Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide kao velika energetska postrojenja

Go down 
+35
Neo
Tucakovic
frankenstein
B
Remke
stnatan
Peroo
Michael Wittmann
Legionar
ofelija
Gea
gothic45
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
kety6
Goxxi
mariod
Apostol_Terorist
king
GoodAlien
Jaykof
Saroman
mare
satan´s master
musiiq
silver
Alpha
Aleksandar Veliki
zvezda
ThE_IMMORTAL
little alien
Blizzard
Svjetloisjena
Rain
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimečet sij 08, 2009 11:11 am

Evo OVDJE imamo temu o tome :)

Koliko znam i dalje isto...kopa se i tak ali sve to ide polako...jbg, nema interesa, nema pravog marketinga, nema novca...i tako...
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:03 pm

Mogu se pomiriti stim da velika piramida nije bila grobnica da je imala neku drugu svrhu ali nemogu se nikako pomiriti stim da su nas vanzemaljci posjetili i dali nam znaje.Pa sad zamisli sliku da je došo mali zeleni među ljude i dao im upute za piramidu i alat, pa kako su oni jadni mogli proćitati shemu npr.piramide?? to ispada tako da su ih morali prvo naućiti ćitati,računati.fiziku,kemiju i da ne nabrajam sad dalje ili su svima nabili kape pa im usadili znanje.

Zašto nije nikad pronađeno nešto od tog čudnovatog alata skojim su gradili piramide????
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:17 pm

Neki misle da je egipatski križ ankh to oruđe :)

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Ankh1
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:43 pm

Pa stvarno neznam kako bi stim nešto radilo ili ga bi ga koristio ??? confused
Ja križ ankh zanm kao simbol života ima još puno obrazloženja za njega, ali nebi se nikad sijetio da bi se koristilo u neke svrhe
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:51 pm

S ovim ne bi, to je ukras. Ankh ima i svoju duboku simboliku kao i svi križevi, no neki misle da su oni koji su donijeli znanje ljudskome rodu, predali oruđa/oružja tog oblika ljudima.
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:07 am

Šta ti misliš šta je to??Ja si iskreno nemogu zamisliti da nam je neko donjeo nekako oružije i da bi nam ga još i ostavio ili posudio ili šta god već jer kad bi to tako i bilo zar to nebi bilo nekako glupo odnjih da ostave tako moćno oružije nekome ko prije njih nije ni nos znao obisati
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:17 am

Postoje priče i zapisi o starim faraonima koji su navodno bili jako veliki i živjeli su stotinama godina, a ženili su se međusobno kako bi očuvali čistoću krvi. Jedan od posljednjih te loze kad je već bila jako pri kraju bio je Hermes Trismegistos za kojeg danas smatraju da je bio božanstvo (naziv je grčki, ali radi se o egipatskom božanstvu). Po njemu je dobila ime nova nauka hermetizam koja je sasvim posebna priča s dalekosežnim posljedicama. Nakon toga su faraoni bili obični ljudi i papagajski su ponavljali ono što su činili njihovi moćni preci, od štovanja ankha koji je prije možda bio moćno ili duhovno ili vanzemaljsko oruđe, do vjenčanja faraona s vlastitom sestrom (možda da se prisjetimo da su svi bogovi grčko-rimske mitologije bili braća i sestre i ženili se među sobom i s nećacima i nećakinjama, a slično je bilo i u pričama ostalih drevnih naroda.

Danas se sve to i još puno toga smatra bajkama i legendama. No čovjek se, kad se upusti u detaljnije proučavanje svega, ipak pita - nisu li izvori tih mitova i legendi bili vrlo davni događaji, možda nešto što se događalo prije nekog događaja koji je promijenio svijet, poput velikog potopa koji se također spominje na europskom i američkom tlu u vrijeme kad ti kontinenti navodno nisu imali mogućnost međusobne komunikacije...

Puno zanimljivih pitanja još čeka odgovore. :)
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimepet tra 03, 2009 12:48 am

Puno zanimljivih pitanja još čeka odgovore

R tu si upravu suspect
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:49 am

Šta se tiće one piramide šta se pravi od kartona i šta vam treba zato voćka od The Imortal pa to je saavim normalno da će npr.jabuku da će prije jabuka koja je pored piramide istruniti nego ona koja je u piramidi a razlog je jako jednostavan

Razlog je taj kad staviš jabuku ispod piramide nema svijetlosti unutra i barem je nešto malo i hladnije nego ona koja je pokraj koja se cvrlji na toplini i zato brže trune zato su prije i naravno dan danas voće nosili u podrume ili u ostavu/špajz tamo gdje je mraćnije i hladnije da ne istrune tako brzo.

Tako da piramida nema nikake moći ili neko čudnovato polje oko sebe da voće zbog toga ostane svježe
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 7:56 pm

Viktor-x je napisao/la:
Šta se tiće one piramide šta se pravi od kartona i šta vam treba zato voćka od The Imortal pa to je saavim normalno da će npr.jabuku da će prije jabuka koja je pored piramide istruniti nego ona koja je u piramidi a razlog je jako jednostavan

Razlog je taj kad staviš jabuku ispod piramide nema svijetlosti unutra i barem je nešto malo i hladnije nego ona koja je pokraj koja se cvrlji na toplini i zato brže trune zato su prije i naravno dan danas voće nosili u podrume ili u ostavu/špajz tamo gdje je mraćnije i hladnije da ne istrune tako brzo.

Tako da piramida nema nikake moći ili neko čudnovato polje oko sebe da voće zbog toga ostane svježe
ja sam isla u tu skolu i mislim da ostaje svjeza jer je hladno dole ispod...aaaa neide mi u glavu kako noz se naostri kada ispod stavimo?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:20 pm

Viktor-x je napisao/la:
Šta se tiće one piramide šta se pravi od kartona i šta vam treba zato voćka od The Imortal pa to je saavim normalno da će npr.jabuku da će prije jabuka koja je pored piramide istruniti nego ona koja je u piramidi a razlog je jako jednostavan

Razlog je taj kad staviš jabuku ispod piramide nema svijetlosti unutra i barem je nešto malo i hladnije nego ona koja je pokraj koja se cvrlji na toplini i zato brže trune zato su prije i naravno dan danas voće nosili u podrume ili u ostavu/špajz tamo gdje je mraćnije i hladnije da ne istrune tako brzo.

Tako da piramida nema nikake moći ili neko čudnovato polje oko sebe da voće zbog toga ostane svježe

Ali to se lako provjeri. Jedna jabuka se stavi ispod piramide, druga ispod kocke, treca ispod valjka pa da vidimo raspa
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:33 pm

Taj pokus je izvela moja bivša profa iz srednje i rekla je da ne želi komentirati jer su rezultati koje je dobila veoma zaprepaštujući s time što uopće ne zna objasniti kako ni zašto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:39 pm

To mi je totalno bezveze...i to u najmanju ruku bezveze...ono, rekla je al nece da kaze. Pa sto je uopce govorila da je ista pokusirala kad je odlucila ne govoriti o rezultatima? Super su mi ljudi koji ti tako kazu kako nesto o necem znaju al kao nece da kazu. Pa sto onda zapocinjes...zaboga...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:41 pm

Meni je rekla jer sam ju naknadno pitao i bio zainteresiran za pokus, a pred razredom je rekla to što je rekla.

Navodno su pod piramidom plodovi tako brzo izrasli da ona to uopće ne može objasniti, a bavi se s tim stvarima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:55 pm

Aha...tako...onda je to drugo...ispricavam se na brzopletom zakljucku...ima tako ljudi sto kao krenu pricat pa nece kazu...zato sam pomislila...sry...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 05, 2009 1:05 am

Vampire Yanemba je napisao/la:
Meni je rekla jer sam ju naknadno pitao i bio zainteresiran za pokus, a pred razredom je rekla to što je rekla.

Navodno su pod piramidom plodovi tako brzo izrasli da ona to uopće ne može objasniti, a bavi se s tim stvarima.
jako zanimljivo a kak ljudi su to uspjeli izgraditi...tako tocno u ono vrijeme? giba
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 05, 2009 6:33 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Neki misle da je egipatski križ ankh to oruđe :)

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Ankh1
oduvijek sam bio fasciniran tim ankhom, bas ima zanimljiv oblik, a malo lici i na oblik tijela greysa haha

Viktor-x je napisao/la:
Šta se tiće one piramide šta se pravi od kartona i šta vam treba zato voćka od The Imortal pa to je saavim normalno da će npr.jabuku da će prije jabuka koja je pored piramide istruniti nego ona koja je u piramidi a razlog je jako jednostavan

Razlog je taj kad staviš jabuku ispod piramide nema svijetlosti unutra i barem je nešto malo i hladnije nego ona koja je pokraj koja se cvrlji na toplini i zato brže trune zato su prije i naravno dan danas voće nosili u podrume ili u ostavu/špajz tamo gdje je mraćnije i hladnije da ne istrune tako brzo.

Tako da piramida nema nikake moći ili neko čudnovato polje oko sebe da voće zbog toga ostane svježe

Alpha je vec napisala sto sam i ja htio napisati... :P

izvodili su taj experiment u jednoj emisiji na tv-u, i to sa staklenom piramidom. znaci svjetlost je dopirala unutar piramide. vise puta su ponovili experiment da ne bi ispalo kao slucajnost i uvijek su dobivali isti rezultat - vocka pod piramidom nije istrula (samo se vide tragovi oksidacije), dok je ova pored pomaucila. nazalost sa ziletom nisu nista radili :x
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 05, 2009 10:47 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Neki misle da je egipatski križ ankh to oruđe :)

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Ankh1
oduvijek sam bio fasciniran tim ankhom, bas ima zanimljiv oblik, a malo lici i na oblik tijela greysa haha

Viktor-x je napisao/la:
Šta se tiće one piramide šta se pravi od kartona i šta vam treba zato voćka od The Imortal pa to je saavim normalno da će npr.jabuku da će prije jabuka koja je pored piramide istruniti nego ona koja je u piramidi a razlog je jako jednostavan

Razlog je taj kad staviš jabuku ispod piramide nema svijetlosti unutra i barem je nešto malo i hladnije nego ona koja je pokraj koja se cvrlji na toplini i zato brže trune zato su prije i naravno dan danas voće nosili u podrume ili u ostavu/špajz tamo gdje je mraćnije i hladnije da ne istrune tako brzo.

Tako da piramida nema nikake moći ili neko čudnovato polje oko sebe da voće zbog toga ostane svježe

Alpha je vec napisala sto sam i ja htio napisati... :P

izvodili su taj experiment u jednoj emisiji na tv-u, i to sa staklenom piramidom. znaci svjetlost je dopirala unutar piramide. vise puta su ponovili experiment da ne bi ispalo kao slucajnost i uvijek su dobivali isti rezultat - vocka pod piramidom nije istrula (samo se vide tragovi oksidacije), dok je ova pored pomaucila. nazalost sa ziletom nisu nista radili :x
ankh je zanimljiv :D
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 18, 2009 11:57 pm

Inace ja sam jednom rekao profi iz geografije za tu teoriju da su piramide bile nekakve elektrane, a ona se samo namijala i rekla ne valjaj gluposti.

Ja inace nisam takav da odma u sve povjerujem, ali glupo mi je kad ljudi odma otpile neku teoriju tipa duhovi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 19, 2009 6:15 am

Profi se nije dalo raspravljati o tom pitanju. Mnogi misle da su to gluposti. Zato mi ovdje i razgovaramo o tome, jer ne mislimo da je drugačije razmišljanje samo po sebi glupost.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 19, 2009 11:15 am

gothic45 je napisao/la:
Inace ja sam jednom rekao profi iz geografije za tu teoriju da su piramide bile nekakve elektrane, a ona se samo namijala i rekla ne valjaj gluposti.

Ja inace nisam takav da odma u sve povjerujem, ali glupo mi je kad ljudi odma otpile neku teoriju tipa duhovi.

Nikad ne treba odmah u sve povjerovati, ali isto tako nikad ne treba otpiliti teoriju u vezi stvari kako što su piramide. Uglavnom teorija je istinski smiješna samo onima koji misle da sve znaju.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimened tra 19, 2009 7:20 pm

Vampire ~ Cyon je napisao/la:
gothic45 je napisao/la:
Inace ja sam jednom rekao profi iz geografije za tu teoriju da su piramide bile nekakve elektrane, a ona se samo namijala i rekla ne valjaj gluposti.

Ja inace nisam takav da odma u sve povjerujem, ali glupo mi je kad ljudi odma otpile neku teoriju tipa duhovi.

Nikad ne treba odmah u sve povjerovati, ali isto tako nikad ne treba otpiliti teoriju u vezi stvari kako što su piramide. Uglavnom teorija je istinski smiješna samo onima koji misle da sve znaju.
u potpunosti se slazem :D profi se nije dalo raspravljati :S jednostavno ju pusti ona ne razumije :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 25, 2009 1:00 am

ovo mi zvuči nešto kao i onj stari film Zvjezdana vrata gdje su piramide bile portali do druge planete

piramida kao piramida privlaći energiju, negdje sam pročitala da ju je dobro držati ispod šešira rofl2
možda su egipčani znali to iskoristiti
ne znam mene su učili da su to bili hramovi zamki, dok su grobnice bile ispod usredini same građevine, ali je čudno to što su ih htjeli ponovno napraviti u ovom stoljeću sa svom silom tehnologije i nisu uspjeli
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 25, 2009 11:13 am

Piramide su, u biti, kao neka energetska postrojanja koja prakticki proizvode energiju te ju emitiraju kroz svoj vrh u nebo/svemir.
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitimesub tra 25, 2009 4:27 pm

Još će na kraju ispasti da su piramide neka vrsta antene kako bi mali zeleni mogli gledati DIGI-TV :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide kao velika energetska postrojenja   Piramide kao velika energetska postrojenja - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide kao velika energetska postrojenja
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Energetska membrana umjesto baterije
» Velika Gospa
» Piramide u Visokom!
» Pronađena velika piramida u Indoneziji!
» Piramide u Tomsku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: