Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poderane traperice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Poderane traperice Empty
PostajNaslov: Poderane traperice   Poderane traperice Icon_minitimesub tra 28, 2018 11:03 pm

Zašto?

Zašto?

misli

Poderane traperice 61275542

Poderane traperice 61235906-poderane-traperice-traperice

Mislim to su normalne traperice ili tajice koje se drže na koncima . Žene imaju gola koljena, bedra čak neke imaju i ogromne rupe iza koljena. Ne razumijem koncept -  teške tkanine (traper) i onda rupe. I još platiš itekako punu cijenu toga. Općenito kupnja robe koja je tvornički izrupana i oštećena da se slučajno nitko sam ne bi potrudio mi nije jasna.  doh Prije su rupe ponosno nosili klošari, a danas sve modne mačke.
U školi takve curice se moraju doma presvući jer sva koža koja se vidi iznad koljena se smatra kršenjem kućnog reda.
Neke te instant mode (koje će biti in samo ove godine i u ovom razdoblju ) mi ne idu u glavu.
Da ne kažem da po novom i muški imaju takve hlače.

To su moja mišljenja, ali ja sam zbog posla postala  i ostala blago konzervativna što se tiče određene mode.

Kako se vama sviđa ovaj novi modni hit? Ili uopće ne razmišljate o tome već kupite što je u ponudi? :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Poderane traperice Empty
PostajNaslov: Re: Poderane traperice   Poderane traperice Icon_minitimened tra 29, 2018 9:21 am

Nije to novo, ima dosta vremena već da je ovo "u modi". Što mislim je da što se tiče muškaraca, ovakvo nešto paše samo određenom tipu muškarca. Primjerice onome koji njeguje look šupka/kretena, tj. eng. "bad boy".
Pošto sam ja ovako više casual, ne mogu se zamisliti s ovime.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Poderane traperice Empty
PostajNaslov: Re: Poderane traperice   Poderane traperice Icon_minitimened tra 29, 2018 3:02 pm

Sjecam se kad je postalo moderno na muskim casual, gradskim jaknama imati krzno na kapuljaci, sad smo dosli i do rupi na koljenima i za njega...
Ne nosim stvari koje se smatraju modernima u ovom smislu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poderane traperice Empty
PostajNaslov: Re: Poderane traperice   Poderane traperice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poderane traperice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: