Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neovisnost Kosova

Go down 
+19
floridana
Techpriest
Hexenkind
Legionar
Michael Wittmann
avanturista
malena
Gluteus Maximus
vladimir
silver
Tutankhamon
Orbit
gloria_g
Karl Marx
Aleksandar Veliki
kayser
sanja
Svjetloisjena
Galileo Galilei
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:17 pm

Stayter je napisao/la:
@zvezda, pusku sa dva redenika zubi

Vase izjave samo odlikuju kakvog ste ponasanja u stvarnosti, cak i ne pismen covek bi to video.

Trebao bi da znaš da većina žena ne voli oružje. Ja ga MRZIM, bar vatreno. Hladno je još i činilo čoveka i ratnika, ali vatreno je omogućilo nepravedne prednosti lošim borcima... Tako da - baš si nemaštovit... face ako od toliko stvari koje žena može uzeti u ruke, pomisliš na pušku.

Ono dole je čisto vređanje i zamolila bih te da to ne radiš. Ti neznaš ko je kakav u stvarnosti i to nije ni bitno, ne donosi brze zaključke.


Svejedno, ova tema dobija prizvuk koji mi se ne dopada. Manite se nacionalizma, molim vas. Ovo je tema o nezavisnosti Kosova, a ne o tome koji je narod stariji, moćniji, dobio više ratova (u prevodu - čiji li je k**** veći!).
Svi su ubijali i ratovali, činili genocide i zverstva. Nas Srbe uvek predstavljaju kao žrtve tamo dole. Ironično. Sama sam slušala šta smo tamo radili od čoveka koji se dobrovoljno javio za zadatak (pripadnik je naše policije). Ispričao mi je da mu je Albanac nudio pune ruke zlata da mu pusti unuče živo, ali da ga on nije ni pogledao i da ih je sve pobio. Operacija iza operacije, koja se zvanično nije ni desila... Na kraju je plakao. Mislio je onda da je heroj, da radi pravu stvar, za narod, za državu, patriotizam i sl. šarene laže za malu decu... Na kraju mi ga je bilo jako žao. Dobar je on čovek, inače. Ali i dobri budu izmanipulisani.

Poenta cele ove moje priče jeste o tome da su sve strane samo marionete u rukama moćnih o kojima ne znamo ništa. Nema pravih krivaca, ili ih bar mi nikada nećemo pogledati u oči. Svi su ŽRTVE i žrtve žrtava.
Zato je besmisleno da ova rasprava dalje ide u pravcu moj je veći od tvog. To jako iritira. I jako je tužno.
Bolje malo mućnite glavom, pa ako želite da raspravljate, raspravljajte o tome čije smo marionete (njihov cilj i jeste mržnja, zašto im pomažete?) :( *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:18 pm

Lukini je napisao/la:
ne znam to... zašto je to toliko krucijalna informacija ?

I nije, bar ne na ovoj temi!!!

Preusmerite raspravu, molim vas... *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:23 pm

Da, to bi sad već bilo više nego poželjno. Možete razgovarati i putem privatnih poruka, ako si imate nešto za reći još nešto u ovakvom tonu.

Zvezda, prekrasan post. I ja tako razmišljam.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:34 pm

Ja se zezam, uopste ne razmisljam o tome posto zurim (vezano za pusku).
Ako coveka ne ocenima na osnovu onoga sto prica i kako razmislja, kako drugacije da ga ocenim ?

Ako tebi ova tema toliko smeta, zasto je pratis?
O ovom coveku o kome si pricala, samo malouman covek nebi pristao da uzme zlato.
Sto se teme tice, ja sam vec zbog nekih konflikta izmedju mene i hexenkinda lepo zamolio alphu kao admina da zatvori sve ovakve i slicne teme na sta mi ona nije nista odgovorila, a i sam onaj ko je otvorio ovu temu trebao je da razmisli da ce ovo izazvati mnoge strane a i mnoga misljenja i da ce biti svadja i sukoba, tako da trazili ste, gledajte.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimečet kol 06, 2009 6:37 pm

Stayter je napisao/la:
Lukini je napisao/la:
ne znam koje je nacionalnosti bio čovjek koji je napisao nebuloze tipa "Srbi svi i svuda" rofl dobri neki "istoričari"
toliko je poznata ta knjiga da prvi put cujem za nju.

@josip, Lepo je sve to, cak i kada ti je prvi komsija pa cak i najbolji prijatelj, ali stvari su se jednostavno preokrenule onda kada smo najmanje ocekivali oni su se promenili. Neznam kako bi tebi bilo da te najbolji prijatelj otera iz sopstvene kuce i dok odlazis okrenes se i pogledas a u pozadini gori tvoja kuca i sve ono sto su tvoji preci godinama stvarali i sakupljali, a ti nemocno gledas i bezis spasavajuci svoju decu i zenu dok starce koji nisu uspeli da pobegnu ubijaju, a jos ti teze padne kada vidis kako crkva u kojoj si se vencao sa svojom voljenom gori pod plamenom dok je rulje razjarenih siptara ruse.

uuhhmmm ovo nisam vidio...

dakle nemoj se ni uključivat u raspravu i hvalit svoje "istoričare" ako ne znaš neke činjenice... probaj naći neke informacije o Vuku Karadžiću i njegovim "istinama"... lik je svrstao Slovence kao "Alpske Srbe", Hrvate kao "Primorske Srbe" a po njemu Crnogorci su naravno Srbi čistokrvni...Makedonci su mješavina Srba i Bugara; po njemu su zapravo svi Slaveni Srbi... inače Vuk Karadžić je postavio temelje srpske gramatike i jezika čini mi se (jedino korisno šta je napravija)

on je sve to lijepo zaključio a da nije imao nikakav uvid u genetske karte naroda Slovenaca, Hrvata, Srba, Crnogoraca, Makedonaca... ima toliko razlike u genetskom kodu da je to nevjerovatno.

drugo ovo šta si napisao ne mogu virovat... pozivaš se na patnje i bol svog naroda... kao da tvoj narod nije mučio okolicu godinama.propatili su i Albanci sa vama... o mojim Hrvatima i Bošnjacima neću ni pričat dalje.

pometi ispod svog praga pa pričaj dalje
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitimepet kol 07, 2009 12:02 am

Tema zakljucana...mislim da je time sve receno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neovisnost Kosova - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Neovisnost Kosova   Neovisnost Kosova - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neovisnost Kosova
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: