Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najznačajniji UFO video ikad

Go down 
+16
danyf5
fastforward
fazan u hladnjaku
silver
snark
Tutankhamon
Blizzard
Svjetloisjena
dady
jasmina 07
malenaivi
Alpha
Kristijan Miric
Sengrath
Aleksandar Veliki
janazoma
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimened lip 29, 2008 7:25 pm

neznam zasto ali meni ovo lici na neku dobru namjestaljku nije mi bas nesto uvjerljiv video
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimeuto stu 10, 2009 3:18 am

Evo malo citam o vanzemaljcima iz dosade... Nisam prije vidio ovu temu. Ovdje sam izdvojio jedan link. Mozda nije ni toliko bitan, ali ako se netko od vas ko ga je vidio sjeca sto je bilo, nek mi kaze..... Skinut je s ju tuba i to mi budi neku sumnju pa me jos vise zanima :P

Tutankhamon je napisao/la:
Ne znam je mozda bilo ali pogledajte malo sta se dogada na mjesecu.
https://www.youtube.com/watch?v=6rt7mnz4J5E
Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Spacecraft
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimened stu 15, 2009 10:01 pm

Jeli itko pogledao district 9?
Jako dobar film koji pokazuje moguce ponasanje ljudi kad nam susjedi dodu u goste.. 5
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimened stu 15, 2009 10:32 pm

Pogledao...
Mislim da to nije opis moguceg ponasanja ljudi, nego ce tako najvjerovatnije i biti.
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimeuto stu 17, 2009 8:55 pm

totalna istina! =(
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:38 pm

Skulptura je napisao/la:
Pogledao...
Mislim da to nije opis moguceg ponasanja ljudi, nego ce tako najvjerovatnije i biti.

Pogledala sam film i odličan je! Zapravo jako tužan jer sam stvarno uvjerena da bi mi tako sa gostima iz svemira. Imam feeling da bi ljudi sa toljagama i lopatama krenuli na aliene ne pitavši ih ništa.
Odgledala sam puno dokumentaraca o toj temi i puno puta su prikazali (UFO Huntersi) vojne avione koji doslovce ganjaju NLO (baš im nije polazilo za rukom) u formaciji spremnoj za napad!?
A iz dokumentarca se vidi da su se NLO-i samo pojavili i promatrali situaciju, a oni ko' bik na crveno Boink
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:43 pm

Ipak, jedan problem se javlja kod tih NLO-a, a to je da se ne zna radi li se o letjelicama vanzemaljskog podrijetla ili zemaljskog. Postoje razne priče da se slične letjelice kontruiraju već i na Zemlji, u tajnosti vlada. Ako bi to bilo točno, tada bi se te iste letjelice mogle upotrijebiti na mnoge načine, pogotovo u ratne svrhe. Zato vlada takva napetost kod svake pojave NLO-a jer im se ne zna podrijetlo.

Ne znam jel planiraju svi ti avioni odmah napasti NLO ili prvo istražiti o čemu je riječ.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimepon stu 23, 2009 5:48 pm

Bez obzira bile to zemaljske ili vanzemaljske letjelice, tehnologija koja se koristi u istima definitivno nebi mogla biti zemaljska.

Sto se tice tih lebdecih prevoznih sredstava, za sad nam je najvece postignuce onaj lebdeci vlak, koji radi na totalno primitivnom principu. Da se netko toga ranije sjetio, konstruirali bi ga jos u 80-ima.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimepon stu 23, 2009 7:34 pm

Zašto ne bi mogla biti zemaljska tehnologija u pitanju?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimepon stu 23, 2009 7:49 pm

Mogla bi biti ali je to malo vjerovatno. Neznam da li bi mogli ovako dobro tajiti neku tako naprednu tehnologiju i ne pokusavajuci zaraditi na tome.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitimepon sij 02, 2012 5:14 pm

onaj prvi video mi se ne cini najvaznijom snimkom...puno su bolji ovi drugi linkovi a vidao sam i uvjerljivije...@
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Najznačajniji UFO video ikad   Najznačajniji UFO video ikad - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najznačajniji UFO video ikad
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» jeste li ikad ikome...
» NLO video zapisi
» Da li su vas ikad uhvatili na djelu da varate?
» Video art

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: