Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?

Go down 
+44
kingman745
Blackness
Korplikan
Bozon
megawar888
Meriadoc Brandybuck
Madonna
Sin_Nanna
biga
MoW
Dantalion
Annabel Lee
Gea
Smokva7
Skulptura
Armin od Irima
InaNNaa
hromi
Chakotay
guitar_master
Archangel
Sade
Fantom
josip21
Athena
sound-of-stars
tomi
Michael Wittmann
vladimir je idiot
floridana
Legionar
zlatna ribica
avanturista
snark
bata
Sentinel
Tutankhamon
Blizzard
Aleksandar Veliki
Alpha
**Vanyari
Svjetloisjena
XPmaN
kayser
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimečet lip 19, 2008 8:20 pm

pretpostavljam da su postojale zgodne civilizacije nekada. volio bih provesti određeno vrijeme u nekoj utopijskoj civilizaciji, nekom pravednom druątvu bez potlačenih, gdje su ljudi zadovoljni. ovo danaąnje vrijeme mi ne odgovara baą, ali ąto je tu je. čini mi se da je joą osamdesetih bilo puno drugačije i bolje, moľda zato ąto sam bio klinac. i kad prođem npr. kroz bosnu, čini mi se da su ljudi opuąteniji i otvoreniji. kao da smo ovdje u hrvatskoj izloľeni ispiranju mozga i europskom ukalupljavanju...
[Vrh] Go down
avanturista
Višestanični organizam
avanturista


Male
Cancer Snake
Broj postova : 50
Age : 34
Registration date : 31.08.2008

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimened kol 31, 2008 5:46 pm

volio bih da zivim tak u dobu prije stvaranja tako da bi mogao zivjet slobodan bez ikakve vlasti al naravno sve ima svoje mane al zapravo bi volio zivjet u nekoj zemlji poput sto knjige opisuju pune avanture i svega.
[Vrh] Go down
zlatna ribica
Stanica



Female
Pisces Goat
Broj postova : 10
Age : 45
Location : Zagreb
Registration date : 02.03.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 9:58 pm

U doba Sumerana. Ili Atlantide. Pa da se svojim očima uvjerim koliko su stvarno razvijeni bili.

Odnosno, ne bih htjela baš živjeti u tim vremenima za stalno. Radije posjetiti na određeno (kratko) vrijeme. I upoznati Isusa.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesub tra 25, 2009 6:18 pm

Predator je napisao/la:
Želio bih živjeti u starom Egiptu da napokon saznam što su to oni znali o piramidama.

Slažem se s tobom!!! I ne samo to. Da doznam tajnu piramida, ima li čega zagonetnog u Sfingi, htio bih upoznati njihove alkemičare, znati njihovo doživljavanje magije, uhhhh!

Ali još više bih htio živjeti negdje oko 10 000 pr. n. e. da vidim jesu li tada ljudi zaista živjeli zajedno s bogovima, u utopiji...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesub tra 25, 2009 9:34 pm

nebi se ni u ludilu vratila u povijest. baš je danas na tv-u bio jedan podatak da je novorođenče imalo samo 33% šanse doživiti reprodukcijsku dob. nikakva znatiželja me nebi natjerala da živim u dobu koje nema sanitarne uvjete, prijevoz, tv, kompjuter, emancipaciju, zdravstvo, školovanje....da ne nabrajam.
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot


Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Age : 53
Location : Trocadero,Paris
Registration date : 25.05.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimened lip 14, 2009 9:05 am

u vreme divljeg zapada,wild Bill Hickok,Dok holidey,randsom brothers,setting bull,Alamo,Texas,California,Alhambra....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:13 am

ovo vreme.. kad razmislim da se vratim negde gde nema interneta/kompjutera... ne hvala zubi
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepon kol 24, 2009 10:14 am

Meni se svidja sadasnjost, ali nekako .. Rimljani su stalno nosili sandalice i imali vrlo prozracnu odjecu lovely
[Vrh] Go down
sound-of-stars
Stanica
sound-of-stars


Female
Virgo Monkey
Broj postova : 29
Age : 31
Location : Vz
Registration date : 05.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:27 pm

pa, bez obzira na to što znam kak su onda živjeli, koliko su držali do higijene, koliko su poštovali žene i tako to, ipak bih htjela provesti par dana u srednjem vijeku! jednostavno zato što me baš fascinira i htjela bih isprobati na vlastitoj koži.

ali ne predugo.... do prvog maltretiranja! raspa
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:24 pm

Željela bi živjeti u 70-im godinama 20.st. i tada imati dvadesetak ili blizu dvadeset godina. Već su se njegovale vrijednosti demokracije, tolerancija, a živjelo se bez mobitela i kompjutora. 5
Nije bilo ovako izraženog kapitalizma, nebo je bilo plavije, priroda ipak nedirnutija. I naravno, slušala se kvalitetnija glazba, evergreeni koji su danas nažalost, endemični primjeri. :(
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:39 pm

ja bi volija zivit u 60-tima.....ajoj.....mislim da sad ne moram nabrajati zasto..... sex gica cuga
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:07 pm

Woodstock Forever...U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 804652

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Woodstock2011
[Vrh] Go down
Sade
Prašina



Female
Scorpio Broj postova : 6
Age : 170
Registration date : 06.04.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 1:45 am

Pa ne tako daleko, onaj period pred drugi svjetski rat. zatim onaj poslije njega. A za vrijeme rata jedino ako bih bila na novom zelandu.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:21 pm

zlatna ribica je napisao/la:
U doba Sumerana. Ili Atlantide. Pa da se svojim očima uvjerim koliko su stvarno razvijeni bili.

Odnosno, ne bih htjela baš živjeti u tim vremenima za stalno. Radije posjetiti na određeno (kratko) vrijeme. I upoznati Isusa.

I ja bi ga volio upoznati, makar samo za kratko. Sa skrivenom kamerom da snimim šta se stvarno dešavalo sa njim i da ga malo prorešetam pitanjima... evil

Nakon toga, nazad u vremeplov i pravac u 10 000. p.n.e. Tada si znao na čemu si. Loviš na svježem zraku, brineš se za sebe i svoju familiju, nikome nisi odgovoran, sam svoj gazda. Poslije tih godina, sve što se zvalo slobodom bilo je samo "slobodarsko ropstvo". CIA hehe

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
guitar_master
Riba
guitar_master


Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Age : 32
Location : u gusarskom brodu
Registration date : 08.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 11:01 pm

vrijeme: 17. stoljeće
mjesto: Karibi, gusarski brod
preciznije: kapetan većeg piratskog broda

to bi najviše od svega htio iskusiti U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Thumb_sword2


Zadnja promjena: guitar_master; sri srp 14, 2010 11:02 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:16 am

I ja bi volio upoznati Isusa, mislim da bi mogli lijepo pričati s njime o puno stvari.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
guitar_master
Riba
guitar_master


Male
Libra Goat
Broj postova : 175
Age : 32
Location : u gusarskom brodu
Registration date : 08.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri srp 14, 2010 2:44 pm

Chakotay je napisao/la:
I ja bi volio upoznati Isusa, mislim da bi mogli lijepo pričati s njime o puno stvari.

misliš da bi ti se svidjelo kada bi čuo/shvatio da je crkva napravila neke velike stvari po svom?..tj, da se uvelike razlikuje od isusovog "učenja"?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri srp 14, 2010 2:55 pm

...a čuj ne bi ja sa Isusom uopće razgovarao na taj način, u smislu da sam ja katolički vjernik ili pak kršćanin i da razgovaramo o crkvi uopće. Ja bi s njime razgovarao o životu, Svemiru, Bogu, postanku, smislu...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimesri srp 14, 2010 3:14 pm

Zlatno doba Rima :D :D :D
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimečet srp 22, 2010 9:31 pm

ja bi definitivno voljela biti prijateljica neke od onih lažno optuženih vještica spaljenih u srednjem vijeku. ni ne pitajte zašto...
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:36 pm

Zasto?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimečet srp 22, 2010 11:00 pm

znala sam da će netko pitat.
ma čudno je to. nekako znati da nisi kriv i čekat kraj. a kad bih bila prijateljica jedne od njih mislim da bi naš takav krvavi kraj imao neki veći smisao...
ne znam.
ali mislim da bih ja bila jedna od tih na popisu za lomaču.
možda bi to mučenje bilo smisao mog života...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 12:58 am

Ti bi onda bila sama sebi prijateljica ;) Lijepo :)

Dobrodošla na forum :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 9:28 am

Pa, bar se za to doba od moze kazati da je bilo dosadno. :)

To je tada bilo umjesto televizije, neko je morao da izvodi predstavu patnje i umiranja da bi se narod malo zabavio, tako je u svim vremenima bilo, i prije toga a i poslije... confused

Iako mislim da je u rimskim arenama bilo zanimljivije jer su umiruci imali kakvu-takvu priliku da prezive, i cak tako osvojiti slobodu!

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitimepet srp 23, 2010 9:49 am

Vrlo rado bih živio u prvih 30-40 godina 20. stoljeća kad se razvijala moderna glazba, kad je svatko učio plesati, kad su se razvijali jazz i swing... :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kamo biste voljeli putovati
» Posljednji koncert na kojem ste bili...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Povijest-
Forum(o)Bir: