Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Tarot karte

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Annabel Lee
Riba

Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Registration date : 31.07.2010

PostajNaslov: Re: Tarot karte   čet kol 12, 2010 1:56 pm

Ehh, imam tarot karte već neko vrijeme, i strašno bih željela da savladam sve to, ali malo me zbunjuje. Odakle da počnem?

Mislim, značenje pojedinačnih karata je lako naći kao i načine otvaranja, samo ukucaš u google i izbaci ti rezultat, ali sad, kako jedna karta utiče na drugu, šta znače kad stoje jedna kraj druge, tralala tralala, da ne dužim dalje.
I spominje se neko značenje karata na Drvetu života, whaaaat, neka me neko malo uputi, samo mi smjernica treba, pliiiiiz zubi

Konfuzija...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Tarot karte   ned kol 15, 2010 2:51 am

Lithium, tvoji linkovi ne rade, tako da ......

Annabel Lee, da bi shvatala takve stvari, moraš dobro upoznati karte... Sad, šta znam, dokle si ti stigla, pa šta bi ti koristilo... Ja trenutno prelistaavm "Mističnu Kabalu" od Dion Fortune, pa zašto ne pokušaš... Imaš je free na netu, a ako ne možeš da nađeš, javi pa ću ti potražiti link... :) *

Višestanični organizam

Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sri vel 23, 2011 1:55 pm

ova tema je pomalo zamrla ...a bas bih htjela "porazgovarati" s nekim ... pa ako vas ima jos uvijek nazocnih ... ostavite trag :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Tarot karte   čet oľu 10, 2011 9:45 am

Ja ću ti rado odgovoriti na neko (konkretno) pitanje, ako je u domenu mojih mogućnosti....... miga *

Višestanični organizam

Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   čet oľu 10, 2011 12:58 pm

ja sam tek nedavno pocela proucavat tarot i druzit se s kartama... tako da jos puno puno moram ucit pa mi je svaki savjet dobrodosao ... isto tako zanima me neki spil manjih dimenzija... moj trenutni je 8x12 imas koji za preporuciti? ... posto nisam u mogucnosti otic u trgovinu i izbirat si spil....jer ih kod nas u okolici nema... ( lijepo crijevo ....slavonija :x ...) nego samo narucit preko neta ...
isla sam za onim ...vodi se intuicijom i izaberi onaj koji ti se najvise svidja...ali svidja mi se brdo toga ... lovely ...
npr. Tarot Cards of the Elves Kit, By: Lo Scarabeo ...Pagan Tarot Cards Mini By: Lo Scarabeo ...The Fairy Tale Tarot
koja otvaranja koristis ... koliko cesto? imam ja sto pitanja ,...al za pocetak je i ovo dosta
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon oľu 21, 2011 12:25 am

Koristim ih onda kada osetim potrebu za njima, bukvalno samo tada... čak najčešće odbijam da ih otvaram drugima... Jedno vreme sam svaki dan započinjala dnevnim otvaranjem (izgleda poput Kabalističkog Krsta), a sada ih nisam takla mesecima, ali to više nije bitno... One su sada u meni, ma kako to besmisleno zvučalo... Imam samo jedan špil i ne razmišljam o kupovini drugog. To je špil Alistera Kroulija kupljen u knjižari Ezoterija u Beogradu. Kupila sam ga po preporuci nekog mnogo iskusnijeg u ovim vodama i prezadovoljna sam... tako su mi "legle"... *

Žaba

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sri sij 18, 2012 3:48 pm

podizem...

nekoliko sam puta zvala "tarot majstore"

Mogu reci da ima i onih koji su pogodili totalno, a ima i onih koji nas zavlace.
Danas je zivot ubrzan do temelja, nemamo snage nostiti se sa svakodnevnim obvezama...
I onda trazimo, bar ja, utjehu u nekoj istini koja dolazi..

Svidja mi se tarot, iako nisam ateista, naravno...

Ako je netko strucan da me uputi odakle da pocnem...

Hvala
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sri sij 18, 2012 6:57 pm

Obrati se Milanu Tarotu :P
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba

Female
Aquarius Dog

PostajNaslov: Re: Tarot karte   čet sij 19, 2012 10:32 am

Sin_Nanna je napisao/la:
Obrati se Milanu Tarotu :P

molim bez izrugivanja
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   čet sij 19, 2012 7:57 pm

Šalio sam se samo. Ni ja nisam stručan, ali mi je tarot jako interesantan, a to sve zahvaljujući knjizi "Poslednja ljubav u Carigradu" od Milorada Pavića.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pet sij 20, 2012 3:13 pm

Buby30 je napisao/la:

Buby, za početak evo ti jedan link, pa malo prouči. Nadam se da će ti pomoći.

http://www.astrologija-tarot.com/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=92

Prašina

Male
Leo Dog
Broj postova : 3
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Tarot karte   uto vel 14, 2012 8:25 pm

Lyra je napisao/la:
Buby30 je napisao/la:

Buby, za početak evo ti jedan link, pa malo prouči. Nadam se da će ti pomoći.

http://www.astrologija-tarot.com/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=92

dodajem još jedan link: Tarot
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon vel 20, 2012 12:38 am

Linkovi su nesumljivo korisni, ali bi bilo neuporedivo bolje da neko, ako ima takvih (koji Tarot i koriste) napiše neka lična iskustva, nešto što je pokušao, neke svoje impresije, jer tarot je naposletku samo slikovnica, a sve što su drugi napisali samo su njihove analize, njihova tumačenja te slikovnice... ;) *

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   uto vel 21, 2012 7:51 pm

Praidejno i najdublje razumijevanje pravog Tarota ne postoji i nije ostvarivo bez pravog Razumijevanja Tetragramatonskog Ključa tj. prve Tarot karte, a pravo Razumijevanje tetragramatonskog ključa nije Intelektualno razumijevanje već Iskustveno tj. Osviještavanje dijela sebe koji jest taj Ključ da bi se do kraja shvatio kada se upotrijebi za otključavanje onoga čemu je namjenjen .
Da bi Adept ili Inicijat neke ozbiljne okultne tradicije triggerovao ovakvu vrstu spoznajnog procesa sa ciljem Osviještavanja zapravo manifetiranih Arhetipova Tarot simbola, on prvo mora spoznati kompletnu žensku prirodu sebe ako je muškarac ili mušku ako je žena (pogotovo dakle u logici Tetragramatona).
Ovo još praktično znači da se Suštinsko razumijevanje Tarota ne može ostvariti od strane Čovjeka koji je uopće identificiran sa spolom (a da dakle ni ne govorimo o imenu i prezimenu, klasi, rasi itd. što su zapravo identifikacije kojih se lakše otarasiti nego ove identifikacije sa spolom)
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba

Female
Aquarius Dog

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sri vel 22, 2012 5:47 pm

Hvala za linkice....

Zanimljiva mi je jako tema, e sad ja bi si kupila cigancice, kazu da su jednostavne a jako tocne..
zvezdo, sto mislis ti?
Ili neke tarot karte koje su za pocetnike...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Tarot karte   ned vel 26, 2012 8:28 pm

Slažem se sa Kahalijem, no zahtevan je taj zahtev... ali sistematičnim radom sa kartama i drvetom života nije neizvodljivo...

Lično volim TOT špil Alistera Kroulija... iz bezbroj razloga, od artističke vrednosti, preko izbora i kompozicije simbola, skrivenih poruka koje se tamo mogu naći... ma, same slike su prelepo moćne... ali isto tako smatram da bi svako trebao birati za sebe... meni je ovo prvi i za sada jedini, ne bi trebala razmišljati u tom smeru - šta za početnike... ono što te privuče, uzmi... ;-) *

Žaba

Female
Aquarius Dog

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon vel 27, 2012 11:30 am

hvala zvezdice na odgovoru....
Ove karte su cisto za mene i moje male informacije... :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10216
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon oľu 12, 2012 2:04 am

shvatila sam da su tarot karte jako vezane za intuiciju kad ih čitaš, i ako ti je intuicija zakržljala obično se onda čitaju suhoparno znakovi, ja imam malo problema s vjerom u sebe kada ih čitam jer naravno svi mi vidimo što želimo vidjeti. kako sam svjesna toga što želim vidjeti i što vidim.. na kraju ni sama ne znaš što sam pročitala XD zbunjujuče, znam

PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sub oľu 17, 2012 6:58 am

Nije zbunjujuće ukoliko znaš koji arhetip i koja arkana predstavlja što TOČNO i u suštini !!
Ako, primjerice, Sretneš 'kartu' Charriot u "proučavanju" Tarota onda to nije nekada prepreka a nekada prelaz na drugi posao... jer onda subjektivno pretvaraš nešto što se pretvoriti ne može, onda Charriot i nije tako loš ako ga čitaš u takvom lošem kontextu nekog tvog 'pada' ili prekida neke vrste, borbe u kojoj ionako gubiš ukoliko se ne izboriš da predješ neku prepreku i ukoliko si ga srela kod gledanja u ionako neizvedivom cilju kojeg si imala onda sretna sebi tumačiš kako je bitka gotova i kako je vrijeme da te Kočija vozi dalje ili na cijelu ovu priču Vice-versa.
Ne Gea, Tarot se ne čita tako, karta smrti nije karta samo smrti Ega, nije karta koju ti možeš nekada pročitati tako da označava kraj puta ili kraj neke veze jer ti to tako intuitivno kužiš. Ako se tako misliš "baviti" Tarotom onda bi ti radije predložio da si kupiš neke druge systeme i špilove koje ionako imaju samo pozitivne i tebi na volju simbole...

Ako te bude zanimalo kako da shvatiš što TOČNO koja 'karta' znači onda se to ne uči iz bookleta koji dobiješ sa nekim "špilom" koji si kupila u dućanu, Tarot se ne može kupiti i Alisterov Špil nije Jak i moćan zato što su na njemu unikatne sličice i "ful dobro izgledaju" a kad ih 'čitaš' nekako ti sa tim špilom "ful intuicija šljaka" i što je je super "ful pogađam sve .. hoćeš da i tebi pogledam za Damira i za Job ... " ... ne sve je to jedna sramotno skovana, lažno progurana i vrlo ružno i na grub ačin zaustavljena tradicija razumijevanja Tarot-a.

Ja sebe nisam nikada smatrao nekim velikim poznavateljem tarota jer sam od Magičarskih tehnika Jasnovidnosti (u koje Tarot spada izmedju ostalih) više vremena proveo pred branšom Magijskog uvježbavanja Vida, a još više u mnogosatnim razgovorima i doovorima sa I-ching-om a kojeg sam cijelog memorirao sa 21-om godinom i to sa direktnog prevoda svih 365promjejive linije i sve varijante permatuirajućih Hexagrama.
na žalost (ili na sreću) tada sam sreo čovjeka koji mi se na to samo nasmijao, a na moje 'znanje' o Tarotu (koje je već tada bilo veće od svih baba na svim Tarot linijama skupljenih zajedno) rekao da uopće ne zna ni što to znači ... pobijesnio sam naravno i pripisao njegovu surovu istinu njegovom razuzdanom Egu i narcisoidnom triparenju.
Danas na tog čovjeka gledam na kaojednog od mojih prvih OGROMNIH eye opener-a a sebi se smijem i mojoj plitkoći u pristupu ovim i sl. tehnikama.
Na svu sreću niakda me nije pretjerano zanimalo ni proricanje ni predikcije niti Gledanje u prozore bližih i daljnjih otvora u latentne i najvjerovatnije moguće budućnosti, iako je jedna od Nuspojava samog Magijskog uvježbavanja Vida upravo i aspekt vida na najudaljenija fizička mjesta (sve daja i daje kako napreduješ) i to je zaista vrst promatranja u real life dogadjaje ...

Ovo sve ti pišem da ti probam nagovijestiti da se TArot ne nalazi nacrtan na kartama i da se odredjeni arhetipovi u raznim vrstama špilova ne ponavljaju u različitim mentalitetima i različitim vremenim na istina način zato jer su krali jdan od drugoga nego zato što su VIDJELI iste stvari i prenjeli ih preko crteža iz eteričkog, nematerijalnog, Astralnog i kauzalnog u ovaj naš materijalni ....
I zato kada ti se prvi put desi da shvatiš BILO koju "kartu" iz Tarota nećeš je shvatiti zato jer ćeš otvarati sebi ili nekome nekakve karte po nekom stolu nego će ti se usljed uvježbavanja tehnika, intenzivnog promatranja nekih odredjenih simbola, sanjajući danima ili mjesecima isti san sa istim simbolom i Budjenje u Lucidnost Tijekom sna pojaviti toliko čista, jasna i postojana Figura-entitet-arhetip ispred tebe da ćeš TOČNO, bez i trunke Zbunjenosti znati što ta Smrt u tom trenutku radi i znači i zašto i na koji aspekt čijeg života se odnosdi (btw ako ti je itko rekao ikada da se "karta" Smrti ne odnosi i na fizičku smrt i to ili tvoju ili nečiju blisku ili smrt Cvijeta, zlatne ribicie tada znaj da ta osoba ne želi davati točne podatke jer se ili boji smanjene manche za taj vaš session ili ne zna ni pročitati o čemu se radi ...)
Vjeruj mi Gea, najveći majstori tarota su praktikanti Okultnih tradicija i nasljednici 'pečata svijesti' i kada počnu shvaćati /tj. doživljavati) većinu "špila" onakvim kakav zaista jest u situaciji u kojoj stavrno boravi, tada on prestaje koristiti špileve ili pred texove jer to sa Tarotom veze nikakve nema, a to znači da ni ti nemaš veze sa tim, a ljudi koji ti o tome pričaju da te kao poduče oni su većinom srednjovječne domaćice koje ne znaju da je unutarnji alkemijski proces pred pojava Tarota a ne okretanje an ovu ili onu stranu prave fizičke karte sa nacrtanim:
With repect and plz dont mind me,
Wish you many non-dual moments in your life,
The magician

p.s. Nitko se ne može "zbuniti" sa onim što on zapravo jest, pogotovo kada se toga sjeti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sub tra 14, 2012 6:11 pm

Gea je napisao/la:
shvatila sam da su tarot karte jako vezane za intuiciju kad ih čitaš, i ako ti je intuicija zakržljala obično se onda čitaju suhoparno znakovi, ja imam malo problema s vjerom u sebe kada ih čitam jer naravno svi mi vidimo što želimo vidjeti. kako sam svjesna toga što želim vidjeti i što vidim.. na kraju ni sama ne znaš što sam pročitala XD zbunjujuče, znam

Onda znas sto ti je ciniti...razvij vjeru u sebe ;) Problem je u umu kao i uvijek. Karte ili bilo sto drugo samo su nam most koji nam pomogne da u tom trenu postignemo uranjanje u Jedno, a um to ne dozvoljava.

Prašina

Male
Scorpio Dog
Registration date : 14.12.2012

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sub pro 15, 2012 1:02 pm

Ukratko. Tarotom proucavam vec neko vrjeme. Ono sto bih zelio da kazem svima,koji zele da pocnu da se bave ovom umjetnoscu je da se prepuste intuiciji. Spil,nacin otvaranja ce izabrati svoga citaca. Mnogo je knjiga napisano o Tarotu ili ispisano mnogo stranica na nettu. Sve to moze biti zbunjujuce i moze pogresno uputiti osobu,koja zeli nesto nauciti. Svako ko pozeli ozbiljnije da se pocne baviti tarotom,trebao bi ne samo da izucava knjige o tarotu,nego i istoriju,psihologiju,teologiju,da shvati znacenje svake karte iz raznih aspekata,cak i da izuci i teoloske knjige,koje pisu protiv tarota i cak ga anatemisu.

Svako ko pocne da izucava tarot,prije ili kasnije ce naici na spil koji ce svojom energijom jasno da mu kaze da je bas taj spil za njega. Vremenom ce i shvatiti,koje otvaranje najbolje "lezi".

Ja sam licno imao par spilova dok nisam naisao na "onaj moj". Sve se to desavalo samo od sebe. Kad sam ga prvi put uzeo u ruku,znao sam da je moj.

Tarot spil je alat za upoznavanje sebe,nadogradnju sopstvene duhovnosti,duhovni rast kroz meditaciju. Svi oni koji zele da se bave tarotom za gatanje,najbolje je da to odmah zaborave i da sebi izaberu neki drugi alat. Sa kartama se mora imati posebna veza,da bi se mogli usuditi da nekome nesto kazemo.Tarot je jedan savjetnik,ne citac sudbine ili buducnosti. Kroz Tarot nekoga upozoravmo na neke momente,koji bi se mogli desiti u buducnosti,a svrha je zastititi osobu,kojoj se otvara od eventualnih opasnosti,ukazati na bolest,mozda dati savjet za neku zivotnu situaciju. Niposto iskoristavati Tarot ekonomski. Ako vec neko insistira da plati,a onda mu treba kazati da da koliko misli da treba. Nikako da se postavlja neka cjena.

Dalje. Karte treba drzati u nekoj vrecici specijalno predvidjenoj za to ili nekoj drvenoj kutiji od nekog posebnog drveta. Treba postovati karte i odnositi se prema njima,kao prema prijatelju.
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sub pro 15, 2012 2:39 pm

Kahali je napisao/la:
Praidejno i najdublje razumijevanje pravog Tarota ne postoji i nije ostvarivo bez pravog Razumijevanja Tetragramatonskog Ključa tj. prve Tarot karte, a pravo Razumijevanje tetragramatonskog ključa nije Intelektualno razumijevanje već Iskustveno tj. Osviještavanje dijela sebe koji jest taj Ključ da bi se do kraja shvatio kada se upotrijebi za otključavanje onoga čemu je namjenjen .
Da bi Adept ili Inicijat neke ozbiljne okultne tradicije triggerovao ovakvu vrstu spoznajnog procesa sa ciljem Osviještavanja zapravo manifetiranih Arhetipova Tarot simbola, on prvo mora spoznati kompletnu žensku prirodu sebe ako je muškarac ili mušku ako je žena (pogotovo dakle u logici Tetragramatona).
Ovo još praktično znači da se Suštinsko razumijevanje Tarota ne može ostvariti od strane Čovjeka koji je uopće identificiran sa spolom (a da dakle ni ne govorimo o imenu i prezimenu, klasi, rasi itd. što su zapravo identifikacije kojih se lakše otarasiti nego ove identifikacije sa spolom)

Ovo je toliko preljepo sroceno da sam duboko dirnut hug (sad ce Star da mi kaze kako se uvlacim u guzicu Kahaliju hihihi)..

U prevodu to znaci da ljudi koju su nasli u Sebi taj kljuc i otkljucali bravu,i realizovali Ono nesto sa druge strane te brave,su zapravo hodajuci Tarot Majstori,maltene nepogrjesivi i bez ijedne fizicke karte u ruci.

Fascinantno je da kad realizujes dharmakayu(To je To iza brave sto se otkljucava utrnucem vezanosti Uma za 4 elementa simbolicno predstavljenih sa YHWH) da si jednim djelom sebe non stop van kreacije i da mozes bez problema gledati na dogadjaje oko sebe u bilo kome trenu vremena,jednostavno osvjestavajuci ili bacajuci Oko na uzrocno-posljedicni lanac koji postoji oko nekih bica npr.Bez problema mozes vidjeti buducnost nekih bica pogotovo onih Nesvjesnih,koji su roboti i robovi karme i koji nemaju mogucnost da mjenjaju svoje kauzalno tjelo(jer oni koji to mogu postaju totalno nepredvidljvi u ponasanju i stjecu ogromnu slobodu od karme,te je nemoguce da im vidis buducnost ).

Probijanjem srcanog cvora otkljucava se brava i zapravo je to realizacija temelja Uma,i pocetak prave kultivacije fizickog tjela,te tek tad pocinje PRAVO osvjestavanje svoje zenske strane.Zenska strana(ako si musko) se potpuno integrise postizanjem prve dhyane prema Budizmu(te micanje iz razine zelja a odlazak u razinu formi prema Shakyamuniju) ili transformacijom jinga u chi,te gasenjem pozude(koja zapravo postoji je chi kanali nisu prohodni i jer jing nije transformisan na takav nacin da nema potrebe da ga izbacuje muskarac preko sperme).

Sto se tice te musko-zenske strane,tu onda dolazi zanimljiva prica o blizanackim plamenovima takodje.

[Vrh] Go down
Kitalpha
Prašina

Male
Leo Dog
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon tra 01, 2013 6:42 pm

[quote="zvezda"]
Wickey666 je napisao/la:

Uostalom, divinacije su i inače sporedna stvar (bar meni)... *

indeed.

Intervju sa dugogodišnjim proučavaocem Tarota

12 Astro aduta Tarota

a za tebe što te interesuje povezanost Drveta Života i Tarota vidi i: http://www.duhovnost.eu/rs/Kabala_1/
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Tarot karte   pon lip 17, 2013 1:35 am

Vazno je stalno iznova naglasavati da Tarot ne sluzi za zezanje (ako je nekome do toga, neka prevrne soljicu popijene kafe ili zuri u oblake ili prosto u /rosarhove mrlje - pa neka konta prijekcije sebe)... Tarot cine entiteti, koji nisu nimalo nestvarni ni bezopasni... Arkane su tajne (literary), to su staze, citavi svetovi, pejzazi nastanjeni i obojeni, celoviti i potpuni i nadasve ne bezzivotni... Susret sa tim entitetima nikako nije za nespremne radoznalce koji bi malo da se zabave igrajuci karte... Srecom, takvi do tamo nece ni stici. Istina, na jednom nivou je Tarot moguce koristiti za upoznavanje sebe, prozivljavati iskustva karakteristicna za svaku stazu i doslovno se kretati Drvetom Zivota... i takav rad je daleko od beskorisnog... ali ako se zadje dublje na svasta se moze naici... Tarot je medju najsavrsenijim knjigama univerzuma, ali ga stvarno ne preporucujem onome ko ne zna u sta se upusta. Sa njim se radi. Ozbiljno. Ja sam na nekim Arkanama visila jako dugo, neke sam jedva progutala i svarila, da ne kazem prezivela, dok su mi druge prijale jako. Obeseni i Kocije su mi bili mucni i ponizili me do kraja... Smrt me je rasturila u param-parcad... itd. Nije da se nije isplatilo, samo ne preporucujem nikome kome nije neophodno... *

Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 944
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Tarot karte   sri pro 02, 2015 8:07 pm

neko je spomenuo pojedinačne energije svake karte a mnogi su propatili obješenjaka, neko je optužio friedu/alistera za profanaciju a oni su unijeli dvojnu nulu. šteta pa je thread stao. evo stavljam dvicu diskova i 63.hexagram (na vagu, vaga žudi balans)...........

Zadnja promjena: web dust; sri pro 02, 2015 9:08 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Tarot karte   Today at 8:43 am

[Vrh] Go down

Tarot karte
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karte i orijentacija
» Gdje nabaviti topografske karte
» Karte hrvatske i susjednih zemalja