odraz svijesti jer su ti snopovi živaca direktno povezani sa mozgom i njegovom aktivnošću.
Kad gledam ljude po ulici Neki bogami izgledaju ko svemirci. Opsjednutost njima može stvarno zakomplicirat osobno a i kolektivno shvačanje o postojanju inih a može i potaknut svojom voljom na daljnja istraživanja što nije loše za upoznavanje svemira i bića koja ga nastanjuju. Svi smo mi zodiak. A svemirci smo mi. Samo mjenjamo svijest. Ali nismo toga još svijesni!! 🐉
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepet tra 21, 2017 11:05 am

Da se razumijemo, pod "svemirci" sam mislila na vanzemaljce. Ne na nas. Nisam dovoljno precizno napisala naslov.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimesub tra 22, 2017 2:31 pm

Aha o nezemljanima se radi! Ima ih puno globalno ali opsjednutost nije velika a kod onih koji su opsjednuti, opsjednutost je velika! Što je i dobro da se preispita svaki dio univerza!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimened svi 07, 2017 12:44 pm

mnogi su imali bliske susrete s njim pa otmice ovo no a nitko još ne može potvrditi da li postoje bilo je slučajeva kroz povijest otmica betty i barney hilla, sivi su bili s crnim očima onaj policajac u soccoru vidio bijele aliene ,goblini iz hopkinsvilla kao gmazovi mali , alor 1959 ljudi u plavim uniformama s kacigama znači bilo ih je kako oni dolaze ovamo još se zna ,,,ali zašto bi bili sami usvemiru?i uvijek se različito opisuju ima više vrsta
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepon lip 05, 2017 4:09 pm

vemirci ako nas posjećuju zašto nas ne napadnu ili zašto ne žele doći ukontakt s nama igra mačke i miša cry
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimeuto lip 06, 2017 1:01 pm

To i ja kazem, jednostavno nije u redu sa njihove strane.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimeuto lip 06, 2017 1:21 pm

da volio bi jedanput da se to riješi ili postoje ili ne :)
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 271
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet lip 08, 2017 8:50 pm

Isto se i oni pitaju zašto nećemo doć do njih i igrat se malo s njima.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimečet lip 08, 2017 9:02 pm

mi ne možemo oni mogu durimse
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimepon srp 31, 2017 4:17 pm

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitimeuto kol 22, 2017 8:32 pm

Alpha je napisao/la:
Ako pogledam u ljudskoj vrsti one koji se bave tehničko-tehnološkim razvojem onda vrlo lako vidimo da ti ljudi, najčešće, nemaju razvijeno socijalne vještine, empatiju niti naglašene emocije. To je skroz OK. Njima je mozak usmjeren u drugačije. Uglavnom, bilo bi prije za očekivati da takvi neki vanzići budu lišeni nekih etika i tako toga te da bi Zemaljska populacija postala labaratorij. U najboljem slučaju bi bili samo promatrani bez uplitanja. Ali ideja da bi onda oni došli pa nama pomagali... U čem bi nam to pomagali? Kako točno? Što bi se trebalo desiti da se ljudi prestanu borit, da prestanu iskorištavat druge (trgovina ljudima, djecom, prostitucija, izrabljivanje radne snage...), da uvide da su svi jednaki (po spolu, boji, vjeri...) i td.
Ma nema toga što bi ovi mogli napraviti. Osim da globalno nadrogiraju cjelokupnu ljudsku vrstu nekom drogom od koje su svi sretni ili tako nešto.


Takva neka ideja globalnog "nadrogiravanja" je i bila ponuđena od strane nekih alternativnih autora. Naime, nema šanse da će svi reagirati povoljno kad se vanzemaljci pojave naveliko. Također, teško je očekivati da će ljudi, u normalnom stanju svijesti, biti sposobni voliti svakog drugog čovjeka ili drugo biće.
Tako se govori da vanzemaljci imaju neke zrake koje bi mogle djelovati tako da šire mir među ljudima, odnosno da djeluju tako da nam promijene stanje svijesti. Koliko je to dugotrajno ili u konačnici korisno, je drugo pitanje.
Steven Greer i druga ekipa smatra da tek kad budemo često sposobni boraviti u povišenom stanju svijesti da će nam se vanzemaljci ukazati. Dotad ćemo morati evoluirati. Koliko će to to trajati? Bojim se, jako dugo sudeći po stanju u svijetu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljudi "opsjednuti" svemircima Empty
PostajNaslov: Re: Ljudi "opsjednuti" svemircima   Ljudi "opsjednuti" svemircima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljudi "opsjednuti" svemircima
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» haunting in connecticut (opsjednuti)
» Bugarski znanstvenici u kontaktu sa svemircima
» Jer ljudi su ...
» ljudi na marsu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: