Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobični kućni ljubimci

Go down 
+8
vjestica
Tutankhamon
meli
Alpha
malenaivi
sanja
None
Svjetloisjena
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 4:01 pm

Neobični kućni ljubimci - Page 2 7yr_Old_Male_Iguana_M
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 4:04 pm

ja bi to
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 4:05 pm

kako su to umiljate životinje... samo što narastu do 2 metra
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 5:06 pm

Je, i meni su te iguane simpa. Ali mnogi se panično boje gmazova, valjda imaju u glavi lik krokodila i zmije koji stvarno mogu biti opasni na svoj način...
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet tra 17, 2008 6:05 pm

Ima moj susjed gmazove i pauke pa ono strah
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepet tra 18, 2008 9:47 am

ma meni je to super... tarantul su mi fora isto :D
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepet tra 18, 2008 9:53 am

Jep, fora su ali ne kad mu zbrisu van affraid
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepet tra 18, 2008 10:04 am

sa svakom životinjom moraš polako... one osjete strah i paniku i onda i one takve postanu... ako si i ti miran i one ce bit
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 1:53 am

ja imam od malena fobiju od paukova :(

ali mi je onaj debeli zeko najsladji
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimečet svi 01, 2008 11:41 am

Meni su tarantule potpuno nerihvatljivi kućni ljubimci - jako teško ih mogu dulje gledati jer su mi stvarno gadne, jadnice, ne znam što bih s takvim kućnim ljubimcem. Ali jasno mi je da netko može voljeti i tarantule. One su među kukcima zapravo lijepe - imaju čak i frizuru koja se može četkati - vidjela sam na telki kako netko češlja tarantulu četkicom za zube i nije mi bilo antipatično, samo ja je ne bih mogla primiti odozdola da je iščetkam...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepon svi 19, 2008 1:57 pm

[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepon svi 19, 2008 6:03 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Meni su tarantule potpuno nerihvatljivi kućni ljubimci - jako teško ih mogu dulje gledati jer su mi stvarno gadne, jadnice, ne znam što bih s takvim kućnim ljubimcem. Ali jasno mi je da netko može voljeti i tarantule. One su među kukcima zapravo lijepe - imaju čak i frizuru koja se može četkati - vidjela sam na telki kako netko češlja tarantulu četkicom za zube i nije mi bilo antipatično, samo ja je ne bih mogla primiti odozdola da je iščetkam...

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Copyoftarantulaww3
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepon svi 19, 2008 9:11 pm

Tutankhamon je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Meni su tarantule potpuno nerihvatljivi kućni ljubimci - jako teško ih mogu dulje gledati jer su mi stvarno gadne, jadnice, ne znam što bih s takvim kućnim ljubimcem. Ali jasno mi je da netko može voljeti i tarantule. One su među kukcima zapravo lijepe - imaju čak i frizuru koja se može četkati - vidjela sam na telki kako netko češlja tarantulu četkicom za zube i nije mi bilo antipatično, samo ja je ne bih mogla primiti odozdola da je iščetkam...

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Copyoftarantulaww3

Aha, misliš da ću sad vrišteći pobjeći affraid

E neću, nisam od tih lolcina

Ali ovu živinu ipak ne bih držala u rukama. Pitam se samo - je li topao ili hladan na dodir... misli
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 10:21 am

Ne osjetiš ga skoro uopce. Samo nogice osjetiš. A dlakavi su skroz :D Cudno je. Kao da držiš neku malu gumenu igracku. Probaj pa ceš vidjet :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 3:10 pm

birdy je napisao/la:
Ne osjetiš ga skoro uopce. Samo nogice osjetiš. A dlakavi su skroz :D Cudno je. Kao da držiš neku malu gumenu igracku. Probaj pa ceš vidjet :D

Dakle ni toplo ni hladno? Tko bi rekao uz onoliko krzno lolcina
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:54 am

ma nemogu ti opisat... moraš sama vidjet :D
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 12:38 pm

birdy je napisao/la:
ma nemogu ti opisat... moraš sama vidjet :D

Ja ti ju donesem samo reci vrijeme i gdje zubo
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 1:31 pm

ti to imaš tarantulu ili? 8)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:25 pm

Jok ja, moj susjed odmah kuca do mene strah
Ali ima on i zimje i jos koje kakve bestije affraid
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:33 pm

svratit cu ja do tebe tamo pa da ja vidim to face
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 2:39 pm

Samo ti dodi, ali ulazis na svoju odgovornost, ja cu kao prava muskarcina da te pricekam vani face
Znas ja vise ne idem unutra od kako je jedanput nekoliko tih bestija izaslo van iz onih svojih kutija strah
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimepet svi 23, 2008 11:23 am

ma nece ti oni ništa face Oni se prepadnu ako vide da se i ti bojiš i onda nastane frka
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri lip 11, 2008 8:52 am

Svinja pati od mizofobije pa nosi čizme!

dnevnik.hr

Na farmi Debbie i Andrewa Keebla u britanskom gradiću Bedale rodila se neobična svinja. Ona, naime, za razliku od svoje vrste pati od mizofobije, odnosno boji se blata te stoga na nogama svaki dan nosi čizmice.

Neobični kućni ljubimci - Page 2 60128700
Cinder



Malena Cinder ime je dobila po Pepeljugi (Cinderella) jer je jedino ona stala u staklenu cipelicu, kao što je Cinder savršeno stala u čizmice koje su Keeblovi skinuli s jedne igračke kako bi što više olakšali svojoj svinjici.
Problem su u potpunosti riješili nakon šo su kupili i drugu identičnu igračku samo kako bi mala prasica imala čizme za sve svoje noge.
Sada, više kao mačak u čizmama, a ne mlada svinja, Cinder je sretna kao svinja u blatu i farmom može trčkarati bez straha.
'Kada su mladunci počeli istraživati blato, Cinder se počela tresti. Mislili smo da se samo ne želi odvojiti od majke, ali kada smo je stavili na mjesto gdje nije bilo blata kretala se bez opterećenja', rekla je Debbie.
'Pomislili smo kako ni mi ne bi u blato ušli bez čizama, pa smo joj ih nabavili nekoliko', dodao je Andrew.

Neobični kućni ljubimci - Page 2 60128699

Nije baš tipični primjer neobičnog kućnog ljubimca, no definitivno je neobična.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri srp 09, 2008 11:21 am

Nije baš da spada u ovu temu, no u prenesenom smislu mogli bi ga nazvati neobičnim kućnim ljubimcem:

Pet sati nije primjetila da joj je u grudnjaku šišmiš

dnevnik.hr

Britanka Abbie Hawkins u grudnjaku je, pet sati nakon što ga je obukla, otkrila da je u njemu maleni šišmiš. Cijelo je vrijeme, kaže, mislila da joj vibrira mobitel.

Neobični kućni ljubimci - Page 2 60135462
Abbie Hawkins


19-godišnja Abbie Hawkins, recepcionarka u hotelu Holiday Inn u Norwichu ispričala je kako je prije posla obukla grudnjak koji je skinula s konopca za sušenje rublja.
'Vozeći na posao osjećala sam kao da nešto vibrira, ali sam pomislila da je to moj mobitel u džepiću jakne.'
No, tek je tijekom stanke za ručak, osjetila neobično pomicanje u grudnjaku.
'Odlučila sam pogledati što se događa i iz grudnjaka izvukla malenog šišmiša. Isprva nisam znala što je to', ispričala je Abbie i da je šišmiš bio veličine njezine ruke. Kolege su odnijeli šišmiša van.
'Kada sam shvatila da mi je u grudnjaku šišmiš, bila sam prestravljena, ali kasnije mi ga je bilo žao. Izgledalo je kao da mu je ondje bilo veoma udobno, pa sam pomislila kako sam okrutna što mu smetam', rekla je Abbie.
'Pitam se kako nisam znala da je ondje. Od sada ću sigurno svako jutro provjeravati što mi se nalazi u grudnjaku', zaključila je Abbie.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitimesri srp 09, 2008 11:24 am

Možda neki proizvođač seksualnih pomagala smisli novi artikl po uzoru na ovog malca. :)

Imala sam priliku opipati malog šišmiša - to je neodoljivo mekana i topla krznena grudica lovely Sreća pa je ovaj ostao živ lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobični kućni ljubimci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični kućni ljubimci   Neobični kućni ljubimci - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobični kućni ljubimci
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vlasnici i ljubimci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: