Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 spavam i sanjam

Go down 
+25
finga
Sentinel
Merkurica
isa_bruce
angelus
veronika30
**Vanyari
(CroM)Flash
pocahontas
BUBI
gloria_g
zvezda
malena
Svjetloisjena
little alien
belongs to lovers
navijačka hrenovka
babi
Daenerys
Unspeakable
Aleksandar Veliki
zvonchica
sanja
vladimir
floridana
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2008 2:01 am

isa_bruce je napisao/la:
dal netko od vas moze preporuciti dobru knjigu o tumacenju snova? ali ne sanjaricu nego vise tipa psihoanaliza ili nesto tako. cesto se sjecam snova, i to su vecinom povezani s aktualnim odnosima koje dozivljavam, ali neki su toliko cudni da ih nikako ne mogu povezat.
Branka Jakelić: Govor snova

a možeš i ovdje nešto više pročitati o njoj, njenim knjigama, ima i nekoliko njenih članaka o snovima http://www.branka-jakelic.com/
[Vrh] Go down
isa_bruce
Stanica



Female
Virgo Pig
Broj postova : 11
Age : 40
Registration date : 24.01.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesub vel 09, 2008 8:53 pm

zvezda i imzadi, teenks! :) sad cu se pozabavit time
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2008 2:20 am

Ma, nista... Nadam se da ce ti se predlog dopasti... A ja cu potraziti ovo sto je Imzadi preporucila.. :) *
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimened vel 10, 2008 12:37 pm

Ja moram priznati da skoro svaku večer sanjam, i nikada nisam imao noćnu moru. Snovi su nekad toliko realni da ujutro kad se probudim imam osječaj da su bili stvarni. Snovi su mi različiti, ali najčešće sanjam da bježim od nečega ali nikako ne mogu pobječi, noge su mi teške. Pošto sam fasciniran sa snovima kao pojavom imam naravno doma sanjaricu, a i one koje isto snovi zanjimaju evo ispod jedan link, ne znam je li ga tko već spomenuo, ali ...

http://www.dreemmoods.com/
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon oľu 03, 2008 9:18 am

a san mi je bija ludilo roll

sanjala sam da pravim frizuru. odabrala sam farbu za kosu, nešto između ljubičaste i tamno crvene, i jedna bliska ženska osoba mi je to namazala na kosu. osim šta je ta smjesa mijenjala boju ona mi je pretvarala kosu u kovrčavu, poput trajne. i cijelo vrijeme sam imala to na glavi i komunicirala s ljudima kao da je to najnormalnije. tek pri kraju se ukazala frizura. znam da sam se bunila jer nisam htjela da mi kovrče budu sitne nego velike kao lokne ali kad je sve bilo gotovo bila sam zadovoljna s lookom. afro- svjetlo ljubičasta (lila) frizura :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimened oľu 09, 2008 10:15 am

našla sam
se u stanu na 10 katu i kroz prozor gledam kako nadolazi tsunami. toliko je bio
velik da je skoro došao do moga kata, preplavio je cijeli grad. kad se povukao
sve je izgledalo kao da nije napravio mnogo štete. u jednom trenu sam vidjela
na prozoru mačića. valjda ga je val donio do njega. otvorila sam prozor u
unijelaga unutra. a onda se pojavila još jedna veća mačka pa sam i nju uzela.
međutim, te mačke su se stalno motale oko prozora kao da mi pokušavaju reći
nešto. kad sam pogledala poviše prozora ugledala sam puno mačaka koje su se
panđama držale za zid i ja sam jednu po jednu unosila unutra. bile su to divlje
ulične mačke i svaki put kad bi ih uzimala u ruku bojala sam se da me ne ogrebu,
ali nisu. bile su sretne i zahvalne šta sam im spasila život. onda sam se našla
u sto čuda. šta ću ja s tim pustim mačkama, razmišljala sam znajući kad mačka
jednom u đe u moj život ja se vežem za nju i teško mi je pustiti vani a sad ih
imam najmanje 20-tak


ne znam kako ali u sljedećem trenu sam u tom istom stanu bila kozmetičarka i na stolu mi je ležao on. čistila sam mu lice od mitesera. a onda je tip počeo
lagano kliziti prema mome međunožju. nije se spustio do kraja, vračao se nazad...i tu je san stao cry
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimened srp 06, 2008 8:25 am

sanjala sam da je Silvestrovo. šetali smo kroz grad i ulazili u kafiće u kojima je bila više nego fantastična atmosfera. šampanjac se pio u potocima, izobilja u jelu i piću, jelke su bile okićene kako nikad nisam vidila u stvarnosti, ljudi su se voljeli...oko ponoći smo otišli na Poljanu, glavni trg u mom gradu i ispred jedne crkve gdje je bilo mnoštvo ljudi pojavio se svečenik i nešto prigodno rekao. ne mogu se sjetiti šta ali je ostavilo dubok dojam na mene. veselje se nastavilo i dalje....sve skupa jedan neopisivi osjećaj sreće.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 11:22 am

noćas sam cijelu noć uživala u gostoprimstvu flo :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 3:26 pm

nemoj me zezati. to si sanjala?
i, kako je bilo?
taj smajlić mi je čudan misli puno mu se jezik vidi zubi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 4:13 pm

:)

kako je bilo? pa jako lijepo s obzirom da sam bila kod tebe u gostima - ti spremila klopu, posluživala....samo mi je žao kaj se nikako nemrem sjetiti o čemu smo pričali, kad sam zaboravila, vjerovatno nije ni bitno....
zanimljivo je kako sam te vidjela:
nižeg rasta, punašna, tamnokosa prirodno, trenutno obojena crvenkastom bojom - nešto kao mahagoni.
tamne oči.
jel izgledaš tako???
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 4:14 pm

zaboravih, dužina kose, malo duža nego mom avataru, ali ne tako ravna, malo valovita
[Vrh] Go down
finga
Stanica



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 18
Age : 32
Registration date : 15.06.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 5:23 pm

Ja sam sanjao prije par dana čudan san. Sanjao sam da mi je umrla najbolja prijateljica. Svi oko mene znali su da mi je umrla prijateljica i ja sam to zadnji saznao i bio sam tužan (To povezujem sa događajem iz stvarnosti kada sam jednostavno zaboravio na njezin rođendan, jer stvarno ne pamtim datume :(, zadnji sam saznao), ali ona se pojavila kao duh i rekla je da ništa ne brinem. Govorila mi je da je smrt bezbolna i da je osjećaj predivan. I onda najednom, ja sam se u snu probudio, a ona je bila pored mene i prestrašio sam je se. Slijedeća scena je da smo nas desetak u sobi i ona stoji u hodniku i mi joj ne damo da uđe u prostoriju. Kako tumačite ovaj čudan san?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2008 6:39 pm

gloria_g je napisao/la:
zaboravih, dužina kose, malo duža nego mom avataru, ali ne tako ravna, malo valovita


cerek

visoka, vitka (ne baš svugdje zubi), tamnokosa...ofarbana otprilike tako kako si me sanjala i te dužine, zelene oči....
glavno da nam je bilo dobro miga
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 11:48 am

cerek

i dozivam te flo - jel te već i doma zovu flo??;)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:32 pm

ne zovu na svu sreću zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:40 pm

Zovu je - Benzina zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:44 pm

a zovu me svakako...Šefika, silo nečista, Bepina....kako koja serija je na teveju zubi
a oni mlađi samo ma!!!! conf1
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 7:02 pm

evo jedan san koji se često ponavlja
....moja stara firma, dolazim na posao jer nemam drugog izbora. ne volim šta sam tu. osjećam se izgubljeno, ne znam ni koje mi je radno mjesto. nije ono za šta sam se školovala. te žene oko mene... one znaju gdje im je mjesto, uniformirane su i obavljaju posao šablonski. ne vide one dalje od njega niti im pada na um da gledaju. i nekako kao da zlobno uživaju u tome šta sam morala doći i ja.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 7:49 pm

Si sigurna da ti je na sadašnjem radnom mjestu dobro? misli
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:16 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Si sigurna da ti je na sadašnjem radnom mjestu dobro? misli

100% sam sigurna da mi je sad dobro zubi
prije mi nije bilo dobro u toj firmi.
san mogu lako protumačiti ako umjesto te firme stavim da je to ovaj svijet... i onda onaj osjećaj nepripadnosti njemu. neki se ljudi naprosto mire i ne razmišljaju previše o životu. uniformirani su i to im paše. ponašaju se u skladu s očekivanjem okoline. mislim da je tako puno lakše.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:03 am

Ja uvijek sanja mda me netko ganja ... A ja svaki put bježim ... Ok, probao sam se par puta obraniti, al ipak niš od toga baš ...

Jel zna možda kaj znači to natjeravanje i bježanje, mislim, ima li to neko svoje značenje, il ja to sanjam onak random?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:17 am

To ti može značit dosta toga, npr. da ti prijeti opasnost, da se oko tebe pletu intrige, očekuje te puno briga koje će brzo proći, i tako to, sve u svemu ništa dobro :)
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:18 am

Ali evo provaj pogledat

OVDJE


i

OVDJE
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesri stu 19, 2008 10:38 am

Jaykoq je napisao/la:
Ja uvijek sanja mda me netko ganja ... A ja svaki put bježim ... Ok, probao sam se par puta obraniti, al ipak niš od toga baš ...

Jel zna možda kaj znači to natjeravanje i bježanje, mislim, ima li to neko svoje značenje, il ja to sanjam onak random?
moje tumaćenje stručno zubi bi bilo da to šta te ganja su u stvari tvoji problemi ili problem s kojim se ne hvataš u koštac već ga guraš dalje od sebe misleći da će nestati sam od sebe. znala sam i ja to sanjati ali nikad nisam povezivala s nekim vanjskim neprijateljem. riješila sam to tako da sam se jednom okrenula u snu i pogledala to nešto šta me ganja i onda je to nešto šta je u strahu bilo ogromno postalo malo i pobjeglo. odonda nikad više nisam sanjala takvo što.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitimesri stu 19, 2008 10:43 am

Kad mene nešto ganja u snu, obično porazmislim o problemima na javi. To su razne prijeteče situacije kojih često nismo ni svjesni, nekad sam ih tek unatrag uspijevala dešifrirati.

Ovaj savjet od Flo je super, ako se san pretvori u lucidan pa si se u stanju okrenuti i suočiti se s onom što te ganja, onda si na konju :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





spavam i sanjam - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: spavam i sanjam   spavam i sanjam - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
spavam i sanjam
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: