Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jel ste se plašili kad ste bili mali?

Go down 
+24
Archangel
Hladni
Athena
biga
Abarksas
Fear
Fantom
Goran
labellina
B&W
urbanaaa
Rain
sanja
zmija
gloria_g
malenaivi
floridana
Ixchel
silver
Merkurica
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
grof
28 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
grof
Višestanični organizam
grof


Male
Capricorn Rat
Broj postova : 39
Age : 39
Registration date : 15.10.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:18 am

Ja sam se plašio: mraka, vanzemaljaca i vampira.
Mislio sam da noću izlaze stvorenja koje su u stvari senke, koje žive iza nameštaja i dolaze da opsedaju ljude. Nazivao sam ih picama.
Jel ste se vi nečeg plašili, ili jel se još uvek plašite?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:23 am

Plašila sam se mraka, samoće, nekih životinja, neobjašnjivih pojava... Srećom većina tih strahova je s vremenom nestala. Što ne znači da se ničeg ne bojim. Ostali su mi racionalni strahovi i poneki trag ovih iracionalnih... face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:29 am

Ja sam uvijek dok sam bio mali mislio da mi je netko pod prozorom...A onda jedene veceri sam se i usudio pogledati...A tamo...Gleda neki bajo u moju sobu...Ja probljedio...I od tada pa do 15 godine sam spavao sa svijetlom...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:05 am

Strah me samo nepoznatog, ništ više.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:37 am

Kao mala sam verovala u postojanje raznih cudnih bica (ne bi se moglo reci da je sada mnogo drugacije :) ), ali me je nije bio strah od njih... Naprotiv, zalila sam sto ih nikako ne srecem... *
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:44 am

bojala sam se klaunova i lutki
sada ih samo ne volim
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:51 am

Zar se jedna Lilith necega plasila? ;)

Zasto ne volis klovnove i lutke? Izvini, ali ovo mi je uvek bilo zanimljivo... Sta si mislila da su ili da ti mogu uraditi?... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:54 am

plasio sam se mraka.. i to jako.. zapravo, svega onoga sto se moze u njemu pojaviti (e sad tu mozete zamislit dokle seze djecja masta)..
moji imaju vikendicu na selu, pa kad je tamo mrak, okolo suma, nije bas ugodno za nekog tko se boji..

p.s. kakve ovo ima veze s bliskim susretima?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:58 am

Mislim da bi za tebe bilo korisnije da napises sta se sve to moze pojaviti... *
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 2:14 am

zvezda je napisao/la:
Zar se jedna Lilith necega plasila? ;)

Zasto ne volis klovnove i lutke? Izvini, ali ovo mi je uvek bilo zanimljivo... Sta si mislila da su ili da ti mogu uraditi?... *
Što se tiče straha od klaunova, njega je još više bio povećao film It, ali i prije filma postojala je u meni jeza od izraza tog lica, kao i od lica lutki koje imaju osmijeh. Slična stvar je i s lutkama onih trbuhozboraca. Jednostavno mi je taj osmijeh, taj izraz lica ledio krv u žilama jer mi je izgledao apsolutno hladno i jezivo.

edit: a čega bi se jedna demonica bojala ako ne maski? zubo
[Vrh] Go down
Ixchel
Stanica



Female
Gemini Horse
Broj postova : 16
Age : 33
Location : Underworld
Registration date : 22.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 10:34 am

čega sam se plašila... hm, mraka jel.
i duhova=)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 10:48 am

zvezda je napisao/la:
Mislim da bi za tebe bilo korisnije da napises sta se sve to moze pojaviti... *

pa vecinom hmm.. duhovi i izvanzemaljska bica, naravno, uvijek je bilo onoga i tko se skriva ispod kreveta..

Sjecam se jednog dogadaja koji me totalno potresao, isto na vikendici.. Bila je noc i mi smo isli nesto do druge kuce, manje jedne, do. I tu povise je jedna ograda, normalna, zeljezna, bijela, sa resetkama. No, odjednom, ja sam izmedu resetaka primjetio nesto cudno, nekakvo strujanje vjetra, vidljivo.. Znate ono kad se pomičete lijevo desno i gledate u staklo (po mogućnosti dva stakla), pa se pojavljuje ona nekakva valovitost.. Eto, bilo je tako, samo mozda malo gusce. Ali poanta je u tome da nije bilo nikakvog stakla. Ah, tko zna kakvi su fenomeni bili na djelu..
A bilo je i nekih mojih drugih teorija, npr o tragovima vanzemaljskih bica i tako to. A suma je uvijek bila mjesto gdje se ne ide po noci. ni priblizno. Iako se radi o sikari :D

Eto, sad je valjda bolje kava

Al jos mi nije jasno kakve veze ovo ima sa bliskim susretima.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 10:51 am

plašila sam se i ja kad sam bila mala mraka i sjene u kutu. taj strah je proizašao iz toga šta su me plašili (ne mama) s tim.
da nije bilo njihove sugestije ne bi bilo ni tog straha.
baš mi je prije neki dan palo na um kako su roditelji i dalje skloni tome da svoju djecu drže pod kontrolom upravo strahom. gledam na dječjem dispanzeru kako mlade mame, šta me je stvarno začudilo, plaše djecu inekcijama, ili u stilu "nemoj tamo, tamo je veliki pauk". pa djeca tako vjerujju roditeljima, oni su za njih centar svemira da je sasvim normalo da će se bojati takvih prijetnji i da će povjerovati u postojanje veliki paukova i vukova koji vrebaju na svakom uglu. svi znamo koliko nam treba vremena da se riješimo takvih strahova.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 11:17 am

Silver je u pravu, ova tema uistinu ne spada pod bliske susrete. Ne bih je selila ni u onu miješanu salatu pod razno, pitat ću prije riea da napravi podforum psihologija, ovo uistinu onamo ide, a već mi se više puta činilo da nam nedostaje.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 11:18 am

u pravu si.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 11:52 am

floridanamana je napisao/la:
plašila sam se i ja kad sam bila mala mraka i sjene u kutu. taj strah je proizašao iz toga šta su me plašili (ne mama) s tim.
da nije bilo njihove sugestije ne bi bilo ni tog straha.
baš mi je prije neki dan palo na um kako su roditelji i dalje skloni tome da svoju djecu drže pod kontrolom upravo strahom. gledam na dječjem dispanzeru kako mlade mame, šta me je stvarno začudilo, plaše djecu inekcijama, ili u stilu "nemoj tamo, tamo je veliki pauk". pa djeca tako vjerujju roditeljima, oni su za njih centar svemira da je sasvim normalo da će se bojati takvih prijetnji i da će povjerovati u postojanje veliki paukova i vukova koji vrebaju na svakom uglu. svi znamo koliko nam treba vremena da se riješimo takvih strahova.

a mene je brat (5 god stariji) uvijek plasio s tim stvarima, da, kad razmislim, iz toga je i proizasao velik dio mog straha
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 5:52 pm

@lilith
Hvala na objasnjenju... :)
A demonica se ne bi trebala plasiti maski, trebala bi ih lako prozreti, a po potrebi i koristiti... ;) *
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimesub sij 19, 2008 11:37 pm

Ja san se bojala mraka!

I wc mi je bija daleko! To je bila panika! Kad se probudiš noću.

Ali sva srica, imala sam mlađeg brata i bija je mala beba, par miseci.

Kad bi ja morala u WC, vikala bi MAMA, probudila brata, svi bi se ustrčali oko njega, upalili svitlo i ja bi mogla u wc, ja zadovoljne, oni frustrirani! bas fora.

Sad mi se brat boji mraka!!! lol! lol!
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:01 pm

ne sjećam se da sam se ičeka bojala kao mala!!?
ALI....sad imam gadnih problema s klaustrofobijom. točnije počela je otprilike oko 20 god, malo prije.
sjećam se da sam u srednjoj školi išla na praksu na općinski sud - a taj ured suda se nalazio u Zagrepčanki (vjerujem da svi znate tu zgradurinu) - radila sam na 17 katu, a mošte mislit kak sam u lift ulazila ;) ;)
a ne, neeeee - kako je bilo lijepo šetati po stepenicama.... :P
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:26 am

ja imam strah od paukova.

dok sam bila mala imali smo pun vrt tih ogavnih bića - crne udovice,
u svakom slućaju par njih je plazilo po meni, pa na hitnu i tako da imam strah od paukova.
točnije fobiju affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepet sij 25, 2008 9:59 pm

uuuuuu ja sam se bojala vjestica, bila sam uvjerena da mi kruze oko prozora navecer, pa sam spavala s dekom preko glave i redovito umirala od vrucine.. I bojala sam se ubojica da ce mi se spustit s helikopterom na krov i otet me...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:06 pm

ja sam se najviše bojala ''malog princa'' strah
nemam pojma što, ali mi je baš bio strašan(sav nekakv odsječen do svih i hladan) face
i dan danas se sjećam nekog drveta, mislim da je baubau(tako se nakako zvalo) iz te knjige... rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:08 pm

boooooze...ti si bas cudna...heheheh
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:10 pm

Nisam se ničega bojao onda jer očito nisam shvaćao ništa. Sada me više strah lol
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:11 pm

nisam čudna, Mali princ je čudan...
brrrrrrrrrr strah strah
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jel ste se plašili kad ste bili mali? Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jel ste se plašili kad ste bili mali?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mali Jerusalim
» Mali tour de France
» Bili smo vojnici
» FBI ima dokaz! Izvanzemaljci bili u Roswellu
» Jesu li ljudi bili na Mjesecu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: