Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti

Go down 
+35
Absynthia
None
siskara
userNejm
TAy
Tutankhamon
malenaivi
Sentinel
vladimir
pocahontas
wik91
indigocakra
Wizard lady
Alpha
belongs to lovers
sanja
silver
Milab
Aleksandar Veliki
Blizzard
floridana
Unspeakable
zvezda
vitrys
jupi666
babi
Daenerys
Svjetloisjena
urbanaaa
gogx
Hybrid
zmija
malena
Rain
izbezumljen
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimepon pro 03, 2007 4:48 pm

Ucenje... samo onih stvari koje imaju svrhe... ;) ... knjizevni rodovi i vrste... ponovo... sumnjam... :) *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimepon pro 03, 2007 10:36 pm

pa ako ne zelis poeziju onda bolje da se ostavis pjesama :P
i sad bi stvarno bilo dosta offtopica!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimepon pro 03, 2007 10:45 pm

silver je napisao/la:
pa ako ne zelis poeziju onda bolje da se ostavis pjesama :P
i sad bi stvarno bilo dosta offtopica!

Da se vratimo - ooops, upravo sam imala bliski susret s tigrom! affraid

Šalim se, naravno. Obožavam silverov avatar whee

A tema - što mislite o ovome? Jedan je mladić svjedočio nastanku kruga u žitu relativno davne 1996. godine. Pritom je vidio i uspio snimiti dvije svjetleće kugle koje su se velikom brzinom kretale iznad polja sa žitom:

http://www.share-international.net/slo/znamenja/bitmaps/Oliver%27s%20Castle.WMV

Ako gornji link ne otvara snimku, pokušajte pogledati preko stranice;

http://www.share-international.net/hrv/dodatne_teme/cuda/krugovi_u_zitu.htm
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 12:50 am

svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
pa ako ne zelis poeziju onda bolje da se ostavis pjesama :P
i sad bi stvarno bilo dosta offtopica!

Da se vratimo - ooops, upravo sam imala bliski susret s tigrom! affraid

Šalim se, naravno. Obožavam silverov avatar whee

A tema - što mislite o ovome? Jedan je mladić svjedočio nastanku kruga u žitu relativno davne 1996. godine. Pritom je vidio i uspio snimiti dvije svjetleće kugle koje su se velikom brzinom kretale iznad polja sa žitom:

http://www.share-international.net/slo/znamenja/bitmaps/Oliver%27s%20Castle.WMV

Ako gornji link ne otvara snimku, pokušajte pogledati preko stranice;

http://www.share-international.net/hrv/dodatne_teme/cuda/krugovi_u_zitu.htm

opa.. ovo je stvarno nesto.. naravno, opet imamo ono 'osim ako se radi o montazi' ili necem slicnom... al stvarno zanimljivo, nevjerojatno mi je da je to uspio neko snimit.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 1:17 pm

Ne mogu da vidim snimak, moja glupa modemska konekcija je prespora... kada odem kod drugarice koja ima bezicni, pogledacu...

Ali, naisla sam na objasnjenje da su krugovi u zitu materijalne projekcije misaonih formi iz 6. denziteta... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 1:26 pm

Ja sam pogledala...i snimku i stranicu...tamo pise da su to misaone projekcije vanzica (sad ne znam na kojem su oni denzitetu)...

Ako ne mozes pogledati filmic pogledaj barem stranicu...ima prekrasnih oblika u zitu :)

A na samoj snimci se u biti vidi vec polegnuto zito i dvije tri svjetlece tockice kako se brzo krecu i onda odu...tako da se ne vidi bas kako rade krugove.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:23 pm

Namcor je napisao/la:
Ja sam pogledala...i snimku i stranicu...tamo pise da su to misaone projekcije vanzica (sad ne znam na kojem su oni denzitetu)...

Ako ne mozes pogledati filmic pogledaj barem stranicu...ima prekrasnih oblika u zitu :)

A na samoj snimci se u biti vidi vec polegnuto zito i dvije tri svjetlece tockice kako se brzo krecu i onda odu...tako da se ne vidi bas kako rade krugove.

a nije bas, pogledaj malo bolje, bas se vidi kako oni prelaze preko i onda kako prelaze tako se ulegne zito!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:32 pm

Moze bit. Malo mi je bilo coravo za vidit. Pogledat cu opet :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 3:26 pm

vide se nesto kao sjene na tlu, ali ako bolje pogledas vidit ces da se to stvaraju uleknuca, na pocetku ih nema.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 5:05 pm

Drago mi je sto se ti na stranici slazu sa mnom po pitanju porekla... (misaone forme)... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 6:19 pm

Stranica je posvećena Maitreyi, učitelju koji je navodno utjelovljen negdje na području Engleske, mislim čak Londona. Ima dosta o njemu na stranici, jedni ga smatraju velikim učiteljem kakav je bio Krist, drugi Antikristom. Bio bi jedan od uzašlih majstora koji su trenutno ovdje među nama. Moram priznati da ne volim osobito te priče pa ih i zaboravljam. Mislim da se Maitreya trebao očitovati čovječanstvu putem javnih medija prije nekoliko godina. Ne znam, asocira me na brojna slična milenijska proročanstva koja su redom ostala neispunjena. Oni koji silom žele da se to sve ispuni čestio tvrde da se stvari tipa Armagedona odigravaju u višim sferama i tek naknadno projeciraju ovamo dolje. Ja sam više tip čistog duhovnjaka, vjerujem u individualni i kolektivni razvoj i djelovanje slobodne volje, ove zbunjujuće priče i prijetnje kojima se lako manipulira kad su široke mase u pitanju smatram sastavnim dijelom maye - privida - iz koje je moguće iskoračiti kad dođe naš čas. Pa eto, neka svatko sam pročita. Dobro je slušati vlastite osjećaji kad su ovakve pojave u pitanju. :)
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 8:55 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Stranica je posvećena Maitreyi, učitelju koji je navodno utjelovljen negdje na području Engleske, mislim čak Londona. Ima dosta o njemu na stranici, jedni ga smatraju velikim učiteljem kakav je bio Krist, drugi Antikristom. Bio bi jedan od uzašlih majstora koji su trenutno ovdje među nama. Moram priznati da ne volim osobito te priče pa ih i zaboravljam. Mislim da se Maitreya trebao očitovati čovječanstvu putem javnih medija prije nekoliko godina. Ne znam, asocira me na brojna slična milenijska proročanstva koja su redom ostala neispunjena. Oni koji silom žele da se to sve ispuni čestio tvrde da se stvari tipa Armagedona odigravaju u višim sferama i tek naknadno projeciraju ovamo dolje. Ja sam više tip čistog duhovnjaka, vjerujem u individualni i kolektivni razvoj i djelovanje slobodne volje, ove zbunjujuće priče i prijetnje kojima se lako manipulira kad su široke mase u pitanju smatram sastavnim dijelom maye - privida - iz koje je moguće iskoračiti kad dođe naš čas. Pa eto, neka svatko sam pročita. Dobro je slušati vlastite osjećaji kad su ovakve pojave u pitanju. :)

Maitreya.

Hmmm.

I da vam rečem tko je on i onako ne bi vjerovali pa bolje da šutim.

Uglavnom bijelac je.

Bio je.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 10:07 pm

E pa ako mi ne bi povjerovali...ili barem uzeli u obzir...ne znam ko bi!
Ajde isto nam reci face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 10:08 pm

Hybrid je napisao/la:
[

Maitreya.

Hmmm.

I da vam rečem tko je on i onako ne bi vjerovali pa bolje da šutim.

Uglavnom bijelac je.

Bio je.

A da kažeš...

Možda ću ti više vjerovati nego gore spomenutima...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 12:14 am

Lik koji je napravio tu snimku je rekao da je fake, iako izgleda stvarno real jer sam gledala dokumentarac kako nlo-i rade krugove u žitu, tj. te kugle i helić vojni je letio iznad tog polja. kažu ljudi da se nitko nije mogao približiti od vojske.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:38 am

ja tu ne vidim nikakav helihopter.. imas ti link na kakvu drugu snimku mozda?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 11:10 am

Ma, sigurno su vece sanse za projekciju iz visih entiteta, nego kada su neka dvojica budala priznala da su to oni uradili... Zanimljivo je da su mediji, po prirodi njuskavi, ovu pricu odmah progutali i objavili... Drugo zanimljivo je da je neki astronom u penziji proucavajuci ove znakove u zitu dosao do matematickih konstanti i relacija koje su nama nepoznate... itd...

@hybrid
Hajde, RECI!!! I want to believe!!! ;) *
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 1:52 pm

silver je napisao/la:
ja tu ne vidim nikakav helihopter.. imas ti link na kakvu drugu snimku mozda?
Pročitaj malo bolje moj post. Rekla sam da sam gledala dokumentarac, ne snimku na youtube-u
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Susret s vanzemaljcima   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 3:59 pm

Meni geografski najbliži zabilježen susret odigrao se u selima Zamask i Zamaski Dol. Sela su smještena u Sjevernoj Istri podno planine Ćićarije.

Prema pričama jedne starije gospođe.
Na kružerama(raskrsćima) sastajali su se Štriguni, Štrige i Križnjaci-Krsnici. Ljudi ih ne bi mogli vidjeti u ljudskom obliku, već bi vidjeli nekakve svijetleće objekte.

"Štrige se najčešće okupljaju u Zamasku i Zamasken
Dolu, jer su ljudi ondje znali vidjeti leteća svjetla u šumi i po gori koja tada nisu mogli logički objasniti."

Pošto je ta priča starija od inovacije zrakoplova. Teško je za ne povjerovati da to nisu bili zrakoplovi, niti kakve moderne letjelice.

Još je značajnije to što su ta svijetla bila velikoga sjaja te nisu mogla biti stvorena tadašnjom tehnologijom.
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 4:54 pm

Te stare priče su zanimljive. Prije su ljudi po šumama svašta viđali ali su rijetki pričali.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 10:10 pm

Milab je napisao/la:
silver je napisao/la:
ja tu ne vidim nikakav helihopter.. imas ti link na kakvu drugu snimku mozda?
Pročitaj malo bolje moj post. Rekla sam da sam gledala dokumentarac, ne snimku na youtube-u

pa svaki dokumentarac je dokumentiran, a ima ih dosta i na netu :D
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimesri pro 05, 2007 10:12 pm

zvezda je napisao/la:
Ma, sigurno su vece sanse za projekciju iz visih entiteta, nego kada su neka dvojica budala priznala da su to oni uradili... Zanimljivo je da su mediji, po prirodi njuskavi, ovu pricu odmah progutali i objavili... Drugo zanimljivo je da je neki astronom u penziji proucavajuci ove znakove u zitu dosao do matematickih konstanti i relacija koje su nama nepoznate... itd...

@hybrid
Hajde, RECI!!! I want to believe!!! ;) *

Ron Hubbard.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimečet pro 06, 2007 12:58 am

Izgleda da bi to trebalo nesto znacit, a meni nista ne znaci :P
Ko je Ron Hubbard? scratch
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimečet pro 06, 2007 8:20 am

Namcor je napisao/la:
Izgleda da bi to trebalo nesto znacit, a meni nista ne znaci :P
Ko je Ron Hubbard? scratch

Nebitno.

Identitet uopće nije ni bitan.

Bitno je ono što piše kao npr :

- Što je plemenitost -

«Najteži zadatak koji možete imati jest nastaviti voljeti ljude usprkos svim razlozima protiv.»

«Istinski znak zdravog razuma i plemenitosti je da tako nastavite.»

«Nade ima u izobilju, za onoga koji to može postići.»

«Za one koji to ne mogu, postoji samo tuga, mržnja i očaj. A to nisu stvari od kojih su plemenitost, zdrav razum ili sreća sačinjeni.»

«Primarna zamka je podleći pozivima za mržnju.»

«… Ponekad, radi sigurnosti drugih, potrebno je djelovati. Ali, uz to nije potrebno i mrziti.»

«Raditi na svom cilju, bez da postanete bijesni na ljude koji vas pokušaju spriječiti, znak je plemenitosti – i zdravog razuma. I jedino tada čovjek može biti sretan.»

«Nastojanje da se u životu postigne bilo koja vrijedna osobina plemenita je stvar. Ona najteža, i najvažnija za ostvariti, jest voljeti ljude usprkos svim izazovima da se radi drukčije.»

«… Prava se plemenitost jednostavno odbija promijeniti kad je suočena s lošim radnjama protiv nje – istinski velika osoba voli ljude jer ih razumije.»

«Na kraju krajeva, svi su oni u istoj zamci. Neki je uopće nisu svjesni, neki su poludjeli zbog nje, neki se ponašaju poput onih koji su ih izdali. Ali svi, svi su u istoj zamci – generali, ulični čistači, predsjednici, umobolni. Ponašaju se na način na koji se ponašaju jer su predmetom istih okrutnih pritisaka ovoga univerzuma.»

«Neki od nas predmet su tih pritisaka i mi još uvijek nastavljamo raditi naš posao. Drugi su odavno podlegli, te bijesne, muče i paradiraju poput poremećenih duša kakve i same jesu.»

«… Pravda, milost, praštanje, sve je to nebitno pokraj sposobnosti da se čovjek ne promijeni zbog provokacije ili zahtjeva da tako postupi.»

«Čovjek mora djelovati, čovjek mora očuvati red i pristojnost, ali ne mora mrziti ili tražiti osvetu.»

«Istina je da su bića krhka i nekad počine krivo. Čovjek je u osnovi dobar, ali se može ponašati loše.»

«Ponaša se loše kad su njegove radnje učinjene zbog reda i sigurnosti drugih, učinjene s mržnjom. Ili kad je njegova disciplina zasnovana samo na sigurnosti njega samoga, bez obzira na sve ostale; ili još gore, kad djeluje samo zato jer voli okrutnost.»

«Ne očuvati red je ludi čin. Treba samo pogledati ono što umobolni posjeduje i njegovu sredinu da se to shvati. Sposobni održavaju red.»

«Kad okrutnost u ime discipline dominira rasom, ta je rasa naučena mrziti. Ta je rasa osuđena na propast.»

«Prava lekcija je naučiti voljeti.»

«… Nikad nemojte koristiti ono što vam je učinjeno kao osnovu za mržnju. Nikad nemojte željeti osvetu.»

«Potrebna je stvarna snaga da se voli čovjeka. Voljeti ga, usprkos svim izazovima da se čini drukčije, svim provokacijama i svim razlozima zašto ne bi trebalo.»

«Sreća i snaga ustraju samo kad nema mržnje. Isključivo mrziti je put prema katastrofi. Voljeti usprkos svemu je tajna plemenitosti. I lako bi mogla biti najvećom tajnom ovoga svemira.»
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitimečet pro 06, 2007 1:10 pm

...Wow!!!... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti
[Vrh] 
Stranica 11 / 14.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Bliski susret ili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: