Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Preljub

Go down 
+15
biga
Fantom
josip21
Aurora Borealis
Blizzard
Alpha
Neo
Cico
Stripy
urbanaaa
Merkurica
zvezda
floridana
Svjetloisjena
Galileo Galilei
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Preljub
jesam
Preljub - Page 3 Icon_vote_lcap31%Preljub - Page 3 Icon_vote_rcap
 31% [ 9 ]
nisam
Preljub - Page 3 Icon_vote_lcap69%Preljub - Page 3 Icon_vote_rcap
 69% [ 20 ]
Ukupno glasova : 29
 

Autor/icaPoruka
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:54 am

jednom sa 15 godina sam hodao sa četiri cure istodobno(jedna bolja od druge(to je bilo divlje:na stolcu,podu,stolu jednom sa dvije na stoječki))
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:57 am

Čarolija je napisao/la:
za nekoga je dugogodišnja dvi,tri,četri godine a za nekoga 20, 25, 30 kava
koliko si ti stripy u vezi?
ja sam 27 godina kava
valjda to spada u dugogodišnje zubi


ja sam do sada bio sa 9 cura.najduža veza 19 mjeseci
najkraća veza 4 tjedna
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 10:32 am

Iako su muškarci oduvijek bili na lošem glasu po pitanju nevjere, najnovije je istraživanje pokazalo da su žene u tome gore, ali su vještije u skrivanju i laganju.
Iako su muškarci oduvijek imali goru reputaciju po pitanju nevjere od žena, najnovije istraživanje pokazalo je da su žene gore – bolje to skrivaju i lažu, te je manja vjerojatnost da će biti uhvaćene.

Jednostavno rečeno, žene su u tome bolje od muškaraca.

Kada žene varaju muškarce, diskretnije su, drže to u tajnosti i bolje se nose u ostalim životnim područjima.

Prema dr. Davidu Holmesu, psihologu sa Sveučilišta Manchester Metropolitan, žene varaju više nego ikada. Nedavno je istraživanje pokazalo da oko 20 posto muškaraca vara svoje partnerice, a žena koje varaju ima oko 15 posto, ali one se znatno drugačije ponašaju od muškaraca kada to rade.

Žene su oduvijek varale, ali u zadnjih 20 godina brojka je drastično porasla. Žene su zaposlene, tu su mailovi, internet, chat, mobiteli, službeni put... žena u današnje vrijeme često ima priliku sresti i upoznavati druge muškarce te započeti aferu.

"Najveća je razlika u tome što su žene vještije u skrivanju afere od muškaraca", kaže Holmes, a ako se tome dodaju i rezultati nekih drugih istraživanja, koja su pokazala da između osam i 15 posto djece odrasta uz oca koji misli da je biološki otac, slika je potpunija. To je puno žena s puno tajni!

Žene su bolje u mentalnom multi-taskingu. Bolje muljaju, bolje pamte detalje i uvjerljivije su kada lažu. Muškarcima se događa da zaboravljaju i rade greške, a vole se i hvaliti svojim aferama.

Žene su racionalnije, mogu biti cool čak i onda kada se nalaze u vrtlogu strasti. Mit je da su žene romantičnije, tvrdi Holmes. Neće dopustiti da afera utječe na ostatak njihovog života.

Varanje nije u redu, ali laganje o tome neće situaciju još više pogoršati. Kada je u pitanju nevjera, ljudi lažu kako bi svoje bližnje poštedjeli boli i često si govore: "Ono što se ne zna ne može naškoditi."

"Žene čuvaju tajnu jer su svjesnije onoga što mogu izgubiti. Ako imaju djecu, bit će posebno pažljive kako ih ne bi povrijedile", kaže dr. Holmes.

I dok će se muškarci više puta upustiti u aferu i spavati s više žena, žene su opreznije prilikom odabira.

Jednom kada muškarac odabere životnu partnericu, na neki način postane emocionalno slijep, tvrdi doktor Holmes.

Ako muškarca upitate za nevjeru, on će priznati, ali ako ga upitate za ženu i mogućnost nevjere, smijat će se i reći da je to besmisleno.

Muškarci vole misliti da žene ne varaju, a žene žele da oni tako misle. Zaista nije čudno što su onda vještije u skrivanju afere.
izvor
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 5:36 pm

A zene vole misliti da ih muskarci varaju i muskarci zele da one tako misle, jel? Kakva im je ta zadnja izjava...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 6:14 pm

Jbte trebalo mi je 3 minute da shvatim na temelju čega si došla do te konkluzije Preljub - Page 3 E040 conf1
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimened ruj 06, 2009 2:39 am

ne varam. tinejdžerske veze i vezice od tjedan dana stvarno ovdje neću ubrajati jer tu nije bilo osjaćaja a kamoli ljubavi. svak je sa svakim bio. u jedinoj dugoj vezi od 2 i pol godine nisam varala a mogla sam,kao i svatko. sada u braku također mi ne pada na pamet varati.
jednostavno -nije fer i nije lijepo ni varati ni biti prevaren. Ako osjetim goruću želju za nekim suzbit ću je,i kontrolirati svoje nagone. Ako pak shvatim da postoji osoba zbog koje bi prevarila muža,i osjećaj je obostran,rađe ću se razvest nego varat. Pošteno je prema svakome a i ja i druga strana tako ćemo se bolje osjećat.
Bila sam prevarena btw.
2 puta koliko ja znam,od iste osobe,u toj vezi od 2 godine. Kad sam saznala, prekinula sam. Osjećaj je užasan kad shvatiš da te vara netko koga voliš. Zbog toga i imam taj svoj "kodeks"
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:14 am

Ja neću varati, kada prema nekome osjetim izraženu ljubav, tada tu osobu neću prevariti ni u snu, to mi je ispod časti i poštovanja te osobe. Želim steći potpuno povjerenje te osobe i pokazati/dokazati joj da može imati povjerenja u mene, no prije svega to trebam dokazati i sam sebi, jer ako to ne mogu, tada neću moći niti drugima.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:23 am

preljub...ja...??...boze sacuvaj....da mi sad dodje ona M. Belusi ja bi njoj lipo reka....

jrbga mala nemogu zauzet sam.....
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimened ruj 06, 2009 4:49 am

Preljuba je vrhunska zabava, ali i vrhunsko laganje onom koji ostaje kod kuce. Probao sam tu vrstu zabave ali ipak se uvijek vracam svojoj dragoj koja mi bezuvjetno vjeruje, I onda shvatim koliko sa svojim djelima vrijedjam svoju zenu a ona da to ni nezna. I sto je naj gore volim je beskrajno. Ali ja se opet ponekad zabavljam. Cak mi je jednom rekla kad smo pricali o preljubi "dok neznas ne boli". Pa se onda tjesim mozda se i ona ponekad zabavlja a ja neznam i ne boli me.
Ma boli me...biiip...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 6:14 pm

evo jedna poucna prica za dobar dan......

godina je '81 ili '82 ne sjecam se tocno vise davno je bilo i ja sam u izlogu Dalme vidio savrsentvo-bicikl marke Pony crvene boje i istog trenutka sam znao da je moram imati....zakleo sam se da ce biti samo moja zauvjek....a meni je uskoro rodjendan...i nagovorio sam starce da necu zvati prijatelje na rodjendan nego samo rodbinu(tribala mi je lova za bicklu)....i tako okupi se sva sila rodbine i dinari pljuste na sve strane i polako ali sigurno skupilo se dosta.....odmah sutra nagovorim starog da me vodi da je kupimo.....i tako sam ja dopilotao u ulicu sa mojom crvenom zvijerkom a svim klincima se vilica spustila do poda od zavisti i ljubomore....i tako prodje par mjeseci i ja sam tu svoju bajsu pazio i mazio i svasta radio s njom....brinuo se o njoj i nisam je ostavljao na kisi.....i onda nakon par mjeseci odem ja u kino gledati ET-a i odjednom sok i nevjerica....vidio sam biciklu marke BMX...joj kao da sam vidio Ferrarija....i odmah sam se zakleo da je moram imati...i imao sam je doduse ne odma ali....a jadna Pony je ostala u supi skupljati prasinu....


ee sad ne znam ima li ovo ikakve veze s temom ali.....pukla me je neka inspiracija......i tako.....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 8:07 pm

naravno da ima veze sa temom :D mi smo žene po tom pitanju vjernije od muškaraca. znam žensku koja je bila toliko vjerna motoru od dečka, pa kad ga je ovaj prodao ona je otišla za njim tj. promjenila dečka
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 8:21 pm

buuuhahaha....eee to se zove vjernost.......

a zanimljivo kako neki ljudi kad hoce nesto reci o sebi pricaju u trecom licu..... :P

inace iman i ja motor pa....... ides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 8:22 pm

kom brige :P
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 10:12 pm

varao nikad nisam, niti mislim.. jer po meni je to najveća izdaja kojom možeš uvrijedit drugu osobu...
a neki koji kažu da se nemogu kontrolirat, nekontam ih, pa niste životinje pa da se nemožete kontrolirat... study
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet ruj 11, 2009 10:15 pm

e sad...
prigode beru jagode kava
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:48 pm

[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 1:57 pm

floridana je napisao/la:
naravno da ima veze sa temom :D mi smo žene po tom pitanju vjernije od muškaraca. znam žensku koja je bila toliko vjerna motoru od dečka, pa kad ga je ovaj prodao ona je otišla za njim tj. promjenila dečka

:P :P :P nemogu virovat, lude li cure :P
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:09 pm

neki kazu da je fake.....nemam pojma ali....ako je stvarno guska digla slusalicu.......ajme.....Dabi telefon.. rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:28 pm

a ludila ako je stvarno istina
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:33 pm

nevalja se igrat s tim....da sam ja na njegovom mistu osta bi garant bez maloga.....ma bi....ove nase su lude ko kupus....ka for sve je u redu oprostila mi je i kad bi zaspao....cap....i pjevao bi visoki c.... affraid
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:15 am

hahahahahahahahahaahahaahahah....ajmeeeeeeeee
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimesub ruj 25, 2010 9:02 am

Kako spriječiti preljub i sačuvati vezu?


Preljubu i aferama skloni su svi, ne postoje određeni tipovi muškaraca koji volje 'švrljati'. A umjesto da da razbijate glavu trudeći se shvatiti zašto je otišao u krevet drugoj, razmislite o prevenciji.
Evo popisa koji bi mogao pomoći da sačuvate vezu:

Zahvalnost
Reorganizirajte odnos u smjeru kao da vaša veza može završiti svakog trenutka. Uvijek se trudite dati najbolje od sebe. Takav stav utječe na bolji odnos, pružanje pažnje na što svi mi ponekad zaboravimo. Stalno bi trebalo pokazivati koliko nam je stalo. Kompliment, kratka poruka, romantična večera bit će dovoljni da se voljena osoba osjeća posebno i poželjno, savjetuju na stranici zena.blic.rs.

Intimnost
Muškarci su često predstavljani kao robovi svog libida, ali istina je da oni ulaze u aferu iz želje da s nekom osobom budu intimni, ne samo fizički. Treba znati da se muškarac otvara emotivno tek kada ostvari fizičku vezu.

Razgovor
Dok žene često pričaju o svemu i svačemu s prijateljicama, muškarci vrlo rijetko razgovaraju o osjećanjima sa svojim prijateljima. Ako muškarac ima potrebu za razgovorom partnerica ga treba pažljivo saslušati, zapamtiti što je rekao i shvatiti ga krajnje ozbiljno.

Faktor prijateljstva
Ako žena muškarcu brani i prigovara zbog potrebe za druženjem s prijateljima to neće donijeti ništa dobroga u vezu. Žena bi trebala inzistirati na tome da se on druži sa svojim prijateljima. Muškarac će tako osjećati jaču povezanost i značaj svog postojanja u nekom društvu, a neće ga tražiti u nekoj beskorisnoj vezi.

Povjerenje
Ako muškarac ima povjerenja u ženu imat će ga zauvijek uz sebe. To znači da nema ismijavanja mana, podrška je neizostavna, a trenuci slabosti nikada se ne smiju koristiti kao argumenti u svađama i razmiricama.

Čežnja
Da bi muškarac vidio ženu kao važnu stvar u svom životu, potrebno je da čezne za njom. Dobro je da su partneri povezani i da imaju zajedničke aktivnosti ali isto tako je važno i odvajanje te da svatko ima i vrijeme za sebe i svoje hobije.

Akcija
Žene obično razgovorom rješavaju situacije što je u redu, međutim muškarci više vole akciju. Izbjegavajte duge, suvišne priče, analize i napravite nešto korisno i konstruktivno za oboje.
izvor
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet lis 22, 2010 3:13 am

pih....i to bi sve trebao znat prije nego udjem u brak? ja vise ipak volim da bude sve pod kontrolom, mojom kontrolom, a nije ljubomora, zaistaaaa...satro :D
Vise ni sam neznam kako je dobro, prije sam imao i vise cura odjednom i nisam bio ljubomoran, a sad imam jednu koju volim i ima ljubomore, ona nije na mene ljubomorna jer mi vjeruje, a ja sam pak izgubljen. Kad nekog tak volim onda previse trosim tak da bi iz dana u dan jos vise trosio, a nemozes dokazat kad treba stat trosit tudje novce lolcina
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet lis 22, 2010 3:48 pm

Ne ti Marko to bi trebala znati tvoja buduća žena, ovo je uputa za žene ;)

Ustvari je uputa dobro, to bi trebalo odagnat muškarca na prijevaru, ali opet se daje sloboda, pa će muškarac pomisliti, ona je tako dobra da će mi i to oprostiti :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitimepet lis 22, 2010 5:27 pm

Chakotay ja mislio da vrijedi i za nas muske :) Ja sam dobar postao, ne varam vise, mislim, gledam al smijem samo to,ipak imam oci :) Ja sam svojoj rekao ako saznam da me prevarila onda je gotovo sa vezom i ozbiljno je to shvatila, mada da ja pogrijesim siguran sam da me ne bi ostavila, ipak ju predobro poznajem :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preljub - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Preljub   Preljub - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preljub
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: