Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Depilacija, epilacija, brijanje...

Go down 
+28
Green
Athena
milan
Collector604
Fantom
gothic45
josip21
Michael Wittmann
Legionar
Gea
malenaivi
Galileo Galilei
Tutankhamon
None
Stripy
meli
Nefertiti
Alpha
vladimir
B&W
Tallina
Merkurica
floridana
urbanaaa
Aleksandar Veliki
malena
Svjetloisjena
zmija
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimepet kol 14, 2009 7:05 pm

Alpha je napisao/la:
Posljedice nisu vrijedne spomena rofl2

Ovo je već ženska zloba ides lolcina
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimened pro 27, 2009 3:14 pm

Vrijeme je da ovdje posta muškarčina između vas silnih ženskih zubo

Brijem se od svoje 15.-e godine, tj. bradu samo brijem, ništa drugo zasad.

Volim se brijati i nije mi problem ali imam osjetljivu kožu pa moram puno stvari isprobati da znam koje mi najbolje odgovaraju.

1.Korak-Pjena za brijanje od Palmolivea sa mentolom, nije za osjetljivu kožu poput moje ali boje mi odgovara nego silni sensitiv gelovi, vjerovatno zbog anti-septičkih svojstava mentola.

2.Korak-Britvica, Gillette Mach 3 sa Mach 3 Turbo britvicama.

3.Korak-Aftershave-Gillette Fusion Hydra Soothe aft. balzam za osjetljivu kožu sa aloe-verom itd.

Dolje se nisam nikad brijao ali probat ću i to uskoro, čisto zato jer drvo izgleda višlje bez grmlja zubi

Na prsima sam taman fino dlakav, ni previše, ni premalo. Ista stvar je i sa rukama

Na leđima imam malo svijetlih dlačica, ništa vrijedno spomena.

Na nogama sam dlakav ''ko' njemački fudbaler'' zubi

I naravno, furam bradu goatte sa brkovima: nešto ovako, samo što je moja dosta urednija

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Adam_sandler1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 12:52 am

Hm, da...ne preporucam brijanje medjunozja britvicom vec aparatom... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:07 am

jel' to iz iskustva kava
najbolje to prepustiti muškarcima da popasu kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:14 am

Alpha je napisao/la:
Hm, da...ne preporucam brijanje medjunozja britvicom vec aparatom... kava

Da,zaista je malo prostora kod medjunozja i moze doci do povreda i nesporazuma izmedju nogu
i da jedna noga drugoj kaze,nema vise,medju nama je svrseno...Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:17 am

Pa stvar je u tome da ako se bas brije britvicom onda je vrlo neugodno kada to krene rasti :P Zato je puno bolje aparatom.

A cuj...kad smo vec kod iskustva onda je najbolje cupat ali mislim da to Gothicu ipak nije opcija kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:23 am

da, iskustvo je ludilo. kao da sjediš na dikobrazu kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:24 am

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimened vel 28, 2010 2:29 pm

Mislim da smo mi malo pobrkali estetiku i higijenu...

Dlake imaju ulogu da obezbjede toplotu,zastitu od vremenskih uslova,kao i da ublaze trenje,pogotovo kad smo oznojeni jer moze stvoriti itekako bolne rane pa tako kad se obrijemo vecinom dobijemo iritaciju pa nas svrbi stalno..Bas za to dlake sluze na kriticnim mjestima gdje se dva dijela tijela dodiruju neprestalno (pazuh,intimni dijelovi tijela) da sprijece da nebi dobili iritaciju ili rane tokom trenja...


Sada...dlake ispod pazuha,na intimnim dijelovima tijela treba ukloniti jer je to osnovna higijena...Dlake kao dlake su sicusne ali na njima se prikupljaju razne mikroskopske velicine bakterije kao i znoj..a to dvoje ne proizvodi bas lijep miris niti cistocu...

Barem ja ne volim da mi dlake djevojke ulaze u usta,sto dlake od pazuha sto dlake od intimnih dijelova tijela...

Neznam kako bi se ja osjecao da zagrlim djevojku recimo u bazenu a da moje dlake od pazuhe dodiruju njeno lice ili vrat...a tako ne zelim ni da njene dlake dodiruju mene bar od pazuha...

Cesto cujem "teoriju" muskarci koji se briju oni su pederi

Ako brijemo pazuhe,i intimne dijelove tijela to se naziva higijena..A higijena je skup postupaka koji nam osiguravaju cistocu tijela...

Kada muskarac brije noge ili ruke to se vec zove estetika i kada se sminka i ide na tretmane lica,nogu stavlja maske na lice to je estetika ne higijena....I na rukama se znojimo to je tacno..ali dlake na rukama i nogama barem po prirodi oznacavaju muzjaka ili muskarca.Znamo da Lav ima mnogo vise dlaka od lavice...Znaci pratimo prirodu i necemo skrenuti sa puta....


Znaci kod muskarca:

Brijanje intimnih dijelova tijela i pazuha je higijena

Brijanje nogu i ruku pa cak i dlaka na ledjima ili bedrima (jedino ako nisu toliko izrazene da smetaju ili nerviraju) je estetika...



.
cuga
[Vrh] Go down
milan
banned
milan


Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Age : 33
Registration date : 22.12.2010

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimesub sij 01, 2011 6:43 pm

dali muskarci trebaju da brijaju pazuhe i guzu?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimesri sij 05, 2011 8:26 pm

Ja se dakako epiliram na području pazuha, nogu i djelomično bikini područja.
Jednostavno, uobičajeno je da žene to rade i ne želim se isticati na plaži i u ostalim prilikama dlakavošću. :P

Što se tiče muškaraca, mislim da bi trebali održavati higijenu, što znači da mogu brijati pazuhe i neke dijelove oko bikini područja, ako su jako dlakavi, ali mi se osobno ne sviđa da briju ruke, prsa, stražnjicu ili obrve.
To mi je previše ženskasto i namijenjeno metroseksualcima, koji mi osobito baš nisu privlačni.

Ipak, kod muškaraca mi je neprivlačno da imaju dlakava leđa i osobno bih si to sredila, kad bih bila suprotnog spola i dlakava na navedenom području.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimečet sij 06, 2011 1:14 am

Slazem se :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Green
PraGlodavac
Green


Female
Virgo Buffalo
Broj postova : 647
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2010

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimečet sij 06, 2011 1:43 am

Moj dragi je plavuša pa nema dlake nego paperje :D
Slažem se, muški bi trebali održavati higijenu, ali ne smetaju mi njihove dlake ispod pazuha, za leđa, ajde, to zna grdo izgledat, ali znam za žene koje to vole.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimečet sij 06, 2011 1:46 am

Da, ima ih koje to vole. Ja nisam jedna od tih zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimepon sij 10, 2011 7:33 pm

pročitah da je osobna higijena sad brijati pazuha i još neke dijelove tijela. ok, možda nekad dođe to da je higijena biti bez nokata, pa će ljudi počet i nokte čupat, jer ispod njih ima čitavo polje bakterija, prljaštine itd itd.

tko je prije 20 godina brijao pazuhe? i opet nisu ubijali od smrada. okupaš se i ne smrdiš. jednostavno i kratko.

po mom muškarac bi se trebao samo brijati. tj bradu i brkove. tko ima vremena se za*ebavat sa brijanjem pazuha, intimnih dijelova i slično, taj očito nema pametnijeg posla u životu.
(dobro, aj pazuhe bi mogao i oprostiti)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimepon sij 10, 2011 7:46 pm

@Milane, ukoliko je pitanje već jednom postavljeno u postu, nemoj ga duplicirati i drži se pravila foruma. Zahvaljujem.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 12:34 am

@biga prije 50 godina žene nisu morale toliko brijati noge, već samo pazuhe a danas se još moraju i bikini zone brijati jer je to "higijenski"
ako muškarci okolo moguu hodati s 3-dnevnom bradom dlakavi od pete do glave zašto ne bi mogla i žena?

Ako se nešto traži posebno od ženskog roda onda moraš biti spreman i ti dati isto toliko :P

ali da.. svijet je drugačije podjeljen i oni tamo idijoti koji diktiraju modu vole sve zbrijano na svojim dečkićima pa tako tretiraju ženske modele kad dečkiće ne mogu oblačiti u suknjice :x


_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 12:57 am

prevelika se važnost tome pridaje. osobito žene. jbt idu na neku slavu u farmerkama i potroše 30 minuta u kupatilu depilirajući noge... zašto??
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 1:10 am

stvar je u tome da je to ukorjenjeno sad.. žena je naučena da njoj samoj to smeta :/
mislim meni smeta kad mi frendica izađe van u capri hlačama s 2 centimetra dlakama na nogama ali stvar je u tome da ona ne treba se brijati ako joj ne treba.. nema dečka pa nema akcije, ne ma iritacije, svrbeža od odrezanih dlačica ili od čekinja kad se upali vrh dlake.. ali opet upromirano je svima da takav način nije dobar :/

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 1:26 am

Gea je napisao/la:
stvar je u tome da je to ukorjenjeno sad.. žena je naučena da njoj samoj to smeta :/
da, zato sam prvi post počeo sa: možda će se u budućnosti čupat nokti a ne rezati.(nisam citirao)
mislim meni je to jednako. kad me netko potegne za dlake od npr. noga šakom bi ga zapucao. mogu misliti kako je vama ženama koje to same sebi radite....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 1:33 am

zato ja i sejsam jako ljuta na modnu industriju.. pogotovo zato što tamo nisu žene gore nego muškarci-žene -.-
oni su veliki razlog anoreksije jer oni traže ženu-dečkića i još uvijek to forsiraju i forsiraju
stavljajuć ženu u pretjesan kalup, mislim današnja odjeća nije ni za anoreksičare kada se malo uzmu u ruku neke marke.. sve malo, usko, za djete... i žene kao potrošaći se ubijaju u tome no
i koliko god bilo kampanja za protiv toga.. žene s oblinama, prirodnost, neki standardi na pisti
svejedno se ta buba ne može izbiti iz glave bag

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 11:42 am

@Biga...ako zena ocekuje akciju ne znaci da ce se izdepilirat te obuc neki dopicnjak te hodat okolo obucena ko kurva.

@Gea...prije 50 godina zene nisu brijale ni pazuha ;)

@Biga i Gea...za citav "problem" uklanjanja dlaka jednako su "krivi" i muskarci i zene. Biga, ti sigurno ne bi smatrao jebeno sexy da ti se cura pojavi u cipkastom donjem rublju sa dva busena dlaka pod rukama i dlakavim nogama ko jeti. Po mom misljenju masu tih stvari tipa depilacija, farbanje kose i td. dosle su kao posljedica ponude i potraznje. Zene su skuzile da muskarci vise gledaju plavuse. Isto tako da su im privlacnije manje dlakave zene i td. Pa su se krenule priblizavati onome sto se trazi. Isto tako zene danas sve vise ocekuju odredjenu njegu muskaraca. Ko je prije vidio muske kreme za lice ili da musko oboja kosu? Odmah bi bio proglasen pedercinom. O brijanju pazuha da niti ne pomislim sto bi netko reko :P Ali danas je drugacije. Tim vise sto je cinjenica da koliko god se netko tusirao kada se oznoji (pogotovo kod muskaraca jer se oni vise znoje) dolazi do zadrzavanja znoja na dlakama ispod ruke, a u vrlo kratkom roku pocinje djelovanje bakterija i tada covjek smrdi iako se oprao sat vremena ranije. To je najveci problem ljeti i meni je sasvim normalno da si tip izbrije pazuhe ako je to potrebno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 3:57 pm

biga je napisao/la:
prevelika se važnost tome pridaje. osobito žene. jbt idu na neku slavu u farmerkama i potroše 30 minuta u kupatilu depilirajući noge... zašto??

Evo zašto.
Činjenica je da danas svrstavamo žensku epilaciju u neku osnovu higijene. Čak dolazi do toga da ćemo neku ženu obraslu busenima automatski povazati (ne)opravdano sa tim koliko drži sama do sebe i njege vlastitog tijela.

Žene koje su po prirodi malo dlakavije (kao ja, po nogama), znaju koliko je isplativije češće epilirati noge, nego si dopustiti apstinenciju od kojih pola godine. Zašto?
Iz jednostavnog razloga što će češćom epilacijom (dakle, čupanjem dlake sa korijenom) postepeno doći do prorjeđivanja dlaka.
Ako žena pusti dlake da bujaju, kad jednom dođe do epilacije, potrošit će na to dobrih sat i pol vremena. Redovitijim epiliranjem ima puno manje posla i neke druge prednosti.

Htjela bi naglasiti da se uopće ne radi o nekom "lickanju" niti bi se žena trebala epilirati isključivo radi akcije u krevetu.
Pogledajmo samo svakodnevne situacije...
Ideš u dućan isprobati čizme i trebaš naravno podići nogavicu. Hoće li ti biti ugodno ako ti tamne dlake od 2 cm strše na sve strane?
Situacija u teretani. Podigneš nogu i nogavica sklizne, a noge obrasle dlakama. Skidanje u svlačionici, isprobavanje suknje, pokazivanje kako ti pristaje prodavačici i pratnji. Snimanje EKG-a....

Konkluzija. Ljeto ili zima, hlače ili ne, naše su noge često izložene pogledima.
Na ženi je da procjeni hoće li se odlučiti za prirodani, obrasli look ili će joj eventualne reakcije (doduše izazvane konvencionalnim shvaćanjima kao "ženama-izepiliranim bićima") biti previše opterećujuće pa će ipak paziti da ima koliko-toliko sređene noge.
Osobno, privlačnije mi izgleda kad su mi noge glatke. miga Zato sam se odlučila za ovo drugo.

Depilacija kremicama bi mi bila čisto bacanje novca i vremena pa se radikalnijom i nešto bolnijom metodom korištenja aparatića-epilatora rješavam u puno većem postotku dlaka, njihove gustoće i učestalosti izbijanja.

Što se tiče skidanja dlaka sa područja pazuha, to je zaista stvar higijene. Za navedeno područje koristim britvicu, jer koža ja vrlo osjetljiva.
Scenarij ne-brijanja dlaka pod pazuhom bi rezultirao konstantnim smradom, bez obzira na pranje i korištenje dezodoransa. uhhh

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 4:50 pm

@Athena...koji konkretan post ides Morala bi cesce pisat ovako konkretne postove jer ti je ovaj odlican ;) 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 5:26 pm

Gea je napisao/la:


Ako se nešto traži posebno od ženskog roda onda moraš biti spreman i ti dati isto toliko :P




A ko to trazi od zenskog roda da moraju da izgledaju kao male bebe tj. potpuno bez dlaka....???

Ja sam prvi put vidio zensko obrijano medjunozje u porno filmovima... confused

Naravno da i moja ljepsa polovina redovno provodi sate i sate u kupatilu,otklanjajuci dlake
gdje treba i gdje netreba...!?
A gdje to teba ili netreba???? scratch

Naravno da ona to radi radi sebe ili sta ja znam vec koga ali radi mene to definitivno ne radi,
bolje receno to mi se uopste nesvidja,u redu ispod pazuha ali dole,bljak,ionako
vodimo ljubav u mraku... cerek

Ja volim da vidim cupavo zensko medjunozje ono bas kao cetnicka subara... sex

Da Bog da me pratila do groba,tvrda sisa i cupava noga... ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Depilacija, epilacija, brijanje...   Depilacija, epilacija, brijanje... - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Depilacija, epilacija, brijanje...
[Vrh] 
Stranica 10 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» BRIJANJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: