Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?

Go down 
+14
snake
kayser
malenaivi
Aleksandar Veliki
mewithoutYou
babi
malena
silver
little alien
Hybrid
zvezda
ThE_IMMORTAL
Svjetloisjena
Rain
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimened vel 03, 2008 11:29 pm

Već jednom sam pisao o manipulaciji.
Ali kao što znamo ponavljanje je majka mudrosti, ajmo još jednom:
"Istina ne postoji
Sve informacije su irelevantne
Povijest i sve medijske poruke su samo narativi
Istina je ono u što ste izabrali da vjerujete"
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 12:56 am

Pa... veoma je zanimljivo pozabaviti se ovom temom iz neke šire perspektive... Piramide u Kini su pošumljene da bi jednog dana u budućnosti kada se i ako ta tema ponovo pokrene, vlasti ili ko god da je odgovoran mogli reći - Kakve piramide?!... Pa, to su samo šumovita brda... Sada, postoje i neka spominjanja kostiju koje su pronađene tu negde i koje se isto tako ne uklapaju u zvaničnu sliku koju nam istorija daje... Uopšte, zanimljivo je pogledati i uvideti šta su sve izvesni pojedinci, iza kojih su, naravno, neke grupacije, spremni učiniti da bi se sačuvala ranije ustanovljena varijanta istorije... Kako ne verujem da su im pobude samo tradicionalističke, ponekad se pitam - Šta je to što ne bismo trebali da saznamo?, to što se sve ovo vreme čuva od nas, čak toliko da se svi dokazi koji upućuju na neke malo drugačije puteve, već eliminišu, na ovaj ili onaj način... *
[Vrh] Go down
mewithoutYou
Višestanični organizam
mewithoutYou


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 91
Age : 38
Registration date : 28.12.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:31 am

Aleksandra Velika je napisao/la:
Već jednom sam pisao o manipulaciji.
Ali kao što znamo ponavljanje je majka mudrosti, ajmo još jednom:
"Istina ne postoji
Sve informacije su irelevantne
Povijest i sve medijske poruke su samo narativi
Istina je ono u što ste izabrali da vjerujete"

Aleksandre - moje pitanje će zvučati glupo, ali objasni mi :)

Znaći želiš reći da nam se danas nudi puno (krivih) vjerovanja koja možemo usvojiti kao, recimo, što usvajamo što ćemo nositi ili jesti - i gubi se ona jedina i prava istina?
Jesam te dobro shvatio?

@zvezda
nekakva moja teorija jest da se na toj lokaciji nalaze neka znanja koja bitno mijenjaju našu povijest. Možda nepobitni zapisi o postojanju Atlanta i sl. tko će znati? scratch
Sad kad malo razmislim možda se ova priča može dovesti u vezu sa onom sumerskom o annuakijima? Kolika je udaljenost između tih lokacija? sigurno nije velika confused
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:33 am

Pa recimo. Često odbacujemo nešto što je jednostavno i korisno i to zamijenjujemo s nekim kompleksnim nekorisnim stvarima ili sa stvarima sa manjom razinom korisnosti, samo radi propagande.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:37 am

Aleksandra Velika je napisao/la:
Pa recimo. Često odbacujemo nešto što je jednostavno i korisno i to zamijenjujemo s nekim kompleksnim nekorisnim stvarima ili sa stvarima sa manjom razinom korisnosti, samo radi propagande.

koja rečenica!!
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:40 am

strašna
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:41 am

malenaivi je napisao/la:
Aleksandra Velika je napisao/la:
Pa recimo. Često odbacujemo nešto što je jednostavno i korisno i to zamijenjujemo s nekim kompleksnim nekorisnim stvarima ili sa stvarima sa manjom razinom korisnosti, samo radi propagande.

koja rečenica!!

Kad sam bio mali htio sam biti pametan... gica
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser


Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Age : 38
Location : Somewhere on the ice
Registration date : 03.12.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon vel 04, 2008 1:47 am

dobro ti ide. samo tako nastavi
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:11 pm

mislim da vam je svima jasno da se "zabranjeni kineski grad " ili ta zona izvrsno uklapa u cijelu pricu oko teorija zavjere ili direktiva grupe "MJ 12 "..

naime , zabrana mozda nije dosla samoinicijativno od strane kineza, vec je najvjerovatnije produkt zajednickih nastojanja vlada najjacih zemalja, da se istina skriva koliko je to god moguce duze..

najnovija saznanja govore da je cak i medju tom grupom MJ 12 doslo do konfrontacija, jedna strana zeli stihijski , polako otkriti cijelu istinu dok druga pod svaku cijenu to zeli sprijeciti..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:14 pm

Pa meni se nekako čini da je u bivšim i sadašnjim komunističkim zemljama praksa skrivanja ipak bila uobičajenija, ako ne zbog drugog onda zbog manjka ljudskih prava i demokracije i većih mogućnosti da se svjedoci ušutkaju bez posljedica po one na vlasti. Kinezi su u tome majstori :(
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:19 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Pa meni se nekako čini da je u bivšim i sadašnjim komunističkim zemljama praksa skrivanja ipak bila uobičajenija, ako ne zbog drugog onda zbog manjka ljudskih prava i demokracije i većih mogućnosti da se svjedoci ušutkaju bez posljedica po one na vlasti. Kinezi su u tome majstori :(

da , u pravu si..
mislim da je, ako vec pricamo o toj nekoj grupi MJ12 , pod cijom je ingerencijom cijela planeta, najlakse upravo u tim sistemima i drustvenim uredjenjima zataskati bilo kakve stavri i potencijalne tajne..

mislim da se vecina kriza na planeti izmislja, s ciljem skretanja paznje javnosti od sustine stvari..a to je da svi mi zivimo u necijem " Matrixu" :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:20 pm

To je lako moguće, ako ne u potpunosti, onda barem djelomično.

Btw, dobro došao, snake, ako to još nisam rekla. :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 1:19 pm

a možda je netko jednostavno previše gledao istoimeni film.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimesub oľu 29, 2008 4:13 pm

silver je napisao/la:
a možda je netko jednostavno previše gledao istoimeni film.

Koji film?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon oľu 31, 2008 2:46 pm

svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
a možda je netko jednostavno previše gledao istoimeni film.

Koji film?

snake je napisao/la:
to je da svi mi zivimo u necijem " Matrixu" :)
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepon oľu 31, 2008 3:52 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
a možda je netko jednostavno previše gledao istoimeni film.

Koji film?

snake je napisao/la:
to je da svi mi zivimo u necijem " Matrixu" :)

he, he nisam gledao previse film Matrix silver..u stvari kad kazem da je moguce da zivimo u matrixu ne mislim da su nam zivoti izmisljeni, da nam je stvarnost animirana po uzoru na Neo-vu u filmu, vec na takvu koncepciju zivota gdje mi zivimo svoje vlastite zivote,ali nam se generalno planetarni zivot odvija u pravcu u kojem mali broj ljudi to zeli..

ne znam kako cu biti shvacen, naravno da to neko , nazvat cemo ga tajno drustvo, ne moze odrediti sta cu danas obuci, sta cu piti, s kim cu se druziti, ali u globalnom smislu obilkuju zbivanja na planeti onako kako zele..
dakle, mozemo zivjeti kako hocemo, mozemo imati i ideale, ali na kraju neko je svojim odlukama uticao na to da budemo idealisti ..

sto vise pricam, sve vise zapetljavam..stvarno je Matrix zubi
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimečet tra 03, 2008 8:43 am

pa dobro, zapravo i nije matrix, matrix označava svijet koji je kompletna iluzija, kompjuterski program u kojem žive gotovo svi ljudi. Čini se kao stvarnost, ali nije.
A to što ti kažeš je upravljanje masama, ako sam dobro shvatio. Oligarhija, vladavina manjeg broja ljudi.. A to nije nikakva tajna, svi znamo da moćne korporacije i ekonomija upravljaju i politikom i svjetskim zbivanjima, ali to je zbog toga što im mi to dopuštamo.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimečet tra 03, 2008 9:10 am

silver je napisao/la:
pa dobro, zapravo i nije matrix, matrix označava svijet koji je kompletna iluzija, kompjuterski program u kojem žive gotovo svi ljudi. Čini se kao stvarnost, ali nije.
A to što ti kažeš je upravljanje masama, ako sam dobro shvatio. Oligarhija, vladavina manjeg broja ljudi.. A to nije nikakva tajna, svi znamo da moćne korporacije i ekonomija upravljaju i politikom i svjetskim zbivanjima, ali to je zbog toga što im mi to dopuštamo.

da, da njihov matrix, njihova matrica svijeta..
najinteresantnije je to sto se i ekonomija svrstala u nesto sto manje ima veze sa onim sto se uci u skolama, fakultetima i slicno, a vise sa onim kako oni na kraju postave neke stvari..

naravno da nije tajna ta njihova manipulacija, ali je prestrasno da se neki globalni svjetski dogadjaji , ratovi, politicke krize desavaju radi, hipotetski gledano boljeg polozaja necijih figura na sahovskoj tabli svijeta..

a sto se tice naseg uticaja, on je toliko mali da mi htjeli ne htjeli, to im moramo dopustiti..palica je u njihovim rukama
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimened pro 07, 2008 8:18 pm

planet zemlja krije veliki broj misterija, mi smo do sada otlirli veoma mali, o mozgu se veoma malo zna, a o planeti zemlji se dosta nagadja
[Vrh] Go down
tiger
Prašina



Female
Libra Buffalo
Broj postova : 1
Age : 38
Registration date : 23.01.2009

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:18 am

kinezi su inaće komunisti,zato i zele sakriti piramide,jer ako se sazna da su to vanzemaljici u koje oni ne vjeruju inaće...moglo bi biti svega u državi. pa možda su ih i zato sakrili
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:22 am

Dobro došla, tiger :)
[Vrh] Go down
zlatna ribica
Stanica



Female
Pisces Goat
Broj postova : 10
Age : 45
Location : Zagreb
Registration date : 02.03.2009

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 11:27 pm

Čitala sam o tim piramidama, da ih Kinezi skrivaju od javnosti zato, jer su im u blizini tog područja njihove vojne baze - zato je zabranjen let avionima preko tog područja, i u biti jedini način na koji je te piramide moguće snimiti, je iz svemira, satelitom.

Inače ovdje se može vidjeti neke: https://www.youtube.com/watch?v=UCAyg3-R9Aw
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:19 am

zlatna ribica je napisao/la:
Čitala sam o tim piramidama, da ih Kinezi skrivaju od javnosti zato, jer su im u blizini tog područja njihove vojne baze - zato je zabranjen let avionima preko tog područja, i u biti jedini način na koji je te piramide moguće snimiti, je iz svemira, satelitom.

Inače ovdje se može vidjeti neke: https://www.youtube.com/watch?v=UCAyg3-R9Aw

Auu kakav sam ja danas članak čitao, na engleskom je, ali kad ulovim vremena ću ga prevest i postati na forum :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?   piramide - Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gdje se skrivaju marsovci?
» Piramide u Visokom!
» ima li tko kakvu ideju
» Piramide kao velika energetska postrojenja
» Piramide su gradili slobodni radnici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: