Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Trbušni ples

Go down 
+9
Aleksandar Veliki
Merkurica
floridana
Alpha
sanja
Svjetloisjena
Nefertiti
malenaivi
meli
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:25 pm

trbusni ples-gubljenje vremena i novca
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:27 pm

danijeel je napisao/la:
trbusni ples-gubljenje vremena i novca

zar si probao?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:28 pm

danijeel je napisao/la:
trbusni ples-gubljenje vremena i novca

razlog???
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:31 pm

mora da je probao. nebi tako sa sigurnošću napisao ono kava
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:38 pm

floridanamama je napisao/la:
mora da je probao. nebi tako sa sigurnošću napisao ono kava

cheer dance
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:44 pm

nisam probao vec je to moje misljenje,zasto ces trositi novce na to,koji cilj je toga uopce i sta time dobivas,bolje upisati nesta korisnije za aktivnosti
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:48 pm

A zašto ljudi troše novce na psihijatre kad imaju nas?
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:49 pm

svi smo mi različiti i svakome se nešto sviđa, a nešto ne sviđa. No nemožeš onda na osnovi svog mišljenja (a čak nisi ni probao da bi mogao reći da je to loše - baš nije neka muška aktivnost, no nema veze) nametati drugima mišljenje. Nekome se trbušni ples jako sviđa, cilj mu je npr. plesati u čemu uživa, a usput steći lijep fizički izgled. Ples isto tako utječe i na bolje psihičko raspoloženje. Evo zar to nisu dobri razlozi.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:51 pm

meliJ je napisao/la:
svi smo mi različiti i svakome se nešto sviđa, a nešto ne sviđa. No nemožeš onda na osnovi svog mišljenja (a čak nisi ni probao da bi mogao reći da je to loše - baš nije neka muška aktivnost, no nema veze) nametati drugima mišljenje. Nekome se trbušni ples jako sviđa, cilj mu je npr. plesati u čemu uživa, a usput steći lijep fizički izgled. Ples isto tako utječe i na bolje psihičko raspoloženje. Evo zar to nisu dobri razlozi.

To sam ja i za seks rekao. Dok nisi probao, nemaš šta pričati. hail
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:52 pm

danijeel je napisao/la:
nisam probao vec je to moje misljenje,zasto ces trositi novce na to,koji cilj je toga uopce i sta time dobivas,bolje upisati nesta korisnije za aktivnosti

ako čovik voli neku aktivnost kao ples, zašto ne, pa to ga usrećuje
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:54 pm

evo da te ispravim plesom neces steci lijep fizicki izgled,ok ako uzivas u plesanju pa zato ides,jedini cilj bi bilo to-uzivanje u plesu.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:56 pm

Ispravak netočnog navoda gospodina danijeela. Plesom ćeš steći vrlo lijepi fizički izgled pogotovo donjeg dijela tijela.

Mislim na guzove i noge. Pa čak i trbuh.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:58 pm

danijeel je napisao/la:
evo da te ispravim plesom neces steci lijep fizicki izgled,ok ako uzivas u plesanju pa zato ides,jedini cilj bi bilo to-uzivanje u plesu.

i ima li većeg gušta od uživanja u dragim stvarima :)
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimeuto tra 15, 2008 11:59 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ispravak netočnog navoda gospodina danijeela. Plesom ćeš steći vrlo lijepi fizički izgled pogotovo donjeg dijela tijela.

Mislim na guzove i noge. Pa čak i trbuh.
evo da te ja odmah ispravim neces,onda bi svi imali lijepe noge i od hoda,to sto si rekao su totalne gluposti izgraditi ces noge i straznjicu,ajd malo razmisli prvo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:45 am

danijeel je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ispravak netočnog navoda gospodina danijeela. Plesom ćeš steći vrlo lijepi fizički izgled pogotovo donjeg dijela tijela.

Mislim na guzove i noge. Pa čak i trbuh.
evo da te ja odmah ispravim neces,onda bi svi imali lijepe noge i od hoda,to sto si rekao su totalne gluposti izgraditi ces noge i straznjicu,ajd malo razmisli prvo

Nego od čega imaš lijepe guzove? Pa idi malo kod trenera pa pitaj. Odgovor je - Hodaj po stubama.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 12:40 pm

danijeel je napisao/la:

evo da te ja odmah ispravim neces,onda bi svi imali lijepe noge i od hoda,to sto si rekao su totalne gluposti izgraditi ces noge i straznjicu,ajd malo razmisli prvo

Mladiću, živiš u zabludi 8) ....od plesa se itekako može popraviti stanje tijela a i duha, pogotovo ako redovno i često vježbaš. cheer
Naravno da moraš imati i prirodne predispozicije za lijepe noge, ali stanje možeš uvelike poboljšati redovnim vjebanjem (bilo čega), i rezultati neće doći nakon 3 tjedna, treba malo više vremena.

A da bi noge bile lijepe samo hodanjem, ipak treba hodati ali ne od fotelje do frižidera i li od stana do dućana, na duže staze se računa....

Da li si ti ikad probao plesati npr. bečki valcer? :dance2:
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 1:27 pm

Bravo! Treba ga malo podučiti ipak je još mlad.

Danijel dosta toga tvrdiš, a da nisi probao, provjerio da li je stvarno tako.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 1:32 pm

vidiga on sigurno ne zna plesati, pa ljubomoran... lol
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:04 pm

a lol gledajte ja samo govorim da se od toga plesa nemoze izgraditi dobro tijelo(dobiti misicne mase)-eto o tome govorim,a to je istina,jel vi uopce kuzite sta se podrazumijeva kada se kaze izgraditi tijelo,ne ga ojacati,a za to se mora trenirati noge da bi dosle do izrazaja,nemaju sprinteri i sprinterice onakve noge od trcanja.Od plesa se ne izgraduju noge,a kamoli da ces izgubiti kile,cure koje idu na taj ples radi toga su u zabludi,totalni promasaj.
Krivo ste me shvatili ljudi.
Pogledajte te djevojke sto se profesionalno bave tim plesom,sta cete prvo uociti-trbuh,a sta je na njemu?
Ja sam samo govorio o izgradnji straznjice i nogu,a to je nemoguce napraviti plesom.Evo da vidite o cemu se radi

Trbušni ples - Page 2 45315.783381
Trbušni ples - Page 2 Belly%20dance%20(12)
Trbušni ples - Page 2 Skirtmd118moon



a evo vam i slika o cemu sam ja i napisao da se uvjerite i vidite sta su izgradene noge

Trbušni ples - Page 2 Workout7
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:09 pm

A kaj fali nogaa onih žena čije si slike postao?
Ti si i nas onda krivo shvatio. Ja i nisam mislila da baveći se plesom možeš izgledati ko bilder, zapravo malo žena to i želi. A da se plesom može steći dobra fizička forma može. Ako ti pod tim ne smatraš izgrađeno tijelo to je samo problem izraza koji se upotrebljava.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:13 pm

Mislim da trbusne plesacice i moraju imati malo "mesa"...to se tamo trazi...ali plesaci su generalno prilicno mrsavi i zilavi ljudi...ako bas pricamo o profesionalnom plesu...
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:26 pm

@dani
Pa da trbušne plesačice nisu kost i koža, imaju i mesa i sala...a sve one plesačice koje su na slici mi imaju lijepo tijelo. Nisu tvigi, ali nisu ni debele.

Svi plesači su u dobroj formi i lijepih tijelo.
Njihova tijela jesu izgrađena.
Ako pogledaš plivače i atletičare imaju potpuno različito izgrađena tijela. Nemožeš to usporediti.
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Age : 35
Registration date : 14.04.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:27 pm

[/quote]
evo da te ja odmah ispravim neces,onda bi svi imali lijepe noge i od hoda,to sto si rekao su totalne gluposti izgraditi ces noge i straznjicu,ajd malo razmisli prvo[/quote]

ja sam samo ovo napisao jel vidis samo to i nista drugo,nisam ja vas krivo shvatio vec vi mene,pogledaj prvo o cemu sam ja pisao.
Kazes da se moze postici fizicka forma,,vrlo slabo,gotovo nemoguce,puls mora biti na odredenoj razini za neku formu,a prosjecni kada mirujes je 70-80 bpm,a cisto sumnjam da kada pleses otkucaji srca su ti oko 110 i na vise.
Definicija fizicke forme-skup karakteristika koje osoba ima ili razvija, a koje su povezane sa sposobnošću za obavljanje određene fizičke aktivnosti.Fizička forma je sastavljena od mjerljivih komponenata koje omogućavaju osobi da prati i poboljšava svoje sposobnosti u okviru različitih sportskih i svakodnevnih aktivnosti. Forma se postiže određenim trenažnim režimom koji se sastoji iz različitih vježbi.

Postoji pet glavnih komponenata fizičke forme na koje se obraća pažnja pri utvrđivanju stepena pripremljenosti, pri čemu važnu ulogu igra i antropometrija, naročito u doziranju adekvatnog programa treninga.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:28 pm

Danijel smatra da je izgrađeno tijelo je samo ono kakve imaju bilderi, s obzirom na sliku koju je postao.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:32 pm

@dani
Jesi li ti ikad plesao? Išta?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trbušni ples - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trbušni ples
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Video...pametni, zabavni... :)
» Posljednji ples

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: