Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Marija Magdalena

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 12:38 am

Ja sumnjam da je to osoba uopce tako da nema ni spol :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 12:50 am

Ma da...ali ako predpostavimo da se ide utjelovit...muskarac ili zena? Imamo i topic o tome...

Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 11:47 am

Karl Marx je napisao/la:
pa nije svejedno zasto muskarac ima tu privilegiju a ne žena,što je muškarac važniji id žene?
Alpha je napisao/la:
Ma da...ali ako predpostavimo da se ide utjelovit...muskarac ili zena? Imamo i topic o tome...

Zena je nastala od muskarca a ne muskarac od zene pa tako da.... face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 11:52 am

roll

banned

Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Registration date : 26.06.2008

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 1:20 pm

kao prvo prva žena nije bila eva nego lilith a ona i adam su nastali od prašine a eva je nastala od adama tako da nisi u pravu
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 1:22 pm

Karl Marx je napisao/la:
kao prvo prva žena nije bila eva nego lilith a ona i adam su nastali od prašine a eva je nastala od adama tako da nisi u pravu

Tako piše u Bibliji, ali svi znaju da čovjek ne može nastati iz prašine, niti se može znati ime prvog čovjeka koji je kročio Zemljom.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   uto srp 08, 2008 1:49 pm

Karl Marx je napisao/la:

Napisao sam citiram
Tutankhamon je napisao/la:

Zena je nastala od muskarca a ne muskarac od zene pa tako da.... face

A drugo jesi li ti uopce citao bibliju ???
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   sri kol 13, 2008 1:10 pm

čito sam ja bibliju u svoje vrijeme..kako ti znaš da čovjek nemože nastati od prašine..ako vjeruješ u boga vjeruješ i u ovo..da se razumijemo ja ne vjerujem al jbg..vjernici vjeruju u to
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 3:07 pm

Karl Marx je napisao/la:
čito sam ja bibliju u svoje vrijeme..kako ti znaš da čovjek nemože nastati od prašine..ako vjeruješ u boga vjeruješ i u ovo..da se razumijemo ja ne vjerujem al jbg..vjernici vjeruju u to
Gdje u Bibliji pise da je Lilith prva zena ??? Zasto bih morao vjerovati da smo nastali iz prasine ako vjerujem u Boga ??? Kako ti znas u kojega ja to Boga vjerujem ???
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 3:25 pm

pogledaj malo spise i dokumente pa češ vidjet ko je prva žena..a to što si ti neuk ša da ti radim
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 3:30 pm

Po tvojem ponasanju,odgovorima i pravopisu vidi se ko je neuk gica
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 5:16 pm

neda se meni sad tu pisat točno i ispravno al ja znam činjenice i neke stvari koje ti neznaš tako da ipak izgleda da si ti neuk kad nemaš nijednu kvalitetnu repliku na moje odgovore...jbg brale
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 5:24 pm

Karl Marx je napisao/la:
neda se meni sad tu pisat točno i ispravno al ja znam činjenice i neke stvari koje ti neznaš tako da ipak izgleda da si ti neuk kad nemaš nijednu kvalitetnu repliku na moje odgovore...jbg brale

A da mu radije napišeš ako znaš gdje u Bibliji piše da je Lilith bila prva žena? To ne znam ni ja, znam da su poglavlje Geneze stavili naknadno na početak Starog zavjeta pa se ta mnogima nepoćudna informacija valjda izgubila negdje u ogromnoj količini spisa, ne sjećam se da sam to pročitala u uobičajenim izdanjima Biblije, a čitala sam taj dio Starog zavjeta. Možda se spominje u nekim apokrifnim spisima ili u dijelovima koji nisu toliko na oku prosječnom čitatelju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 5:54 pm

Karl Marx je napisao/la:

U koje to vrijeme? Pise da imas 17 godina...

Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 6:05 pm

Karl Marx je napisao/la:
Pa daj onda odgovor gdje to u Bibliji pise o Lilith?
Ovo za brzo pisanje ajd ok, ali za kontekst recenica i pridjeva koje znas koristiti nedu u prilog nekoga tko je nauk no
Tako mlad a toliko vec toga zna 8) kava
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 6:58 pm

pročitajte bibilju pa čete vidjet..sad mi se neda prepirat s vama jbt dosadni ste zato vam preporučujem da pročitate bibilju provjerite neke podatke i onda dođite ae iem van..fafajte zppoooooooo..ee pročito sam je s 15
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 7:09 pm

shock ban
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 8:59 pm

Karl Marx je napisao/la:
pročitajte bibilju pa čete vidjet..sad mi se neda prepirat s vama jbt dosadni ste zato vam preporučujem da pročitate bibilju provjerite neke podatke i onda dođite ae iem van..fafajte zppoooooooo..ee pročito sam je s 15

Znas, vecina nas je procitala Bibliju. To ti je ona velika debela knjiga taknih listova i sitnih slova... Ne znam sto si ti citao (neku Bibliju za djecu u slikama ili nesto) ali u Bibliji o Lilith ne pise.

Isto tako obzirom na tvoju pismenost sve me strah sto si ti to procitao sa 15 jer cini se da ni sa 17 nisi savladao slova, jezik ni gramatku...

banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 10:55 pm

znam ja dobro šta je biblija..a što se tiče pismenoisti ja neam vremean tu vama pisat tesktove smislene ili ne,gramatički točne i tako dalje..napišem na brzinu ša želim reč i to je to..a ti oet sa 29 godina nemožeš opovrgnut nijednu moju tvrdnju nego se ivlačiš na ovakve stvari..nije to ljepo priznaj da sam u pravu i buudi tiho...zato psttttttttttttttttttttttttttttttt
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   čet kol 14, 2008 11:19 pm

Karl Marx je napisao/la:
kako ti znaš da čovjek nemože nastati od prašine..

Prašina je prašina i nema veze sa živim bićima. Prije će čovjek nastati iz koprive nego iz prašine. Da, nemoguće je, a znam jer učim i čitam neke stvari na žalost kreacionista.

Citat :
ako vjeruješ u boga vjeruješ i u ovo..da se razumijemo ja ne vjerujem al jbg..vjernici vjeruju u to

Ne, Bog nema nikakve veze s tim dal čovjek može nastati iz prašine ili ne, a jasno je da ne može. Nije vjera u Boga sinonim nekoj tamo knjizi pisanoj od ljudi koja je sama sebi kontradiktorna.

Vjernici... Šta misliš da su vjernici samo oni koji vjeruju u Bibliju? Ne, to su vjernici koji poriču znanost jer ju ne razumiju, a vjernik isto tako može istinu tražiti u znanosti što je bolji i logičniji pristup nego tražiti istinu u nekoj tamo knjizi.

Karl Marx je napisao/la:
znam ja dobro šta je biblija..a što se tiče pismenoisti ja neam vremean tu vama pisat tesktove smislene ili ne,gramatički točne i tako dalje..napišem na brzinu ša želim reč i to je to..a ti oet sa 29 godina nemožeš opovrgnut nijednu moju tvrdnju nego se ivlačiš na ovakve stvari..nije to ljepo priznaj da sam u pravu i buudi tiho...zato psttttttttttttttttttttttttttttttt

U redu je to, ne moraš pisati gramatički točno, ali isto tako ne moraš vrijeđati, samo slabići vrijeđaju, kompa.
Možeš ti i dalje vrijeđati, a možeš početi napokon nešto normalno pisati što je zapravo poželjno.

Btw godine su relativna stvar. Jedan čovjek je sa 50 godina kreten, drugi je pak sa 35 godina pametan, tako da nema to veze s godinama.
Iskreno, prema ovome što si dosad pokazao mogu ti reći da te Alpha nekoliko puta prestigne u znanju na svim razinama, ali neda joj se zaj*****ti kada nema smisla.
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   pet kol 15, 2008 10:17 am

ae navedi mi samo jedan primjer gdje me prestigo i evo otič ču s ovog foruma...samo jedan put molim te...

a šta se tiče prašine ti nemožeš znat dal je čovjek nastao iz prašine il ne i zato nemoj tvrdit nešto što neznaš..a pogotovo mi pametovat ovdje i ufuravat se nešto..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   pet kol 15, 2008 1:04 pm

Karl Marx je napisao/la:
ae navedi mi samo jedan primjer gdje me prestigo i evo otič ču s ovog foruma...samo jedan put molim te...

Ne moraš ti otići s ovog foruma zato jer je netko bolji od tebe, baš suprotno, pokušaj učiti od te osobe. Ne trebam ti davati nikakve primjere gdje te prestigla, ako sam skužiš, tada ok, ako ne, onda ne...

Citat :
a šta se tiče prašine ti nemožeš znat dal je čovjek nastao iz prašine il ne i zato nemoj tvrdit nešto što neznaš..a pogotovo mi pametovat ovdje i ufuravat se nešto..

Mogu točno znati da čovjek iz prašine može nastati samo ako je tu prisutna viša sila, a jedini kao ''dokaz'' za to nam je Biblija koja ionako nije cijela istinita i sama je sebi kontradiktorna, kako onda vjerovati i tom dijelu da je Bog stvorio ljude iz prašine kada postoji mogućnost da je i to laž?

Tako je, samo koristi takav riječnik, ispadaš ''jači''.
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned

Male
Cancer Goat

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   sub kol 16, 2008 1:04 pm

ja sam reko jedan primjer ne izvlači se sad nego mi daj primjer..
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Marija Magdalena   Today at 5:20 pm

[Vrh] Go down

Marija Magdalena
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zdravo !
» Zdravo svima