Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace

Go down 
+8
isa_bruce
Rain
B&W
malenaivi
floridana
Svjetloisjena
zvezda
Aleksandar Veliki
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:43 am

Хацкед...Хацкед...Цујте зао ми је збилја сто сам морао макнути пост...
досло је до техницких проблема...
нетко је усао у мој ацц...
али сада је проблем ријесен...
изгледа да силе таме не зеле а се онјима разглаба...


Zadnja promjena: ; pet vel 15, 2008 1:02 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:08 am

Živim u proleterskim stanovima.
Jedino što čujem jesu moji susjedi. Od ispod kako hrču, sa strane kako plaću(bebači), od gore kako se j...u.
Tako da imam problema samo ne takvih.
Pogotovo ljetnim mjesecima kada je noć tanka, a prozri otvoreni.
Koma.
Inače jedna digresija. Takvi stanovi poboljšavaju odnose među susjedima. Svi sve znaju i nema razloga da se išta između kućnog savjeta krije. gica lol
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 1:35 am

Zivim u porodicnoj kuci koju je projektovao moj deda...
Nikada nisam imala standardne audio ili video senzacije, ali sama energija kuce je dosta losa i mracna. Deo u kome ja zivim je relativno dobar i stalno ga balansiram. Na mene ima malo uticaja ili cak nimalo, ali inace je to jedna veoma zlobna i mracna kuca... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:00 pm

Živim u stanu kao i Aleksander, a sanjam o kući...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 12:14 pm

živim u proleterskom stanu zubo
sanjam o kući.
nemam takve senzacije iako bi se neke od njih mogle objasniti.
znam samo kad sam se uselila u ovaj stan, u kojem su prije mene živili njegovi roditelji, da se nisam osjećala ugodno. imala sam osjećaj da me sve te njihove stvari pritišču i stvaraju mi loše vibracije. naprosto se nisam osjećala dobro. tokom vremena situacija se mijenjala jer sam skupa sa svojom porodicom oplemenjivala prostor uglavnom našim vibracijama.
kažu da ljudi ostavljaju u prostorima u kojima borave svoje osjećaju i vibracije. to na nekoj suptilnoj razini, nevidljivoj za oko izgleda kao paučina i voli se skupljati u uglovima prostorija. da bi se riješili takvih vibra dobro je prije useljenja u neki prostor gdje su živjeli drugi ljudi napraviti čiščenje. mislim na ono fizičko a i na onu suptilnu paučinu.
knjiga "čiščenje prostora" po feng shui-u dobro opisuje postupak.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimesub sij 19, 2008 11:44 pm

zivin u kuci,stanu, gajbi, po potrebi

Nemam tih problema.

Krepa je vodokotlić, pa pušta vodu, to me malo zajebava, moran cesto u wc.

Virujen ja da kad ljudi negdi zive dugo da ostane za njima nekakva energija koju malo senzibilniji ljudi osjete. I cesto je tumaca na razne nacine, pa i na lupanje ladica ormara, skripanje i sl.

Ja sam imala jedan cudan zvuk u posljednje vrime, a onda sam skuzila da se na krovu tresu antene, to je zvucalo kao zujanje, malo jezivo zujanje, ne znam ja to objasnit,al sablasno.

Mislim uglavnom da sve sto cujemo, u nasim glavama pretvorimo u prvu asocijaciju koja je najcesce povezana sa vlastitim strahom!

i dosta!
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 2:21 am

Živim u kucici koju su moji starci sami izgradili..
Poceli su kad je majka bila samnom trudna do zuba i kopala temelje.. do tada su bili podstanari..
Podrum, prizemlje, kat i tavan..
Sad grade iza kuce ( tamo je jos i vocnjak,vinograd od starog i vrt od stare.. gdje se igraju sa lopatama i motikama.. :D ) malu garsonjericu a meni ostavljaju prizemlje.. a na katu je sister sa svojom malom sjatkom obitelji..
Al istina je sto kazu: kuca je rupa bez dna..
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 3:33 am

Zivim u kući podjeljenoj na 3 etaže tak oda to ispada i kao stan ali ostali stanari se ne čuju navečer jer nito neide spavat tako kasno kad i ja i ponekad čujem nekakve zvukove tipa pucketanje i grebuckanje nekakvo. Svaku noć nešto mora kliknut u sobi, barem jednom svaku noć pred spavanje. hail za pucketanje i grebanje.

Par puta sam čuo da muski glas, glasnim šapatom izgovara meni u uho moje ime ili kaže samo "Ej", i to šapatom i dosta glasno. Neznam jel mi se priviđalo ili šta misli
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 11:41 am

to pucketanje je normalno ako u kući imaš drveni namještaj ili parket. pri vlazi drvo se širi a kad je suho vrijeme drvo se stiska i pri tom pucketa. a grebanje...provjeri ima li koji crv u toj drvenariji. oni vole krenuti u akciju kad je tišina...zubo
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 2:53 pm

floridanamana je napisao/la:
to pucketanje je normalno ako u kući imaš drveni namještaj ili parket. pri vlazi drvo se širi a kad je suho vrijeme drvo se stiska i pri tom pucketa. a grebanje...provjeri ima li koji crv u toj drvenariji. oni vole krenuti u akciju kad je tišina...zubo

To grebuckanje sam i mislio da radi crv, ali pucketanje nije od parketa. A pred dosta mi se svake noći čuo čudan zvuk u zidu, isto kao neko grebanje.
Neznam što bi moglo bit, ali vjerovatno nije ništa.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 4:03 pm

I ja sam često dugo budna, a znam biti i sama noću kad mi muž radi a djeca kod sebe zarobe psa da im radi društvo :) Onda još bolje čujem spomenuto krckanje i razne zvukove. Oni se noću puno bolje čuju jer je tišina. Češće se oglašavaju ormari kojima sam otvarala vrata tijekom dana i nešto u njima mijenjala - vadila ili stavljala. Također znam da kad stanem na određeni dio laminata krckaju neki ormari. Ponekad se to dogodi i kad čujem susjede u stanu iznad da hodaju, a zna se da hodanje izaziva vibracije u armiranom betonu. E sad, tu postoji uzročno posljedična veza. No ponekad se dogodi da dugo mirno pišem, sve je tiho i onda iznenada zaškripe i krcnu ne jedan nego dva ili tri ormara jedan za drugim. Čak nisu svi u istoj sobi, jedan je tu gdje pišem, regal i vitrina su u dnevnom boravku, a zna se pridružiti i uski ormar u predsoblju. Jednom sam bila tako koncentrirana na nešto što sam radila da sam se stvarno prepala na tu buku jer sam pomislila da je potres. Ali nije bio. Kad se ormari tako dogovore često pomislim da mi je to pozdrav od bake i djeda koji su ovdje nekad živjeli, a oni me sigurno ne žele plašiti jer su bili dobri i sigurna sam da su našli svoj put dalje. Uostalom, sve što nas okružuje na neki je načinb živo, pa tako i namještaj ima pravo krckati bez da me uplaši - osim kad sam već zbog nečega uplašena... confused
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimened sij 20, 2008 5:13 pm

Rie je napisao/la:
floridanamana je napisao/la:
to pucketanje je normalno ako u kući imaš drveni namještaj ili parket. pri vlazi drvo se širi a kad je suho vrijeme drvo se stiska i pri tom pucketa. a grebanje...provjeri ima li koji crv u toj drvenariji. oni vole krenuti u akciju kad je tišina...zubo

To grebuckanje sam i mislio da radi crv, ali pucketanje nije od parketa. A pred dosta mi se svake noći čuo čudan zvuk u zidu, isto kao neko grebanje.
Neznam što bi moglo bit, ali vjerovatno nije ništa.
miš?!?
[Vrh] Go down
isa_bruce
Stanica



Female
Virgo Pig
Broj postova : 11
Age : 40
Registration date : 24.01.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimečet sij 31, 2008 9:19 pm

ja zivim u obicnom stanu u vecoj zgradi i nista cudno se ne događa. osim prve dvije godine kad je deda umro, znalo bi se desiti da satovi stanu u isto vrijeme. sat u kuhinji- na baterije, sat u hodniku na navijanje i jednom bakina budilica. to je bilo pgotovo cudno jer se deda iz hobija bavio sastavljanjem i popravljanjem satova. sad se to vec dugo nije desilo, a ne znam kako to objasniti. dal netko zna za takve slucajeve ili ima neko objasnjenje?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimečet sij 31, 2008 9:22 pm

isa_bruce je napisao/la:
ja zivim u obicnom stanu u vecoj zgradi i nista cudno se ne događa. osim prve dvije godine kad je deda umro, znalo bi se desiti da satovi stanu u isto vrijeme. sat u kuhinji- na baterije, sat u hodniku na navijanje i jednom bakina budilica. to je bilo pgotovo cudno jer se deda iz hobija bavio sastavljanjem i popravljanjem satova. sad se to vec dugo nije desilo, a ne znam kako to objasniti. dal netko zna za takve slucajeve ili ima neko objasnjenje?

Neobično. Pokušaj malo bilježiti kad se to događa i stanu li uistinu svi u isto vrijeme i kakav utisak ta pojava na tebe ostavlja u prvi mah - strah i jeza ili osjećaj prisnosti ili nešto treće... :)

Dobro nam došla, isa_bruce :cheers:
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimečet sij 31, 2008 10:22 pm

@malenaivi

Istina. Ja nisam toliko senzibilan, pa to ne osjećam.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet vel 01, 2008 12:47 pm

ja zivim u obiteljskom stanu.. hm, po noci uvijek ima zvukova, naravno :D
jedino mi je malo jezivo prije bilo kad bi svi spavali, a onda iz cista mira neka vilica iz sudopera (koja se susi) bi pala ili nesto tako. :)
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepon lip 30, 2008 1:54 am

zivim hmmmmmmmm u jazbini
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:24 pm

Svidja mi se tema.
Nesto bih Vas koji citete ovo pitao.
Zivim u svojoj kuci (pod hipotekom) stvorio sam si vrt,vocnjak i ostalo i nije mi lose ,ali!!!!!
Kad sam isao u rekonstrukciju te iste kuce u jednoj sobi sam nasao ispod plafona u svakom kutu po jedno jaje ( kokosije) koja su na moje iznenadjenje bila i citava.Zbuka je bila stara i morao sam je skinuti Zasto ih je netko tamo ostavio? Kucu sam kupio od gospodje koja ne zivi u njoj vec je naslijedila od roditelja koji su naravno umrli prirodnom smrcu (valjda).
E sad sto mislite o ovome sto sam napisao.
oops
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:26 pm

jaje bi po mom mišljenju trebalo predstavljati plodnost. možda je netko baš iz tog razloga postavio ta jaja.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:27 pm

zviz, dobro nam došao :)
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:36 pm

*Benzina* je napisao/la:
zviz, dobro nam došao :)
[b] HVALA
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:37 pm

dobro dobro, ne moraš se derati zubi
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:38 pm

*Benzina* je napisao/la:
jaje bi po mom mišljenju trebalo predstavljati plodnost. možda je netko baš iz tog razloga postavio ta jaja.

:( [b]A sto ako je suprotno!!! tuzni
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:46 pm

pa imaš li takvih problema?
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 57
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitimepet srp 11, 2008 3:55 pm

*Benzina* je napisao/la:
pa imaš li takvih problema?
[b]Hmmm... osobno ne ali djete mi je ove godine bilo na operaciji tumor na mozgu hvala Bogu za sad je dobro i oporavlja se. Genetski nitko u familiji nije imao problem s mozgom ( mozda samo ja) ( optimizam mora zivjeti) Ako me razumijes.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Empty
PostajNaslov: Re: Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace   Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva
» Kakva smo mi stoka...
» Ako izvanzemaljci postoje, kakva im je namjera
» Kakva vam meditacija odgovara ovisno o horoskopskom znaku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: