Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vjenčanice

Go down 
+16
Alpha
meli
malena
urbanaaa
Absynthia
sanja
zvezda
angelus
(CroM)Flash
malenaivi
Svjetloisjena
Tutankhamon
Galileo Galilei
Merkurica
floridana
Aleksandar Veliki
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitimečet tra 02, 2009 9:59 pm

opet zadnja naj
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:01 pm

ni crna ni crvena mi ne pašu za vjenčanicu. stvarno moraš biti hrabar da tako nešto obučeš na taj dan.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:01 am

Crne i crvene su meni naprosto lijepe i raskošne haljine, mogle bi se obući nakon ponoći iza vjenčanja zubi

No u biti nije važno u kojoj vjenčanici se žena udaje, važno je da se i u vjenčanici i u svojoj koži dobro osjeća :)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitimened svi 13, 2012 11:47 am

kako zakon, čovječe mislim da je svećeniku sve živo htjelo otpast kad ju je vidio ovako obučenu, baš je lijepa... tako je lijepo vidjeti kad je netko dovoljno odvažan da ne stpada među kalup.
[Vrh] Go down
Alma_Ashley
Stanica
Alma_Ashley


Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Age : 35
Registration date : 07.12.2012

Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitimesub pro 08, 2012 9:41 pm

Slažem se da treba birati vjenčanice u kojima ćemo se najljepše osjećati... što su nakićenije, to su i teže za nositi..pogotovo onim mladenkama koje je ne skidaju cijelu noć. ^^

Ja želim vjenčanicu u boji. Znam da je bijela boja znak kreposti i sve, al glupo mi je to jer nisam djevica i sama odlučujem u čemu ću se udati.

Osobno volim jednostavnost i ne volim pretjerivanje sa sjajnim i upadljivim detaljima..Ipak želim da kažu kako sam ja lijepa, a ne moja haljina. :D

Recimo, ovakvo nešto..samo kaj bih maknula ove šljokice i ostavila samo zvjezdice na donjem dijelu da svijetle. :)

Vjenčanice - Page 8 QSZsA

Obožavam til, a i s obzirom da imam šire bokove, istaknulo bi moj uzak struk i sakrilo njih.. ^^

Vjenčanice - Page 8 9DVwb
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vjenčanice - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Vjenčanice   Vjenčanice - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vjenčanice
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: