Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ayahuasca

Go down 
+6
mewithoutYou
Rain
Merkurica
Alpha
Svjetloisjena
jovko
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 10:30 am

Ma je vražji alkohol!
Ali izdvajao se osječaj koji nije njegov produkt. Tako da čekam pravo vrjeme pa na staro mjesto u berbu...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 11:42 am

To je negdje srpanj ili?
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 5:13 pm

Kolovoz-rujan ako ne i kasnije trebalo bi prowebat iako se sve pošemerilo, vegetacija kreće ranije, zime su blaže, zvjezda zrači jače....
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 6:32 pm

Možda i ranije dođu onda. Ja sam dosta puta brao gljive (vrganji, dedeki, blagve i lisičice), ali nisam baš često nailazio na muhare. Uvijek sam pretpostavljao sredina ljeta ili kasno ljeto za njih. Kod mene u šumi ih nema nikad baš
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimeuto tra 26, 2016 9:52 pm

Čistam lako da i ranije.
Primjetio sam da vole okruženje crnogorice u mom slučaju čempresa i ariša. A i kamen je tu tak da ono potraźi takva mjesta.
A i ne skrivaju se od ljudskog traga. Mnogo noga je pregazilo to tlo a možda se i popišalo.
Parkovi
Šetnice
Spomenici
Odmarališta
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimesri tra 27, 2016 10:40 am

Amanita Muscaria raste samo ispod određene vrste drveća, uglavnom jele i ostala zimzelena stabla. Sama gljiva je plod puno većeg micelija koji se nalazi ispod površine tla koji živi u simbiozi s korijenjem stabla.

Aktivni sastojci gljive Amanite se ne razgrađuju u tijelu i tako ostaju aktivni u mokraći. Mnogo je sigurnije piti urin osobe koja je konzumirala gljivu nego da se gljiva jede direktno, pošto mnogi toksini budu obrađeni i eliminirani prilikom prvog prolaza kroz tijelo.To je bila uobičajena praksa među drevnim ljudima, reciklirat moćne učinke gljive, pijući urin jedan od drugoga. Aktivni sastojci Amanite ostaju potentni čak i nakon što šest puta prođu kroz tijelo. Neki čak tvrde da termin "to get pissed" (piss= pišati/ urinirati, kad se govori o opijanju onda bi ova fraza značila opiti se dobrano) dolazi upravo od ovakve aktivnosti ispijanja urina, tisućama godina prije alkohola.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimesri tra 27, 2016 11:29 am

Čuo sam za tu praksu, ima logike, ali osobno mi je odvratna
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1737
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2016 7:36 pm

a kobra-feni, to je neka indijska brlja od kobrinog otrova? vele da je slično mescalu ali dosta zdravo za tjelo.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur
grga@bizArt


Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Age : 57
Registration date : 24.01.2016

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2016 11:35 am

Vjerujem da je dobra, ali de ču pobogu kobru nabaviti!
Imaš koji domaći recept sa brljom?
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitimesri srp 06, 2016 12:31 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





Ayahuasca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ayahuasca   Ayahuasca - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ayahuasca
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Herbal-
Forum(o)Bir: