Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sadržaj vaše torbice...

Go down 
+22
Berny_Sinara
josip21
Mama
Cinderella
Collector604
Athena
Gea
Tutankhamon
malena
Blizzard
Alpha
Nefertiti
meli
angelus
vladimir
floridana
sanja
urbanaaa
Merkurica
veronika30
Svjetloisjena
malenaivi
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 3:20 pm

Sada mi je jasno zašto je ženama potrebna torbica rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 3:22 pm

Ili omanji kufer ponekad face
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 3:27 pm

a bogme ni malo veći nije na odmet... 8)
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 3:29 pm

Omega je napisao/la:
Sada mi je jasno zašto je ženama potrebna torbica rofl2

E vidiš i toliko se navikneš na sve to da ako nemaš torbicu sa sobom osjećaš se kao gol.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 5:50 pm

Namcor je napisao/la:
Ili omanji kufer ponekad face

živa istina :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimepon tra 28, 2008 12:32 pm

Puno toga, da vidimo...

Novčanik
mobitel
ključevi
drugi ključevi
2 kemijske
labelo
ruž
ogledalo
pinceta
turpijica za nokte
token
papirnate maramice
žvake
lekadol

i još:

dudica
bočica sa čajem
dvi gazice
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimepon tra 28, 2008 2:23 pm

malena lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 11:58 am

Novčanik
ključevi - 3x
paket tampona
ulošci
labelo
melem
četka za kosu
grickalica
kemiska
papirnate maramice
vlažne maramice
ogledalo
orbit
cdi
slušalice
sunčane naočale
mobiteli-2x
notebook,
a pokoji put ima još toga...
STRAŠNO!!!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:09 pm

freya, i ti voliš velike borše... zubi

Ja kad bi sad radila popis stvari u borši bio bi puuuuno duži od ovog prijašnjeg...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:15 pm

Freya je napisao/la:
Novčanik
ključevi - 3x
paket tampona
ulošci
labelo
melem
četka za kosu
grickalica
kemiska
papirnate maramice
vlažne maramice
ogledalo
orbit
cdi
slušalice
sunčane naočale
mobiteli-2x
notebook,
a pokoji put ima još toga...
STRAŠNO!!!

shock
Majko moja, pa ti imas putni kofer a ne torbicu face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:23 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Novčanik
ključevi - 3x
paket tampona
ulošci
labelo
melem
četka za kosu
grickalica
kemiska
papirnate maramice
vlažne maramice
ogledalo
orbit
cdi
slušalice
sunčane naočale
mobiteli-2x
notebook,
a pokoji put ima još toga...
STRAŠNO!!!

shock
Majko moja, pa ti imas putni kofer a ne torbicu face

E to ti je kao supersak od Sport Billya, hihi
Samo na žalost, ne funkcionira kao supersak u crtiću... lol!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesub vel 20, 2010 4:01 am

Tajna ženskih torbica

Mnogo je velikih misterija svijeta: Koje je smisao života?, Koga još ima u svemiru? i naravno... Što se sve nalazi u ženskoj torbici? Taj objekt misterije je dobro čuvana ženska tajna, a i muškarci su toga svjesni!
Da ironija bude veća termin „handbag“, tj. ručna torbica, u originalu je bio pojam za kožne torbice koje su nosili muškarci krajem 20. stoljeća. Tek krajem 20-tih godina prošlog stoljeća termin je počeo označavati ono što označava i danas – žensku torbicu. Žene su postajale sve emancipiranije pa su počele odlaziti u grad i na putovanja bez muškaraca ili sluga koji bi im inače nosili stvari, a s time i činjenicom da su bile u modi haljine bez džepova, rodila se potreba za torbicama u koje stanu osobne stvari.

Sve od tada, torbice su modni izričaj koji se nosi u rukama, na ramenu, oko struka... te podliježu modi i općim trendovima. Razlikuju se po uzorcima, materijalima, dizajnu, obliku, veličini... a svaka žena ima barem po jednu za svaku priliku.

Najnoviji trend velikih, vrećastih, dizajnerskih torbi omogućava ženi da u njoj nosi apsolutno sve što joj je potrebno za dnevne obveze i večernji izlazak. No što je sve doista unutra? Dakle, zasigurno ćete naći: novčanik, sve moguće bankovne kartice i osobne kartice, račune, ispise s bankomata i novac; mobitel i ključeve. To je ono osnovno – temelji ženinog „života s ručkama“.

No, ima tu još stvarčica bez kojih se žene mogu osjećati izgubljeno u slučaju da ih nemaju pri ruci! Npr. iPod – kako bi se razveselile, smirile ili samo ugodno provele vrijeme; knjiga – kako bi vrijeme putovanja javnim prijevozom brže prošlo; rokovnik i nekoliko olovaka za bilješke i popise svih vrsta; SOS kozmetička torbica s priručnim preparatima dekorativne kozmetike, preparatima za osobnu higijenu, balzamom za usne, kremom za ruke, mini dezićem, parfemom... a u proširenoj varijanti i četkicom za zube, pastom i četkom za kosu – za lijep i njegovan izgled u slučaju neočekivanog poslovnog sastanka ili spontanog odlaska na piće poslije posla.

Nije ni tu kraj! Popis „neophodnih“ stvari se nastavlja: mali kišobran, sunčane naočale, tablete i lijekovi, maramice, boca vode, a često i laptop! Nabrajanju nema kraja, osobito nakon što razgovarate s mladim majkama koje sa sobom nose i pelene i igračke.

Muškarci često pitaju čemu toliko stvari? Većina žena zna da je to zbog osjećaja sigurnosti – znaju da je sve što im može zatrebati s njima i na taj način su organizirane i spremne za svaku situaciju.

http://www.shop-in-zagreb.com.hr/tajne-zenskih-torbica-497.aspx
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesub vel 20, 2010 4:04 pm

Hm, sadržaj moje torbice je jako dosadan i nezanimljiv. :P
Nastojim nositi minimum stvari i nekako ih držati preglednima.

Dakle, mobitel, ključevi, novčanik, maramice, eventualno labello i bočicu s vodom (za vrućih dana).
Nekako mi je praktičnost na prvom mjestu pa to nastojim reducirati samo na ono nužno.

Isto je sa prtljagom i spremanjem kofera. Ekspresno sam gotova i nosim malo stvari, za jednu ženu.cerek
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesub vel 20, 2010 4:41 pm

conf1
Gledam... i moja je trbica iznenađujuće malog izgleda s obzirom što je u njoj...

Od novčanika, maramica, flomastera, markera, kemisiih, skalpela, ugljena, žvakače gume, sat, mobitel, slušalice za mobitel, ruavice, knjižica za neke bilješke.. koji puta rokovnik, labelo, sjajilo, korektor, olovka za oči, ogledalce, gumice, špangice....

:/ i još par stvari

užs... a prije je sve bilo u džepovima od jakne....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesub vel 20, 2010 4:46 pm

sadržaj
-mob
-ključevi
-žvakaće
-maramice
-vlažne maramice
-vozačka
-novčanik
-cigarete
-upaljač
-dezić
-crna olovke za oči
-sjajilo za usne
-tableta
-ogledalo
-kemijska
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 4:24 am

Nisam Zena ali da natipkam nesto i ovdje bravo


Slozio bi se donekle sa autoricom koja je rekla da je to sve zbog osjecaja sigurnosti (unutrasnjeg naravno)

Bar sam primijetio iz svog "iskustva" da cure vecinom povecavaju ili prave osjecaje unutrasnjeg zadovoljstva ili sigurnosti cak i samopouzdanja time sto kupuju majice,stikle,torbice,sminku iako imaju sve po 10 komada...

Nazalost u vecini slucajeva te doze sigurnosti,samopouzdanja,zadovoljstva su kratkotrajne pa otuda i puni ormari stikli,carapica nekakvih desetinama komadajer se konstantno traze nove doze (kratkotrajne) sigurnosti,samopouzdanja i zadovoljstva

Primijetio sam bar racunajuci nabrzaka da je prosjek stvari koje nosite u "torbici" 13-14...U jednom danu jel uspijete svaku stvar iskoristiti ili upotrijebiti...Naravno da postoji sansa da pukne nokat,neki higijenski problem,da vam procuri krv iz nosa,bilo sta drugo ali to su rijetke situacije i ne treba se spremati kao da se one desavaju svaki dan...

Autorica rece nosi nozice svicarske...mislim da se tu sad stvara neki strah od neizlaznih situacija u buducnosti(zaglavi se u liftu,pukne noktic,pukne carapica,slomi se stikla,povrijedi se koljeno,posijece se u restoranu lol )


Neznam,samo mislim da bar eto vecina zena gradi samopouzdanje pomocu odjece,obuce,stvari u torbici,sminke...Sto je mislim da je pogresan nacin skroz da se postigne bar dugotrajno samopouzdanje ili osjecaj zadovoljstva... upecan




8)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimesri vel 24, 2010 11:10 pm

Mislim da meni nitko neće vjerovat kad sad ovo napišem:
NEMAM NIJEDNU TORBICU! Hahahah! Kakva sam ja cura?!
I muškarci, šta sad kažete? Ima nas i izuzetaka...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:06 am

@Collector- tko nosi švicarski nožić? confused
@ Cinty - svaka čast :)
Otkri nam tajnu gdje držiš osnovne stvari... recimo novčanik? scratch
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:11 am

@Cinderella, tvoja situacija mi je poznata. :)
Nebrojeno puta idem van bez ikakve torbice, najčešće nosim onu poštarsku za faks, a ovih par kojih imam su malene i skroz u jednom više sportskom štihu.
Totalno neženstvene.:P
Ja sve stvari znam držati po džepovima kaputa itd.

Gdje ih ti držiš? confused
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:16 am

Zašto je novčanik osnovna stvar? Lijepo uzmeš novac i staviš u jedan džep od jakne (kao da ga ima puno pa nema gdje stat :P ), mobitel u drugi, labello u treći i to je to 5
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:25 am

eh to sam ja radila prije koju godinu... koliko sam samo para oprala zubo
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 2:35 am

Heheh, nemam ja problema s tim hekla
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 5:46 am

Pa napisala je Alpha da nosi svicarske nozice,jel ti to preskaces postove pa ne citas vidiga

Nema Cinderellaica problema sa tim,ona je pazljiva curica....


Gea ne mozes tako,ako se mislis udavati...donesem platu a ti je operes tuzni
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 5:33 pm

Eh.. samo prolistah kroz temu oops

eh a ti ne bi čistu plaću? zubi

Ma kako se god okrene meni je potrebna moja torba, sam pribor za faks je dovoljan da je napuni study Ali iskreno nemam ih puno, a i večinu sam sama skrpala hekla
I pomogučnosti je samo jedna u opticaju, ne razumijem one koji imaju više aktualnih torbica.. pa tko bi sve premještao iz jedne u drugu conf1 ja s time samo pogubim stvari (jer zaboravim da su ostele u drugoj torbi zubo )
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:07 pm

Vidim ja da ti samo preletis preko postova 8)

Ma bi ja cistu placu ali ne i mokru placu... misli

Hoces li meni kakvu majicu skrpiti i napisi na njoj Sa Ljubavlju Gea 8)

Pa lahko je to premjestati..samo naredis svom momku nek premjesta,valjda si zasluzila makar da ti to olaksa.Jesam li upravu zivota ti:5:


Zadnja promjena: Collector604; čet vel 25, 2010 6:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sadržaj vaše torbice...
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: