Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)

Go down 
+15
danyf5
dady
Sengrath
gloria_g
kayser
TAy
zvezda
ThE_IMMORTAL
l337_m4n
Alpha
Rain
malenaivi
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
aderassi
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
aderassi
Prašina
aderassi


Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Registration date : 23.01.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2008 3:06 am

Napoleon™ je napisao/la:
Hehe...Dobrodosla...Sto su svi ljubazni...E to cu zapamtit...A prema meni niste cak ni ono BOK...

Pa da ono.. tu svi ljubazni, sve mi nekak neugodno.. (hehe) nisam navikla..

Hvaaala svima na dobrodošlici hekla

I živili svi! :vopi:
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2008 8:03 pm

i od mene dobrodoslica. ^^
ne pratim nickname-ove pa nisam ni primijetio da je itko novi dosao. eto sad znam i sad cu pratit. ^^
LOL

*_..::WELCOME::.._*
[Vrh] Go down
TAy
Višestanični organizam



Male
Gemini Horse
Broj postova : 43
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub vel 02, 2008 10:01 pm

Ovaj zvuk pravila je ljetilica, koja nije nužno NLO, može biti sasvim zemaljska. Znači zvuk se pojačal in onda nestal. Prevedeno na hrvatski: lagano se spuštala i onda kad se spustil ugasil motore!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub vel 02, 2008 10:15 pm

TAy je napisao/la:
Ovaj zvuk pravila je ljetilica, koja nije nužno NLO, može biti sasvim zemaljska. Znači zvuk se pojačal in onda nestal. Prevedeno na hrvatski: lagano se spuštala i onda kad se spustil ugasil motore!!

Dobro došao, TAy i hvala na mišljenju :)
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub vel 02, 2008 10:30 pm

u pocetku mi se ucinilo da je vjetar zbog zvizdanja, ali poslije je nestalo tog zvizdanja pa neznam stp bi rekao.

u svakom slucaju zanimljivo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub vel 02, 2008 10:33 pm

kayser je napisao/la:
u pocetku mi se ucinilo da je vjetar zbog zvizdanja, ali poslije je nestalo tog zvizdanja pa neznam stp bi rekao.

u svakom slucaju zanimljivo.

Zašto se ne dođeš malo igrati na zabavu, danas je tamo živo :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 12:24 pm

što bilo da bilo....glavno da te nisu oteli!!! ;)
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath


Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Age : 34
Registration date : 03.03.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 2:44 am

zvuci zanimljivo, i da, znam da ti je na vrh glave price o avionima zubi , ali meni to zvuci kao avion koji je u prolazu, cuo sam slicne zvukove u tihom vecernjem nebu i prvo sto sam pomislio je da je to avion, uistinu tako i bi, jer sam vidio signalna svjetla aviona, naravno, nebo je bilo vedro pa se lako moglo uociti...

Jel bio oblacno dok si snimala ovaj zvuk ?
[Vrh] Go down
dady
Stanica
dady


Male
Leo Snake
Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 14.04.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 11:51 pm

čovjek da ne povjeruje. ekipa
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimened lip 29, 2008 8:11 pm

Hmmmm cini mi se kao normalan zvuk aviona
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2008 4:42 pm

ja sam nova al imam nekaj za rec na ovo sve-pogledala sam snimku,i poslusala zvuk.
vjerujem u aliene i sve to stoji,ali prije par godina kod nas u zgb-u se cuo isto takav zvuk,nebo je bilo vedro i vidjeli smo avione.receno je i na vjestima da probijaju zvucni zid i da je od toga nastrala tolika buka....
mozda sam u pravu,mozda nisam...ali....sve je moguce...pozdraf:5: svima
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub srp 26, 2008 4:57 pm

ja neznam di je ono kaj sam vec napisala-tako da pisem ispocetka:vjerujem u zivot pokraj naseg,tako da je moguce sve,pa i to da je bio nlo,ali postoji i mogucnost da su to bili avioni koji su probijali zvucni zid.navodim to jer je prije par god.u zgb-u bio isti slucaj,isti zvuk i na vjestima su rekli da probijaju zvucni zid,tako da.....
nagadam.
btw-nova sam,pa samo lol okolo naokolo i trazim i komam kaj me zanima...
:cheers: 5
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub sij 02, 2010 2:35 pm

Ovako,ako je to bilo u Bušetini,onda ja stvarno nemam pojma kakav je to zvuk bio,jer ga ja nisam uopće ćula,a živim u VTC.Zvuk me podsjeća i na vlak i na avion,ali više na vlak,jer ja stalno čujem vlak,jer blizu moje kuće su (dobro,nije baš blizu,ali se vidi i čuje) tračnice.Na prvi pomisao kada sam gledala film,sam mislila da će nešto izletit ili nešto,ali sam samo čula zvuk.I nigdje blizu Bušetine nema aviona,jer,ako tamo nema,nema ni u Virovitici,tako da je jedino najbliže mjesto s avionima Zagreb,a do tamo treba bar 4 sata autom.Ali me taj zvuk jako čudi,tako da nemam pojma što je to,jer nikad nisam čula svemirski brod XD,ali je zato moguće da je to NLO
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimesub sij 02, 2010 2:49 pm

točno to...mislim,bez uvrede,ali se sve neke gluposti događaju oko jače razvijenih gradova...a gle ovo...lako se dogodi i da je NLO...ali da je imao neki drugi cilj,ovo mu je kao pozdrav valjda....
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 6:27 am

aderassi je napisao/la:
Dakle.. odakle da počnem..

05.01.2008. snimila sam ovaj neobičan zvuk ispred kuće. Ne znam kad se točno sve to počelo događati, koliko ja znam čulo se pola sata ili duže. Bio je jeziv i što je najbitnije snažan. (Mi smo izašle oko 21-21:30 van)

E pa priča počinje ovako. Tu večer sam bila kod frendice, kad nam je došla njena stara da nas pita jesmo li čule vani neki zvuk. Mi se zbunjeno pogledamo.. ono.. nismo ništa čule i brzo odemo van (na ulicu). Izvana se čuo taj jezivi zvuk, ne izvana, nego iz neba.
E sad.. nazvala sam dečka koji je negdje 10 km udaljen od mene i pitala ga dal čuje neki jeziv šum na nebu, ali kod njega se nije ništa čulo.
Nakon toga smo otišle na tavan kod nje i s balkona slušale što je to i odakle dolazi. Ja sam snimila dio fotićem --> https://www.youtube.com/watch?v=RPg90tqo_Ag

Najčudnije je to što se zvuk odjednom počeo pojačavati pa smo otišle dolje i onda opet natrag van. Kad smo se vratile van (za nekih 30 sekundi) sve je prestalo. Samo tako, odjednom.

Najviše podsjeća na avion, ali avion koji stoji na mjestu. Bila su nagađanja da je i vlak, ali u tom smjeru vlak ne prolazi, a mene i ne podsjeća na vlak.

Odakle se čuo (iza onih kuća) su samo polja. Ništa više.

Ništa mi ne pada na pamet.

Ovako, bilo mi je dosadno, i skinuo sam i obradio video. Primjetio sam sljedeće zanimljive stvari koje bi mogle a i ne moraju značiti nešto:

Kao prvo, mogle ste šutit tih 30 sekundi snimanja xD
Drugo, pomoglo bi da je kamera bila mirnija, bez dodatnih šumova.

Znači, otprilike od 00:02 pa skroz do kraja snimke primjetio sam da jedino što mogu vidjeti je ulična svjetiljka i drvo. Kad sam prvi put pogledao snimku, mislio sam da je avion ili vjetar. Večinom cijela snimka dokazuje da vjetar ne puše uopče jer se drvo ne miće.

Vlak isto nije, na audio zapisu bi se čuli prekidi odnosno lupanje kotaća o tračnice kod prelaska iz jedne na drugu metalnu šipku koje se nalaze na svim prugama, znate i sami... Makar zvuk na početku malo podsjeća na zvuk vlaka iz daljine ali ipak, nije ni vlak.

Čitao sam malo komentare i primjetio da je netko spomenuo avion i probijanje zvučnog zida. Avion - možda, ali probijanje zida ne, jer se to čuje kao udarac i traje kratko.

Helikopter... mislim da o tome isto netreba pričati, čulo bi se lupanje propelera po zraku.

NAJZANIMLJIVIJI DIO - uspoređivanjem videa i audia primjetio sam nešto. Prvih 20 sekundi zvučni zapis koji je izvađen sa snimke pokazuje da se tih 20 sekundi pozadinski zvuk ne mijenja a nakon 20 sekundi povečava se svaku sekundu sve više i više, kao što je i napisala aderassi.

Zanimljivo je još to da sam primjetio još jedne promjene na videu nakon 20 sekundi. Sad neznam dal to vi primjetite, ali sve do 20 sekundi je normalno, poslje se na kratko kamera kao zamuti, nisam siguran zbog čega se to dogodi, ali sam primjetio da neke anomalije postoje, i provjerio sam taj dio u programu, da vidim što se dešava sa snimkom, i zanimljovo je to da se sve do 20 sekundi kazaljke ponašaju normalno, kasnije pokazuje da na snimci postoje boje a mi zapravo vidimo sve crno. Teško mi je objasniti to ovako, jer niste snimali video nego praktički zvuk ali događaju se promjene i kod videa makar se tih zadnjih 10 sekundi skoro ne miče ništa.

Kad sam zvuku dodao neke filtere i obrisao neke šumove, dobio sam zvuk... nemogu ga opisati, zvuči kao levitiranje! o.o

Glas cura koje pričaju u pozadini zvuči kao jeka, ali onaj zvuk zvuči kao da nešto levitira, a nakon 20 sekundi počne ispuštati neke valove svake 3 sekunde koje bi opisao kao... neznam stvarno. Čuje se najviše pred kraj snimke. Obrađena snimka:

http://www.megaupload.com/?d=D2AX0B45

Uglavnom, zaključak bi bio da je ovo sigurno nešto čudno, nije avion ni ništa slično tome makar uvjek postoje šanse da je nešto ovozemaljski. Teško je znati sa ovako kratkom snimkom. Baš me zanima što bi se snimilo da se je nastavilo snimati i nakon tih 30 sekundi, jer zvuk se je naglo počeo povečavati. Da je neki avion, ili vlak, ili išta slično, zvuk bi se naglo povečao i smanjio, ali u ovom slučaju to nije tako jer taj zvuk stoji 20 sekundi i ne miće se. 20 sekundi izgleda malo ali da je avion, promjene bi se vidle.

Uglavnom, nakon 20 sekundi događaju se osjetne promjene kod zvuka i slike pokretane neznam ćim. Važna stvar kod večine nlo-a je da ne ispuštaju zvuk, al opet, nikad se nezna.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)   Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Snimka zvuka iznad moje kuće. (NLO?)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)
» Moje price
» Snimka pravog duha!!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: