Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Mike Tyson

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
jovko
Višestanični organizam

Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Mike Tyson   sub ruj 22, 2007 5:19 pm

Najbolji borac svih vremena, pravi ulicni borac, legenda, samo ide naprijed i dere.

Pogledajte ovo

http://www.youtube.com/watch?v=bvZ2roRDPYU
[Vrh] Go down
Rain
Admin

Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   sub ruj 22, 2007 5:25 pm

Grub sport boks.

Dobar filmić.
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   sub lis 13, 2007 1:08 pm

najbolji udarac svih vremena,unistio ga onaj cvikeras pm mu m
[Vrh] Go down
vladimir
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Registration date : 19.09.2007

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet svi 01, 2008 9:18 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1135
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   uto pro 08, 2015 1:23 pm

mike tyson je najbolji boksač od 1986 do 1996 nikako svih vremena
top 5
ali http://boxrec.com/media/index.php?title=Human:180
liston http://static.boxrec.com/0/00/Liston_BE055243.jpg
foreman http://static.boxrec.com/5/5c/Foreman150584795.jpg
frazier http://static.boxrec.com/7/70/Frazier.jpg
patterson http://boxrec.com/media/index.php/File:Patterson_532460587.jpg
ides
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   uto pro 08, 2015 2:14 pm

Slazem se. U tom radzdoblju je dominirao, ali u karijeri nema niti jednu pobjedu protiv vecih boraca.
I uz sve okolnosti, Don King, Desiree Washingotn, Robin Givens... Cuo sam ga kako govori u svom biografskom filmu kako je mislio da oko sebe mora imati zgodne zene, kao nekakvu slika postignuca, sto ga je kasnije poprilicno doslo glave. Da je Cus d Amato bio ziv jos nekoliko godina, vjerojatno bi i Mike bio drugaciji. Jbg. imali su odnod oca-sina, prava obitelj uz Kevin Rooneya, a kasnije je upao kod Kinga, i slicnih koji su u njemu vidjeli samo zaradu.
Top najboljih ikad.
Po meni:
1.Joe Louis
2.Muhammad Ali/Sugar Ray Robsinon/Harry Greb, bilo tko od trojice.
3. Ekipa kao Duran, Hagler,Hearns.
......
Puno ljudi je samo culo za Alija i to da je najbolji boksac ikad, ali ima vise od toga.
Npr. ako pogledas borbe Ali vs. Young, i sve 3 protiv Nortona. Protiv Younga je po mom misljenju dobio odluku zbog svog imena, pogledaj borbu, Ali nije napravio nista posebno, i Young je statisticki bio bolji. Protiv Nortona je prvu uvjerljivo izgubio, također i drugu a treca je bila nerijeseno, iako je za obje Ali bio pobjednik odlukom. Protiv Listona mislim da je bilo namjesteno oba puta. Nakon sto je Ali usao u Naciju Islama, Liston je dobivao prijetece poruke od njihovih clanova. I uz to je stalno bio pod vlascu mafije(Frankie Carbo i Frank Palermo) koji su o tom vremenu "posjedovali" mnoge boksace, najvise talijane. Ako gledas i tu borbu, vidjet ces George Chuvala, kanadski boksac podrijetlom Hrvat, kako nakon meca ulazi u ring i govori Sonnyu da prestane glumiti. Cak i na onoj slavnoj slici gdje Ali stoji iznad Sonnya s rukama u zraku, i tom trenu mu je govorio da prestane glumiti i ustane. Dalje, George Foreman jedan od najjacih udaraca u poveijsti boksa, je nakon te borbe rekao da je u sparringu s njim, Liston primio puno jace udarce i nastavio sparring sa smjeskom. Ako te stvarno zanima kako Liston izgleda kad je nokautiran pogledaj borbu s Leotis Martinom.
Poznati butterfly potezi koji su proslavili Alija u borbi protiv Cleveland Williamsa, koji se borio nedugo nakon teske operaciej itd.
Postoji puno toga zbog cega ne vidm razlog zasto bi Ali bio bolji od nekih boraca koji su postojali dugo prije njega i napravili nista losiji rezultat. Naravno Ali je bio odlican u ringu i u govorima izvan njega, ali...
Joe Louis do danas drzi rekord u obranama naslova, i najduzem razdoblju kao vlasnik pojasa. slicno je kao i Ray Robinson.
A Harry Greb, prirodno poluteskas, borio se s teskasima kroz cijelu kraijeru. Na pola karijere je u borbi s Kid Norfolkom dobio udarac palcem u oko nakon cega je imao samo vid u jednom oku, ali i samo s jednim je pobjedivao sve koji su stali pred njega. Jedini poraz gene Tunney jedan od najboljih bijelih boksaca, imao je od Greba. Također u sparringu je ismijavao Jack Dempseya. Da su njih dvoje imali sluzbenu borbu, danas bi Greb bio poznatiji. U to vrijeme boks nije imao visoku uloga kao sport, pa su se tek kasnije birali najbolji boksaci.
Sve u svemu Tyson i Ali su bili dobri borci, ali nisu jedini.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   uto pro 08, 2015 4:02 pm

vidim da voliš boks, ali prije 1960 se ne smatra moderni boks ego konzervativni rutinski ,joe lewis nije imao konkurenciju osim maxa shmellinga onog nijemca ali on je možda bio dobar ali nije imao s kim boksati,sugar ray gledao sam nekoliko njegovih borbi nekako je prespor,to što ti kažeš da ali nije mogao protiv nortona i younga,pa zato što je već bio na zalasku karijere i opet je bio prvak i na kraju karijere.alija nitko nije nokautirao,norton ga je jedini ošamutioi on je tvrdio kujin sin mi je rabio čeljust i nisam mogao,ali aliju je najteže bilo protiv fraziera,,to je onaj legendarni meč u manili,a izgubio je od njega u madisonu squaregardnu,ali je najveći svih vremeena brz i precizan,da te 2 utakmice su smrdljivo namještene,i mafia je iz las vegasa ubila listona jer su velike novce uložili u njega a nije dobio.phantomski udarac 1965 je bio sumljiv.ali je jednom rekao da se jedino listona bojao.pogledat ću meć protiv mar tina, patterson je bio isto odičan borac i gentleman.ne znam joe lewis se boksao 30ih,sugar ray i on su bili drukčiji tip boksa.zlatno doba boksa se smatra od 1960 do 1980,tysonu je holyfiled bio crna mačka čim ga je dobio propao je1996.danas gledamo užaan boks las vegas ne,dusseldorf da mudri ,nema američkih boraca,ovaj kličko je i bogu dosadio velik i dosadan bokser,dobio je sve protivnike nokautom nižih boraca od sebe,ovaj furry mi ide na živcce dobio meč pa počeo pjevati.nadam se da će bit bolji fight drugi put ovo mi nije nešto bilo
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   sri pro 09, 2015 8:10 pm

Pa imao je Louis dobrih borbi, osim Schmellinga, tu si bili Cinderella man James Braddock, Billy Conn, Jersey Joe Walcott, Max Baer, div Primo Carnera... I prema Ring Magazinu je na listi 100 najboljih udaraca ikad Joe Louis prvi. Ekspert i mozda osoba koja je najvise ikad znala o boksu Bert Sugar, nikad nije bio siguran koga staviti na broj 1. Alija ili Louisa. Imas video na Youtube u kojem Cus D Amato govori Aliju da bi ga Louis nokautirao.
Ali u Alijevoj eri je boks postao bas pracen.
Zao mi je sto Teofilo Stevenson nije nikad presao u profesionalni boks, za njega je Foreman rekao kako misli da je bolji i od njega samog i Alija. Zanimljivo je to s Kubanskim borcima iz tog vremena, Stevensonu su Alijevi menađeri direktno ponudili borbu za naslov direktno iz amaterske karijere, i mislim milijun dolara sto je ovaj odbio i rekao nesto slicno "Sto je milijun dolara u usporedbi s ljubavlju osam milijuna Kubanaca." Isto tako i Felix Savon, u vrijeme Tysona mu je ponudena borba za naslov koju je odbio i 5 milijuna dolara uz to. Stevenson, Savon i Laszlo Papp su vjerojatno najbolji amaterski boksaci ikad. I vjerujem da bi imali kakve takve sanse sa prvacima protiv kojih su se mogli boriti. Jer je tako i Patterson kojeg si spomenuo u 1957. ponudio borbu amaterskom prvaku njemcu Peteu Rademacheru, kojeg je Patterson nokautirao "tek" u 6 rundi. Prva profesionlana odmah za naslov, ludo. Samo sto Kubanci su u to vrijeme imali nekakvu svoju filozofiju, pa bi odbijali takve ponude.
Ja zadnjih godina pratim nize kategorije, vise nego dosadnu supertesku. Drago mi je da je doslo malo do promjena u vezi Klicka, ali ne vidim neku zanimljivost koja bi mogla biti s Furryem, jedan tromavi i spori otisao o dosao novi. Onaj Amer Deontay Wilder, prvak po WBC-u bi mogao biti zanimljiv u buducnosti. Od ostalih kategorija voim pratiti Gennady Golovkina, Warda, Canela Alvareza i sl.
Kad je vec "Borba stoljeca" Pacmana i Floyda bila dosadna, a to se i moglo ocekivati od borbe napadaca i obrambenog borca.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   sri pro 09, 2015 9:21 pm

ja nisam reka da joe lewis nije bio borac ja samo kažem da je to bilo dreukčije vrijeme ali jedini teški suparnik mu je bio schmelling sa svima je lako došao do naslova,mnogi govore rocky marciano,oni koji su njih gledali normalno da će oni voljeti sugar raya ili lewisa,ali moderni boks se smatra od 1960ih do kasnih 70ih,onda je otišao kvragu samo biznis i mafia a sad još gore.zadnji pravi meč je bio lennox i tyson 2002 mislim,,,ali je dobio najviše glasova on ne samo da je najbolji boksač nego i sportaš,puno je učinio za afroamerikance bio je brz i pokretan,ali ono što ga je krasilo su rečenice ,protiv listona ubitču tog ružnog medvjeda,protiv frasiera dosta mi je da mu zatvorim oko.protiv foremana ,prebit ću ga on je obični majmun, patterson ga je provocirao cassiusa udari me jače..to ti je ime cassius on ga je zvao uncle tom ali je dobro napravio što je odustao od rata u vietnamu, danas se bori s teškom bolešću
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 11:34 am

Mislim da ga je Frazier zvao Cassius. Trashtalk je dio svakog sporta, iako meni i nije posebno zanimljiv. Ali je govorio Frazieru, cak i Louisu da su Uncle Tom, dok su obojica crnji od njega i odrastali su siromasniji. Jbg. Dementia Pugilistica se javi nakon svih tih udaraca.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 12:07 pm

nije frazier nego paterson-ne znam nitko nije sjena aliju,puno je napravio za sport. kava
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 3:21 pm

Zapravo ni jedan ni drugi nije u pravu, to je ali govorio Ernie Terrellu, i povremeno Frazieru. Sad citam da je Pattersona zvao "Zec"
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 4:13 pm

ne pogledaj ovo http://boxrec.com/media/index.php/Muhammad_Ali_vs._Floyd_Patterson
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 8:10 pm

Da vidim sad, ali sjecam se dokumentarnog filma u kojem je isto govorio Frazieru da je Uncle Tom, a ovaj nije znao ni sto to znaci. confused
Joe je odgovorio "Man, I don't want my wife thinking I'm peeping into people's windows."
Mislio je da mu govori kako je Peeping Tom.
Hvala, nisam znao ovo o Pattersonu. :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   čet pro 10, 2015 8:37 pm

ma patterson je bio fair boksač nikad nije imao neku aferu niti je bio glasan, mislim da je sinatra rekao da mu je najbolji ikada.to su bili stvarno dobri boksači a ne ovo danas, fury,kličko,maywheater....2 puta su boksali ali i patterson i oba puta je izgubio 1965 i 1972 i onda se crni bombarder oprostio od boksa. http://boxrec.com/media/index.php/Muhammad_Ali_vs._Floyd_Patterson_(2nd_meeting)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mike Tyson   Today at 12:39 pm

[Vrh] Go down

Mike Tyson
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MIKE STRIDER - Custom XL SNG (starlingear)