Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jel ste se plašili kad ste bili mali?

Go down 
+24
Archangel
Hladni
Athena
biga
Abarksas
Fear
Fantom
Goran
labellina
B&W
urbanaaa
Rain
sanja
zmija
gloria_g
malenaivi
floridana
Ixchel
silver
Merkurica
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
grof
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimesub sij 26, 2008 1:52 am

Ja mnogo volim malog princa...

BTW, WELCOME, Sanja! *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:02 pm

mene je ubediro - Pale sam na svijetu face face affraid
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:19 pm

Rie je napisao/la:
Nisam se ničega bojao onda jer očito nisam shvaćao ništa. Sada me više strah lol

same here =)
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 12:47 am

E da.. malo se puno bojim onog jednog malog covjeka.. hoda po gradu i dere se, agresivan..radi scene i imala sam par puta blizak susret s njim i katastrofa sam reagirala.. npr:
Kad je ulazio u birc gdje sam radila, refleksno sam zakljucala klizna vrata da nemoze uc. Ma joj ko neki mali demon mi je..
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 1:37 am

confused confused
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 10:14 am

confused confused
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 8:34 pm

Da jbg. neznam kaj mi je.. brijem zbog te njegove agresivnosti.. affraid
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 9:06 pm

Mislim da je malo nejasno o kome se zapravo radi - o stvarnom čovjeku koji se tako ponaša u tvom gradu ili nekom tvom privatnom progonitelju scratch
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 9:24 pm

Aha! O stvarnom covjeku ili onom u mojoj glavi? :D rofl2 Stvaran je.
Ljudi koji dosta vremena provode u centru Zg-a znaju za njega.. U biti o patuljku pricam koji ima dugu zapetljanu kosu hoda bos i ima prodoran glas koji voli koristiti.. zlocest pogled..
Baca stvari na ljude, vrijeda itd..
Nije neka diskr. jer je nizak nego sve to skupa kad zbrojim.. neugodan covjeculjak..
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 9:26 pm

I ne poznajem ga - nije p.p. ali bas cesto nesto naletim na njega ili mi se to cini..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 10:04 pm

Pardon, nisam mislila da je u tvojoj glavi, krivo sam se izrazila iako znam da ima i progonitelja u glavama, ali ovdje sam stvarno mislila na nešto konkretno, samo nepoznato drugima. Ljudima se ponekad događa da stalno nailaze na istu osobu koja im je neugodna i vjerujem da to nije slučajno. Ja sam tako kao dijete nailazila stalno na jednog dječaka koji me je plašio, a bilo je takvih epizoda i kasnije, samo sam s time lakše izlazila na kraj. Sad me ovaj tvoj patuljak na to podsjetio. Razmisli što ti susreti s njim i strah od njegovog pogleda zapravo govore.

Btw, sad mi tek zvoni da sam ga vidjela jednom ili dvaput u Ilici, ima stvarno dugu kosu s nekakvim dreadovima, ali meni je izgledao samo zanimljiv, ne i opasan, no nisam ga vidjela u divljoj fazi koju opisuješ ako se radi o istom čovjeku.
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 10:23 pm

Ma velim ja da imam taj peh.. vjerovatno mislimo na istog..
Kazu ljudi da se drogira.. na jedne moje gosce u bircu je bacio karnister koji je nosao sa sobom.. urlao na njih. meni nista konkretno ali uzasavam se te turbo agresije, vjerovatno proizasle iz kompleksa ili tko zna cega.. tak da doslovno bjezim kad ga skuzim...
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 10:30 pm

ah taaaaj znam ko je on affraid affraid
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 11:23 am

ja ne, na sreću, i nadam se da neću naletiti na njega face face
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 4:27 pm

Ne sjećam se da sam se ičega plašila...
ali često sanjam mrak i u snu se bojim mraka,
to su mi skoro horor- snovi...pa sam zaključila da to ima neku podlogu iz djetinjstva
Zbog tih snova sam sada,kao odrasla,
počela zazirati od mraka,
mislim : ako postoji mogućnost svjetla,onda neka i gori zubi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 4:46 pm

prije desetak dana idem ja vam ja na razgovor za posao. uđem ja u novu neboderčinu na Vukovarskoj, a cura mi na recepciji kaže kako ću do do 20 kata:

kliknete gumb pored staklenih vrata i ona vam se otvore. uđete u hodnik, a u hodniku je 8 liftova sa svake strane po 4.
svaki lift ima svoje slovo, A, B C, D....
tipkovnica vam je pored lifta sa vanjske strane, i kad ukucate kat na koji idete pojavi vam se slovo, i to je vaš lift. samo taj lift ide do kata koji trebate. u liftu nema tipkovnice....

dakle ljudi, kuda ide ovaj svijet?? moraš biti doktro znanosti da dođeš tamo kam si krenuo?? lolcina lolcina

a da vam ne govorim kak sam taj lift preživjela s obzirom da me opako muči klausftrofobija. affraid affraid
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 8:59 pm

sunce malo,mogu prepostavit kako ti je bilo cry
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 2:35 pm

Nisam se plašio, drugi su me plašili. lolcina
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 5:17 pm

Plasio sam se teta sa velikim sisama... confused

Sa vremenom sam taj strah prebrodio i sad ih se vise ne bojim,naprotiv,sve ih vise volim... cerek

[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimepet vel 25, 2011 1:51 am

Plašim se sakaćenja, da me netko muči ili tako nešto.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimened vel 27, 2011 9:37 pm

bojala sam se filma Pakt s vukovima
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 1:13 am

Abarksas je napisao/la:
bojala sam se filma Pakt s vukovima

jedan od mojih omiljenih filmova :D
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:42 pm

i meni sada....bas zbog tih strahova

eh da,bojala sam se i Svireta iz Mumijeva :S
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 15, 2012 12:57 am

tražio sam temu strah, ova je nekako najbliža...
imam pitanjce ako bi netko znao...

zašto ne volim vodu???
odavno se to pitam, a nemam neko racionalno objašnjenje. dakle, idem na vodu u ribolov sasvim normalno, sve ok, ali voda u pokretu, npr vodopad, vodokotlić, česma... mrzim se nalaziti kraj njih. moj mozak tad mi baca misli da me netko prati, a ta voda mi umanjuje šansu da ga čujem, što samim time njemu daje mogućnost nenadanog napada.

e sad to bi bilo normalno da sam paničar i da se toga bojim stalno(da me netko slijedi). al nisam. evo sada slušam muziku na slušalicama do kraja, pišem ovo i sve je ok. kad u šumi puše vjetar opet je ista situacija(mislim smanjena mogućnost percepcije okoline) ali nije me 'strah', milijun puta sam u mrkloj noći hodao bez baterije...

ima tu neka caka s vodom koju ja ne mogu prokužiti. nije mi se nitko udušio u vodi, ne mrzim se kupati.....

i još, znate onaj osjećaj kad si na nekoj visini, onaj poriv da skočiš?? il se to samo meni događa...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 15, 2012 1:10 am

Zanimljivo.
Mislim da svatko ima neku svoju fobiju i tu ne vrijedi generalizirati. E sad...zašto se ti baš bojiš vode, jako mi je teško odgonetnuti.
Pretpostavljam da nisi imao neku epizodu u djetinjstvu u kojoj si se bojao vode (npr. strah plivanja u dubinu itd.)? misli

Evo malo opširnije o strahu od vode iliti aquafobiji...
http://en.wikipedia.org/wiki/Aquaphobia

U vezi straha od zvuka same vode (bilo vodopada ili nečeg trećeg) ne znam ništa, ali na netu možeš pronaći članke u kojima se obično djeca boje dotičnog pa roditelji traže rješenje. Možda bi bilo dobro suočavati se što više sa takvim, tebi neugodnim situacijama.

Što se tiče same visine i određenih pitanja i zamisli koje se tada javljaju, mogu si isto predočiti. Primjerice, ja nemam poriv da skočim (kad se nalazim na nekoj velikoj visini), ali čim bacim pogled dolje, znam detaljno razmišljati kakav bi bio scenarij pada i posljedice. To mi se redovno događa confused, uvijek mi se vrti po glavi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel ste se plašili kad ste bili mali?   Jel ste se plašili kad ste bili mali? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jel ste se plašili kad ste bili mali?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mali Jerusalim
» Mali tour de France
» Bili smo vojnici
» Posljednji koncert na kojem ste bili...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: