Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poboljšanje foruma

Go down 
+45
Galileo Galilei
Sin_Nanna
boss
wanderer
Dantalion
Archangel
biga
Melkior
mjaut
PathFinder
Chakotay
Gea
Athena
neptun
Tilia cordata
josip21
Fantom
Legionar
Skulptura
tomi
Remke
Absynthia
Blizzard
Goran
Tutankhamon
None
Sentinel
meli
Nefertiti
Neobicni forumas
Alpha
indigocakra
floridana
userNejm
belongs to lovers
sanja
little alien
Alen@l5
vladimir
zmija
malena
urbanaaa
Svjetloisjena
Rain
Aleksandar Veliki
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimepet stu 02, 2012 8:31 pm

Ne radi se ovdje o baniranju nekoga, nego pozornosti da tema ne ode u te vode. To je samo prijedlog koji se može i odbiti, pa će stvari ostati kao i do sada, tj. koga to neće zanimati, morat će ignorirati pojedine upise. No ni to neće promijeniti činjenicu da se tako nešto razvije u raspravu koja nema što tražiti na zadanoj temi, pogotovo zato jer ne ignoriraju svi forumaši takve upise, već reagiraju na iste, pa se tema treba čistiti.

Ovo nije prijedlog kontra forumaša, već kontra oftopičarenja, da se teme zadrže na onome kako su zamišljene. A forumaši neka budu fanatici kakvi već žele, njihova stvar. Na koncu konca, želimo zadržati otvorenost raspravljanja na forumu, ali s nekim poželjnim granicama.

Što se tiče argumentiranih vjerskih komentara, u teoriji moguće, samo takvi su za zbilja vrlo rijetki u praksi, obično se stvar svede na naštrebane floskule i citate. Kad bi svi pisali tako lijepo fino argumentirano i vezano za temu, onda problema ne bi ni bilo. Ali to nije slučaj. Ti forumaši to ne moraju, a štoviše niti neće shvatiti što zapravo rade, niti je naš cilj da oni to shvate, jer neće. Ali ih se može usmjeriti što bi moglo biti poželjno, a što nepoželjno na temama.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimesub stu 03, 2012 12:33 pm

Prije cca 700 godina sam predložio da se zabrani fanatizam na forumu ali nažalost toga još uvijek nema u pravilima, pa se ne može niti konkretno reagirati. Ja osobno nemam baš puno vremena pratiti svaku temu a ovako kad vidim 3 strane iscrpnih off topic postova, ne znam ni sam što bi sa time. Ipak se netko trudio da to sve napiše pa mi glupo samo tako bacit sve u kantu :/

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimesri stu 07, 2012 8:13 pm

Sry, nije me bilo. Pokušat ću očistiti koliko mogu idućih dana! Ako može pomoć pa da stavite koji link sa offtopicima ovdje.

@Skulp...a ko bi odredio kad počinje fanatizam? Nije baš tako jednostavno. Spam je već puno lakše (kao i offtopic).

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimesub stu 10, 2012 3:33 pm

Ako nekoliko modova zaključi da se radi o fanatiku, onda bi ti postovi trebali biti uklonjeni a dotični fanatik opomenut ili kažnjen.

Znam da nije jednostavno, pogotovo zato jer bi se tu fanatici našli uvrijeđeni i prijetili bi odlaskom sa foruma, raznim urocima i slično, što bi nama jako teško palo, ali mislim da se forum snalazi i bez takvih :)

Šalu na stranu, velik broj postova koji dolaze od vjerskih fanatika bi se mogli klasificirati pod trollanje i mislim da tu ne bi trebalo biti popuštanja, nego bi se takvi postovi trebali odmah uklanjati iz teme a autora upozoriti. Sad, ako se to njemu ne sviđa, neka ode na neki forum sa vjerskom tematikom. Ja popizdim na te neke bogo-guzolizce.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimened stu 11, 2012 3:40 pm

Ako je ova tema poboljsanja zadnjih dana aktivna, zbog onog forumasa koji je napisao nesto slicno "Jedina snaga je snaga Boga i kriza, to znam po iskustvu."
Nema tu bas nekog fanatizma, fanatici su oni koji ti namecu da je njihovo vjerovanje jace od tvog.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimened stu 11, 2012 6:33 pm

Za mene su fanatici oni koji slijepo vjeruju u nešto i pritom se protive svemu drugome, unatoč činjenicama koje u nekim slučajevima dokazuju suprotno. Treba biti širokog uma, a ne zatupljen sa jednom te istom stvari i uopće ne uzeti u obzir ništa drugo.

Imali smo svakakvih forumaša sa kojima jednostavno nije bilo moguće voditi racionalan razgovor, a ovaj forum nije predviđen za takve ljude.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitimepon stu 12, 2012 10:12 pm

@Skulp...jasno da offtopic nije poželjan. Nažalost malo sam bila u gužvi i na putu pa me nije bilo online. Sad moram polovit gdje je offtopičareno. Zato rekoh da ako je moguće šibnete linkove ovdje.
Što se tiče fanatika...to je njihov problem. Dokle god se drže teme mogu tupit da na marsu postoji ružičasti jednorog jer tako piše u knjizi ružičastih jednoroga a ta knjiga je istinita i ako u njoj piše da je ružičasti jednorog na marsu onda sigurno jeste...jedina je kvaka da tema mora bit o našoj vjeri u mitska bića na obližnjim planetama sunčevog sustava face
Druga je stvar ako osoba s jednorogom tupi na temi o cipelama.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poboljšanje foruma - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Poboljšanje foruma   Poboljšanje foruma - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poboljšanje foruma
[Vrh] 
Stranica 21 / 21.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Preseljenje foruma
» Ko je osnivac ovog foruma?
» Promena dizajna foruma
» Fotografi umjetnici CE-4 foruma.
» Budite psiholog foruma :) - chat i zabava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: