Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli

Go down 
+24
Goran
zvezda
grivion
Cico
fastforward
None
Sigmund Freud
Nefertiti
Stripy
Galileo Galilei
urbanaaa
floridana
malena
Merkurica
Sentinel
danijeel
malenaivi
Tutankhamon
Alpha
Blizzard
Svjetloisjena
meli
sanja
Aleksandar Veliki
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 8:58 pm

Citat :
Nekad je tvoj sis strcao u visi, i nekad sam tvoj sis trazio na bis.
Sada se tvoj grud mnogo pravi lud, i umjesto u svod on gleda u pod
mudri zubo lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 9:05 pm

Sentinel je napisao/la:

Što fali lezbijkama? confused


Isto što i pederima.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 9:12 pm

Omega je napisao/la:
Sentinel je napisao/la:

Što fali lezbijkama? confused


Isto što i pederima.

Pederima ne fali kurac!? confused zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 9:41 pm

Nedostaje im partner suprotna spola. Mislim da istospolni parovi nisu normalni i da se uglavnom radi o genetskoj grešci i zato je netko homić. Ima tu utjecaj i odgoj, ali opet to je moje mišljenje koje nije za ovu temu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 10:19 pm

ja bi rekla da ni homićima ni lezbama baš ništ ne fali, jer da im fali oni bi to već nabavili kava
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimesri svi 14, 2008 10:56 pm

floridana je napisao/la:
ja bi rekla da ni homićima ni lezbama baš ništ ne fali, jer da im fali oni bi to već nabavili kava

lolcina lolcina lolcina Ovo je bilo u rangu viceva o Ciganima.

Što Cigi fali?

Ništa, on sve nabavi. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:37 am

@Sentinel i Binah...citam ovaj vas dijalog pa se mislim...vi pricate o istoj stvari u biti...mislim, imate gotovo isti stav i to...a nekako je ispalo da se ne razumjete...

@Binah...ne bih se slozila da je Sentinel subjektivan zato jer je musko...to je stvar ukusa bez obzira na spol...npr. ja tocno znam kakve zenske grudi se meni svidjaju, a to nisu ove napuhane ko sto je Sentinel postnuo ali toj zeni je ocito to pojam necega iako je i ona zensko...uostalom zene su te koje se 'prenapuhuju'...dakle to im je lijepo...subjektivna stvar...

Moj subjektivni ukus se u principu slaze s tvojim i Omeginim...ali i sto Sentinel kaze cak i vece grudi mogu lijepo izgledati samo sto je to rijetko jer one gube formu...a kako mi se osobno ne svidjaju prevelike grudi tako mi se ne svidja ni kako takve izgledaju bez grudnjaka :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 10:07 am

iako smo sentinel i ja ovu raspravu (za koju smo zaključili da je besmislena zubo) zaključili preko pm-a (ljubi) ipak ajd, ne da mi vrag mira, odgovorit ću na ovo za pitanje ukusa.
daleko od toga da svi imamo ukus, nitko ni ne govori da samo muški imaju ukus ili obrnuto, ali ne bih se složila oko subjektivnosti.
dakle, svi imamo ukus i svi možemo u nekom subjektivnom smislu donijeti sud o nečemu, ali ono što sam ja htjela reći je da su muški drukčiji (i ne, ne patim od predrasuda, nego je to samo moje mišljenje) zato što su sise predmet njihove želje, požude ili nazovite već kako to želite.
gdje god se okrenem guzice i sise, alo alo di si?! :D
kad zamislim da sam ja muško, pa sigurno ne bih hladne glave ocjenjivala sise koje se njišu ispred mojih očiju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:02 am

U redu...ali to sto je drugaciji ne znaci da je kriv, a nas (zenski) ispravan...dakle opet subjektivnost na djelu...

Uostalom...ko sto rekoh...zene su te koje se pumpaju...same dolaze na tu ideju...dakle njima je to lijepo...zenama...nekim tamo ali izgleda da ih ima puno...i kako onda reci da su zene objektivne, a decki ne?

Kako da ja kazem da je moje misljnje ispravnije od tudjeg zato jer sam ja zensko pa gledam na to objektivnije (sto god to znacilo)? Kako kad se meni ne svidjaju napumpane grudi neke cure koja pak smatra da su genijalno prekrasne...
To sto se meni svidja neki umjereni omjer...neki sklad...to nije objektivnost...to je tako...a nekom/nekoj drugoj se svidja kada su grudi naglasenije...i svi smo jednako u pravu...

Ne znam...to je barem moje misljenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 12:45 pm

o.k., alpha :)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 12:54 pm

iako, samo da nadodam (ali neću ići ni u širine ni u dubine rasprave jer ili me ne razumijete ili se ne izražavam dobro ili jednostavno ne znam izreći što mislim pa ni ne želim više ništa pisati na ovu temu jer stalno se nameću neke tvrdnje koje ja zapravo ne izričem niti ih doživljavam tako kako ih vi doživljavate. i niti u jednom trenutku nisam dirala tuđe pravo na mišljenje niti htjela nekoga uvjeriti da je u krivu. takva uvjeravanja zapravo me nikada nisu niti zanimala.), mislim da žene koje se pumpaju zubo ne dolaze same na tu ideju. o.k., same odluče otići pod nož kako bi povećale svoje grudi, ali mislim da, kad bi žene naučile voljeti svoje tijelo, i voljeti same sebe takvima kakve jesu, bez nametnutih i očekivanih standarda, nikada ni ne bi se odlučile mijenjati svoje tijelo.
mislim, otkuda uopće nekoj ženi potreba da poveća svoje grudi?! zašto bi neka žene osjećala potrebu mijenjati svoje grudi? zašto neka žena uopće ima problem s prihvaćanjem svoga tijela? otkuda to?!
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:03 pm

uostalom, i sama ova tema dovoljno govori za sebe.
pobogu, žena nije samo objekt ili par sisa.
žena je puno više od toga.
binah over and out
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:35 pm

po toj nekoj logici nebi trebale ni nositi grudnjak kad nam se cice objese. jednostavno se prihvatimo takve kakve jesmo. kad bi živile same na otoku to nam nebi bilo bitno jer nas nema tko ni gledati. nebi ni čupale obrve, ni šminkale se...bar ja nebi. dakle, ispada da sve te korekcije radimo zbog drugih jer se želimo dopadati tim drugima iz tko zna kojeg razloga.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:42 pm

Ali i ne samo drugima...ja se jednostavno bolje osjecam ako nisam 'zapustena' pa makar me nitko ne vidio... Zar ne?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 1:48 pm

šta bi to značilo "zapuštena"
imati velike dlake ispod pazuha i na nogama?
pa zar to nije prirodno, pa kao takvo bi trebali to i prihvatiti.
ali ne. mi ćemo sve pobrijati a onda ćemo koristiti raznorazne preparate protiv znojenja bikoz nemamo dlaka koje služe da na taj znoj ne curi po tijelu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:11 pm

Zato sam stavila rijec 'zapusteno' u navodnike...to je ovako relativan pojam...neke zene nemaju nista protiv dlaka ali meni odstranjivanje istih spada u osobnu higijenu...
Eto, po meni, jedine dlake koje su mi na zeni OK su kosa, trepavice i obrve...ovo ostalo mi je draze kad je uklonjeno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:22 pm

Tko bi rekao, fantastična rasprava na ovoj temi zubo

Cure, sve ste za pet. Mislim ozbiljno, ne me popapati, molim moli
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:22 pm

korekcije u smislu skidanja dlaka (ispod pazuha) nisu mi odbojne iz higijenskih razloga, ali druge korekcije tipa povećanja grudi stvarno mi ne idu pod kapu.
s psihološkog gledišta, ne može čovjeku nešto doći tek tako, s neba pa u rebra.
povećat ću si se sise pa ću si biti ljepša i to je moj motiv.
ne, ne može to biti motiv. ne i točka. nešto je drugo u pitanju.

korekcija grudi zbog zdravlja, to je drugi par opanaka, ali tu su u igri velike grudi koje opterećuju kralježnicu, ispod kojih se stvaraju one ranice, itd. zbog čega se moraju smanjiti.

asti, brale, koliko strke i vike oko sisa. zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:41 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Tko bi rekao, fantastična rasprava na ovoj temi zubo
Cure, sve ste za pet. Mislim ozbiljno, ne me popapati, molim moli

A da se prikljucis raspravi onda miga

Koje je tvoje misljenje? :)

Meni se cini da svi pricamo isto...zbilja...i cure i Sentinel...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:42 pm

Alpha je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Tko bi rekao, fantastična rasprava na ovoj temi zubo
Cure, sve ste za pet. Mislim ozbiljno, ne me popapati, molim moli

A da se prikljucis raspravi onda miga

Koje je tvoje misljenje? :)

Meni se cini da svi pricamo isto...zbilja...i cure i Sentinel...

Pa svi pričate isto, slažem se, ali ste se tako zagrijali u raspravi da vas je gušt čitati. I ja se slažem sa svime što je napisano :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:48 pm

Ma nije to bas rasprava...vise glasna razmisljanja :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:12 pm

sad ću se ja opet vratiti malo u prošlost kad su dlake ispod pazuha i na nogama, a da ne pričam među nogama, bile sasvim normalna pojava. čudili smo se amerikankama koje briju noge i pitale zašto to rade kad to nikome ne smeta. ne može mi nitko reći da su onda žene bile prljave i da je bilo manje higijene nego danas. bile su čiste i prihvaćene i sa dlakama zubo
a onda su nas napumpali, izbombardirali reklamama, reprogramirali mozak, uveli nove standarde ljepote i higijene da bi prodali svoje proizvode... i mi smo to prihvatili. sad nam je neuredno da ne kažem prljavo kad žena ima dlake. gnjušamo se pri pogledu na takvu ženu..
e sad bi se vratila na ono šta je binah rekla
Citat :
voljeti same sebe takvima kakve jesu, bez nametnutih i očekivanih standarda
svi mi potpadamo pod utjecaj okoline bilo da se radi o dlakama ili sisama ma koliko to bolno bilo (pa ni čupanje obrva nije bezbolno a da ne govorimo o skidanju dlaka sa voskom roll)
tako da nek radi tko šta hoće...
eto ja bi svoje sise malo podigla. mladost je in..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:26 pm

floridana je napisao/la:
sad ću se ja opet vratiti malo u prošlost kad su dlake ispod pazuha i na nogama, a da ne pričam među nogama, bile sasvim normalna pojava. čudili smo se amerikankama koje briju noge i pitale zašto to rade kad to nikome ne smeta. ne može mi nitko reći da su onda žene bile prljave i da je bilo manje higijene nego danas. bile su čiste i prihvaćene i sa dlakama zubo
a onda su nas napumpali, izbombardirali reklamama, reprogramirali mozak, uveli nove standarde ljepote i higijene da bi prodali svoje proizvode... i mi smo to prihvatili. sad nam je neuredno da ne kažem prljavo kad žena ima dlake. gnjušamo se pri pogledu na takvu ženu..
e sad bi se vratila na ono šta je binah rekla
Citat :
voljeti same sebe takvima kakve jesu, bez nametnutih i očekivanih standarda
svi mi potpadamo pod utjecaj okoline bilo da se radi o dlakama ili sisama ma koliko to bolno bilo (pa ni čupanje obrva nije bezbolno a da ne govorimo o skidanju dlaka sa voskom roll)
tako da nek radi tko šta hoće...
eto ja bi svoje sise malo podigla. mladost je in..

Ja sam upravo o ovome već pisala na nekom drugom topicu. Sjećam se da se u vrijeme mojeg djetinjstva nitko nije depilirao, dlakavost koja je bila u granicama normale bila je in. I izvrsno se sjećam ispiranja mozga - djelomično sam kapitulirala tek kad mi je kolegica na poslu ponudila besplatnu depilaciju potkoljenica. Onda sam iz principa još neko vrijeme hodala dlakava, zatim sam se počela brijati jer zbog vena i kapilara imam uistinu problema s voskom. Inače sam dlačice ispod ruke ljeti uvijek brijala ili uklanjala kremom, a one na licu skidam jer ne želim hodati okolo s brkovima - to su jedine koje uklanjam zbog SVOJIH vlastitih potreba, ostalo su društvene prisile. A sad je i meni već toliko ispran mozak da mi je ružno vidjeti dlake ispod pazuha (ženskog, naravno) i dlakave potkoljenice (i te dlake sad mičem kad dođe toplo doba godine pa iz dugih hlača prelazim u nešto kraće stvari). Jasno mi je da netko dlakavost doživljava kao zanemarivanje osobne higijene, ali vjerujte mi, u generaciji mojih roditelja dlake su uglavnom bile vrlo in i sexy. Vremena se mijenjaju, ne plačem ja za starima, samo kažem kako je bilo. Btw, da sam se zaljubila i udala za nekog dlakomrsca naravno da bih bila izdepilirana kako alpha kaže, sve osim kose, obrva i trepavica. Ali nisam... zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:39 pm

Pa...ja sam se zapitala kako je to uopce pocelo...zamisljam da je to bilo nekako u stilu da su muskarcima ipak bile privlacnije manje dalakave zene (ili recimo plavuse sa svjetlim dlacicama)...zeleci biti poput njih i ostale zene su krenule sa uklanjanjem dlacica...a onda je to uzelo maha...
Uostalom kroz povijest nalazimo na puno bizarnije ideale ljepote od depilacije...npr. steznici!

Ja sam vec iz ere kada dlakavost nije bila bas in...ali isto tako sam po prirodi takva da me to smeta...jos od djetinjstva mi je to bilo brrr...dakle nije da mene netko tjera da se delpiliram...jednostavno ne volim dlacice po sebi...ok, nisam skroz opsesivno kompulzivna po tom pitanju ali u principu najbolje se osjecam kada uklonim sve sto smatram viskom... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitimečet svi 15, 2008 3:40 pm

Pa to je u redu, vremena su se promijenila i sad je gotovo nepristojno hodati okolo dlkav oops
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli
[Vrh] 
Stranica 5 / 28.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next
 Similar topics
-
» Koje su cice naj
» Ona treba nekog da ju voli
» Zagreb: Svaki dan huligani pretuku 15 maloljetnika!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: