Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 neale donald walsch: razgovori s bogom

Go down 
+6
Alpha
Chakotay
floridana
meli
Svjetloisjena
silver
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:26 pm

Sto znaci da si ti citajuci tu knjigu zakljucila tj. izvukla "Ideju" da samim citanjem
upoznajes,spoznajes i zblizavas se sa Bogom...??? confused

Hm,cudna "Ideja"..!!! scratch

Pa ne radi se o Bibliji Goge vec o...??? misli
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:42 pm

Alpha je napisao/la:
...U biti dosta se naglasava iskustvo i kako nema loseg. To me na neki nacin zbunjuje pa cak i smeta jer ispada da je sve dozvoljeno. Pise kako nam ne bi dao slobodnu volju i onda uvjetovao ponasanje. Ne znam, mozda ce kasnije biti bolje objasnjeno sto se htjelo reci s time.
Hoće, ali i neće, mislim ideja ostaje ista, ti ju možeš, ali i ne moraš prihvatiti. Naime iz Božje perspektive sve što postoji, postoji po Njemu, on je tvorac svega toga, da on želi da to ne postoji, to ne bi postojalo. No iz naše perspektive mi sami odlučujemo što ćemo učiniti sa svojom slobodom i kako ćemo ju koristiti. Tako da je nama doista sve dozvoljeno, ali nije da moramo sve činiti, nije da želimo sve činiti, mi sami izabiremo što želimo, a što ne želimo i tada činimo ono što želimo. Bog se u to neće miješati.

E sad zašto sam rekao da je to iz Božje perspektive, zato što je Bog svemoguć on može sve popratiti ili izmijeniti, tako da On hitlerova nedjela neće okarakterizirati kao loša, nego kao takva kakva jesu, Bog ako misli da je to loše, on to može popraviti. Mi naprotiv ne možemo, za nas postoji dobro i loše, jer mi nismo svemogući, mi ne možemo sve podnijeti, mi imamo izbor izabrati dobro i štiti pravo na naš izbor. Naime smrt je iz naše perspektive nešto loše, iz Božje nije, iz Božje perspektive smrt je samo promjena stanja, čovjek se oslobađa fizičkog i postaje duhovno biće, dok se mi toga bojimo i nastojimo živjeti što je duže moguće. Kad bi mi na smrt gledali kao na nešto dobro i nešto što jedna čekamo onda bi hitler bio najveći svetac za ovo što je učinio.

@Fantom pisac knjige si je postavljao pitanja koja si svi postavljamo a to je zašto postoji zlo, da li postoji Bog, što slijedi poslije smrti, da li postoji život poslije smrt, tko je stvorio Svemir, da li postoji raj i pakao.... ta pitanja je zapisivao na papir i u jednom su mu počele dolaziti misli kao odgovori na ta pitanja, te misli je počeo zapisivati.... u jednom trenu se zapitao čije su to misli, znao je da nisu njegove, ali čije jesu? I odgovor je bio Božje, i tako je on ta pitanja i odgovore sažeo u tri knjige koje je naslovio Razgovori s Bogom :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:45 pm

Razumijem te Chak ali koju IDEJU mozemo izvuci citajuci to stivo tj. knjigu... confused
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:54 pm

pročitaj knjigu Fantom, pa ti nama reci svoju IDEJU miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 3:57 pm

Mislim da je Fantom u osnovnoj školi bio jedan od onih koji su samo prepisivali zadaće i lektire zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:02 pm

gloria_g je napisao/la:
u jednom dijelu piše, da ne postoji Zlo, ljudi nisi Zli, nego samo u manje dozvoljavaju prisustvo Boga, i to je također naša slobodna volja odabira.
ima mi logike u tome...
Koliko sam ja shvatila/procitala, pise kako smo mi Bogu jednaki tj. da smo mi Bog iz cega proizlazi da su svi potupci OD Boga, a to pak ide u prilog tome kako ne postoji Zlo.
Zato sam rekla da ne bih kazala da je manja prisutnost Boga jer to, po onom sto pise, ne moze biti vec moze biti samo nasa nesvjesnost prave nam prirode koja je istovjetna Bozanskoj.
Na osnov toga kazem da covjek moze ili ne biti svjestan pa biti na toj "drugoj strani" ali moze cak doci i do toga da jeste svjestan (do odredjene granice) i namjerno odabrati ne slusati svoju Bozansku prirodu pa je opet na "drugoj strani". To stavljam u navodnike bas zato jer pise da teoretski Zlo ne postoji.


@Chak...procitala sam ono gdje pise da je "Hitler u raju" ali ne mogu reci da mi je to neka logicna logika (koji izraz :D ). Slazem se za sve ovo sto kazes oko smrti ali Hitler nije "samo" ubijao ili, mozemo tako reci, mijenjao agregatno stanje ljudima :P vec je mucio i unistavao na nacine na koje jeste. Prouzrokovao je puno patnje, trauma upisanih u kolektivnu svijest, a sve to utjece i na stanje kakvo je danas na Svijetu.
U knjizi jednako tako pise kako nam je stanje, zapravo, u k**** sto je i istina te da smo to uzrokovali sami te da je odgovornost na nama da biramo hocemo li od Zemlje napraviti Raj ili Pakao...a tip ko sto je Hitler je itekako isao u smjeru da masu dusa koje su se tek kasnije rodile nakalemi na negativu koja onda nastavlja losi trend. I zato ne mogu u toj situaciji kazati "mozda je i to sto je Hitler napravio za vise Dobro". OK, mozda (ocito) ja nisam osvjestena dovoljno da uvidim tu dobrotu ali mogu reci da se iz ove perspektive bojim trenutka kada cu reci - to sto je Hitler napravio je OK.
Mozemo mi kazati da je on tu bio da dovede tamu kako bi drugi mogli svjetliti ali...mislim...kuzis...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:03 pm

Legionar je napisao/la:
Mislim da je Fantom u osnovnoj školi bio jedan od onih koji su samo prepisivali zadaće i lektire zubi

Pogresno mislis Legi... 8)

Procitao sam knjigu Goge i izvukao ideju a ona glasi ovako:

Kad se lijepo upakovana gomila lazi uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom odredjenog vremena onda se istina smatra totalnom besmislicom a onaj koji ju propovijeda totalnim ludakom. no


Izvolite da cujem vase "Ideje"..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:09 pm

Meni se cini da je ideja knjige slijedeca: Mislite svojom glavom, osluskujte i tezite biti svjetlo (svjetlo u ovom slucaju oznacava sve pozitivno i dobro u covjeku, op.a.). Isprani mozgovi su vrlo opasni (s cime se slazem, op.a.).
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:11 pm

Alpha je napisao/la:

Mozemo mi kazati da je on tu bio da dovede tamu kako bi drugi mogli svjetliti ali...mislim...kuzis...

Ne bojim se pakla ako sam zgrijesio,
ne bojim se pakla sto sam pijan bio.
Bezgresan sam Bogu sasvim nepotreban.
Njemu treba gresnik da bi mu oprostio... confused


[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:19 pm

Fantom je napisao/la:
Procitao sam knjigu Goge i izvukao ideju a ona glasi ovako:
Kad se lijepo upakovana gomila lazi uspije da proda narodnim masama polako i sistematski tokom odredjenog vremena onda se istina smatra totalnom besmislicom a onaj koji ju propovijeda totalnim ludakom. no
Izvolite da cujem vase "Ideje"..
Jesi ti izvukao tu ideju? To je TVOJA ideja? Što bi bila onda NAŠA ideja?
Frajeru, nađi život. I prestani prepisivati tuđe lektire i zadaće.

Klik
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:26 pm

Sve je vec receno djete drago,problem je sve to lijepo upakovati...da to puse mladje
generacije...nas starije vise nista nemoze iznenaditi...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:29 pm

Da, Legi, drago dijete, sve je vec receno. Znas i sam koliko sam puta kazala da su isprani mozgovi opasni, a o tome se govori i u knjizi. Zbilja, sve je receno raspa
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:29 pm

@Fantom, a ti misliš da su mlađe generacije (ne)sposobne da puše tvoje upakirane fore? Onda ćeš se stvarno razočarati sada kada ti kažem da to nije tako. Uostalom, ti svakako još ne upadaš u starije generacije. Shvati to kao kompliment ili kritiku gica
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:35 pm

Legi,covek je star onoliko koliko se osjeca starim.
A ja se osjecam kao Metuzalem obzirom sta sam sve vidjeo,cuo i dozivio.
Nekada pomislim da mnogo znam ali kako godine prolaze vidim da u stvari,nista ne znam... no
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:39 pm

Prvo si mi bio fora i smiješan. Zatim si mi bio posprdno smiješan. Već duže vrijeme te žalim. Maloprije sam te žalio. Ali sada si opet smiješan. To je neka nova kategorija. Smijeh od žalosti.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:42 pm

@Legi i Fantom nemojte ići off topic, držite se teme.

Meni se najviše dojmila ideja da se trudimo dati najviše od sebe u svakom tenutku, da budemo najbolji mi, bez obzira na događaje oko nas. Iako u knjizi ima puno ideja i poruka tako da je i Alphina jednako dobra.

@Alpha u univerzalno Božanskom smislu patnja i trauma nisu nešto loše, niti dobro, one su također stanje u kojem se mi možemo nalaziti kao što je to sreća i radost. Nama je to loše jer se ne želimo tako osjećati, no nemoj zaboraviti da se netko tako želi osjećati, npr. netko tko sebe krivi za nešto se želi osjećati loše, ta osoba misli da ne zaslužuje sreću i radost. E sad što se Hitlera tiče on je drugima oduzimao slobodnu i postavljao se u ulogu Boga, ako nam je sam Bog dao slobodu tko je tamo neki Hitler koji nam to može oduzeti, zato je njegovo ponašanje loše iz naše perspektive, ali iz Božje nije, jer iz Božje perspektive je to što smo mi proživjeli bilo samo privremeno i kratkotrajno, a i šteta koja je nanesena će moći biti popravljena.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:07 pm

Sjecam se kada je forumasica Birdy koje je tada imala nekih 18 godina pisala kako se osjeca jako starom i mudrom...a o toj golemoj mudrosti bolje da ne pricamo... Poanta: Nes ti velike stvari dozivljavat se premudrim kava


@Chak...mislim da se trpanje nekog u koncentracioni logor ne moze bas stavit u kategoriju "netko tko sebe krivi za nešto se želi osjećati loše, ta osoba misli da ne zaslužuje sreću i radost".
Ako je Bozja perspektiva "privremeno i kratkotrajno, a i šteta koja je nanesena će moći biti popravljena" zasto onda naglasava kako smo sami krivi i da je cilj da budemo svjetlo. Ako je sve jednako onda bi svi mogli biti demoni i to bi isto bilo super.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 6:48 pm

Alpha a ti to želiš? Želiš biti demon, želiš činiti loše? Ja mislim da je baš suprotno, mislim da je predivno to što mi možemo činiti dobro bez da nas netko na to sili, bez da nam netko prijeti nekakvom kaznom, bez da nam netko daje nagradu za to. Evo kad mi meni Bog rekao da mogu činiti zlo bez posljedica, bez ikakve kazne...ja bi i dalje odabrao činiti dobro, znam da bi i ti. Upravo i jest ljepota u tome što možemo činiti dobro bez da imamo ikakve koristi od toga.

Neki ljudi to jednostavno ne mogu razumjeti, pa onda smišljaju kategorije kao što su vrag i pakao da bi strašili i na taj način prisilili ljude da ne čine zlo, ali to je pogrešan put. Mislim da je ispravan put pokazati da je dobro bolje od zla i da onaj tko doista razumije i tko je doista svjestan svojih djela, neće niti pomišljati čini loše.

To ti je odgovor na pitanje da smo si sami krivi za ono što nam se dešava. Naime ljudi krenu s dobrim idejama, ali onda na tom putu na kojem moramo ostvariti te ideje negdje skrenemo, kao da zalutamo i nikako da dođemo do cilja. To što činimo neće nas dovesti do cilja, ali mi ne odustajemo... i zato je možda najvažnije da budemo svjesni, svjesni međusobne povezanosti i svjesni povezanosti naših djela i posljedica koje nam se dešavaju.

Imaš pravo doista sam preolako okarakterizirao patnju ljudi u II sv. ratu, stvarno ne znam zašto se to desilo tim ljudima, to je jednostavno previše patnje, nisu oni bili ništa lošiji od nas danas, a mi smo prošli puno bolje od njih. Generalno govoreći, naravno ima i u našem razdoblju ljudi koji pate, kojima je jednako teško kao i njima. Tako da stvarno ne znam zašto baš neke pogodi takva sudbina, a neki imaju puno više sreće.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon lis 18, 2010 7:15 pm

Chakotay, kombinacija spleta okolnosti i globalnih događaja. A globalne događaje je moguće predvidjeti, kao npr. 2. svjetski rat zaključkom 1. svjetskog rata. Tumačenje poznaju li duše pri inkarnaciji povijest i politiku prepuštam tebi ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:34 pm

Procitala sam prije koji dan knjigu do kraja. Zanimljiva je. Vjerujem da su iduce jos bolje kako kazu oni koji su citali. Gledala sam na kraju knjige i navedena je druga knjiga istog naslova pa jos neke meditacije prve i druge knjige te cak i trece ali nisam vidjela nigdje kako se zapravo zove treca knjiga. Da li isto Razgovori s Bogom, 3?

@Chak...ne znam...dobro, lose...ako ne postoji lose onda ne postoji ni dobro. Ako je sve samo energija i sve samo iskustvo... Pitas zasto bih cinila lose? Zato jer su ljudi egoisticna stoka. Cast izuzetcima ali zapravo su egoisticna, prmitivna stoka. I iz nekog kuta gledano unistenje sve te stoke mozda bi se protumacilo kao zlo. Sada mozes reci da je prednost onih koji nisu stoka upravo u toj svjesnosti i da bi trebalo raditi na tome da i stoka skuzi i da se "prosvijetli"...da, samo...ne ide to tako. Nitko nikog ne moze prosvijetlit. Mozemo mijenjati samo sami sebe. A ova planeta je koncipirana na jednom velikom enormnom gigantskom sranju. Na patnji. I naravno, uvijek postoji rjesenje da te boli blago briga za svih i za sve ali to opet povlaci za sobom ego jer da bi te moglo ne biti briga moras bit egoist ilitiga stoka. A cim nisi odmah te pogadjaju/bole stvari koje vidis.
I tako...razmisljam kako smo se sami doveli do ovog putem devolucije duse...i tonemo sve dublje.
Gledam ljude i ne mogu vjerovat kako su zapravo glupi, nezainteresirani, tupi, uspavani, lijeni, bezvoljni, zlocesti. Pogledaj radne kolektive. Nema kolegijalnosti. Samo podmetanja.
Ona sacica ljudi koja se pokusava izdignut iz ove kaljuze mogla bi se izbrojat skoro pa na prste...mislim...koliko ti poznajes ljudi koji se poput tebe trude raditi na sebi? Ima li ih vise od 10? Ali pazi, bez popustanja. Bez onog "on/ona je dobar u dusi". Je, ok dobar je i kupus ko ga voli. Ne govorim, dakle, o dobrim ljudima nego o svjesnim i onima koji na tome rade. Koji ne tupe svoje i nista mimo toga ne postoji. Koji nisu glupi sto ne znaci da imaju visok IQ nego bas da nisu glupi. Ljudima se svidja zivjeti uljuljkanima u tu toplinu vlastite gluposti diveci se svojoj "pameti" i uvjerenosti da im je zapravo "sve jasno".
I sad, kako mozes uopce reci nesto nekom kome je "sve jasno" i ko je tako j*beno "pametan".
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:59 pm

@Alpha, hug ljubi

Ne možeš reći ništa, ali i dalje se guraš i boriš protiv tog sistema. Zašto? Valjda jer si ratnik i tako to je hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:24 pm

Mislis? A kako znas da ne bih pobila sve zive kad bih mogla?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:29 pm

sad me strah hiding
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:32 pm

@Alpha, je, sjebano je biti ratnik, a ujedno i empatičan.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 5:43 pm

A kako je tek tesko biti ratnik, a ujedno i naoruzan zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: neale donald walsch: razgovori s bogom   neale donald walsch: razgovori s bogom - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
neale donald walsch: razgovori s bogom
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Svijet knjige-
Forum(o)Bir: