Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jedno pitanjce za sve žene...

Go down 
+14
LJUBAV
gloria_g
Svjetloisjena
floridana
sanja
vjestica
angelus
Alpha
Galileo Galilei
Tutankhamon
Aleksandar Veliki
Merkurica
malenaivi
XPmaN
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitimepon svi 28, 2012 12:43 pm

Živjeli neosvojivi muškarci :) Ono što se teže dobija,više se cijeni i voli :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitimepon stu 26, 2012 8:35 pm

XPmaN je napisao/la:
kad vas frajer više zaintrigira: kad pokaže zanimanje za vas ili kad je nezaineresiran i ravnodušan za sve vezano za vas?
Pa mislim da niti jednoj ženi ne imponira da je lik koji joj je interesantan ili napet, totalno ravnodušan, hladan prema njoj.
To mi djeluje onako...sadomazohistički. zubi
Međutim, zna se puno češće dogoditi da žene djeluju poput hladnih princeza i to je nekako opravdano u društvu, jer se kaže da žene ponekad trebaju biti nedodirljive. Zato je taj scenarij puno češći i na neki način je i meni razumljiviji, jer žene većinom nisu incijatori.

Inače, općenito ne volim kad ljudi (muški spol) djeluju previše zainteresirani za ženu, npr. kad bulje u ženu kao tele u šarena vrata i ne mogu ni zucnuti ili kad se previše trude zainteresirati ženu.
Meni to djeluje kao totalno odsutstvo samokontrole i pomalo pubertetska razina, a to mi nije privlačno.
Isto tako, ne sviđa mi se kad muškarci žele previše udovoljavati ženama, toliko da se svode na šonje koji nemaju svoje "ja" i to već na početku poznanstva. cerek

Interesantnije mi je kad su pripadnici drugog spola simpatični i uljudni, ali ipak malo distancirani i sa "stavom" te da mogu zadržati neku objektivnost u percepciranju ljudi oko sebe.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitimeuto stu 27, 2012 2:21 pm

@Athena...znači ti bi da su baš nekako normalni a takvih ko da malo fali :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitimeuto stu 27, 2012 4:08 pm

Ako otkrijete takvu vrstu; bilježim se sa štovanjem zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitimesri stu 28, 2012 3:55 pm

Alpha je napisao/la:
@Athena...znači ti bi da su baš nekako normalni a takvih ko da malo fali :P
Pa ako je ovo što sam napisala "normalno", onda mislim da tako nešto općenito pomalo fali.
Samo, ja sam očekivala da će komentiri biti u stilu kritike mene, "rospije" koja nema sluha za uobičajene i sasvim opravdane reakcije zaljubljeno-leptirasto-vibrirajućih, dečkića i curica. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: jedno pitanjce za sve žene...   jedno pitanjce za sve žene... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
jedno pitanjce za sve žene...
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Indigo djeca
» Svako jutro jedno jaje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: