Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH

Go down 

Najpovoljniji
1. T-Moblie Simpa
Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_lcap19%Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_rcap
 19% [ 4 ]
2. ViP
Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_lcap24%Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_rcap
 24% [ 5 ]
3. Tele 2
Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_lcap33%Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_rcap
 33% [ 7 ]
4. Tomato
Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_lcap19%Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_rcap
 19% [ 4 ]
5. Metro
Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_lcap5%Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_vote_rcap
 5% [ 1 ]
Ukupno glasova : 21

Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Empty
PostajNaslov: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:07 pm

Zapišite iskustvo.

Koji su najjeftiniji:
Uključeno cijena učlanjenja + cijena poziva + cijena pisanih poruka + prenosni aparat...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimeuto sij 15, 2008 8:23 pm

DAj ekipa. Moram nabaviti novi broj.
Pa neznam što kako i di.
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija

Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimeuto sij 15, 2008 10:28 pm

ja imam 099, poslovnu tarifu...starci placaju tako da nemam pojma koliko trosim...bahahahaha
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimesri sij 16, 2008 10:40 am

Navodno je Tele 2 najjeftiniji, ali ima slabu pokrivenos mreže, tako da ne znam koliko ti je to dobra opcija.
Ja se držim T-mobilea iako mi užasno idu na živce i dosta su skupi, barem mi se tako čini...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimesri sij 16, 2008 11:53 am

Za ono čemu će meni služiti je super pokrivenost.
Ovaj Simpa mi pojede bon u roku jetz.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimečet lis 29, 2009 11:03 pm

Prvo sam bila 098, T-mobile. Prije 6 mjeseci sam nabavila Tele 2 i nisam zažalila.
Stvarno vidim da jeftinije telefoniram prema svim mrežama i ne moram toliko često obnavljati bon. Malo nekad imam problema sa hvatanjem signala, na velikim visinama whee , ali sve je to prihvatljivo.
Nema cijene učlanjenja u Tele 2, koliko znam.
Ako nisi na pretplatu, biraš tarifu, pozivi iznose cc.0,49 HRK prema svim mrežama, poruke su negdje cc. 0,27 HRK (mislim). Svaki mjesec jednom moraš obnoviti bon, ako želiš povoljniju tarifu.

Inače se prelaskom na Tele 2 mrežu može zadržati stari broj druge mreže. Sad sam napravila reklamu Tele 2 mreži. zubi
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimepet lis 30, 2009 5:11 pm

Tomato je isto superjeftin, imam vip i tomato...razlika nebo i zemlja u potrošnji.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimepet lis 30, 2009 6:24 pm

Metro? misli

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimepet lis 30, 2009 8:57 pm

Uh ja sam krivo skužio pitanje u anketi, ja sam na T-mobile, no oni su jako skupi, pogotovo kad se zove izvan mreže. Unutar mreže je još ok, ali izvan užas. Nekak mi se čini da je Tele 2 najbolji, ja sam ga razmišljao uzeti, ali skoro svi koje znam su na T-mobile, pa bi njima bilo dosta skupo kad bi oni zvali mene.

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimepet lis 30, 2009 9:29 pm

Što je to Metro? Kaj to postoji?

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimened stu 01, 2009 6:47 pm

Mislim da Metro-a još uvijek nema u Hrvatskoj.

Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimened stu 01, 2009 7:44 pm

ma ima pun kura* tih operatera, kazu da samo u newyorku ima preko 50 O.O
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez

Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Registration date : 30.12.2010

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimesub sij 01, 2011 6:59 pm

Tomato sused zubi
https://www.youtube.com/watch?v=oObA0NM9v5k

Oni idu ukorak sa tele 2 ,mislim da su došli do 18-19 lipa ,a kad je akcija krenula snizili su sa 30 na 29 ! pa dvoboj zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimesri sij 12, 2011 6:12 pm

Prebacila sam se sa Tele2 na Tomato (zadržala sam 095 broj cerek) i zadovoljna sam.
Naime, bila sam nezadovoljna bivšom mrežom iz razloga što su reklamirali 0,49 lipa po minuti, međutim uvjet je bio obnova bona od 100 kuna mjesečno, a ne 50 kn kako je bilo inicijalno. roll

Budući da puno ne razgovaram na mobitel, odlučila sam se za Tomato, koji dopušta jeftiniju opciju bez uvjetovanja bona određene vrijednosti.
Sada obnavljam bon iznosom od 100 kuna i plaćam 0,24 lipe po minuti za razgovor, s time da se nakon isteka povoljne tarife (mjesec dana), automatski vraćam na iznos od 0,50 lipa.
Inače, mislim da je T mobile najskuplja mreža (barem za moje potrebe), jer komuniciram sa osobama-korisnicima različitih mreža, tako da mi povoljna tarifa prema jednoj mreži ništa ne znači.

Sad sam napravila antireklamu Tele2 mreži. zubi

Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitimesri sij 12, 2011 8:43 pm

Tomato je za sada i vjerojatno će ostati najjeftiniji operater sa samo 19 lp/min prema svim mobilnim i fiksnim mrežama unutar države. Dakako, nije dobar ako na njega trebaš zvati :P
Tomato je VIP tako da nema spora oko kvalitete i pokrivenosti signalom.

Za poslovne korisnike je VIP br. 1, a za obične smrtnike tomato.

Jel može ko što reći o ovoj bon bon mreži il kak se već zove, mislim da je 097 pozivni.

PostajNaslov: Re: Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH   Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH Icon_minitime

[Vrh] Go down

Najpovoljniji operator mobline telefonije u RH
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.