Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 T-com

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
vitrys
Višestanični organizam
vitrys


Male
Virgo Pig
Broj postova : 30
Age : 41
Location : Samobor
Registration date : 27.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 3:16 am

Več sam od jako puno ljudi čuo kako su nezadovoljni uslugama T-Com-a.Ispunjenje zahtjeva za internetom se čeka po tri i više mjeseca.Ja nisam čekao ni 24 sata za priključenje.U 11 sati sam predao zahtjev,sljedeči dan u 9 su došli iz T-Com-a i spojli me.Nedavno sam imao nekakve probleme sa vezom.Nazvao sam službu za korisnike i operatorica je rekla da če poslat nekoga da vide u čemu je problem.I stvarno,več sljedeči dan su došli i riješili.Živim u okolici Samobora tako da i nije neka udaljenost od Zagreba.Kakva su vaša iskustva?


Zadnja promjena: ; čet ruj 27, 2007 3:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 40
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 3:19 am

Evo svako toliko mi pada veza, one lampice na ruteru se gase, pa blinkaju pa se pale, znači do rutera je ili do T-Coma, nije do mog kompjutera.

I najprije nisam znao šta je pokušavao sam resetirati modem i tako dalje i na kraju sam skužio...

Kada god je loše vrijeme, pada kiša ili grmi vani to se dešava, znači samo po lošem vremenu. Evo i sada imam problema ovaj tren, a i vani pada kiša i grmi. :D
[Vrh] Go down
vitrys
Višestanični organizam
vitrys


Male
Virgo Pig
Broj postova : 30
Age : 41
Location : Samobor
Registration date : 27.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 3:26 am

Rie je napisao/la:
Evo svako toliko mi pada veza, one lampice na ruteru se gase, pa blinkaju pa se pale, znači do rutera je ili do T-Coma, nije do mog kompjutera.

I najprije nisam znao šta je pokušavao sam resetirati modem i tako dalje i na kraju sam skužio...

Kada god je loše vrijeme, pada kiša ili grmi vani to se dešava, znači samo po lošem vremenu. Evo i sada imam problema ovaj tren, a i vani pada kiša i grmi. :D


Meni lampice blinkaju samo kad Downloadam.Ja sam imao problem što mi je između utičnice u zidu i modema bila pred naponska zaštita i to je strašno usporavalo vezu.Ne sječam se kad mi je zadnji put pukla veza.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 40
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 10:03 am

Blinkaju i meni kada downloadam ali ovo je blinkanje kao ono kada tek upališ modem pa se starta.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 5:37 pm

Meni su također sve napravili brzo i profesionalno, a kad sam zvala korisničku podršku u dva ili tri navrata (zezalo me najprije priključenje preko ADSL-a, pa wireless koji sam koristila dok nisam dobila mrežnu karticu koju sama nisam znala staviti nego sam čekala rođaka da mi to sredi). Nevjerojatno koliko su upućeni u problematiku, sve znaju objasniti putem telefona ovakvoj blentavici za tehniku kakva sam ja... roll

Sad već više od godinu dana nemam problema, jedino mi je jako loše radio njihov antivirus na koji sam se pretplatila - Trend Micro PCcillin, no to nije do T-coma, osim što bi možda trebali prestati nuiti tu glupost ljudima... :x
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 9:06 pm

Meni je OK usluga, al su mi skupi, zato od idućeg mjeseca sam na iskonu...cisto radi cijene...pa cu vidit sta bude.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitimečet ruj 27, 2007 9:08 pm

urbanaaa je napisao/la:
Meni je OK usluga, al su mi skupi, zato od idućeg mjeseca sam na iskonu...cisto radi cijene...pa cu vidit sta bude.

Na nekom forumu ili blogu sam pročitala jezivu priču o iskonovoj ADSL usluzi, samo se ne sjećam gdje, a i prošlo je već malo vremena otada, možda su se u međuvremenu popravili :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





T-com Empty
PostajNaslov: Re: T-com   T-com Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
T-com
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: