Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:31 am

i budem :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:32 am

Indigo_girl je napisao/la:
i budem :P
uuu... ovo je zvučalo kao prijetnja cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:33 am

Indigo_girl je napisao/la:
Žalosno je da teme uvijek idu u krivim tokom...ja bih pisala o anđelima, ali nisam sigurna hoće li me se ozbiljno shvatiti :)
Dobro došla Indigo girl, na ovom forumu volimo neobične priče. Slobodno piši o anđelima i svojim iskustvima s njima, možda te netko i neće ozbiljno shvatiti, ali kao da je to važno :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:59 am

Doreen Virtue - Angels, najbolji vodič za upoznavanje anđela, pogledajte na amazonu..Ja imam puno njenih knjiga i stvari :)
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:00 am

Hvala chakotay :) evo samo da dovršim nešto i napisati ću :)
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:12 am

Evo ovako, malo sam čitala postove u ovoj temi i moram reći da su mi neki onako, malo čudni...

Postoje dakle arkanđeli, anđeli i ascended masters. Najpoznatiji arkanđeli su:

Ariel, Azrael, Chamuel, Gabriel, Haniel, Jeremiel, Jophiel, Metatron, Michael, Raguel, Raphael, Raziel, Sandalphon, Uriel, Zadakiel...

Svatko od njih ima posebnu ulogu, i kada pričitate više o njima znati ćete koji vam najviše odgovara i po tome moći prepoznati koji je vaš...
ja svakodnevno komuniciram sa anđelima i oni me stvarno vode, šalju mi simbole, bilo putem snova ili nakon što ih to zamolim..Uvjerila sam se u njihovo postojanje, nakon što mi se desilo nešto traumatično za mene..Tada sam dobila u ruke knjige i audio CD-e od Doreen Virtue koji su me uveli u upoznavanje i rad sa njima. Dan nakon što sam poslušala CD i obratila se anđelima sa praktičnom i jednostavnom porukom(molitvom) idući dan se desilo ono što sam zamolila..I tako svaki puta...nema nekog rituala ili nečeg posebnog, nema magije, samo čista molitva iz srca, upućena određenom arkanđelu i nakon nje zahvala.. :) Stvarno pali..sada za sve što trebam samo zamolim anđele da me vode i život mi se doista okrenuo na bolje u svakom pogledu..zato ne sumnjajte u svoju vjeru i u čuda, jer ona doista postoje samo ih trebamo izvući iznaših srca i čvrsto vjerovati u njih...afirmirati svoje želje i pratiti simbole, poruke i sinkronicitet..et, toliko od mene za početak :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 10:04 am

Dobrodosla Indigo :)

Ne znam sto si molila niti sto radis ali sto god bilo misljenja sam da bi trebala 'stati na loptu' i preispitati se. Naime, nije dobro dobijati stvari zdravo za gotovo niti pitati Andjele da ostvare nesto za tebe. Iskreno ne znam niti koji je razlog zasto bi ti Andjeo to i napravio. Naime, ti si odgovorna za svoj zivot i sve u njemu. Andjeli nam pomazu da si postavimo prava pitanja i donesemo prave odluke. Tako raste osoba.

Naravno, ponekad je nesto izvan nase moci i tada ljudi mole. Da li ce nam se molitva ostvariti ovisi o jako puno faktora. Ali u tvom slucaju mi se ne cini da se radilo o takvim situacijama.

Na jednoj od predhodnih stranica Chakotay je dao jedan lijepi link gdje si mozes procitati molitvu svog Andjela cuvara dodjeljenog ti pri rodjenju. Moras se prvo registrirati ali vjerujem da to nije problem :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 11:10 am

Hvala Alpha Anđeli - Page 8 683828

Jasna stvar, slažem se s tobom, možda sam se malkice krivo izrazila, ne molim ih ja sve.. Anđeli - Page 8 158397
Samo kada mislim da je nužno, kada mislim da više ne mogu, da sam na kraju snaga i da će mi olakšati i smiriti me i uspjevam u tome...Dakle ne moram se zatvarati depresivna u sobu ili sl. :) Nekako si mislim da je ovaj moj post više za neke simbolične teme, koje su onako malo više van dohvata realnosti jer ipak sama sam se gradila u osobu koja jesam, tako da ovo sada blesavo ispada, heh..Ali ipak mi se cijeli život dešavaju kojekakve čudne stvari tako da mi više to sve ni nije čudno Anđeli - Page 8 257951 Zato sam i napisala u prvom postu ono što sam i napisala. Vidjela sam ono što je Chakotay stavio, no, sumnjivo mi je to iskreno, jer ne vjerujem da imamo točno određenog anđela čuvara-imenom.. Možemo zazvati bilo kojeg anđela i bilo koji će nam istom mjerom ljubavi pomoći..Eto.. :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 1:04 pm

Indigo girl takvom lakoćom piše i govori o anđelima da se sve skupa čini pomalo nestvarnim, čak i za ovaj forum gdje su ljudi otvoreni prema tim stvarima :)

Meni je malo teže dobiti odgovore na postavljena pitanja, ustvari mi je teže iščitati odgovor iz simbolike snova, «slučajnosti», sinkroniciteta...

A što se tiče molitve, ne mora taj anđeo biti samo tvoj, može biti tvoj i od još tisuća osoba, jednako tako možeš imati više od jednog «svog» anđela.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesub lis 31, 2009 2:16 pm

Chakotay je napisao/la:


Meni je malo teže dobiti odgovore na postavljena pitanja, ustvari mi je teže iščitati odgovor iz simbolike snova, «slučajnosti», sinkroniciteta...

A što se tiče molitve, ne mora taj anđeo biti samo tvoj, može biti tvoj i od još tisuća osoba, jednako tako možeš imati više od jednog «svog» anđela.

Slažem se u potpunosti za zadnjom rečenicom :) Možda bi ti ja mogla pomoći u objašnjenju nekih simbola i snova.. Anđeli - Page 8 998351
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimened stu 01, 2009 6:46 pm

Hvala Indigo girl, ali mislim da ja sam moram doći do značenja tih snova, jer da mi ti i kažeš upravo ono što to i jest, mislim da bi ja i dalje sumnjao :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimened stu 01, 2009 9:59 pm

Hehe, sumnjaš a na ovakvom forumu si :D

Moraš prihvatiti neke činjenice ipak :)

Sretno :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimepon stu 02, 2009 1:15 am

Činjenice su ponekad promjenjiva karaktera ^^
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesri stu 04, 2009 4:53 pm

Činjenice su samo onda promijenljiva karaktera ako se pokaže da ustvari nisu činjenice ^^ :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesri stu 04, 2009 7:44 pm

Činjenice promjenjiva karaktera nisu činjenice samo onda ako se koncentriramo na krug objektivnih činjenica :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesri stu 04, 2009 9:44 pm

Eto upali mi u logičke zavrzlame oko anđela. :)
Nego, meni nije jasno otkud indigo_girl izvlači svoje pretpostavke. Sigurno nije iz poznate mi literature o komunikaciji s vodičima, NDE i ADE fenomenima.
Je li ti to što osjećaš bilo čim možeš potkrijepiti, osim s čudnim događajima u tvojem životu, @indigo? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimesri stu 04, 2009 11:03 pm

MoW je napisao/la:
Sigurno nije iz poznate mi literature o komunikaciji s vodičima, NDE i ADE fenomenima.
Meni je blesavo da netko iz toga izvlači svoje pretpostavke misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimečet stu 05, 2009 1:08 am

Legionar je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Sigurno nije iz poznate mi literature o komunikaciji s vodičima, NDE i ADE fenomenima.
Meni je blesavo da netko iz toga izvlači svoje pretpostavke misli

Zašto? To se obično tako radi, znaš. Prouči se ono što je poznato o fenomenu i onda se nastoji dati svoj doprinos razumijevanju tog fenomena.
Sigurno nije 100 ljudi svjedočilo o anđelima na sličan način, a onda indigo_girl na čisto drugi način. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimečet stu 05, 2009 1:25 am

MoW je napisao/la:
Zašto? To se obično tako radi, znaš. Prouči se ono što je poznato o fenomenu i onda se nastoji dati svoj doprinos razumijevanju tog fenomena.
Aha, krivo sam te shvatio. Da, s tim se svakako slažem ako to uključuje i naša vlastita iskustva!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimečet stu 05, 2009 3:27 am

ja ne znam što misliti o tim bićima... za mene su ona dio folklora
postojala su i prije kršćanstva i obično su bila vezana za smrt... kao mali djećačići s krilima
pitam se kako su iz tog prikaza postali nešto više confused u ranomkršćanstvu uzeti su iz antike i obićno bi ih uklesavali na sarkofage kao razigrana i nestašna bića... tek kasnije su ih počeli prikazivati kao ratnike

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimečet stu 05, 2009 10:37 am

Svaka mudrost koju mudrac pokušava objasniti zvuči kao ludost.
osjećaji se nedaju dokazati, objasniti...

tako da đaba objašnjavat, to je unutarnje iskustvo...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimečet stu 05, 2009 3:03 pm

gloria_g je napisao/la:
Svaka mudrost koju mudrac pokušava objasniti zvuči kao ludost.
osjećaji se nedaju dokazati, objasniti...

tako da đaba objašnjavat, to je unutarnje iskustvo...
zivili
Jesu to tvoje riječi ili neki citat, poslovica?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimepet stu 06, 2009 11:03 pm

MoW je napisao/la:
Eto upali mi u logičke zavrzlame oko anđela. :)
Nego, meni nije jasno otkud indigo_girl izvlači svoje pretpostavke. Sigurno nije iz poznate mi literature o komunikaciji s vodičima, NDE i ADE fenomenima.
Je li ti to što osjećaš bilo čim možeš potkrijepiti, osim s čudnim događajima u tvojem životu, @indigo? :)

Pretpostavke izvlačim iz glave, nisam čitala tu literaturu nego Doreen Virtue čitam...I pomaže mi...I radim sa njezinim anđeoskim kartama za motivaciju i anđeoskom pločom, a pošto imam jako izraženu intuiciju i neka čula, osjećam kada mi anđeli pomognu...Još se ni jednom nije desilo da su me krivo usmjerili, jer ja nemam komunikaciju na fizičkoj, već na duhovnoj razini s njima. Tako da ih ne vidim i ne pitam ih kak su i kaj ima :D

Jednostavno znam kada mi šalju poruke i simbole, jer e apsolutno sve poklapa...Imam ja i neke svjedoke kojima je također bilo čudno toliko slučajnosti...Pa eto...Ne znam kako bi ti još objasnila, može još konkretnijih pitanja?
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimepet stu 06, 2009 11:04 pm

gloria_g je napisao/la:
Svaka mudrost koju mudrac pokušava objasniti zvuči kao ludost.
osjećaji se nedaju dokazati, objasniti...

tako da đaba objašnjavat, to je unutarnje iskustvo...

Svaka čast!!
[Vrh] Go down
Indigo_girl
Višestanični organizam
Indigo_girl


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 66
Age : 38
Location : Zagreb
Registration date : 25.10.2009

Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitimepet stu 06, 2009 11:11 pm

Gea je napisao/la:
ja ne znam što misliti o tim bićima... za mene su ona dio folklora
postojala su i prije kršćanstva i obično su bila vezana za smrt... kao mali djećačići s krilima
pitam se kako su iz tog prikaza postali nešto više confused u ranomkršćanstvu uzeti su iz antike i obićno bi ih uklesavali na sarkofage kao razigrana i nestašna bića... tek kasnije su ih počeli prikazivati kao ratnike

Sve na svijetu se razvija upravo onako onako kako mi želimo u našem umu, ali neki još nisu na tolikoj razini svjesnosti da bi im to postalo moguće...Ali vjerujte mi da je ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 8 / 20.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: