Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tvoj horoskopski znak

Go down 
+52
guenhwyvar
legenda007
skin
gothic45
GaGa
Dragony
schmizzl
neptun
Chakotay
Grinder
Fantom
Indigo_girl
Michael Wittmann
Athena
Aurora Borealis
gagi_
josip21
Gea
apollo.
Legionar
Yema
Dzangy
nymphadora nemesis
Blizzard
Jaykof
Risk
Coalchember
Neo
jasmina 07
Angel from shadow
Pandora
because the night
meli
None
Absynthia
Aleksandar Veliki
zvezda
zmija
Merkurica
vladimir
belongs to lovers
Nefertiti
gloria_g
Tallina
floridana
urbanaaa
Alpha
Svjetloisjena
malenaivi
userNejm
sanja
Galileo Galilei
56 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Tvoj znak je ...
Ovan
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap8%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Bik
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap7%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Blizanci
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap12%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 12% [ 15 ]
Rak
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap6%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 6% [ 7 ]
Lav
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap8%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Djevica
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap6%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 6% [ 7 ]
Vaga
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap8%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Škorpion
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap10%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 10% [ 12 ]
Strijelac
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap6%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 6% [ 8 ]
Jarac
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap7%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Vodenjak
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap10%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 10% [ 13 ]
Ribe
Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_lcap11%Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Ukupno glasova : 124
 

Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:11 am

Gea je napisao/la:
Flo... ja sam škorpion
:(
cerek ti si mi simpa, stvarno hug
ma znaš i sama da to ovisi o puno drugih stvari miga
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:31 am

Blizanci najviše nas je :P
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:34 am

floridana je napisao/la:
Gea je napisao/la:
Flo... ja sam škorpion
:(
cerek ti si mi simpa, stvarno hug
ma znaš i sama da to ovisi o puno drugih stvari miga

cerek znam hug

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:35 am

Kakav blizanac u vodopadu Indigo ...nono

To moze samo kod Athene...zubo
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:54 am

Omega je napisao/la:
Škorpion i zmija, aaaaaaaaaaaaaa affraid affraid affraid affraid affraid affraid ... kako slatko cerek :D

(tek sam sad ovaj post pimjetila rofl2 još se čudim tko se to tako jako boji)

možeš birat hoćeš da te ugrizem ili ubodem?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 3:03 am

Ti grizeš, ja bodem raspa
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 3:05 am

samo pazi moju ugrizi znaju biti smrtonosni ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 3:06 am

...kao i moji ubodi ;)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 3:09 am

vidm da su tu onda ravnopravno razmjenjena oružja zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 3:10 am

Samo ce nevini tu da stradaju..zubo
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 12:49 am

Glasala sam za znak i vecina prevladava Blizanci... Hmm...

Prevladavamo :D
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 12:50 am

Blizanac i podznak skorpion :)

pa ti budi normalan lol
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 4:43 pm

Griner zar nisi ti jarac, tak ti barem piše ispod avatara ili je to onaj drugi blizanac ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 6:33 pm

Nerado priznajem ali ovan.
Sad nas je vec previse obzirom na "rogati" karakter.
Uh jebeni znak , nekih se osobina pokusavam cijeli zivot osloboditi.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 6:40 pm

Vidim da ovdje mnogi prikrivaju prave horoskopske znakove.
Ja sam također blizanka (ovdje smo u većini), ali često mi to nije po volji, radi nestalnosti. ;)
Neobičan i ne tako poželjan znak po mnogim segmentima. kava
Ni na nebu ni na zemlji. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 6:57 pm

Je ali imate i svojih pozitivnih osobina primjerice lako se prilagodite na bilo koju situaciju i sve možete preokrenuti u svoju korist, zabavni ste i u vašem društvu nikad nije dosadno, barem što se tiče blizanaca koje ja znam. A što se tiče negativnih osobina, dobro si ih nabrojala, no ako si ih prepoznala i ako radiš na tome da ih ispraviš, onda si na pravom putu :)

Nažalost svi horoskopski znakovi imaju negativnih osoba i bez obzira kojem horoskopskom znaku pripadaš morala bi se boriti protiv tih negativnih osobina. Nema nikakvog razloga da zbog toga lažemo o tome koji smo horoskopski znak. Primjerice meni je veliki kompliment kad mi neka osoba koja je tek saznala da sam škorpion kaže da nikad to ne bi rekla, jer nije osjetila neke negativne osobe koje su tako karakteristične za škorpione :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 7:31 pm

@ chakotay

Da jarac mi je jer nisam stavila pravi datum rodenja :P Kao neka anonimnost ali evo, ovdje sam pa pisem pravi horoskop :)

Meni je moja kombinacija blizanca i skorpiona izludujuca...

Kao blizanac medu pozitivne stvari mogu stavit komunikativnost, veselost, empaticnost, brbljava sam dosta pa to prelazi nekad u manu, a najveca mana mi je cesta promjena raspolozenja. Naime na to se misli na blizanceve dvije face a ne na dvolicnost kao manu.

Moj podznak skorpiona utjece jos vise na tu promjenu raspolozenja jer sam jako temperamentna sto je totalna suprotnost jednom veselom blizancu. Da... vodi se borba... :)

Utjece li podznak na jos nekoga u jakoj mjeri?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimened sij 03, 2010 10:23 pm

Vjerujem da se već opširnije na jednoj od tema pričalo o značenju podznaka. kava
Kažu da naš podznak otkriva kakvi bi se "prema van" željeli prikazati, odnosno kako nas okolina doživljava.
Isto tako, negdje sam pročitala da do 30-e uglavnom osobinama slijedimo svoj podznak, a da se tek kasnije počinje manifestirati naš horoskopski znak.

Mislim da i na mene dosta utječe moj podznak djevice, budući da ga karakterizira mirnoća, staloženost kao zemljani zrak, dok je blizanac nemiran, lepršav i fleksibilan znak.
Dakle, takvu zaigranu horoskopsku prirodu koči ona zemaljska, mirna i obrnuto. :P
Na neki su način one u suprotnosti i nemam dojam da upravo takva razlika daje balans, već naprotiv, unutarnju borbu.
Barem zasad. ;)

Jedino mogu reći da sam se u jako puno segmenata prepoznala upravo onda kad sam uz horoskopski znak u obzir uzela i svoj podznak. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 2:36 am

@grinder, na mene utječe podznak... vaga..
jer sam tipični, ratoboran, rogati ovan.. i da, glavom kroza zid za sve..ali važem, al ga važem.... pa kad se izgubim od vaganja, uvijek idem na eci peci pec.. :)

dakle, kardinalni vatreni i kardinalni zračni zrak...katastrofa.... mali plamen vjetar gasi, ali vatru razbuktava... :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:09 am

Athena je napisao/la:

Mislim da i na mene dosta utječe moj podznak djevice, budući da ga karakterizira mirnoća, staloženost kao zemljani zrak, dok je blizanac nemiran, lepršav i fleksibilan znak.
Dakle, takvu zaigranu horoskopsku prirodu koči ona zemaljska, mirna i obrnuto. :P
Na neki su način one u suprotnosti i nemam dojam da upravo takva razlika daje balans, već naprotiv, unutarnju borbu.
Barem zasad. ;)
čekaj čekaj da prođeš 30-u i podivljaš zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:12 am

neptun je napisao/la:
Nerado priznajem ali ovan.
Sad nas je vec previse obzirom na "rogati" karakter.
Uh jebeni znak , nekih se osobina pokusavam cijeli zivot osloboditi.

aaaaa...tu si ptico zubi
i meni je bilo sumnjivo kako to jedna vaga želi pošto poto privući pozornost na sebe :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:15 am

i šta fali ovnu? mi smo pokretači, mi smo ti koji tvrdoglavo guraju kola naprijed, a kad krenu onda nam ništa drugo ne preostaje nego da zapovijedamo zubi neka drugi rade kava
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 12:18 pm

Moj znak je ribe Tvoj horoskopski znak - Page 8 C055
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 3:58 pm

Ovnovi su ti koje treba natovariti na kola jer inače samo koče cijelu grupu. kava zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitimepon sij 04, 2010 4:04 pm

@Flo...to je zato jer um caruje, snaga klade valja zubi

@Omega...tocno, ovnove treba natovarit na kola i onda oni sa kola govore sto i kako treba dok ostali vuku zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tvoj horoskopski znak - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Tvoj horoskopski znak   Tvoj horoskopski znak - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tvoj horoskopski znak
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nakit i horoskopski znak
» Znak zveri
» Znak Jone / Biblija
» Znak za sarkazam usao u pravopis :D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: