Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 WICCA

Go down 
+118
web dust
Gospon mirni
Madonna
tinityrannical
Novus ordo seclorum
Kaubojka
amethystal
Viconia
Morveren
Renchylp
Dada289
Velebitkinja
Korplikan
Kahali
dzajic4
MegaMind
Wolf_Moon
LJUBAV
The Dark Princess♥
Gwydion
CELICNI ALHEMICAR
MoW
mlanie
ammy0123
Lyra
Einar
amenities
zbunjena28
orca
Gt
Rosemary
Foto
*petrunjela*
ania
yuusha
Brusnica4
Chakotay
pashupati
Floridain
Collector604
Sadb
nyx_22
Melkior
Sang Real
Wicco
wanderer
Selena
tinymy
Crimson-stigmata
Skulptura
Green
primitive101
Nemain
sQue
Th_Ea
Icecrowned
Milla
randajad
PurpLady
Solanum
Annabel Lee
MaTT
Vega_1.618
Lithium
ukiss
nina
kirin the wannabe
Isabella
Cinderella
Pohotni Jarac
Dum spiro spero
Athena
hromi
a_imus
Armin od Irima
LAKSMI
Star
Elektro
faith
ThE_IMMORTAL
Gardner
Dragony
Arenaida
maya
Flamezar
schmizzl
morian
Fantom
josip21
biga
seeker
gloria_g
tomi
brle
Rainmaker94
Michael Wittmann
Black_Pearl
Calisto
zvezda
Remke
lilly
Blizzard
Aurora Borealis
Pumpkin
Legionar
Berny_Sinara
Gea
Tutankhamon
Sigmund Freud
Saroman
omen
None
Absynthia
Aleksandar Veliki
malenaivi
Alpha
Svjetloisjena
vjestica
122 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:12 pm

Hromi, stvar je u tome što nisi konkretno argumentirao svoj stav, nego si samo iznio svoje mišljenje koje je uistinu uvrijedilo pripadnike te religije. Da je netko tu tvrdio da baca vradžbine znaš da bi forumaši reagirali na takvu osobu :)

Cilj rituala je usmjeriti svoju energiju i pažnju na neke stvari i djelovati u tome smislu, a rituali su samo pomoć, ajmo reći, katalizatori djelovanja snage misli. Osobno, meni takve stvari ne trebaju, no neki umovi nisu toliko znanstveno nastrojeni, nego upravo suprotno, umjetnički, te se na taj način izražavaju i djeluju. Niti jedan način nije bolji. Jednostavno, različiti smo.
Smatraš li ti istinitim da svaka misao ima svoju energiju i da naše misli sudjeluju u oblikovanju nekih događaja?
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:33 pm

Kao da je bitno sto je rekao, ako nije imao namjeru nikoga uvrijediti onda se nitko ne bi trebao osjecati uvrijedenim i get on with it.
Covjek je iznio misljenje kako mu to sve nema smisla i to je to. Ako netko vjeruje onda vjeruje, to sto on smatra da nema smisla biti vjestica to je cisto njegova osobna stvar.

Osobno nisam nasao nista uvredljivo u njegovom postu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:35 pm

Dobro je Legi napisao. Stvar je bila u stavu s kojim si došao na ovu temu, ja nisam krščanin i imam užasna mišljenja o njima, ali kad dolazim u razgovor moj um je otvoren da shvatim o čemu pričaju i ne pljujem po njihovim vjrovanjima...

Legi lijepo si objasnio značenje rituala :) vidim slušaš ti mene ^^

Što se tiče misli.. Da mislim da svaka ima posebnu energiju... ne samo misao već i riječ.
Velika tajna svega je u dobroj vizualizaciji.. kad doživiš miso kako materiju, a što se tiče i "obične" misli imaju svoju vrijednost
Znaš za onu izreku: Svaka promjena počinje jednom misli miga to je to

Postoji lijepo objašnjenje zašto se koriste pojedini simboli.. da bi nam se um opustio, da bi ušutkali one brane koje nas inače koče u ostvarenju nekih duhovnih stanja.. rituali su savršeni događaji za to, bez višesatnih meditacija a imaju jednako ako ne i bolje djelovornije...
Iskusila sam oba i mogu to potvrditi i sto tako mogu potvrditi kako stvari na koje misliš se ostvaruju.. promjene koje žarko želiš u tom ritualu se obistine... Zato se ne preporučava da ga rade početnici :)

@ star zivili to je u biti ako i svi blagadani samo izdvojen dan da bi se nešto naglasilo, a bitno je živjeti i slaviti to svaki dan
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:48 pm

Gea je napisao/la:
@Star zivili to je u biti ako i svi blagadani samo izdvojen dan da bi se nešto naglasilo, a bitno je živjeti i slaviti to svaki dan
Eto, sada zvučiš kao kada protestant priča o svojoj religiji 8)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:51 pm

-.-
Mali u petak si gotov.. pa ćemo vidjeti tko propovjeda face

Pa to su ideali.. više manje su isti. Ne mora značiti da neke dobre stvari budu diskriminirane jer piripadaju određenoj skupini koju ne preferiraš :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:53 pm

Gea je napisao/la:
Ne mora značiti da neke dobre stvari budu diskriminirane jer piripadaju određenoj skupini koju ne preferiraš :)
Točno to. Na ovom primjeru si pokazala otvorenost svoga uma i dokazala da uistinu stojiš iza svoga posta. Pričati o tome čini se jednostavno, ali uistinu činiti tako je druga stvar
zivili

A zašto me nisi sredila jučer??? cerek
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:00 pm

zivili Ja stojim iza svojih riječi, a ti to onako i ovako znaš miga


Jučer? Zapleo si me s pričama o duši... i onaj ogroman ručak u menzi nije pomogao... Ali bit ću spremna u petak evil
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:12 pm

A kako Wicca gleda na dušu i prošle živote?
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:12 pm

Gea je napisao/la:

Postoji lijepo objašnjenje zašto se koriste pojedini simboli.. da bi nam se um opustio, da bi ušutkali one brane koje nas inače koče u ostvarenju nekih duhovnih stanja.. rituali su savršeni događaji za to, bez višesatnih meditacija a imaju jednako ako ne i bolje djelovornije...
Iskusila sam oba i mogu to potvrditi i sto tako mogu potvrditi kako stvari na koje misliš se ostvaruju.. promjene koje žarko želiš u tom ritualu se obistine... Zato se ne preporučava da ga rade početnici :)

Sve to fino i krasno, samo sto vam ne treba. Nema smisla mahati rukama ako to mozes cistom zeljom, osim toga radis to cak i nesvjesno.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:24 pm

Bez brige, znam ja to miga Ali volim taj dio s ritualima, pogotovo kad vas više to radi.. nešto ima u zraku, neka posebnost i samim time tvoja želja je jača
A i inače volim biti u tom nekom polusvijetu, vizualizacija mi se povečava, a i um mi se lakše otvori kod nekih apstraktnih razmišljanja. Pretvorim to u pravu svečanost ne zato što moram nego jer to volim raditi

@ Legi službeno kako gleda? Morat ću ponovno pročitati... ali u biti gleda ovako - duša ima zadaču proči sve u životu što može, iskusiti sve uloge i nači se u svim situacijama. Ne vjeruje u karmu, koliko se ja sjećam misli
Nisam sigurna da li vjeruje u napredak duše, to moram pročitati još .. kad mi Magia napokon vrati knjigu -.-

Ja ne idem strikno po tome.. za mene je shvačanje takvih stvari individualno, pogotovo ako si iskusio regresiju miga
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:28 pm

Gea je napisao/la:
Bez brige, znam ja to miga Ali volim taj dio s ritualima, pogotovo kad vas više to radi.. nešto ima u zraku, neka posebnost i samim time tvoja želja je jača
A i inače volim biti u tom nekom polusvijetu, vizualizacija mi se povečava, a i um mi se lakše otvori kod nekih apstraktnih razmišljanja. Pretvorim to u pravu svečanost ne zato što moram nego jer to volim raditi

Tu se moram sloziti, iako nisam nikada radio rituale jer sam ih smatrao nepotrebnima da bi dobio svoje.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 10:33 pm

Svatko ima svoj pristup. :)
Iako isprobaj ako budeš u mogučnosti nešto s grupom ljudi kojoj vjeruješ napraviti, samo da osjetiš razliku.
Jer razumijem.. ne možeš postiči nešto ako se "glupo" osjećaš dok to radiš, to sigurno, u biti to onda radiš na silu i ništa ne postižeš time, a bez toga ti sasvim dobro ide.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimesri svi 05, 2010 9:44 am

Legionar je napisao/la:
Hromi, stvar je u tome što nisi konkretno argumentirao svoj stav, nego si samo iznio svoje mišljenje koje je uistinu uvrijedilo pripadnike te religije.

Protivnik sam vređanja i neprincipijelne diskusije, ali ako je nečija vera jaka onda je nikakva uvreda ne može pomeriti. Vera je čudesna i može preobratiti onog ko vređa, ali za onog ko je uvredljive prirode manje su šanse. Ako je neko uvredljiv, onda neka preispita sebe zašto je to tako. Religija pretpostavlja veru a vera, kako je poznato, isceljuje....
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:50 am

Gea je napisao/la:
Svatko ima svoj pristup. :)
Iako isprobaj ako budeš u mogučnosti nešto s grupom ljudi kojoj vjeruješ napraviti, samo da osjetiš razliku.
Jer razumijem.. ne možeš postiči nešto ako se "glupo" osjećaš dok to radiš, to sigurno, u biti to onda radiš na silu i ništa ne postižeš time, a bez toga ti sasvim dobro ide.

Cesto izvodis rituale sa drustvom? Gdje? mislim, negdje u sumi ili nesto slicno? Sto zelite postici uglavnom?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimesri svi 05, 2010 8:56 pm

Jednom sam sudjelovala u pravom grupnom ritualu i cilj je bio da vidimo ako to izgleda i da senaravno upoznamo...
Sad izvodim s jednom osobom koja mi je i više od sestre :) i to kad nađemo neki prostor... običnio njezina soba
Razlika između ta dva rituala je vielika.. prvo s ljudima koji ne poznajem je bil nabito energijom.. mogo si je osjetiti kako prolazi kožom, ali je nisi mogao koristiti, bar je ja nisam mogla... dok kad si s osobom s kojom si blizak onda ne osjetiš toliko energiju koliko je upiješ.. ne znam kako da objasnim. Samo okružje je svečano i ispuni čovjeka.
Sad planiramo nešto i u šumi.. :)
Što želimo postiči time je dobro pitanje :D Pa osim što je osjećaj predivan i veza između nas dvije se produbljava tim ritualom, obićno tražimo ravnotežu u nama samima, odašiljemo želju za tim... Jednom smo spontano sve izvele... zapalile svijeću, pričale i magiji i nešto se pojavilo u zraku.. baš osjećaj vrućine i .. teško za obasniti, ali bilo je kao da smo radile puni ritual s zazivima :/
Ali mi smo još početnice, ne tražimo neke opširne i opasne želje jer i ovo malo što smo nepronišljeno "izčarale" nam se odbilo o glavu, ali bar smo saznale kakva je priroda magije :)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimesri svi 05, 2010 10:46 pm

Gea je napisao/la:
Jednom sam sudjelovala u pravom grupnom ritualu i cilj je bio da vidimo ako to izgleda i da senaravno upoznamo...
Sad izvodim s jednom osobom koja mi je i više od sestre :) i to kad nađemo neki prostor... običnio njezina soba
Razlika između ta dva rituala je vielika.. prvo s ljudima koji ne poznajem je bil nabito energijom.. mogo si je osjetiti kako prolazi kožom, ali je nisi mogao koristiti, bar je ja nisam mogla... dok kad si s osobom s kojom si blizak onda ne osjetiš toliko energiju koliko je upiješ.. ne znam kako da objasnim. Samo okružje je svečano i ispuni čovjeka.
Sad planiramo nešto i u šumi.. :)
Što želimo postiči time je dobro pitanje :D Pa osim što je osjećaj predivan i veza između nas dvije se produbljava tim ritualom, obićno tražimo ravnotežu u nama samima, odašiljemo želju za tim... Jednom smo spontano sve izvele... zapalile svijeću, pričale i magiji i nešto se pojavilo u zraku.. baš osjećaj vrućine i .. teško za obasniti, ali bilo je kao da smo radile puni ritual s zazivima :/
Ali mi smo još početnice, ne tražimo neke opširne i opasne želje jer i ovo malo što smo nepronišljeno "izčarale" nam se odbilo o glavu, ali bar smo saznale kakva je priroda magije :)

Zanimljivo, probati cu nesto sam sutra, da vidim ima li doista jaci efekt nego kada to radis cistom voljom. Moram priznati da bi mi bilo neobicno raditi ritual sa drugim ljudima ali ako nis drugo volio bih vidjeti.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:33 pm

:) Vidi da li si osoba za to.. neke Wiccani vole ostati samotnjaci, neki se osjećaju ugodno u društvu... a opet mislim da je bitno imati dobru osobu uz sebe...
[Vrh] Go down
Isabella
Prašina



Female
Leo Snake
Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 06.05.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 1:12 am

Bok ljudi...
Jucer sam tek dublje proucavala o toj temi i sve me fasciniralo.
Gledala sam u monitor od 9 do pola 4 ujutro a tek sam danas naisla na Vas forum...
Procitala sam pola postova i mogu Vam rec da me fascinirala samo jedna stvar... Cura pod nickom Gea ako se ne varam...
Zato je unaprijed molim ako je ikako moguce da se cujemo mailom ili nekako a da nije prek foruma nego nesto privatnije...
Curo, zlata vrijedis... Nadam se tvom pozitivnom odgovoru...
P.S. Ljudi, svi ste super i neka Vam je sa srećom...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 1:35 am

cerek Isabella naravno, uvijek sam spremna pomoći :)
Čut ćemo se mi već miga
[Vrh] Go down
Isabella
Prašina



Female
Leo Snake
Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 06.05.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 8:59 pm

Ehey, ulovila malo vremena...
Slusaj, moja volja je jaka, ali kako da znam da ce mi sve to poć za rukom... Dal tebi sve to uspijeva???????????
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:16 pm

Ne uspjeva... :) Na neke stvari jednostavno ne možeš utjecati jer ti se sprema veča lecija ili nagrada malo dalje u životu
To sam otkrila kad nisam od prve upala na faks.. sad kad sam upala shvatila sam da nisam mogla bolje proči.. osim to sam upoznala sestru po vjeri i najbolju prijateljicu još sam u pala u život koji sam oduvjek htjela imati još sam pronašla sebe što ne bi bio slučaj da sam krenula godinu dana prije miga

Tako iza svakog neuspjeha stoji opravdan razlog koji možda sada ne vidič :)

Inače danas je Đurđevdan ili staroslavensko jurjevo što ponekima spada pod pravi Beltane ^^ i za razliku od prvog maja ovaj sam proslavila uz svoju sestru u pravom znaku.. da smo prije znale prebacile bi zabavu na veču razinu, ali i ovako je bilo dostojno... eto ako spontani rituali u biti i nisu tako spontani zubi sad je samo pitanje kako definirati ritual? ;)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 9:30 pm

Pa... ono cisto tehnicki, ritual je ceremonija sa nekom vjerskom svrhom, no opet svatko definira svoju viziju onoga sto ritual je. Nisam znao za jurjevo, tj bolje receno trebao bih malo prouciti slavensku mitologiju, iako beltane ne bi zapravo trebao svugdje biti u isto vrijeme posto je razlika u klimi i geo polozaju.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 10:02 pm

Pa, istina, to je ona klasična definicija ritala :)

Za mene postoji taj klasični ritual iako je puno bolji ovaj spontani... gdje se usred razgovora nešto okrene u zraku... dobro mi smo toliko složne da mi takve stvari primjetimo i pustimo se .. samim time sve što radimo je ritualno.. svaka riječ, svaki pokret... a da nema neku veču svrhu od biti zadovoljan ... to je ono magično u svemu. Kad imaš užasan dan i nešto te prokrene.. neki znak i doživiš najbolji dan i a najljepše mi je od svega kad samo na kraju šapnemo: Hvala Božici cerek

Kao što vidite ja živim taj neki polubajkoviti život.. ne mogu reči da se žalim, iako mnogi mogu reči da sam luda zbog toga :)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimečet svi 06, 2010 10:44 pm

Gea je napisao/la:
Pa, istina, to je ona klasična definicija ritala :)

Za mene postoji taj klasični ritual iako je puno bolji ovaj spontani... gdje se usred razgovora nešto okrene u zraku... dobro mi smo toliko složne da mi takve stvari primjetimo i pustimo se .. samim time sve što radimo je ritualno.. svaka riječ, svaki pokret... a da nema neku veču svrhu od biti zadovoljan ... to je ono magično u svemu. Kad imaš užasan dan i nešto te prokrene.. neki znak i doživiš najbolji dan i a najljepše mi je od svega kad samo na kraju šapnemo: Hvala Božici cerek

Kao što vidite ja živim taj neki polubajkoviti život.. ne mogu reči da se žalim, iako mnogi mogu reči da sam luda zbog toga :)

Imao sam nesto slicno, sa osobom koju gotovo mogu nazvati bratom samo sto smo mi ciste suprotnosti iako dijelimo zajednicki put gotovo nekoliko milenija. Pod ovime sto kazes ritual onda je to to, na to sam i mislio samo sto to radim hodajuci ulicom i kada jednostavno pustim to iz sebe da divlja. Svaka kretnja koju napravis para zrak pred tobom i gracioznost kojom to radis je gotovo nadljudska.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitimepet svi 07, 2010 12:04 am

to je to ;) Samo nešto dođe.. ovi klasični rituali ipak zahtjevaju veliku koncentraciju: na prizive, zaštitu, erergiju.. i nikad nisu toliko spontano jaki, jedino su dobri zato što kad ih radiš radiš s ciljem i čitava tvoja energija se usredotoči na jedno, dok ovako spontano u biti energija se raspriši...

Ma ja i moja sestra smo čiste suprotnosti.. ona tama i hladnoća ja proljeće i toplina, ona jedno ja drugo.. ali nas to ne sprečeva štoviše baš upotpunjuje taj neki duhovni odnos... imam osjećaj da je neka sličnije osoba u pitanju da to nebi tako tečno funkcioniralo
[Vrh] Go down
Sponsored content





WICCA - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: WICCA   WICCA - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
WICCA
[Vrh] 
Stranica 17 / 35.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Okupljanje Wicca kovena u BiH-u!
» Wicca - Pojasnjenje svega paranormalnog :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: