Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žalbe i pritužbe

Go down 
+55
LJUBAV
Archangel
Madonna
Korplikan
SkywardSword
orca
Deti
Dantalion
Lyra
Angelino croft
Gea
Zona
legenda007
Jasminko
urbanaaa
ukiss
daughter_of_Sun
dvolicni
ex-karl marx
biga
Armin od Irima
Fantom
Chakotay
Athena
Skulptura
Remke
Aurora Borealis
argonian
gothic45
vladimir je idiot
Techpriest
Comi
Neobicni forumas
josip21
Michael Wittmann
Blizzard
Legionar
Jaykof
Goran
gloria_g
malena
Sigmund Freud
Galileo Galilei
userNejm
Fixo
because the night
Rain
Alpha
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
vladimir
Tutankhamon
Svjetloisjena
sanja
floridana
59 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 9:38 am

Na ovoj temi možete ako imate potrebu pisati žalbe i pritužbe na rad foruma, moderatora ili ako osjećate nekakvu nepravdu koja vam je nanesena od bilo koga na ovom forumu. Molim vas pri tom da pazite na izražavanje jer se po pravilniku ne toleriraju uvrede bilo kakve vrste.


Zadnja promjena: floridana; ned sij 17, 2010 7:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:16 pm

belongs to lovers je napisao/la:
da...bon ton je po meni ne ogovaratiu nekoga iza leđa, na pm, nego mu reći direktno pred svima i ne huškati ostatak foruma protiv nekog, samo zato sto si prelsab direktno se suočiti s tom osobom ili zato sto si "provaljen" od te iste osobe. To je jedini bonton u životu. Ostalo, mislim, "forumaški bonton" ne postoji stvarno. Bonton je bonton. Reći nekome "ne seri" puno je bezazlenije i zapravo je u redu, nego uzrokovazti nesprazum i onda dalje ići s tim nesporazumom i širit ga dalje, a da nema veze s vezom
i tako

belongs to lovers je napisao/la:
bonton isto tako nije banirati nekoga bez da si se točno raspitao kod svih kojih se to tiče, što se zapravo dogodilo. Dakle, zaklučivati na temelju predrasuda i trača, nije pristojno!

evo ja ću odgovoriti.

svaki ban koji se dao na ovom forumu nije dan jednostrano od nekog moderatora već se provodi anketa među moderatorima uz obrazloženje svakog moderatora o istom.
ti si btl dobila ban jednoglasno od strane moderatora tako da nije moguće da su baš svi moderatori u krivu a ti u pravu.

šta se tiče pm. nitko osim onom kojem je poslan pm ne zna sadržaj istog, pa prema tome ni ti btl ne znaš što tko ovdje piše na pm, a ovo šta si izjavila gore je samo nagađanje šta je tko pisao.

sad malo o "sranju". da bi nekome rekao "ne seri" stvarno moraš biti blizak toj osobi i znati da se ona na to sigurno neće uvrijediti, kao i u rl.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:28 pm

jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:52 pm

vruća mačka je napisao/la:
jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?

Zapravo bananom korisniku ne bi trebalo biti moguće poslati pm. Provjerit ću kasnije nešto i odgovoriti. Inače popis bananih je dostupan moderatorima i9 možeš bilo koga od njih pitati je li osoba u banu ili nije.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:55 pm

bilo bi jednostavije kad bi forumaš bio oznašen nekom bojom, tako da ne moram stalno zapitkivati modove...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:56 pm

vruća mačka je napisao/la:
bilo bi jednostavije kad bi forumaš bio oznašen nekom bojom, tako da ne moram stalno zapitkivati modove...

Rekla sam da moram nešto provjeriti, a označavanje softver foruma zasad ne nudi.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 12:59 pm

dddobro strah
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 1:04 pm

Zapravo nudi i odabrala sam ga, samo ne vidim da radi misli

Budem se kasnije time pozabavila, možda se to označavanje odnosi samo na one koji su trajno banani, dakle isključeni. Čini se da ću morati banati i isključiti svog klona da viim što se zapravo događa face
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 1:07 pm

ma, možeš to i na tutankamonu isprobati...
neće se on ljutiti... zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 1:07 pm

A da isprobam na tebi kad inzistiraš na offtopicu na ozbiljnoj temi face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 1:08 pm

moli ides whee
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 1:09 pm

svjetloisjena je napisao/la:
A da isprobam na tebi kad inzistiraš na offtopicu na ozbiljnoj temi face
ooops! face
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 6:56 pm

svjetloisjena je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?

Zapravo bananom korisniku ne bi trebalo biti moguće poslati pm. Provjerit ću kasnije nešto i odgovoriti. Inače popis bananih je dostupan moderatorima i9 možeš bilo koga od njih pitati je li osoba u banu ili nije.
Trebalo bi onda dodati kutak za banirane,mislim da bi to bilo ok?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 6:58 pm

Vladimir je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?

Zapravo bananom korisniku ne bi trebalo biti moguće poslati pm. Provjerit ću kasnije nešto i odgovoriti. Inače popis bananih je dostupan moderatorima i9 možeš bilo koga od njih pitati je li osoba u banu ili nije.
Trebalo bi onda dodati kutak za banirane,mislim da bi to bilo ok?

Radi se na tome. Vidiš da je otvorena ova tema. ides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 8:28 pm

Vladimir je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?

Zapravo bananom korisniku ne bi trebalo biti moguće poslati pm. Provjerit ću kasnije nešto i odgovoriti. Inače popis bananih je dostupan moderatorima i9 možeš bilo koga od njih pitati je li osoba u banu ili nije.
Trebalo bi onda dodati kutak za banirane,mislim da bi to bilo ok?
dala sam davno taj prijedlog ali software valjda nema tu mogućnost da banani nickovi uopće postaju na forumu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 8:29 pm

Vladimir je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
vruća mačka je napisao/la:
jedna pritužba adminima:
što se oni koji su banirani ne obilježe tako da se vidi da se banirani, a ne da ja nekome ko je baniran šaljem poruke preko pm-a, on mi je ne odgovara, i ja se naljutim bezveze jer nemam pojma ni da je baniran?

Zapravo bananom korisniku ne bi trebalo biti moguće poslati pm. Provjerit ću kasnije nešto i odgovoriti. Inače popis bananih je dostupan moderatorima i9 možeš bilo koga od njih pitati je li osoba u banu ili nije.
Trebalo bi onda dodati kutak za banirane,mislim da bi to bilo ok?

Rie je na sve načine pokušavao otvoriti takav topic, ali nije išlo, ne da se izdvojiti pdf koji bi bananima bio vidljiv i na kojem bi mogli pisati, a da pritom nemaju pristup ostatku foruma, a zna se što je ban. Dakle, radilo se na tome i kad dođe do nekog upgradea možemo zamoliti riea da ponovo pokuša, ali zasad nismo u mogućnosti to ponuditi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 10:55 pm

Ubuduće bananim korisnicima neće biti moguće poslati poruku, oni je ionako ne mogu primiti. To će rješiti problem koji je spomenula vruća mačka. Nažalost ne vidim načina da se netko tko je isključen obilježi kao na forum.hr-u. Mali problem može nastati ukoliko netko nije banan a isključena mu je opcija slanja privatnih poruka što je također moguće. No nadam se da do toga neće ni doći.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 11:15 pm

floridanamama je napisao/la:
belongs to lovers je napisao/la:
da...bon ton je po meni ne ogovaratiu nekoga iza leđa, na pm, nego mu reći direktno pred svima i ne huškati ostatak foruma protiv nekog, samo zato sto si prelsab direktno se suočiti s tom osobom ili zato sto si "provaljen" od te iste osobe. To je jedini bonton u životu. Ostalo, mislim, "forumaški bonton" ne postoji stvarno. Bonton je bonton. Reći nekome "ne seri" puno je bezazlenije i zapravo je u redu, nego uzrokovazti nesprazum i onda dalje ići s tim nesporazumom i širit ga dalje, a da nema veze s vezom
i tako

belongs to lovers je napisao/la:
bonton isto tako nije banirati nekoga bez da si se točno raspitao kod svih kojih se to tiče, što se zapravo dogodilo. Dakle, zaklučivati na temelju predrasuda i trača, nije pristojno!

evo ja ću odgovoriti.

svaki ban koji se dao na ovom forumu nije dan jednostrano od nekog moderatora već se provodi anketa među moderatorima uz obrazloženje svakog moderatora o istom.
ti si btl dobila ban jednoglasno od strane moderatora tako da nije moguće da su baš svi moderatori u krivu a ti u pravu.

šta se tiče pm. nitko osim onom kojem je poslan pm ne zna sadržaj istog, pa prema tome ni ti btl ne znaš što tko ovdje piše na pm, a ovo šta si izjavila gore je samo nagađanje šta je tko pisao.

sad malo o "sranju". da bi nekome rekao "ne seri" stvarno moraš biti blizak toj osobi i znati da se ona na to sigurno neće uvrijediti, kao i u rl.

to je točno, da "ne seri" (onako kako sam jua mislila u tom momentu, a mislila sam skroz familijarno nekak) mozes rec samo nekom ko ti je blizak ; meni Aco i je u tom momentu bio blizak, pa družim se s njim preko pola godine ovdje (doduše, nismo ništa pričali, a zašto i bi),na pm smo tada prvi put izmeijenili par bisera, zato me i je pogodilo što smo se onako gadno zajebali...ja ga ni u jednom trenutku nisam napala da je htio posvađati mene i vladu, stvarno ne, to bi bilo glupo ;napala sam ga zato ŠTO JE BIO NEPAŽLJIV, to je sve

je nagađanje, jer si ne znbam drugačije to sve objesnit, pa uvijek imam osjećaj da neko neke stvari, iz nepažnje, ne iz zlobe-krivo prenosi; a ne volim da m,e se stavlja u krivi kontekst. Sta se tiče Vlade, ja i on nismo jedno, ne dijelimo uvijek stavove o stvarima, pa ako sm vam je bila čudna, niste morali i njega promatrati kroz tu prizmu; ne znam sta se sdogodilo, žao mi je da se svađao s nekim svojim frendicama ovdje, jer onda ja ispadam "ljubomorna krava"; a nije baš tako: Vlado je bio malo povodljiv

volim te, flo, molim te vrati se mom dečku :)
ti , sjena isto :)
ti, mali isto :)
samo ti ,vruća mačka, ne :x


roll
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimesub tra 05, 2008 11:22 pm

i taj moj "ne seri" i je bio bezazlen i sigurna sam da su to svii osjetiuli; mali je nekaj prcao vladu, i bilo mije smniješno ali i žao Vlade pa sa,m rekla "ajde, aco, ne seri"
i onda ban
to mije bilo bezveze i svi ti banovi su mene pogodili uzasno, uzasno, ko tsunami
stvarno mi puno toga ne ide u glavu
zasto se mene napadalo sto osgovaram mački; i da kolko ona ima godina. Kako je to licemjerno, a kolko su oboje imali godina kad su se "volili".
imala sam osjećaj, da svaki put kad bi se valdo i ja na pm zakačili , da bi cijeli forum bio nekak protiv mene a za njega. zasto, to mi nije bilo niikad jasno, pa ste je itko znao o meni, ili njemu?

nemam više vremena, moramm ić a ne znam da li sam išta uspjela reć
aj bok
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 12:00 am

svjetloisjena je napisao/la:
Ubuduće bananim korisnicima neće biti moguće poslati poruku, oni je ionako ne mogu primiti. To će rješiti problem koji je spomenula vruća mačka. Nažalost ne vidim načina da se netko tko je isključen obilježi kao na forum.hr-u. Mali problem može nastati ukoliko netko nije banan a isključena mu je opcija slanja privatnih poruka što je također moguće. No nadam se da do toga neće ni doći.
Pitanje: Ako je netko banan onda on ne moze pristupiti forumu. Tocno?
Ako ne moze pristupiti forumu, ne moze pristupiti ni PM-u? A onda ne moze ni primiti poruke. Jel tako? Ako ne moze primiti poruke onda su te iste poruke u folderu "Odlazno" i vidi se da nisu prosle.
Dakle, ako je slijed razmisljanja tocan onda bi Vruca macka trebala videjti da joj poruke nisu ni isporucene. Ili nije tako?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 8:00 am

Namcor je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Ubuduće bananim korisnicima neće biti moguće poslati poruku, oni je ionako ne mogu primiti. To će rješiti problem koji je spomenula vruća mačka. Nažalost ne vidim načina da se netko tko je isključen obilježi kao na forum.hr-u. Mali problem može nastati ukoliko netko nije banan a isključena mu je opcija slanja privatnih poruka što je također moguće. No nadam se da do toga neće ni doći.
Pitanje: Ako je netko banan onda on ne moze pristupiti forumu. Tocno?
Ako ne moze pristupiti forumu, ne moze pristupiti ni PM-u? A onda ne moze ni primiti poruke. Jel tako? Ako ne moze primiti poruke onda su te iste poruke u folderu "Odlazno" i vidi se da nisu prosle.
Dakle, ako je slijed razmisljanja tocan onda bi Vruca macka trebala videjti da joj poruke nisu ni isporucene. Ili nije tako?

To je savršeno točno, ali mislim da dio forumaša i ne zna da poruke u folderu odlazno još nisu isporučene i pročitane, inače bi se preselile u poslano. Te poruke u odlazno još su dostupne pošiljatelju i mogu se promijeniti i obrisati o čemu je već bilo riječi.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 8:22 am

belongs to lovers je napisao/la:


to je točno, da "ne seri" (onako kako sam jua mislila u tom momentu, a mislila sam skroz familijarno nekak) mozes rec samo nekom ko ti je blizak ; meni Aco i je u tom momentu bio blizak, pa družim se s njim preko pola godine ovdje (doduše, nismo ništa pričali, a zašto i bi),na pm smo tada prvi put izmeijenili par bisera, zato me i je pogodilo što smo se onako gadno zajebali...ja ga ni u jednom trenutku nisam napala da je htio posvađati mene i vladu, stvarno ne, to bi bilo glupo ;napala sam ga zato ŠTO JE BIO NEPAŽLJIV, to je sve

je nagađanje, jer si ne znbam drugačije to sve objesnit, pa uvijek imam osjećaj da neko neke stvari, iz nepažnje, ne iz zlobe-krivo prenosi; a ne volim da m,e se stavlja u krivi kontekst. Sta se tiče Vlade, ja i on nismo jedno, ne dijelimo uvijek stavove o stvarima, pa ako sm vam je bila čudna, niste morali i njega promatrati kroz tu prizmu; ne znam sta se sdogodilo, žao mi je da se svađao s nekim svojim frendicama ovdje, jer onda ja ispadam "ljubomorna krava"; a nije baš tako: Vlado je bio malo povodljiv

ma pazi, taj "ne seri" je bio sam kap u odluci dali da te se predloži za ban.
ono što je u stvari pravi razlog tvog bana jeste da ste vas dvoje na temama u druženju kad bi se poriječkali zaspamali svaku temu bez obzira na kojoj se nalazite. tu su padale svakakve uvrijede a ja kao moderator naprosto to nisam mogla tolerirati jer za mene je vlado kao i ti član foruma i kad ti uvrijediš vladu i on tebe mene ne zanima dali ste vi u nekakvom odnosu. ja se u tom trenutku povodim za pravilima foruma. naročito kad se u ta prepucavanja uvlače ostali forumaši pa je ljudima neugodno da ih se uvlači u nešto između vas dvoje. da bi izbjegli takve neugodnosti izbjegavaju i postanje na pdf-u druženje.
još jedan razlog za ban je bila vladina tema na pdf-u ljubav na kojem sam opet ja moderator. tema je bila otvorena, kakva je takva je, ljudi su počeli davati svoje komentare i mišljenja ali ti si uletila u stilu to vlado provocira mene i vi se ne petljajte.
ja sam onda rekla, a i sad, da je forum javan i kad netko otvori temu normalno je da svatko može dati svoj komentar, a ako vas dvoje imate nešto jedno drugom za reći u domeni privatnosti onda za to služi pm.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 3:48 pm

sad malo o "sranju". da bi nekome rekao "ne
seri" stvarno moraš biti blizak toj osobi i znati da se ona na to
sigurno neće uvrijediti, kao i u rl.


e onda svako ko dodje ovde treba biti kao u rl i neglumiti,ja sam to sigurno isuvishe bio ovde i odgovoran sam za banove,odgovoran sam za mnoge stvari,a druga osoba je dobijala ban umesto mene,zashto?
shtedelo me se zato shto sam najstariji i u prva tri ovde i ovom forumu?il zato shto je vlado ipak vlado?
a da sad otvorim temu iniciran jednim postom sigurno bih zauzeo prvo mesto za najgoreg i najomrzenijeg korisnika ovog foruma a zashto?
zato shto sam sve vishe pisao,sve vishe otvarao karte,bio buntovnik,cesto ohol u svojim recima ali nikad s mrznjom u srcu,samo nervozom i zato mi taj bonton,meni osobi koja zivi u zemlji iz koje potice ta rijec,prazna,puna licemernosti i u smislu ko smo mi ovde?politicka korektnost?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 4:36 pm

Vladimir je napisao/la:
sad malo o "sranju". da bi nekome rekao "ne
seri" stvarno moraš biti blizak toj osobi i znati da se ona na to
sigurno neće uvrijediti, kao i u rl.


e onda svako ko dodje ovde treba biti kao u rl i neglumiti,ja sam to sigurno isuvishe bio ovde i odgovoran sam za banove,odgovoran sam za mnoge stvari,a druga osoba je dobijala ban umesto mene,zashto?
shtedelo me se zato shto sam najstariji i u prva tri ovde i ovom forumu?il zato shto je vlado ipak vlado?
a da sad otvorim temu iniciran jednim postom sigurno bih zauzeo prvo mesto za najgoreg i najomrzenijeg korisnika ovog foruma a zashto?
zato shto sam sve vishe pisao,sve vishe otvarao karte,bio buntovnik,cesto ohol u svojim recima ali nikad s mrznjom u srcu,samo nervozom i zato mi taj bonton,meni osobi koja zivi u zemlji iz koje potice ta rijec,prazna,puna licemernosti i u smislu ko smo mi ovde?politicka korektnost?
ma o čemu ti sad pričaš????
i ti si dobio ban kad si ga zalsužio kao i ona šta ga je dobila.
mislim da sam dovoljno dobro objasnila razloge za ban i neda mi se sad ulaziti u pojedinosti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitimened tra 06, 2008 4:51 pm

U redu je da ljudi postaju pritužbe, bolje ovdje nego negdje drugdje. No nakon toga trebali bi se nastojati normalno uključiti u rad foruma, a ne u nedogled razvlačiti sve moguće i nemoguće istine. Zato predlažem da se ovdje odgovara samo na konkretna pitanja i pritužbe, inače će se i ovdje razviti diskusije kakve su bile one koje su prethodile banu. Ja nikoga ne želim isključiti s foruma, a to ne želi ni flo, a ni drugi moderatori, u to sam uvjerena. No ako dođe do kršenja pravila foruma do te mjere da se korisnici sami povlače odavde jer ne žele čitati nečija prepucavanja i divljanja, bez obzira na razloge, naprosto će dobiti ban koji i služi toj svrsi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žalbe i pritužbe Empty
PostajNaslov: Re: Žalbe i pritužbe   Žalbe i pritužbe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žalbe i pritužbe
[Vrh] 
Stranica 1 / 19.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 Forum :: Forum info-
Forum(o)Bir: