Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 TV prodaja nakita

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

TV prodaja nakita Empty
PostajNaslov: TV prodaja nakita   TV prodaja nakita Icon_minitimečet tra 13, 2017 10:56 am

TV prodaja nakita Maxresdefault

Jel tko kada gledao ovu tv prodaju nakita? Ja znam nekada upaliti tv u jutro dok popijem kafu i povratim tlak na normalu. I onda na DOMA TV ona jedna crnokosa cura vodi tu prodaju...

Uglavnom to ide tako da ona pokaže neki nakit koji kao košta recimo 2.000 kn i onda puca sniženja. Sinizi na 50 kn. Sa strane piše koliko komada ima i kao taj broj se smanjuje jer kao ljudi naručuju. Ona za to vrijeme objašnjava kako je taj nakit nevjerojatan. Pa onda kaže kako je jedinstven i unikatan i poseban. Može bit da neđe još koju istoznačnicu koju naniže... Ne mogu ja to sada ponovit al objašnjava žena kako ima posebnu ogrlicu, do sad neviđenu i jedinstvenu koja se sastoji od lančića i privjeska koji se, pazite sad, može skinuti i staviti na neku drugu ogrlicu ako želimo! Da, to je ta posebnost i dosadneviđenost! :D
Onda krene opisivat kako su kristali čisti i lucidni. I to su najčišći kristali. Al realno to je staklo.
Gledam ju jutros i nudi žena neki ogromanjski set nakita. Često nudi tako neke ogromne setove. Nemam pojma tko bi to nosio ili GDJE? Mislim, ako netko ide na takva primanja gdje bi se nešto u tom smislu moglo nositi, vjerojatno ne spada u one koje se ustaju u jutro i kupuju nakit za 69,24 kn. Uglavnom, kaže ona kako kupiš samo narukvicu (prilično kičastu i dok nisam skužila da je narukvica mislila sam da je diadema), naušnice, prsten i ogrlicu dobiješ besplatno. Naravno na svemu je ogromanjski kamen (tj. staklo). Ali to nije sve dobiješ i sjaj i kutijicu! A ja baš mislila da oni to tako pojedinačno uspu u kovertu pa pošalju. Jebote. Ali i sjaj dobiješ!

I tako lupa cura, lupa jedno pol sata (ili koliko traje emisija, ne znam) o raznom nakitu. I priča tako samo da kaže nešto. Nepovezano. Bedastoće. I prosto je nevjerojatna. Lupa s tolikim entuzijazmom da bi čovjek, da je ne posluša, rekao da priča smisleno i da čak razumije što je rekla. Fascinantno nešto.
Gledala sam ju opet jutros par minuta. Toliko je fascinantna. To fakat treba znat. Ljudi vjerojatno niti ne slušaju što ova priča već čuju samo taj entuzijazam. Uglavnom, poslušajte nekad. Možda izgubite koji IQ poen ako pretjerate ali vratit će se face rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

TV prodaja nakita Empty
PostajNaslov: Re: TV prodaja nakita   TV prodaja nakita Icon_minitimeuto tra 25, 2017 11:40 pm

Imam sreću što nemam tv zubo
Ali stvarno ima ludih ljudi.. vidim na faceu .. kad se pojave na onim buvljacima s nevjerojatnim sniženjima! Više nije 599,99 kn, već samo 60,99! Limitirano. naručite odmah i sl. A komentari milina.. ženskice tagaju dečke da im to kupe. Boink A neukus žešći.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

TV prodaja nakita Empty
PostajNaslov: Re: TV prodaja nakita   TV prodaja nakita Icon_minitimečet ruj 28, 2017 12:50 am

Tu sam emisiju vidjela slučajno na moru, a možda je to tamo i lokalni program misli, jer inače ujutro na šaltam te programe.
Uglavnom, sumnjičava sam prema takvim tv prodajama, makar 60 kuna i nije realno neki novac za baciti na nakit pa mislim da se osoba ne može ozbiljno zaletjeti. :P

Vjerojatno tako nešto pali, jer ljudi zovu. Ciljana publika su žene koje su valjda doma u to doba, a ide sa za logikom da ih cijena neće odbiti. Mislim da idu impulsi po minuti pa u tom grmu leži zec.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

TV prodaja nakita Empty
PostajNaslov: Re: TV prodaja nakita   TV prodaja nakita Icon_minitimeuto kol 20, 2019 1:03 pm

Dobro je to prikazano i isprdao South Park u epizodi "Cash for Gold".
To vjerojatno kupuju penzići budući da su uglavnom dosta naivni. Moja baka bi to vjerojatno kupila da je gledala emisiju.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content





TV prodaja nakita Empty
PostajNaslov: Re: TV prodaja nakita   TV prodaja nakita Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TV prodaja nakita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prodaja: Sony Ericsson K530i@W660i

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: