Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Trbušni ples

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

Trbušni ples - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:34 pm

meli je napisao/la:
Danijel smatra da je izgrađeno tijelo je samo ono kakve imaju bilderi, s obzirom na sliku koju je postao.
Pa, izgleda tako.
A ne znam kako ovo: Fizička forma je sastavljena od mjerljivih komponenata koje omogućavaju osobi da prati i poboljšava svoje sposobnosti u okviru različitih sportskih i svakodnevnih aktivnosti (citirala danija) isključuje ples trbušni, sportski, klasični, latinoamerički.... confused
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel

Male
Taurus Dragon
Broj postova : 58
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 4:53 pm

ajojjjj gle da ti podcratam govorim o trbusnom plesu,samo o njemu,o ono je definicija forme sto sam i napisao,,,gledaj danas je sport i igranje igara.
ajde mi navedi organizaciju po kojoj je trbusni ples priznat kao ples,nijedna organizacija ga ne priznaje.

@ nefertiti-plesao sam break prije

da se vratim na ono sto sam napisao prije,vi ste rekle da se moze izgraditi tijelo samo sa tim plesom,nema te studije koja ce ti to dokazati.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 5:37 pm

Ne možeš biti prvak u bodybildingu, ali možeš u konfederaciji trbušnih plesačica. Miješaš pojmove.
Barem kako sam te ja shvatio.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 5:38 pm

danijeel je napisao/la:

@ nefertiti-plesao sam break prije
Onda znaš da to nije lako, i trbušni ples nije ništa lakši od break-a. Koriste se drugačiji mišići jer su pokreti u plesu drugačiji.

danijeel je napisao/la:
da se vratim na ono sto sam napisao prije,vi ste rekle da se moze izgraditi tijelo samo sa tim plesom,nema te studije koja ce ti to dokazati.
Može se, ne trebaju ti nikakve studije o tome. Samo je stvar što ti podrazumjevaš pod izgrađenim tijelom. Zašto bi se tijelo moralo moći izgrađivati samo priznatim disciplinama od neke svjetske organizacije. A možda je pitanje vremena kada će biti olimpijska disciplina "trbušni ples". ;)
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel

Male
Taurus Dragon

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 6:29 pm

@ nefertiti-vjeruj mi nikada nece biti to olimpijska disciplina ta ti je dobra,dosta brkas pojmove, break nemozes usporedivati sa trbusnim plesom po pitanju napora,trbusni ples nije ni sport,niti nema karakteristike sporta,sluzi pretezito radi zabave.
@ aleksandar-nisi me shvatio sve sto ja pricam je o izgradnji tijela,nogu kako god hoces samo sa tim plesom,a to znaci onakve noge imati sa tim plesom-nemoguce,a to vam cijelo vrijeme pokusavam reci,vi ste pisali da je taj ples dobar za to i cijelo tijelo,zato vas moram pobiti jel to nije ni priblizno istinito,postao sam sliku da vidite izgradene noge,BB nema nikakve veze o tome o cemu ja pricam,odgovor je jednostavan-Trbusnim plesom nemozes izgraditi tijelo.

Citat :
Može se, ne trebaju ti nikakve studije o tome. Samo je stvar što ti podrazumjevaš pod izgrađenim tijelom. Zašto bi se tijelo moralo moći izgrađivati samo priznatim disciplinama od neke svjetske organizacije. A možda je pitanje vremena kada će biti olimpijska disciplina "trbušni ples".

gle nema tu sto ja podrazumijevam pod izgradenim tijelom,definicija je jednostavna-izgradeno tijelo podrazumijeva misicnu masu,ne salo i veliki bf,to ti je cijela prica,nikakvi bodybuilding nisam spominjao,pa ako hoces lijepo tijelo odi na trbusni ples i bavi se njime i javi se nakon godinu dana,sve sto ces dobiti od njega je mali trbuscic(to moras imati tako se i ples zove)zato sto ti je to potrebno,niti ces ojacati noge niti cijelo tijelo,niti ces dobiti formu,na to se ide jedino radi zabave voljenja toga nacina plesa i zarade,ali nista ama bas nista neces dobiti u vezi sa izgradnjom tijela,jel to nije to kriva disciplina.Price kao sto su-trbusnim plesom se jacaju core misici,gornji dio tijela,torzo su price za malu djecu-mit.
kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 6:33 pm

ali je sigurno dobar za cirkulaciju, opuštanje od svakodnevice, druženje....
kruha i igara zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimesri tra 16, 2008 9:50 pm

Istina što danijel kaže. Ali ipak je bolje plesti nego ne. gica :)
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 2:36 pm

dobro jel zna netko gdje se još može upisat tecaj u zagrebu. sve što sam našla je prošao rok za upis cry
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 2:45 pm

Mozda postoji lista cekanja face

banned

Female
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 2:52 pm

heh... da bar :D
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 3:53 pm

@ birdy poruke
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 3:54 pm

@ danijeel
ti pod izgradnjom tijela podrazumjevaš samo bildanje, što ne mora biti i što zapravo i nije...
trbušnim plesom ne možeš izgraditi mišiće, ali možeš ojačati karlicu i to je znanstveno dokazano... 8)
[Vrh] Go down
danijeel
Višestanični organizam
danijeel

Male
Taurus Dragon

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 4:36 pm

ispravak,to nije znanstveno dokazano mudri
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimečet tra 17, 2008 6:00 pm

Pa za trbusni ples neznam dali mozes razviti tijelo ali sam cuo da ga je jako tesko nauciti. A ako nekome taj ples pravi zadovoljstvo i u zitak neka samo nastavi uzivati, zivot je kratak stoga rock on !!!
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:02 am

ja bi to htjela probat a nigdje nisu aktualni upisi cry
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:52 am

Riječi su suvišne:

Trbušni ples - Page 3 P1010914ud0

Trbušni ples - Page 3 Proba3vl6

Trbušni ples - Page 3 Nafestivaluorijentalnogrb5

Preuzeto sa stranice:
http://www.trbusni-ples.hr/
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:54 am

Trbušni ples - Page 3 P1010914ud0

lovely lovely lovely
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:03 am

koja lipa leđa kod djevojke u sredini :cheers:
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:09 am

evo još jedan link za birdy

http://www.dancealot.org/tecajevi.htm

možda će tu naći mjesto za ples.
cheer
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:11 am

malenaivi je napisao/la:
koja lipa leđa kod djevojke u sredini :cheers:

A-ha lovely
Kad sam vidjela fotke, došlo mi j eodmah da se upišem....ali znam da je iza toga godine rada, i dalje se držim pilatesa jaki
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 11:22 am

Pitanje koje se postavlja je da li je i pilates sport? face

Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 12:05 pm

Lipa leđa, lipa leđa, lipa leđa..ako se ono danijelu ne svidi onda strašno griješi.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 12:41 pm

Namcor je napisao/la:
Pitanje koje se postavlja je da li je i pilates sport? face
kush
Jok, to je zabava... jaki
Ali ako radiš kako spada, jako je teško i možeš se fino navježbati... :boks:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 1:25 pm

Mislim da se danijeel nece slozit s dijelom da se moze navjezbat face

banned

Female
Capricorn Dragon

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitimepet tra 18, 2008 2:35 pm

Nefertiti je napisao/la:
evo još jedan link za birdy

http://www.dancealot.org/tecajevi.htm

možda će tu naći mjesto za ples.
cheer

havla :) poslat cu joj mail odma :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Trbušni ples   Trbušni ples - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Trbušni ples