Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Smak svijeta 23.09.2017.

Go down 
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29068
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Smak svijeta 23.09.2017.    pet ruj 15, 2017 11:57 pm

Evo nam novog Smaka Svijeta. Predviđa se za 23.09.2017. LINK

Pa...krenimo odbrojavati.... 8)

8...

Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1558
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    ned ruj 17, 2017 6:07 pm

7,6,,
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=t9i6rF64tdU
xD
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    uto ruj 19, 2017 9:48 am

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1440
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    ned ruj 24, 2017 4:27 pm

Uff, dobro je.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    uto ruj 26, 2017 10:04 am

lik je već izašo sa nekim novim terminom za doomsday
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1440
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    uto ruj 26, 2017 2:13 pm

E jbg, bas kad sam se htio opustiti, a nista...
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sri ruj 27, 2017 5:53 pm

xD ne vele đabe da je život patnja
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1753
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sub vel 10, 2018 3:12 pm

Nije to novi,pocelo je 2012,sad je vec faza 'kroz iglene ushi'. Tolko do daljnjeg hug
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1868
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sub vel 10, 2018 6:18 pm

Daj napiši nešto više. Kahali je tu i tamo spomenuo nešto, ali isto nikad nije elaborirao previše. Smjena kralja, tako nešto. Osim ako sam ja slučajno preskočio to!?
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1753
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sub vel 10, 2018 10:45 pm

Ja sam to (sa par jos ljudi),nevezano za Kahalija, konstantovo po pucanju kolektivnog nesvjesnog krajem 2012,samo sam ovih valjda 5 godina gledao u sta to moze da se pretvori(valjda 90% svoje energije i vremena posvetih ispitivanju Horonzonskog polja oko Ambisa i kak se prave botnet mreze zombija bez linka ka kauzalu). To sa unutarnju vladu koja se mjenja,to sam i samo cuo od Kahalija i nisam bash dobro shvatao taj dio price tada.

S druge strane,po meni i imho,ta predaja 'palice dvojici novih' se vec desilo,doduse malo nakon datog datuma u temi( shokiralo bi vas gdje i kako,no to cuvam za sebe,za sada,takodje mozda znam sam pola price il pola predaje,no dobro).Sta tu u praksi znaci,sve i svasta,i svake sekunde se mjenja zavisnosti sta ko uradi,pomisli osjeti SADA do daljnjeg,vidim samo da su ukljuceni razni pecati o kojima prica i Otkrovenje Jovanovo i sad ak tu ima dobrih eshatologa, moze se dobiti dobra prica za pokolenja kako vrijeme bude odmicalo. Vezano za pecate,trube,Zvjer i Laznog proroka i Sotonu sa jedne strane,dolazak Nove Ere i Boginje/Majke u drugoj i ko zna sta jos.

Dakle,smak jeste poceo oko onog datuma 2012,a sad je pocelo nesto konacnije,zvuci malo nevjerovatno da se ovoliko sinhroniciteta poklapa,i valjda ekipa Gore nece bash da ceka unedogled.

Posto je Novus ZNATIZELJAN (i na jedan nacin vec zasticen zbog toga),nekako mi ima smisla da otvorim neke stvari,al definitivno ne vidim smisao ak se ne ukljuce i drugi Mudraci.Cisto sumnjam da ce biti tako,al eto.

Problem koji vidim je naravno citanje prorocanstava iz knjiga i zivljenje istih u datim vremenima,u ljudskim tjelima (nevezano za ostale razine u koje neko ima pristup).Da je velika borba izmedju raznih sila,to svi vidimo.Moj jedini savjet je cuvati sebe i MAJKU,ko je ima,jer glavna stvar kolko shvatam je grijeh prvog muskarca (nevezano za Adama,al primjenljivo na svako grijesno zacece) kojeg Isus 'treba' da ponisti konacno (zasto je to bitno nama?),Luciferovo 'kukanje i moljenje' zasto on mora da voli i da se povinuje takvome muskarcu kao simbolu,i zasto svako od nas (il bar ja) osjeca taj pritisak oca vise nego majke ('jer ja sam ''tebe'' napravio a ne ti mene').Radi se i o ulozi Jude Iskariota,njegove majke,kao i naravno cjele price oko Isusa i njegove majke. I oko Isusove Lile i njegovog nacina spusanja Crestn'e u Sebe (pojam cuh jedino od Kahalija,nidje niko drugi po netu il licno nije to spominjao).

Krishna je ocigledno drugacija lila,i cisto sumnjam da je Isus i Otac jedini 'vlasnici' Zemlje,na konto one da se sva Bozanstva razvijaju tako sto sluze jedni drugima,makar bila frka i teska vremena.

Dalje na konto toga,odnos Budizma i Buddha/Bodhisatvi prema Isusovoj Lili u ovim vremenima je NAJLOSIJE shvacena,jer je valjda i trebalo da bude tako.Mozda bi se Hriscani zacudili kad bi znali koga je Isus trazio za pomoc u ovim vremenima.

tu ima i dosta prokletstava koje se sada gase i unistavaju i dosta velikih igraca i dosta naravno gadova(vecina),kao i znakova Zvjeri.Nisam dobar sa teologijom,al mogu vidjeti stvari.Polozaj Balkana je definitivno jako specifican,jer valjda smo jedini koji imaju kolko tolku slobodu,s druge strane zivimo u BANANA drzavama.Uticaj vlasti je ovdje najlabaviji,te i sve promjene koje mozemo mi napraviti su mnogo lakse nego u drugim zemljama Zapada.Sada ih i pravimo.

Druga stvar su protoci vremena,i to sto razne licnosti iz prorocanstava kao i sami proroci,ovakvi il onakvi,mogu biti u vise vremenskih putanja istovremeno i biti fizicki samo prividi il uloge u ovim vremenima.Znam neke stvari koje bi shokirale sve eshatologe na zemlji,i sto je vjerovatno najsmjesnije malo ko bi mi vjerovao il uopste mogao pojmiti takav sljed stvari/dogadjaja. Neke stvari ni Isus nije mogao znati,te su se u medjuvremenu desavali razni 'dogovori' izmedju Bica ko ce koju ulogu da odigra.

Sa stanovista malog covjeka,sve je dualno,ili mrak,horor i vatra ili Svjetlo i sluzenje,tesko im je nekako da budu da na vise strana paralelno i da se Igraju.

Bitna je tu prica i oko spajanja Katolicke i Pravoslavne crkve,ili pak ponistavanje raznih vremenskih linija i kletvi vezanih za to.

Kahali je spomenuo promjene zakona fizike,i to vidim kao nesto sto se vec desava,kao i raznih drugih zakona,kao da se desava nekakav rascjep najveci u istoriji Svjeta.

Tolko zasad. Mene i dalje tu jedino interesuje gdje je picka od Milarepe? ;)

enjoy lovely
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1868
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sub vel 10, 2018 11:10 pm

primitive101 je napisao/la:

S druge strane,po meni i imho,ta predaja 'palice dvojici novih' se vec desilo,doduse malo nakon datog datuma u temi( shokiralo bi vas gdje i kako,no to cuvam za sebe,za sada,takodje mozda znam sam pola price il pola predaje,no dobro).Sta tu u praksi znaci,sve i svasta,i svake sekunde se mjenja zavisnosti sta ko uradi,pomisli osjeti SADA do daljnjeg,vidim samo da su ukljuceni razni pecati o kojima prica i Otkrovenje Jovanovo i sad ak tu ima dobrih eshatologa, moze se dobiti dobra prica za pokolenja kako vrijeme bude odmicalo. Vezano za pecate,trube,Zvjer i Laznog proroka i Sotonu sa jedne strane,dolazak Nove Ere i Boginje/Majke u drugoj i ko zna sta jos.

Dakle,smak jeste poceo oko onog datuma 2012,a sad je pocelo nesto konacnije,zvuci malo nevjerovatno da se ovoliko sinhroniciteta poklapa,i valjda ekipa Gore nece bash da ceka unedogled.

Vidiš, Turina je rekao da je Kralj, tj. Sanat Kumara umro jako davno, vjerojatno baš kad je i Isus razapet. To je navodno i bio cilj raspinjanja. Ubijanje takvoga bića koje bi bilo očigledno kršenje karmičkih zakona i koje bi uzrokovalo smrt SK. Da li ti smatraš SK prvim Kraljem ikada i da li je Kralj samo titula koju mogu imati bilo koja moćna bića koja preuzmu kontrolu nad ovim realitetom, tj. virtualom ili kako god hoćeš to zvati?

Citat :
Posto je Novus ZNATIZELJAN (i na jedan nacin vec zasticen zbog toga),nekako mi ima smisla da otvorim neke stvari,al definitivno ne vidim smisao ak se ne ukljuce i drugi Mudraci.Cisto sumnjam da ce biti tako,al eto.

Zaštićen? Hah, nikad nisam osjetio nikakvu zaštitu. Možda to znači da je onda jako dobra hahaha! Pravi su profesionalci u pitanju!

Citat :
Problem koji vidim je naravno citanje prorocanstava iz knjiga i zivljenje istih u datim vremenima,u ljudskim tjelima (nevezano za ostale razine u koje neko ima pristup).Da je velika borba izmedju raznih sila,to svi vidimo.Moj jedini savjet je cuvati sebe i MAJKU,ko je ima,jer glavna stvar kolko shvatam je grijeh prvog muskarca (nevezano za Adama,al primjenljivo na svako grijesno zacece) kojeg Isus 'treba' da ponisti konacno (zasto je to bitno nama?),Luciferovo 'kukanje i moljenje' zasto on mora da voli i da se povinuje takvome muskarcu kao simbolu,i zasto svako od nas (il bar ja) osjeca taj pritisak oca vise nego majke ('jer ja sam ''tebe'' napravio a ne ti mene').Radi se i o ulozi Jude Iskariota,njegove majke,kao i naravno cjele price oko Isusa i njegove majke. I oko Isusove Lile i njegovog nacina spusanja Crestn'e u Sebe (pojam cuh jedino od Kahalija,nidje niko drugi po netu il licno nije to spominjao).

Zanimljivo, nije mi poznata majka od Jude. Prvi put čujem to. Da li je on po tebi zbilja bio izdajnik ili je to bio dogovor ustvari?

Citat :

tu ima i dosta prokletstava koje se sada gase i unistavaju i dosta velikih igraca i dosta naravno gadova(vecina),kao i znakova Zvjeri.Nisam dobar sa teologijom,al mogu vidjeti stvari.Polozaj Balkana je definitivno jako specifican,jer valjda smo jedini koji imaju kolko tolku slobodu,s druge strane zivimo u BANANA drzavama.Uticaj vlasti je ovdje najlabaviji,te i sve promjene koje mozemo mi napraviti su mnogo lakse nego u drugim zemljama Zapada.Sada ih i pravimo.

Nisam tu baš toliko optimističan kao i ti. Slažem se doduše s činjenicom da imamo nekakvu vrstu slobode. Tj. mislim da je ta sloboda čisto rezultat činjenice da ovi koji drmaju na vrhu su jako nezainterisirani za nas. Kad su sprčili jugoslaviju, to im je bio praktički krajnji domet. Od tada su samo pasivna ruka koja gurka naše političare. Ni približno onome što rade primjerice u drugim zemljama svijeta.

Citat :
Druga stvar su protoci vremena,i to sto razne licnosti iz prorocanstava kao i sami proroci,ovakvi il onakvi,mogu biti u vise vremenskih putanja istovremeno i biti fizicki samo prividi il uloge u ovim vremenima.Znam neke stvari koje bi shokirale sve eshatologe na zemlji,i sto je vjerovatno najsmjesnije malo ko bi mi vjerovao il uopste mogao pojmiti takav sljed stvari/dogadjaja. Neke stvari ni Isus nije mogao znati,te su se u medjuvremenu desavali razni 'dogovori' izmedju Bica ko ce koju ulogu da odigra.

Jel smiješ napisati te stvari koje bi šokirale? Da li je Ivan ustvari imao viziju različitih osoba i događaja iz različitih vremena, ali je on to sve sveo na jedan veliki događaj. Znači ono, prvo se ovo dogodi pa nakon toga odmah nešto drugo, a ustvari možda pričamo o desecima godina razmaka i više?

Citat :
Bitna je tu prica i oko spajanja Katolicke i Pravoslavne crkve,ili pak ponistavanje raznih vremenskih linija i kletvi vezanih za to.

Kahali je spomenuo promjene zakona fizike,i to vidim kao nesto sto se vec desava,kao i raznih drugih zakona,kao da se desava nekakav rascjep najveci u istoriji Svjeta.

Kako to misliš spajanje Crkvi i poništavanje linija i kletvi vezanih za njih?

Isto tako, gdje je Kahali spominjao promjene zakona fizike te koje su to promjene konkretno? Ne govori o gravitaciji valjda? Jel misli možda na brzinu svjetlosti, jer sjećam se da je Sheldrake nešto pričao za to?

Citat :
Tolko zasad. Mene i dalje tu jedino interesuje gdje je picka od Milarepe? ;)

enjoy lovely

Nisam siguran da želim znati ovo! hahah
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    sri vel 14, 2018 8:16 pm

[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    pon oľu 19, 2018 11:59 am

misli  ima prigodni rolling linux - baš izašo nova varijanta 0.3 sparky_[5.3]nibiru ()xfce,lxqt,gnome,kde,min.cli. sve si mislim zarolat ga kao kde.de na dual boot: na usb ili na hdd ?
kaj velite, oćemo se zekat sa os nibiru? barem informtički pdf malo friškavamo (sa savjetima i iskustvima)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Smak svijeta 23.09.2017.    

[Vrh] Go down

Smak svijeta 23.09.2017.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "AVANTURA DO KRAJA SVIJETA"- na HRT-u!
» Što ne valja sa prezivljavanjem u prirodi...
» Najusamljenije Kuce Na Svijetu
» ANTARKTIK - NASTAVAK AVANTURE DO KRAJA SVIJETA
» 2. Hrvatski sajam militarije u centru svijeta