Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 1:49 pm

Ok, evo da dam jednu teoriju/zamisao.

Prva stvar koju za teoriju trebam reći jest da mi svi titramo svim mogućim frekvencijama, isto tako i anđeli, pa i sam Bog. Dakle, mi i anđeli titramo na svim mogućim frekvencijama. Razlika bi bila u tome što je kod nas istaknutija/dominantnija jedna frekvencija, a kod anđela neka druga.

Prema teoriji struna, frekvencija energije je ta koja kreira materiju, određena frekvencija kreira određenu elementarnu česticu. Slično bi onda bilo i sa nama, mi smo skup svega toga, titramo svim mogućim frekvencijama, ali neke su nam dominantnije od drugih, kod svakoga zasebno. Razlog zašto mi anđele ne bismo mogli percipirati ili ne vidjeti jest što je kod njih naša frekvencija titranja slabije izražena. Dok je kod nas pak njihova dominantna frekvencija slabo izražena. Možda zbog postojanosti određenih frekvencija mi možemo osjetiti neko biće ili neki entitet, ovisno o tome na koju smo frekvenciju najosjetljiviji, a to pak varira od osobe do osobe.

Zato, razvijanjem osjetljivosti na druge frekvencije mi možemo percipirati i Vodiče i anđele i ljude sjene i što sve ne...

Eto, to je neka tako teorija, pa sad kako se kome sviđa... :P
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 1:55 pm

meni apsolutno prihvatljiva.... i logična...
štoviše, mislim da upravo to tako funkcionira..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 1:56 pm

A postojanost anđela, kao i svega drugoga, ovisi o definiciji istih. I ne samo to, radi se i o onome što vjerujemo i prihvaćamo, te kako objašnjavamo i vidimo stvari iz vlastitog iskustva. A to opet varira...
Naravno, stvari postoje neovisno o nama, no pričam o postojanosti kao realnoj komponenti, percipiranoj i definiranoj.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 3:20 pm

Slažem se s Omeginom teorijom, tako sam si i ja to zamislio. Gloria, i meni je to logično.

Ali što se tiče stvari koje su logične da sam siguran ili nekom tko vjeruje da postoje anđeli njihovo postojanje bilo bi logično, meni je. Ali ja mogu postaviti stvar na drugi način.
Postoje li demoni? Zašto su tu? Da, postoje. Zato što ljudi u sebi posjeduju puno vrlina i plemenitosti poput spremnosti na žrtvovanje, prijateljstva, ljubavi... (zna se što hoću reći roll), što demonima ne odgovara jer se oni hrane ljudskom tugom te nam podmetaju svakakve situacije da bi prourokovali tu tugu.
Postoje li zubić vile? Zašto su tu? Postoje. One su tu da daruju poklone hrabroj djeci koja su se usudila izvaditi zub. One žele da svi ljudi na što bezbolniji način izvade svoje mliječne zube tako da možemo napredovati i imati prave trajne zube. I njihovo postojanje je sasvim logično raspa
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 3:29 pm

ma da.... lolcina
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 7:35 pm

gloria_g je napisao/la:
ma da.... lolcina
Zar nije? cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 10:12 pm

@Legionar...moguce da postoje prvi i moguce da postoje drugi. Doduse pobrkao si razloge njihovog postojanja i roditelji su ti koji daju novcic klincu koji je izvadio zub ali moguce da inspiracija za tu pricu vuce korijene iz nekogog dubljeg levela. Naime velika je sansa da postoje bica koja mi zovemo demoni, patuljci, vile i ostali, samo su na drugim frekvencijama pa ih ljudsko oko tesko ili uopce ne zapaza. Ti entiteti se ne diraju u nase zivote. Barem kontam da je tako. Vjerojatno imaju neki svoj ustroj. Kao i ljudi.
Andjeli, Vodici ili kako god da ih mi nazvali bi bili entiteti viseg stupnja. Kao sto je covjek u odnosu na mineral. Sto se dokazivanja postojanja takvih entiteta tice usudila bih se kazati da postoje mnoga svjedocanstva. Uostalom i ja sam jedna od tih koji cuju svog Vodica.
A ti mozes vjerovati ili ne. Meni svejedno. Naravno, ako je netko ufuran da je toliko poseban da ako on nesto licno ne dozivljava onda to niti ne postoji...bad luck...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimečet lis 29, 2009 10:17 pm

Točno, postoje određena svjedočanstva i iskustva ljudi, baš kao i za NDE slučajeve.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 1:20 am

@Alpha: Ja mislim da patuljci postoje, ima daleko najvise svjedocanstava za to zubo zubo
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:12 am

Ja vjerujem da reptili jedu malu djecu, puno ljudi tvrdi da ih je vidjelo u činu cerek zubi

Alpha, vjerujem u istinitost tvojih iskustava, no isto tako se propitkujem oko vlastitih vjerovanja i mišljenja i ostavljam mjesta za druge mogućnosti. I sama si puno rekla da ponekad to treba uraditi, sjećaš li se?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:17 am

A Djeda Mraza zaboravljate, orgulje vam vaše CIA
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:19 am

Omega je napisao/la:
Djeda Mraza zaboravljate, orgulje vam vaše CIA
U njega ne vjerujem budući da ga nisam lično vidio gica
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:20 am

Aj, budem ti došao ovaj Božić u kostimu djeda Mraza, budeš mi sjeo na koljeno pa ćeš mi reći što želiš za Božić, jel ono tvrdo što ti bude nadohvat ruke ili nešto drugo gica
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:21 am

Koji si ti romantik cerek
To tvrdo? To su pokloni za mene? cerek
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:25 am

A ti bi množinu? A čuj, možemo se mi svašta dogovoriti raspa
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 2:49 am

Tko to ne vjeruje u Djeda Mraza? On postoji, ja odgovorno tvrdim. Dokazi da nije tako.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:00 am

Ja ću morati nešto napraviti sa tim andjelima. Odblokirati nešto na kompu, jer mi se ne pojavljuje molitva.
I ja vjerujem u Djeda Mraza, osobito pred Božić! cerek
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:21 am

A u anđele? cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:28 am

Vjerujem u sve u što je lijepo vjerovati.
Možda smo mi anđeli? Sumnjam, ali tko zna. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 11:10 am

Athena je napisao/la:
Ja ću morati nešto napraviti sa tim andjelima. Odblokirati nešto na kompu, jer mi se ne pojavljuje molitva.
I ja vjerujem u Djeda Mraza, osobito pred Božić! Anđeli - Page 7 64658
Ocito ti je oznacen check box koji ne dopusta pop up windowse. Ako koristis Mozillu onda odi u Tools, pa Options, izaberi tab Contetnt i prvi check box ti je taj za pop up-ove. Vjerojatno je oznacen. Odznaci ga i onda ce ti se moci javiti pop up-ovi. Tada ces dobiti molitvu kad upises dan/mjesec na onoj stranici. Naravno, kasnije, ako neces da ti bezveze izlijecu neki prozori po ekranu ponovno oznaci doticni check box i rjeseno :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 3:49 pm

Thx, Alpha! :)
Uspjela sam. Moj je andjeo Lezalel Kerubin, morat ću ga još malo proučiti.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 4:45 pm

Pogledaj dom svoj, andjele,
i skini paucinu s ociju,
videces prizore potresne,
videces nesrecne i bolesne,
videces cemer, smrt i jad.
Pogledaj stado, andjele,
sve sami bogalji i prosjaci,
slepi tumaraju u gomili,
svima su kicmu polomili,
od tebe ocekuju spas.
Pogledaj bagru, andjele,
njihova dusa je prokleta,
svima su stavili amove,
sebi sagradili hramove,
ruke im ogrezle u krv.
Podigni mac svoj, andjele,
seti se krstaskih ratova,
seti se preklanih vratova,
kad dodjes bogu na istinu,
nek ti u dusi vlada mir.
Uslisi molitve, andjele,
dabogda pocrkali dusmani,
pa budi andjeo osvete,
neka na svojoj kozi osete,
sta znaci beda, strah i bol.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimepet lis 30, 2009 10:47 pm

Legionar je napisao/la:
Slažem se s Omeginom teorijom, tako sam si i ja to zamislio. Gloria, i meni je to logično.

Ali što se tiče stvari koje su logične da sam siguran ili nekom tko vjeruje da postoje anđeli njihovo postojanje bilo bi logično, meni je. Ali ja mogu postaviti stvar na drugi način.
Postoje li demoni? Zašto su tu? Da, postoje. Zato što ljudi u sebi posjeduju puno vrlina i plemenitosti poput spremnosti na žrtvovanje, prijateljstva, ljubavi... (zna se što hoću reći roll), što demonima ne odgovara jer se oni hrane ljudskom tugom te nam podmetaju svakakve situacije da bi prourokovali tu tugu.
Postoje li zubić vile? Zašto su tu? Postoje. One su tu da daruju poklone hrabroj djeci koja su se usudila izvaditi zub. One žele da svi ljudi na što bezbolniji način izvade svoje mliječne zube tako da možemo napredovati i imati prave trajne zube. I njihovo postojanje je sasvim logično raspa
Slažem se s tobom da nije važno da li je nešto logično ili ne, nego je važno da li nešto postoji ili ne postoji. Ima puno logičnih stvari pa ipak ne postoje. Npr. sad mi pada na pamet da bi bilo logično da su u Hrvatskoj svi zaposleni i da nam je najniža plaća 10 000 kuna jer je Hrvatska zemlja sa puno prirodnih resursa, odličan položaj, bla bla, no nažalost to nije tako.

E sad ako me pitaš da li imam dokaze da anđeli postoje, nažalost nemam, no kako bi ti nekome dokazao da imaš lucidne snove, da imaš izvan tjelesna iskustva, da si tužan kad te netko povrijedi... Naravno onome tko nema takvih iskustava, gotovo nikako, on ti nikako neće moći povjerovati. Ono što meni daje za pravo je to da postoje ljudi koji su osjetili nešto i kad u razgovoru s njima iznesu iskustava slična mojima. Možda se ja varam, ali ako ima više ljudi, možda je to doista i istina :) Ili da citiram Athenu, volim vjerovati u to jer je lijepo vjerovati u to :)
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:22 am

Žalosno je da teme uvijek idu u krivim tokom...ja bih pisala o anđelima, ali nisam sigurna hoće li me se ozbiljno shvatiti :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:25 am

Pa slobodno ti piši, pišu i ostali :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 7 / 20.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: