Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli

Go down 
+24
Goran
zvezda
grivion
Cico
fastforward
None
Sigmund Freud
Nefertiti
Stripy
Galileo Galilei
urbanaaa
floridana
malena
Merkurica
Sentinel
danijeel
malenaivi
Tutankhamon
Alpha
Blizzard
Svjetloisjena
meli
sanja
Aleksandar Veliki
28 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimesri pro 10, 2008 9:21 pm

ooooo Senti...puna šaka i još više zubi. stvarno su predivne
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet pro 11, 2008 2:21 am

ovo je moja ideja raja, puno cica na jednom mjestu. hahahahahaha

izbo r vam je dobar ali sutra dok se otrijeznim cu napisati psiholosku pozadinu zasto ljudi imaju afinitet pema sisama, kvragu i rakija, nemogu ni misliti suvislo, a kamoli pisati, damni t
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet pro 11, 2008 2:28 am

Hehe cerek

Ali prije toga pogledaj susjednju temu Guzice ili sise i ponudi obrazloženje rezultata ankete na topicu miga
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet pro 11, 2008 3:16 am

grivion je napisao/la:
ovo je moja ideja raja, puno cica na jednom mjestu. hahahahahaha

izbo r vam je dobar ali sutra dok se otrijeznim cu napisati psiholosku pozadinu zasto ljudi imaju afinitet pema sisama, kvragu i rakija, nemogu ni misliti suvislo, a kamoli pisati, damni t


*Šteta...
Mislim da bi bilo mnogo zanimljivije to što bi napisao večeras... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet pro 11, 2008 11:35 am

Slazem se sa Zvezdom face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 2:24 am

nadam se da to kazete jer vam je zabavno desifriravati poruke pijanog forumasa hahaha

strpljen spasen drage cure, evo me danas i nisam se alkoholizirao pa ajde da vam udovoljim.:)

dakle, psiholoska pozadina afiniteta prema sisama. svaki muskarac voli vidjeti zenske dojke jer ga podsjecaju na djetinstvo i na majcine dojke. radi se o podsvjesnoj razini i pamcenjima koje imate iz najranije mladosti, ipak ste na njima dozivjeli prve trenutke zivota. neki muskarci su sisali duze pa vole zenske dojke jer su toliko dugo bili na njima, drugi ih vole jer su na njima bili prekratko pa im sada nedostaju. gledanjem dojki na neki nacin nadomjestaju to sto ih vise nemaju za sebe.
e sad se postavlja pitanje zasto neki vole vece, neki manje dojke. isto tako ovisi o majcinim dojkama ali neznam sa kojim poveznicam tocno, vjerovatno o velicini majcinih dojki i o muskarcevim osobnim preferencijama.

kod zena isto ima neki afinitet prema dojkama i ocituje se tako da su i one sisale majcine dojke ali ih imaju i same pa recimo, ne nedostaju im toliko. ipak, zene se medjusobno "natjecu" koja ima vece grudi jer ih to povezuje s majcinstvom i dojenjem pa se podsvijesno brinu o tome da budu cim bolje majke.

ne sjecam se dosta detalja jer sam to citao dosta davno tak da me nemojte 100% hvatati za rijec ali u globalu je tocno. sad naravno moguce da postoji neko drugo objasnjenje i rado bih ga cuo da mogu usporediti.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 8:20 am

Citat :
kod zena isto ima neki afinitet prema dojkama i ocituje se tako da su i one sisale majcine dojke ali ih imaju i same pa recimo, ne nedostaju im toliko. ipak, zene se medjusobno "natjecu" koja ima vece grudi jer ih to povezuje s majcinstvom i dojenjem pa se podsvijesno brinu o tome da budu cim bolje majke.
misliš da i muškarce pogled na sise ne podsjećaju na očinstvo (podsvjesno) i pričaju im kako bi dotična mogla biti dobra majka muzara?
zašto vole pogledati dupe?
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:07 pm

najvjerovatnije ih i podsjeca ali ne i pogled na vlastite. :D

zasto vole pogledati dupe? jer su slusali pjesmu i like big buts od sir mixalot-a hahahahaha

moje objasnjenje je da je zbog medija zenska straznjica danas postala toliko "omiljena" za poglede. to se isto objasnjava sa majcinstvom, cim veca guza odnosno kukovi, zena ce moci roditi vise djece jer joj kukovi nisu preuski pa je manja vjerojatnost da dijete i/ili ona umru pri porodu. tako se na to gledalo u srednjem vijeku, zato slike golih idealiziranih zena iz srednjeg vijeka imaju naslikane sire bokove od onoga sto danas smatramo idealnim.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:36 pm

@Grivion...u biti...dojke su zapravo guzica na prsima...i zato su privlacne suprotnom spolu... To je iskonski, a ne naucen nagon... Nisu sva djeca sisala...

Radi se o tome da su se ljudi uspravili...i ono sto je prije bilo 'ispred nosa' je bilo dupe...jelte...a dupe je veza sa sexom...a sex sa uzitkom i reprodukcijom... Zato sad kad smo uspravni se palimo i na sise koje prije nisu bile u prvom planu... ali i dalje je jako vazno dupe kao i odnos struka i dupeta...

I tako... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:38 pm

Iako ima neceg Frojdovskog i ovome sa sisanjem ali ipak...geni kameni su presudni miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 3:29 pm

A sad slika. shock
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 3:55 pm

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Ccso4
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 3:58 pm

Moze zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet pro 12, 2008 9:06 pm

hvala na analizi i odgovoru. jos malo necega za razmisljati.

btw. ne vidim sliku
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimesub pro 13, 2008 8:42 pm

Spoiler:
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimesub pro 13, 2008 9:11 pm

opla...ima tu malo više od cica kava
lipa je slika, nije vulgarna
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimened pro 14, 2008 1:37 am

Po meni je erotična, ne vulgarna...
A teoriju o nesvesnoj asocijaciji sa sisanjem sam već čula... i zvučala mi je razumno. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet sij 29, 2009 5:50 pm

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 0137007.17

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet sij 29, 2009 8:27 pm

oho Alpha zubi, dobar par sisa, iako možda da su samo malo veće bravo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimečet sij 29, 2009 8:54 pm

taman su, po mom ukusu zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet sij 30, 2009 11:41 am

@Flo...i po mom... hug

@Sentinel...ne palim se na velike sise jer ih brzo sjebe gravitacija i cesto mi djeluju ko dvije vrece mlijeka (naravno ne pricamo o silikonima)...a ove konkrente, na stranici prije, zadovoljavaju jednako estetiku (dakle, sam njihov oblik kao i oblik, velicina i boja bradavica) kao i funkcionalnost (dakle, da mozes trcat, spavat na stomaku i sl.)...eto...jedan malo detaljniji presijek zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet sij 30, 2009 2:24 pm

Procyon je napisao/la:
Wikipedia mi je svejedno draža jaki
I meni, a i prave sise, a ne buljenje u ekran. lol rofl
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet sij 30, 2009 2:25 pm

Magic Frog je napisao/la:
Procyon je napisao/la:
Wikipedia mi je svejedno draža jaki
I meni, a i prave sise, a ne buljenje u ekran. lol rofl
...Rece on buljeci u ekran zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet sij 30, 2009 2:34 pm

Alpha je napisao/la:
Magic Frog je napisao/la:
Procyon je napisao/la:
Wikipedia mi je svejedno draža jaki
I meni, a i prave sise, a ne buljenje u ekran. lol rofl
...Rece on buljeci u ekran zubi
Prvo ispeci pa reci Alpha, ponekad valja razmisliti o onom što pišeš.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitimepet sij 30, 2009 2:39 pm

Smisao za humor ostao u bari? zubi ...Zezam se Goc...kao...ne volis buljenje u ekran ali upravo dok pises buljis u ekran (osim ako ne pises zatvorenih ociju zubi )...zezam se :) ...sorry ako sam te uvrijedila...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli   Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cice (Cicopedija) - ono što svaki muškarac voli
[Vrh] 
Stranica 26 / 28.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-
» Koje su cice naj
» Ona treba nekog da ju voli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: