Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?

Go down 
+44
kingman745
Blackness
Korplikan
Bozon
megawar888
Meriadoc Brandybuck
Madonna
Sin_Nanna
biga
MoW
Dantalion
Annabel Lee
Gea
Smokva7
Skulptura
Armin od Irima
InaNNaa
hromi
Chakotay
guitar_master
Archangel
Sade
Fantom
josip21
Athena
sound-of-stars
tomi
Michael Wittmann
vladimir je idiot
floridana
Legionar
zlatna ribica
avanturista
snark
bata
Sentinel
Tutankhamon
Blizzard
Aleksandar Veliki
Alpha
**Vanyari
Svjetloisjena
XPmaN
kayser
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:02 pm

e sad sam se baš nasmijala!! nisam ni primjetila kako sam se loše izrazila! i na kraju zaključak: sam bih sebi bila prijateljica! pre ludo! :) ugl. ne bih si dugo bila prijateljica, imam sve kvalitete srednjovjekovne "vještice".
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 3:14 pm

O, to je super! Da baš ima malo vise mladih vjestica danas da malo plesu oko vatre gole za vrijeme solsticija... Ah, ta dobra stara vremena!... ;)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 3:16 pm

Ja bih zelio zivjeti sa Adamom i Evom...U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 64658
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 3:25 pm

možete mislit da nisam normalna, ali to bi bila prva destinacija kad bi postoja vremeplov.
a što mislite o kamenom dobu??
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 3:35 pm

A kameno doba,pa isto kao i svako doba,zene dominiraju...U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 64658

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Stone_age_22875
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 3:36 pm

hahahah
sreća pa su bile dominantne
hahaha
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 4:19 pm

Fantom je napisao/la:
Ja bi zelio zivjeti sa Adamom i Evom...

I ja isto, samo bez Adama. ;)

Kameno doba mi zvuci ok, moralo se boriti kao lav da bi ugledali narednu zoru, ali bar si mogao hodati kud te volja, cist zrak, zdravo tijelo... Jeste da se krace zivjelo, ali se bolje zivjelo. 8)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 4:21 pm

da, samo bih ja definitivno izabrala biti muškarac u kamenom dobu.
ja samo znam da se nisam trebala rodit u ovom vremenu
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 6:51 pm

Mislim da mi je od svih, ovo sadašnje razdoblje najzanimljivije. Sve
se događa ubrzano, puno se novoga uči i otkriva u vrlo kratkom
periodu... Jedini problem je što će se najzanimljivije stvari događati
za stotinjak ili 150 godina. To bi mogao biti mali problem...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 6:55 pm

a ja baš mislim da su se sve najzanimljivije stvari dogodile...
mislim da me ništa novo ne bi iznenadilo više nego je ljude iznenadio pronalazak kontinenata, izum telefona, radija, televizije, leta u svemir, automobila....
to je bilo nešto preludo!
a danas kao da sjedimo i čekamo nešto novo, i kad ono dođe opet se ne oduševimo kao ljudi prije nas.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimepet srp 23, 2010 8:32 pm

Skulptura je napisao/la:
Mislim da mi je od svih, ovo sadašnje razdoblje najzanimljivije. Sve
se događa ubrzano, puno se novoga uči i otkriva u vrlo kratkom
periodu...

Uh, ne. roll Ovo vrijeme je definitivno vrijeme alijenacije ljudi. Zemlja je već dobrano zagađena, medicina ide naprijed, ali plodovi i izvori zdravog života su oskudni. Ljudski odnosi su prilično iskarikirani, glazba je loša, vrijednosti upitne.
Ne vidim nijedan razlog zašto bih današnje doba smatrala najzanimljivijim. confused
Čak niti tehnologija za mene nije dovoljno dobar razlog.

Kada bih birala, unatoč tome što me privlače priče iz daleke prošlosti, mislim da bih odabrala 60-te, 70-te godine 20.stoljeća, kao što sam već spomenula.
Radi razvijene emancipacije žena, slobode govora i ostalih vrijednosti koje cijenim, a koje nisu bile prisutne primjerice u srednjovjekovnom razdoblju.
I radi manjeg rizika da će mi stradati glava, od ruke neistomišljenika-moćnika. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesub srp 24, 2010 7:16 pm

Emancipacija žena... Žene se iz nekog razloga nikada nisu
pokazivale produktivnima na višim pozicijama. Nemoj me ubiti, to je
činjenica a ne osobno mišljenje. No svakoga zanima nešto drugo.
Spomenula si zagađenje, sa time globalno zatopljenje, tehnologiju
itd... Mene zanima kako će se riješiti ti globalni problemi, da li ćemo
stupiti u kontakt sa nekom inteligentnom civilizacijom, kuda će nas
kao ljudska bića dovesti tehnološki napredak itd., itd.

Nikada me nije zanimala ljudska povijest, osim u znanstvenom i
evolucijskom smislu. Politika, ratovi, razne borbe za razna
prava.... bilo pa prošlo. Meni je dostatna činjenica da se desilo.
Detalji me baš ne zanimaju previše. Više me zanima što će biti
nego što je bilo. Drugim riječima, rado bi sudjelovao u nekim
velikim znanstvenim otkrićima u povijesti, ali ne bi ih mijenjao za
ova današnja i ona koja će se desiti.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 27, 2010 3:17 pm

Skulptura je napisao/la:
Emancipacija žena... Žene se iz nekog razloga nikada nisu
pokazivale produktivnima na višim pozicijama. Nemoj me ubiti, to je
činjenica a ne osobno mišljenje.

Ne bih baš rekao da je činjenica, treba samo pogledati u istoriju gdje su neke žene na čelu država dosta uspješno vladale, Marija Terezija, Elizabeta I, II ili kako se sve već nisu nazivale te monarhinje u davnoj prošlosti.

Priželjkivati život u daljoj ili bližoj prošlosti je jedno, ali sad kad spomenuste probleme današnjice, trebalo bi malo više da se pozabavimo traženjem rješenja za njih umjesto da sanjamo o nečem što nikad nećemo postići, bar ne za našeg života... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 27, 2010 6:29 pm

Skulptura je napisao/la:
Emancipacija žena... Žene se iz nekog razloga nikada nisu
pokazivale produktivnima na višim pozicijama. Nemoj me ubiti, to je
činjenica a ne osobno mišljenje.
Ne znam zašto to misliš, ali to nije dokazana činjenica. Dapače nema nikakve razlike između žena i muškaraca niti u znanju, sposobnosti, snalažljivosti ili bilo čemu drugome pri obnašanju nekih viših pozicija. Doduše možda ćeš i pronaći neku ženu koja nije bila dobra, ali ima i takvih muškaraca. Možda postoji malo drugačiji način razmišljanja između muškaraca i žena i malo drugačiji pristup. Muškarci nastoje sve pojednostaviti koliko god je to moguće pa onda time i isključuju neke stvari kao nevažne, dok će žene i te stvari uzeti kao važne. No to je više razlika u stilovima, a rezultati mogu biti odlični i kod jednih i drugih.

Skulptura je napisao/la:

Nikada me nije zanimala ljudska povijest, osim u znanstvenom i
evolucijskom smislu. Politika, ratovi, razne borbe za razna
prava.... bilo pa prošlo. Meni je dostatna činjenica da se desilo.
Detalji me baš ne zanimaju previše. Više me zanima što će biti
nego što je bilo.
Ni mene i zato bi ja, ako mogu birati rađe malo posjetio budućnost nego prošlost :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimeuto srp 27, 2010 6:42 pm

Da, neću stati iza ovoga o emancipaciji žena jer nisam siguran za tu
činjenicu, no od nekud ju znam... Kažem, to nije moje osobno
mišljenje jer je ono neutralno, no radije bi da Sanader popravlja
ovu situaciju u državi nego Kosorica. Naravno, pod uvjetom da radi
u dobrobit države i naroda kao cjelini. Time želim reći da je po mom
mišljenju Sanader sposobniji političar nego što je to Kosorica, ako
nije i najsposobniji u Hrvatskoj. To naravno ne dokazuje da su žene
u globalu nesposobnije, nego je jedan od primjera.

Sorry za offtopic kava

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesri kol 04, 2010 7:23 pm

Volio bih ići u 70-te vidjeti kako su tada bili bolji uvjeti nego sada (u nekim stvarima), također pred 2000 godina vidjeti kako su napredovale stare civilizacije. Mogu čak i reći da je onda bilo bolje nego danas ( zagađenje, globalno zatopljenje, mafija...)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesri kol 04, 2010 8:50 pm

Koliko sam puta otvorila ovu temu i stala... Jednostavno nema razdoblja u kojem bi htjela živjeti! Ni ovo mi se ne sviđa.
Naravno da je svijet bajka koju gledamo u filmovima onda bi sigurno našla razdoblje.
Nehigijena, ratovi, glad, loš položaj žena, nekultura, roblje, kmetovi itd. sve je to dio raja prošlih razdoblja
Jednostavno sad .. s ovim mišljenjem i zanjem ne bi imala obraza biti neka bogatašica koja će mučiti roblje, a bime ne želim biti ni rob
Još nisam otkrila razdoblje koje mi odgovara jer imam prerealnu sliku u glavi pokraj one bajkovite i ja bi tu bajkovitu, ali to bi bilo djetinjasto od mene misliti da je to tako bilo.

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesri kol 04, 2010 10:32 pm

onda je najjbolje da zivis u vreme kamenog - bronzanog doba....
Tad su zajednice bile ravnopravne i svako je imao svoje zadatke , zene se nisu diskriminirale , njihov se posao sastojao iz donosenja vode , pravljenje obuce itd...barem tako kaze Nacionalna geografija :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesri kol 04, 2010 11:00 pm

roll

Ne znam puno o tom dobu pa ne mogu reči ni da mi se sviđa ni da mi se ne sviđa
malo mi je previše to doba zamučeno romanima AUEL Jean M. Pleme spiljskog medvjeda, Dolina konja,Llovci na mamute... itd.
sudeči po tim romanima nije ni to doba tako loše cerek ali to opet spada pod bajku :P

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimesri kol 04, 2010 11:31 pm

Da, nije niti tamo bilo interneta, foruma, mobitela, a da ne spominjem struju, toplu vodu iz pipe i stvari bez kojih bi teško živjeli, mislim da bi oni rađe bili na našem mjestu nego mi na njihovom :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimečet kol 05, 2010 12:37 am

Premda se mora priznati da onda nije bilo toliko zračenja koliko i danas, iako je sve jako napredovalo.
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimečet kol 05, 2010 9:57 am

A čujte, sve ima dobru i lošu stranu zubi

(wow, ko bi rek'o)

Nego, sad... Meni je svako istorijsko razdoblje po nečemu zanimljivo. Kameno doba zbog načina života i preživljavanja, srednji vijek zbog odjeće zubi Priznajem, opsjednuta sam odjećom iz srednjeg vijeka i najradije ne bih izlazila iz korzeta, haljina i onih smiješnih cipelica zubi
Period prije zlatne groznice na Zapadu, zbog Indijanaca... Fascinira me njihov odnos prema prirodi i njihova kultura.
Onda, lude šezdesete, sedamdesete i osamdesete, zbog nekih novih stavova i pravca u kojem se društvo razvijalo...
I na kraju, ovo današnje doba... Sad, manje-više, možda mi nije toliko zanimljivo jer živim u njemu, ali mora se priznati da mi imamo definitivno najviše komfora i olakšica što se svakodnevnog života tiče. Sad, ne znam koliko je to dobro...

Zaključak - hoću eliksir mladosti i mašinu za putovanje kroz vrijeme cry
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimečet kol 05, 2010 1:26 pm

Zapravo u kamenom dobu ipak nije bilo sve tako ravnopravno. Jest da su svi imali svoje zadatke, no žene su bile na nižem položaju od muškaraca kao u drugim razdobljima povijesti. Primjer, ženu je muškarac mogao silovati kad god hoće.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimečet kol 05, 2010 2:42 pm

nije to bio nizi polozaj , normalno da nece dati zeni da ide da ubija medvede ili da sece drva , a i u tom dobu su postojale "bracne zajednice" tako da nzm koliko je bilo pametno da silujes neciju zenu, sacekao bi te njezin partner prvom prilikom...
Tada su ljudi bili jaci , otporniji , nisu postojale bolesti sto danas postoje , i ljudi nisu bili toliko opsednuti sex-om , to se radilo kada bi bilo vreme da prosire svoj klan , postovale su se prave vrednosti , nije bilo bogatih - siromasnih , stariji ljudi su se iznimno postovali itd
Zanimljivo doba
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitimečet kol 05, 2010 3:18 pm

Citat :
nije to bio nizi polozaj , normalno da nece dati zeni da ide da ubija medvede ili da sece drva , a i u tom dobu su postojale "bracne zajednice" tako da nzm koliko je bilo pametno da silujes neciju zenu, sacekao bi te njezin partner prvom prilikom...
Tada su ljudi bili jaci , otporniji , nisu postojale bolesti sto danas postoje , i ljudi nisu bili toliko opsednuti sex-om , to se radilo kada bi bilo vreme da prosire svoj klan , postovale su se prave vrednosti , nije bilo bogatih - siromasnih , stariji ljudi su se iznimno postovali itd


Da, na pojam stariji ljudi se misli na one sa 40. g. mudri
[Vrh] Go down
Sponsored content





U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?   U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U kojem biste povijesnom razdoblju voljeli živjeti?
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kamo biste voljeli putovati
» Posljednji koncert na kojem ste bili...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Povijest-
Forum(o)Bir: