Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

o cemu se ovdje govori???????

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger
Broj postova : 23
Registration date : 09.03.2008

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:09 pm

Omega je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

Bog je nadahnuo i to pise na mnogo mjesta u bibliji, znaci biblija laze, a ti da je citas onda bi rekao da je ovo Bog pisao rukom, jer je knjiga nevjerovatna i ne mozes je procitati nikad...

Slažem se da je nevjerojatna, ali ljudi koji su pisali Bibliju su pisali isključivo ono što su oni mislili o Bogu. Nadahnuti jesu bili Bogom, i zato su pisali ono što misle o Njemu.

pise u bibliji da ih je Bog nadahnuo i Bog im je zapravo rekao sto da pisu, jer bibliju nije mogao covjek napisati bez Boga.
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:11 pm

Tutankhamon je napisao/la:

ja nisam govorio za vjernike, nego za to dali su kuran,biblija i vede od Boga, samo je jedna od Boga, ostale dvije su od sotone...koje dvije?

Pa to znaci upravo to, da si proglasio druge vjere a s time i njihove vjernike sotonistima. Jesi li ti normalan ??? Sta misli kako Bog i Isus gledaju na tvoje postupke omalovazavanja i takvog egoisticnog ponasanja od tebe spram drugih ??? To je jako krscanski od tebe nema sta !!! Boink

postoje muslimani koji zive po savijesti i tako mogu biti spaseni, a ti si ih prozvao sve sotonistima, ne ja, ja samo govorim da 2 od 3 knjige je nadahnuo sotona, u to sam siguran, iako ti u to ne vjerujes, jer ne zelis vjerovati...kao sto mnogi ljudi misle da vegani ne mogu bez mesa, a tasko misle jer tako misli vecina
Isus kad je bio na krizu, vecina ga je razapela a manjina je bila uz njega, dali onda vjerujes vecini ili manjini, a sam Isus je rekao da vecina ide u jezero, a rijetki ce se spasiti

Ja ih nisam nikada prozvao sotonistima dragi moj, nego ti koji tvrdis da je Kuran sotonska knjiga sto znaci da su svi koji sljede kuran sotonisti - to su tvoje rijeci ne moje. Procitaj pazljivije svoj post i svoje izjave !!!

sotonsko djete je onaj koji ne zivi po savijesti, kad zna da je nesto lose ali ipak radi!
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:11 pm

ne kuzis, samo je jedna prava knjiga, jer svaka svaku pobija, to znaci da nisu od istog Boga...Bog ne kaze jednom covjeku samo se preko Isusa mozes spasiti a drugom kaze, ma cuj Isus je bio obican covjek i nije on umro za tebe...

Citiraj mi onda gdje Kuran pobija Bibliju !!!

kuran kaze: spasenje dolazi od djela i Isus nije umro na krizu i nije nas spasitelj.
biblija kaze:spasenje dolazi po vjeri, a ne od djela da se nebi tko hvalisao, samo je Isus spasitelj i jedini put.

netko laze, isti Bog obe knjige nije nadahnuo, jedna je sotonska!

Kako ti znas sta Kuran kaze kad ga nisi ni procitao a vjerujem nisi ga ni vidio???

neki ljudi su mi govorili i to mi je potvrdila jedna muslimanka koju sam pitao.
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:19 pm

ja nisam govorio za vjernike, nego za to dali su kuran,biblija i vede od Boga, samo je jedna od Boga, ostale dvije su od sotone...koje dvije?

Pa to znaci upravo to, da si proglasio druge vjere a s time i njihove vjernike sotonistima. Jesi li ti normalan ??? Sta misli kako Bog i Isus gledaju na tvoje postupke omalovazavanja i takvog egoisticnog ponasanja od tebe spram drugih ??? To je jako krscanski od tebe nema sta !!! Boink

i ne samo to, biblija kaze da se ne klanjas mjesecu i suncu, a mjesecu se klanjaju muslimani????

Biblija takode veli da se ne klanjas idolima i kipovima pa klecis ispred kriza i oltara ??? Biblija kaze da se klanjas samo Bog !!!

pa naravno, da je grijeh klanjanje:

Izlazak 20,4 Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom.
Izlazak 20,5 Ne klanjaj im se niti im služi. Jer ja, Jahve, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca - onih koji me mrze - na djeci do trećeg i četvrtog koljena,
Izlazak 20,6 a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovijedi.

ovo je 2. zapovjed koja direktno pobija katolicku crkvu i sve njihove kipove i slike, zato su je izbrisali i uce ljude svojim zapovjedima iz katekizma, kao sto i prava kaze da se samo Bogu moli:

Izlazak 20,2 "Ja sam Jahve, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
Izlazak 20,3 Nemoj imati drugih bogova uz mene.

prijatelju pogledaj samo ovaj film:
http://video.google.com/videoplay?docid=6077822854289941696
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek

Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Registration date : 24.12.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:44 pm

Bratec Janko, bratec Janko,
kaj još spiš, kaj još spiš,
već ti vura tuče, već ti vura tuče,
bim-bam-bom, bim-bam-bom.

cerek
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:50 pm

janko.kunstek@gmail.com je napisao/la:

pise u bibliji da ih je Bog nadahnuo i Bog im je zapravo rekao sto da pisu, jer bibliju nije mogao covjek napisati bez Boga.

Normalno da su bili nadahnuti Bogom ako su o Njemu pisali, ali svatko je pisao ono što on misli o Bogu, a nije im Bog diktirao tekst
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 1:59 pm

Binah je napisao/la:
Bratec Janko, bratec Janko,
kaj još spiš, kaj još spiš,
već ti vura tuče, već ti vura tuče,
bim-bam-bom, bim-bam-bom.

cerek

sotono rofl2
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:01 pm

Omega je napisao/la:

Normalno da su bili nadahnuti Bogom ako su o Njemu pisali, ali svatko je pisao ono što on misli o Bogu, a nije im Bog diktirao tekst

evo sto biblija kaze o tome:

knjiga otkrivenja koju samo adventisti znaju objasniti, svi ostali ili nemaju pojma o cemu se govori ili nagađaju, samo je nama otkrivena istina,hvaa Bogu na tome i sto me doveo u crkvu koja slijedi bibliju i subotu koja je poseban dan:

evo citat:
Otkrivenje 1,1 Otkrivenje Isusa Krista: njemu ga dade Bog da on pokaže slugama svojim ono što se ima dogoditi ubrzo. I on to označi poslavši svog anđela sluzi svomu Ivanu
Otkrivenje 1,2 koji posvjedoči za riječ Božju i za svjedočanstvo Isusa Krista - za sve što vidje.

Ivanu je Bog otkrio sve i on je zapisao, prije 2000god!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:04 pm

Znači Bog je ipak biće?

Znači li to da nije povezan sa svime u svemiru?
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:15 pm

Omega je napisao/la:
Znači Bog je ipak biće?

Znači li to da nije povezan sa svime u svemiru?

Boga nitko nije vidio!
Bog sve vidi i sve zna, zna svaku tvoju misao i sve je zapisano i za sve cemo odgovarati, ali ako se molis Bogu da ti pomogne rijesiti se losih stvari, onda ce ti pomoci, ako ga ne molis onda si se odrekao Boga, a Isus je rekao ako se tko njega odrekne da ce se i Isus njega odreci pred svojim Ocem
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek

Female
Capricorn Cat

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:17 pm

janko, meni se čini da je tvoj bog nesavršen
em "ima potrebu" em "kažnjava" em "se ljuti"

čini mi se da je moj bog bolji od tvog. moj uopće nema nikakvih potreba (jer bi to značilo da je nesavršen) niti se miješa u moj svijet

:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:21 pm

Boga nitko nije vidio!
Bog sve vidi i sve zna, zna svaku tvoju misao i sve je zapisano i za sve cemo odgovarati, ali ako se molis Bogu da ti pomogne rijesiti se losih stvari, onda ce ti pomoci, ako ga ne molis onda si se odrekao Boga, a Isus je rekao ako se tko njega odrekne da ce se i Isus njega odreci pred svojim Ocem

Bog nije biće. Još jedan razlog zašto ne vjerujem Bibliji.
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:24 pm

Binah je napisao/la:
janko, meni se čini da je tvoj bog nesavršen
em "ima potrebu" em "kažnjava" em "se ljuti"

čini mi se da je moj bog bolji od tvog. moj uopće nema nikakvih potreba (jer bi to značilo da je nesavršen) niti se miješa u moj svijet

:)

ne Bog ne kaznjava, nego ti pusta da te grijeh rastrga i da te sotona muci ako volis raditi grijeh, on nema potrebu, mi imao potrebu za njim i on se ne ljuti, on nas sve voli jednako, ali mrzi grijeh i ne moze pustiti onoga koji zivi u grijehu u koji ga se ne zeli rijesiti u raj
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:27 pm

Omega je napisao/la:

Boga nitko nije vidio!

Bog nije biće. Još jedan razlog zašto ne vjerujem Bibliji.

biblja je tako jednostavna, ako zelis da bude jednostavna, ali ti si je kompliciras, a da je Bog objasnijo kako on izgleda mi to nebi mogli shvatiti, samo mi reci kako je evolucijom iz nezivog nastalo zivo?

[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek

Female
Capricorn Cat

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:31 pm

ne Bog ne kaznjava, nego ti pusta da te grijeh rastrga i da te sotona muci ako volis raditi grijeh, on nema potrebu, mi imao potrebu za njim i on se ne ljuti, on nas sve voli jednako, ali mrzi grijeh i ne moze pustiti onoga koji zivi u grijehu u koji ga se ne zeli rijesiti u raj
moj ne mrzi kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:34 pm

biblja je tako jednostavna, ako zelis da bude jednostavna, ali ti si je kompliciras, a da je Bog objasnijo kako on izgleda mi to nebi mogli shvatiti, samo mi reci kako je evolucijom iz nezivog nastalo zivo?

Kao što će na Suncu nastajati ugljik zbog pritiska i temperature, tako je i na Zemlji uz pomoć sumpora na dnu oceana pod velikim pritiskom.
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:38 pm

Binah je napisao/la:

moj ne mrzi kava

ni moj, ali ako si ti izabrala da ne zelis zivjeti po zakonu, jer ako krsis zakon time se odvajas od njega i to boli i to je patnja, ako si ti to odabrala, sto ti on moze.

ako vozis 250km/h i ubijes se tko je kriv, to si ti odabrala i Bog ce ti reci da to ne radis, ali ako si ti to odlucila on to postuje, ako se hoces drogirati i to ce postovati...ali posljedice krsenja zapovjedi ce doci
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:39 pm

Omega je napisao/la:

Kao što će na Suncu nastajati ugljik zbog pritiska i temperature, tako je i na Zemlji uz pomoć sumpora na dnu oceana pod velikim pritiskom.

ali to nomoguce da je iz nezivog nastalo zivo!
[Vrh] Go down
janko.kunstek@gmail.com
Stanica

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 2:40 pm

sto si ti iz ribe nastao?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 3:27 pm

U prošlosti Zemlje se dogodilo nešto zbog čega je mogla nastati reakcija koja je stvorila žive organizme. Živi organizmi su kao i neživi napravljeni od atoma, a atome je moguće spretvarati jedne u druge.

Ne, nastao sam od pračovjeka koji je nastao od živine koja je slična majmunima, ali ne i ista.
Znam da prava evolucija govori to da smo mi nastali doslovno od životinja. Nismo, nema dokaza i nemoguće je. Ali moguće je da smo nastali od našeg prapredka koji se mijenjao kroz tisućljeća.

Taj prapredak je isto tako nastao iz još primitivnijeg oblika majmunolikog bića... Tako povučeš crtu i dođeš do bakterije.

Ali da, evolucija nije dokazana niti ne može biti. Šansa da je istinita je jako mala, to je istina.

Ima još jedan razlog zašto vjerujem u evoluciju više nego u neke druge teorije.

Ono što je opisano u Bibliji mi je neprihvatljivo. Piše da je svemir skupa sa Zemljom star 6000 godina. Sry, nemoguće. Gravitacija to ne dopušta. + vidim ostale priče koje su napisane u Bibliji, a nemoguće su. Zašto bi onda bilo istinito ono što piše o postanku? Uostalom već da je Zemlja stara 6000 godina je laž, zašto bi onda ostatak opisa postanka bio nužno istinit? Tebi jest, ali ja znam malo više o svemiru od tebe pa zato ne vjerujem.

Druga stvar koju sam našao, a ima dosta dokaza za tu teoriju. Pričam o
ovome.
Pročitaj i vidi. Tekst mi je malo nevjerojatan, ali djeluje mi više istinit od Biblije.

Od te tri opcije koje sam naveo, izabrao sam evoluciju kao što si ti Bibliju. Ti imaš razloga zašto evoluciji ne vjeruješ, ali isto tako imam i ja zašto ne vjerujem Bibliji. Ili tekstu koji sam dao.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned oľu 09, 2008 4:18 pm

Ja sam siguran da si ti iz IKD-a nastao. gica
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   sri oľu 12, 2008 6:29 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:

Uskrsnuo je ali ne tjelesno ni duhovno nego nick-ovno !!! face cry
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   čet oľu 13, 2008 10:51 am

Uskrsnuo je ali ne tjelesno ni duhovno nego nick-ovno !!! face cry

lol lolcina dobra
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   čet oľu 13, 2008 11:46 am

Je, sinko...i meni se cini ljubi

lol

P.S. Ne, on je iz zraka nastao...jesi vidio onu temu o evoluciji...kao evolucija je nemoguca ali je apsolutno logicno da smo se samo materijalizirali iz zraka...i tako... kava

Višestanični organizam

Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Registration date : 16.12.2009

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   ned vel 07, 2010 11:52 pm

procitajte ova dva poglavlja i recite svoje misljenje? hvala!

sami prosudite koji je to grad o kojem govori apostol Ivan i koji je to grad koji ce Isus unistiti????

Otkrivenje 17,1-18:

I dođe jedan od sedam anđela što nose sedam čaša i prozbori mi: "Dođi pokazat ću ti sud nad Bludnicom velikom što sjedi nad vodama velikim,
s kojom su bludničili kraljevi zemlje i pozemljari se opiše vinom bluda njezina.
I odnese me u duhu u pustinju. Tu vidjeh Ženu koja sjede na skrletnu Zvijer, punu bogohulnih imena, sa sedam glava i deset rogova.
Žena bijaše odjevena u grimiz i skrlet, sva u zlatu, dragom kamenju i biserju. U ruci joj zlatna čaša puna gnusobe i nečisti bluda njezina.
Na čelo joj napisano ime - tajna: "Babilon veliki, mati bludnica i gnusoba zemljinih.
I vidjeh: Žena je pijana od krvi svetih i od krvi svjedoka Isusovih. Kad je vidjeh, čudom se silnim začudih.
Nato će mi anđeo: "Što se čudiš? Ja ću ti kazati tajnu te žene i Zvijeri koja je nosi, Zvijeri sa sedam glava i deset rogova.
"Zvijer koju vidje bijaše i više nije; zamalo izlazi iz Bezdana i ide u propast. I zapanjit će se pozemljari - oni kojima ime, od postanka svijeta, nije zapisano u knjigu života - kad vide da Zvijer bijaše i više nije, a opet je tu.
Tu se hoće mudre pameti! Sedam glava sedam je bregova na kojima žena sjedi. A i sedam kraljeva:
pet ih već pade, jedan jest, a jedan još ne dođe: kada dođe, ostati mu je zamalo.
I Zvijer koja bijaše i više nije, osma je, a iz broja je njih sedmero, i ide u propast.
Deset rogova što ih vidje deset je kraljeva; oni još ne primiše kraljevstva, ali će - samo za jedan sat - primiti vlast kao kraljevi zajedno sa Zvijeri.
Jedne su misli: svu svoju silu i vlast predati Zvijeri.
Ratovat će protiv Jaganjca, ali će ih pobijediti Jaganjac - i njegovi pozvanici, izabranici, vjernici - jer on je Gospodar gospodara i Kralj kraljeva.
I reče mi anđeo: "Vode što ih vidje, na kojima Bludnica sjedi, to su puci i mnoštva i narodi i jezici.
I onih deset rogova što ih vidje i Zvijer - oni će zamrziti Bludnicu, opustošiti je i ogoliti, najesti se mesa njezina i ognjem je spaliti.
Jer Bog im u srce stavi izvršiti naum njegov: da jednodušno predadu kraljevstvo svoje Zvijeri dok se ne ispune riječi Božje.
Žena koju vidje grad je veliki što kraljuje nad kraljevima zemaljskim.

Otkrivenje 18,1-24:

Nakon toga vidjeh: jedan drugi anđeo silazi s neba s moći velikom! Sva se zemlja zasvijetlila od njegova sjaja.
On povika iza glasa: "Pade, pade Babilon veliki - Bludnica - i postade prebivalištem zloduha, nastambom svih duhova nečistih, nastambom svih ptica nečistih mrskih
jer se gnjevnim vinom bluda njezina opiše narodi; s njom su bludničili svi kraljevi zemaljski, a trgovci se zemaljski obogatiše od silna raskošja njezina.
Začujem i drugi glas s neba: "Iziđite iz nje, narode moj, da vas ne zadese zla njezina te ne budete suzajedničari grijeha njezinih!
Jer njezini grijesi do neba dopriješe i spomenu se Bog zločina njezinih.
Vratite joj milo za drago, naplatite joj dvostruko po djelima! U čašu u koju je ona natakala natočite dvostruko!
Koliko se razmetala sjajem i raskoši, toliko joj zadajte muka i jada! Jer u srcu je svome govorila: `Na prijestolju sjedim kao kraljica i nikad neću obudovjeti, jad me nikada zadesiti neće!`
Stoga u isti će je dan zla zadesiti: smrt i jad i glad te će sva u ognju biti spaljena. Jer silan je Gospod, Bog, Sudac njezin!
I plakat će i naricati za njom kraljevi zemlje što su s njome bludničili i raskošno živjeli kad gledali budu dim požara njezina.
Prestrašeni mukama njezinim, izadaleka će stajati i naricati: "Jao, jao, grade veliki, Babilone, grade silni! Kako li te u tren oka stiže osuda!
I trgovci zemaljski plaču nad njom i tuguju jer im trga nitko više ne kupuje:
ni zlata, ni srebra, ni dragoga kamenja, ni biserja, ni tanana lana, ni grimiza, ni svile, ni skrleta: nit ikakva mirisava drveta, nit ikakva predmeta od slonove kosti, nit ikakva predmeta od skupocjena drveta, nit od mjedi, nit od željeza, nit od mramora;
ni cimeta, ni balzama, ni miomirisa, ni pomasti, ni tamjana, ni vina, ni ulja, ni bijeloga brašna, ni pšenice; ni goveda, ni ovaca, ni konja, ni kočija, ni roblja nit ikoje žive duše.
"Voće za kojim ti duša žudjela pobježe od tebe, sav raskoš i sjaj propade ti - ne, nema ga više!
Trgovci što svim tim trgovahu, što ih ona obogati, izdaleka će stajati, prestrašeni mukama njezinim, plakat će i tugovati:
"Jao, jao, grade veliki, odjeveni nekoć u lan tanan i grimiz i skrlet, nakićeni zlatom i dragim kamenjem i biserjem!
U tren oka opustje toliko bogatstvo!" I svi kormilari i putnici, svi mornari i moreplovci izdaleka stoje
i, gledajući dim njezina požara, zapomažu: "Koji li je grad sličan gradu ovom velikom?
I posuše glavu pepelom te plačući i tugujući viknuše: "Jao, jao, grada li velikoga! Dragocjenostima se njegovim obogatiše svi posjednici morskih brodova, a evo - u tren oka opustje!
Veseli se nad njom, nebo, i svi sveti i apostoli i proroci jer Bog osudivši nju, vama pravo dosudi!
I jedan snažan anđeo uze kamen, velik poput mlinskoga kamena, i baci ga u more govoreći: "Tako će silovito biti strovaljen Babilon, grad veliki, i nikada ga više biti neće!
"Glas citraša i pjevača i svirača i trubljača u tebi se više neće čuti! Obrtnik vješt kojem god umijeću u tebi se više neće naći! Klopot žrvnja u tebi se više neće čuti!
Svjetlost svjetiljke u tebi više neće sjati! Glas zaručnika i zaručnice u tebi se više neće čuti! Jer trgovci tvoji bijahu velikaši zemlje i čaranja tvoja zavedoše sve narode;
i u tebi se našla krv proroka i svetaca i svih zaklanih na zemlji.

Prema ovome se čini da će uništiti Babilon,i pogledajte malo u prošlost zašto.
Pošto je to zadnji dio Biblije,Otkrivenje,zapravo govori o završetku svijeta,kako bi izgledalo.A to čudovište sa sedam glava i žena na njemu bi zapravo trebalo biti mitološko biće Scylle ( http://wpcontent.answers.com/wikipedia/commons/thumb/a/a8/Scylla_Louvre_CA1341.jpg/300px-Scylla_Louvre_CA1341.jpg )
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   Today at 7:20 am

[Vrh] Go down

o cemu se ovdje govori???????
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Survival narukvica
» Medicina kit
» 11 DANA IZOLACIJE