Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najdraži cvijet

Go down 
+26
whitelady
nebica20
PathFinder
ukiss
Maria Elena
legenda007
wanderer
Fantom
Cinderella
Athena
meli
None
sanja
B&W
malena
Nefertiti
veronika30
Alpha
belongs to lovers
gloria_g
Aleksandar Veliki
zmija
floridana
malenaivi
Merkurica
Svjetloisjena
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:51 pm

Ovo kao da se pretvara u natjecanje...ali to bas i nema smisla...svo cvijece je lijepo...polje makova je nesto od cega zastaje dah...ali isto tako i polje suncokreta ili milijuni potocnica rasutih uz rub sume...livada puna skromnih tratincica...grmovi ruza penjacica...miris jasmina... Pa onda ljiljani, lopoc, a kako je tek prekrasno kada kaktus izbaci jedan jedini veliki bogati cvijet...

Ali ovdje pricamo o cvijetu koji nama nesto posebno znaci...cak i ako ne znamo zasto...

Ja volim ljubicicu...mali ljubicasti skromni cvjetic, a tako intenzivnog, posebnog (meni neodoljivog) mirisa...svidja mi se kako moze izbiti i iz male pukotine u kamenu, ona je jedan od prvih proljetnih cvjetova...njezna, a opet tako jaka...ona je moj najdrazi cvijet ali to ni u kojem slucaju ne umanjuje moje divljanje i ljubav prema ostalom cvijecu...

Najdraži cvijet - Page 2 Shyfl225re9
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 3:58 pm

Nisam baš neki ljubitelj cvijeća. Volim ruže jer su jednostavne i još jednu vrstu, ali ne mogu se sitit kako se zove. Javim...

Najdraži cvijet - Page 2 38960Large
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 4:52 pm

Prekrasna slika lovely
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:57 pm

Oduvjek su mi to bile Orhideje..


Najdraži cvijet - Page 2 5411xx6.th

Raznolike su, postoji oko 30 000 vrsta sto prirodno sto umjetno uzgojenih.. I koliko god brojne bile, individualno su vrlo rijetke.
Danas su Hawaii glavni centar komercijalnog uzgoja orhideja.
Koriste se i u hrani..
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 5:02 pm

nema tog cvijeta koji ja n volim(osim onih mesožderki rofl2 )
najdraže mi je kad vidim kiticu raznog poljskog, šarenog cvijeća... ljubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 5:35 pm

Jao, što imamo isti ukus. gica
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:28 pm

meni je najdraža crvena ruža... imam ih skoro puno sobu. svaku koju dobijem osušim da mi ostane za uspomenu lovely jednostavno ih obožavam :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 12:57 pm

Osobno vise volim zivo cvijece nego rezano...znaci radije da dobijem cvijet u tegli :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 5:00 pm

I ja volim živo, samo, neki buketi su tako prekrasno složeni u kombinacijama koje se nikad ne bi mogle vidjeti u tegli :)

Najdraži cvijet - Page 2 FlowerBouquetatLaRambladelsFlorsinB
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 11, 2008 5:21 pm

Namcor je napisao/la:
Osobno vise volim zivo cvijece nego rezano...znaci radije da dobijem cvijet u tegli :)
imat ćemo na umu zubi

meni je nekako otmjenije kad mi netko pokloni buket cvijeća nego u tegli. to mi je malo grezo.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 10:37 am

floridanamana je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Osobno vise volim zivo cvijece nego rezano...znaci radije da dobijem cvijet u tegli :)
imat ćemo na umu zubi

meni je nekako otmjenije kad mi netko pokloni buket cvijeća nego u tegli. to mi je malo grezo.
baš to. daj zamisli deško ti za valentinovo donese veliki cvijet u tegli... pa ti hodaj po gradu s tim
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:27 am

Eh moji estete...razumjem vas ali zivi cvijet je ziv dok su ovog rezanog malo ubili kako bi tvorio privremeni detalj vece kratkozivuce slike...istina prekrasne slike...ali ipak samo slike.

Sjecam se kada mi je jednom netko moj poklonio tucet velikih crvenih ruza...ogorman buket...a moja reakcija nije bas prosla ocekivano (doduse ni inace ne znam primati poklone, vise volim poklanjati)...uglavnom nakon toga mi vise nije bas cesto poklanjao rezano cvijece face

Naravno...nisam bas tako iskljuciva ko sto bi se dalo pomislit iz gornjih slova...ali zbilja preferiram zivot ma koliko buket bio profinjeniji...

Najdraži cvijet - Page 2 Zalijevaij3
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:33 am

imam ja doma i živog cvijeca da nebi bilo... imala sam jednu malu ružu u tegli al ju je netko 2 puta zalio (vjerojatno stara) pa je uvenula cry
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 11:47 am

Ma nisam ni mislila da nemate zivog cvijeca doma...ali ovo sto kazete da je grezo kad vam netko pokloni teglu, a ne buket...meni nije...sve ima svoje prednosti...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 12:08 pm

a dobro to je istina
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 48
Registration date : 01.11.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimesri oľu 12, 2008 9:54 pm

birdy je napisao/la:
floridanamana je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Osobno vise volim zivo cvijece nego rezano...znaci radije da dobijem cvijet u tegli :)
imat ćemo na umu zubi

meni je nekako otmjenije kad mi netko pokloni buket cvijeća nego u tegli. to mi je malo grezo.
baš to. daj zamisli deško ti za valentinovo donese veliki cvijet u tegli... pa ti hodaj po gradu s tim
hehehehe, to me podsjeća na prvi "cvijet" koji sam dobila od mog dragog - bili smo zajedno tek nekoliko dana i došao mi je sa teglom u kojoj je bilo drvo života. To je krasan poklon, ali kad ga stavim u kontekst vremena... U deset godina koliko smo ukupno zajedno dobila sam možda pet ruža lolcina
Nema veze, važno je da generalno sve štima. Uostalom, "poklonio" mi je najljepše dijete na svijetu lovely
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimečet oľu 13, 2008 10:52 am

Najviše volim ivančice - neznam zašto, no tako su jednostavne i volim to što cvatu na livadi, zapravo mi je najljepši prizor velika livada puna cvijeća. Uopće ne volim imati cvijeće u kući, ni rezano ni u tegli, ako se zaželim cvijeća odem van na livadu i nema ljepšeg prizora. (naravno to ne mogu u zimi).
Moj vjenčani buket bio je napravljen od ivančica, stvarno je bio najljepši od svih koje sam dosad vidjela.

Najdraži cvijet - Page 2 44185
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimened stu 15, 2009 8:26 pm

meli je napisao/la:
Najviše volim ivančice - neznam zašto, no tako su jednostavne i volim to što cvatu na livadi, zapravo mi je najljepši prizor velika livada puna cvijeća. Uopće ne volim imati cvijeće u kući, ni rezano ni u tegli, ako se zaželim cvijeća odem van na livadu i nema ljepšeg prizora. (naravno to ne mogu u zimi).

Ivančice su i meni najdraže cvijeće. lovely
Volim jednostavno, nježno ,nepretenciozno cvijeće.
Najdraži cvijet - Page 2 29wwfa1

I ruže, posebno žute.
Negdje, pročitah da žute ruže u germanskoj kulturi mogu značiti nevjeru i ljubomoru, ali generalno simboliziraju ljubav koja umire, platonsku ljubav. muha
Nisam dosad čitala o simbolici cvijeća.
Mislim da bi se ipak ponešto moglo i iščitati iz odabira našeg omiljenog cvijeća. :)

Najdraži cvijet - Page 2 29nffyd
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimened stu 15, 2009 11:05 pm

None je napisao/la:
meni je najdraža crvena ruža... imam ih skoro puno sobu. svaku koju dobijem osušim da mi ostane za uspomenu lovely jednostavno ih obožavam :D
I ja to radim :P
Obožavam sve cvijeće, bilo rezano, u tegli ili na livadi lovely
Jednostavno se nemogu odlučiti koje mi je najdraže.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:30 am

Od cvijeca mi je najdraza Nana i Majcina Dusica a i...Najdraži cvijet - Page 2 33
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 5:55 pm

Najdraži cvijet - Page 2 Em25een499f84vputcjd
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 10:54 pm

Karanfili, ivančice i tulipani, ajd to bih možda izdvojila kao najdraže...mada volim sve cvijeće...
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:07 pm

volim sve šta mi je oku ugodno, šta lipo miriše..kao i većini..
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimeuto lip 22, 2010 11:40 pm

Najdrazi cvjetovi su mi nana i majcina dusica...Najdraži cvijet - Page 2 64658
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitimepet lip 25, 2010 12:57 am

mimoza i oleandar :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najdraži cvijet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži cvijet   Najdraži cvijet - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najdraži cvijet
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
»  Fotografska natjecanja 2011. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Psihologija-
Forum(o)Bir: