Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Važnost razgovora

Go down 
+8
malenaivi
Merkurica
veronika30
malena
vladimir
Aleksandar Veliki
zmija
Svjetloisjena
12 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 4:24 pm

Iskustvo me naučilo da je ženama razgovor važniji nego muškarcima. Muškarci naše neprestano raspravljanje i prekopavanje po nekim temama smatraju brbljanjem, dok mi na taj način obrađujemo problem i često ga tako lakše uspijevamo riješiti.

Na primjer, pojavi se ozbiljniji problem. On (moj muž, dakako) najprije odšuti, dok ja pokušavam riječima opisati dotičnu pojavu, onda tek nakon mojih opetovanih traženja kaže rečenicu ili dvije i smatra da je time tema zaključena. Ja naravno poludim, i ako mi je stvar važna, ozbiljno se naljutim i posvađam evil I tako svakih nekoliko mjeseci roll

Negdje sam pročitala, a i sama shvatila, da je to jedan od najčešćih muško - ženskih nesporazuma. Zato svoju potrebu zadovoljim tako da nazovem, ovisno o problemu, mamu, sestru ili neku od prijateljica, da o tome popričam s kolegicama na poslu ili, u posljednje vrijeme, stvar stavim na blog ili na forum.

Kakve su vaše potrebe za razgovorom i kako ih najčešće zadovoljavate? confused
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 6:28 pm

Meni to bas ovisi o raspolozenju. Ponekad bih ja fulll htjela raspravit neki problem s deckom a on ili ne zeli il kaze da nema problema i tako...na sto ja naravno poludim. kad mu postavim 568 pitanja a on odgovori jednom nesuvislom recenicom...A koji put me on maltretira da rijesimo nesto...a meniiiii se taaaaaako neda pricat ili ne uvidim o cemu on meni prica...Tako to kod mene ide...Mi se nadopunjujemo-heheh
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 6:42 pm

Nije važan razgovor važna su djela.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 6:44 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nije važan razgovor važna su djela.

Naravno da su važna djela! lol

Jesi pročitao uvod?

Rekla sam samo da žene često imaju potrebu za razgovorom koju muškarci ne shvaćaju i to dovodi do nesporazuma. Tvoj odgovor je upravo dokaz te tvrdnje lol
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 6:44 pm

djela bez razgovora- mislim da to nije moguce...Treba oba dvoje
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:17 pm

Ja sam uvek svoje ljubavne i druge nesuglasice i ostalo uvek resavao razgovorom
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:20 pm

vladimir je napisao/la:
Ja sam uvek svoje ljubavne i druge nesuglasice i ostalo uvek resavao razgovorom

Bravo! :D

Samo razmisli, nije li ipak postojala tema na kojoj si zašutio, a žena ili cura počela kopati po tebi u želji da te natjera na razgovor... ;)

I ja s mužem puno toga rješavam razgovorom, ali kad dođemo do nekoliko bitnih stvari o kojima naprostonije u stanju razgovarati, ja zakuham :twisted:
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:23 pm

Stvarno nema nijedna tema o kojoj nisam mogao razgovarati,cak naprotiv sto sam vise razgovarao sve vise sam razumevao i vise voleo osobu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:25 pm

vladimir je napisao/la:
Stvarno nema nijedna tema o kojoj nisam mogao razgovarati,cak naprotiv sto sam vise razgovarao sve vise sam razumevao i vise voleo osobu.

:cheers: :D
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:27 pm

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet ruj 28, 2007 8:58 am

Ja moram priznat da se kod mene dogodi da sam ja ta koja ostane mučat, a da on želi razgovarati o problemu... Isto tako, nekad je bolje ostat mučat. roll Ako mi se neda svađat, radije mučim... I puno puta tako pogriješim, jer se tek tada posvađamo... Sve ovisi o karakterima.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet ruj 28, 2007 9:11 am

Stvarno, koliko ljudi, toliko ćudi, čini se :D
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 48
Registration date : 01.11.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet sij 04, 2008 8:04 am

Ima nešto i u mentalitetu, ne samo razlici u spolovima ili ćudi. Moj muž je Dalmatinac i dok nas mali nije totalno iscrpio, pa smo općenito zaboravili razgovarati, on je bio ravnopravan pokretač svih potrebnih razgovora. Ima samo jednu manu - dječju tvrdoglavost. Kada bismo u raspravi došli do točke gdje sam ja u pravu, onda bi se ponašao kao adolescent. Ili bi me isprovocirao ili okrenuo guzicu i prekinuo svaku raspravu... roll
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:59 pm

Primijetila sam da se muški isprepadaju kad čuju dvije slatke riječi: "Moramo razgovarati!" zubo i čini mi se da je ponekad bolje pustiti da se strasti malo slegnu pa u hodu riješiti problem.
Čini mi se i da su muški takvi da se odmah prepadnu kad želimo s njima razgovarati jer odmah pomisle da ih za nešto optužujemo pa se uglavnom brane i zaboravljaju konstruktivno raspraviti o onome o čemu žena zapravo razgovarati
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:21 pm

U PRAVU SI
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet sij 04, 2008 5:23 pm

mada kad ja imam problem volin ga riješit odmah a ne čekati pravo vrijeme ili da se njemu da razgovarati.

imam isti problem u svojoj vezi. ja pričam on šuti ili kaže dvi,tri riči i basta,
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimepet sij 04, 2008 6:23 pm

A ja mislim da se muskarci prepadnu razgovora jer pomisle da se desava nesto uzasno strasno. I odmah panika. Zato su reakcije malo, khm, neprimjerene. Ipak mi muskarci smo jako ozbiljna bica i o zivotu razmisljamo jako ozbiljno pa nas zbog toga i uhvati panika. Mislim, ono, "Dragi, trebali bi o necemu razgovarati"
affraid
Trebali bi posjetiti moju mamu
:x
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 7:10 am

Toliko o "razgovoru" muskaraca i zena 8)

Ovo samo potvrdjuje onu staru teoriju da muskarac moze imati misljenje (misljenje njegove drage lovely ), te da muskarac ima zadnju rijec u kuci (da draga hail )

Eto, ja toliko o ovoj nadasve zanimljivoj temi. hekla
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 3:32 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Toliko o "razgovoru" muskaraca i zena 8)

Ovo samo potvrdjuje onu staru teoriju da muskarac moze imati misljenje (misljenje njegove drage lovely ), te da muskarac ima zadnju rijec u kuci (da draga hail )

Eto, ja toliko o ovoj nadasve zanimljivoj temi. hekla
mislim da bi mi od šutnje ili izbjegavanja razgovora od strane mog dragog još gore bilo da imam papučara pokraj sebe. :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 3:41 pm

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Toliko o "razgovoru" muskaraca i zena 8)

Ovo samo potvrdjuje onu staru teoriju da muskarac moze imati misljenje (misljenje njegove drage lovely ), te da muskarac ima zadnju rijec u kuci (da draga hail )

Eto, ja toliko o ovoj nadasve zanimljivoj temi. hekla
mislim da bi mi od šutnje ili izbjegavanja razgovora od strane mog dragog još gore bilo da imam papučara pokraj sebe. :P
A zar se nisi nikada upitala da nije to mozda najgora muska urota protiv zena. Kad se vi uljuljate u sigurnost svoje premoci, BUMMM, mi muski preuzmemo vlast. baja
Osim toga, bas su mi tople i ugodne papuce lolcina bit ce mi zao odvojiti se od njih jednog dana ....
Necu vam reci kojeg :P
Ni da me moli
Power to the man baja
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 3:45 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Kad se vi uljuljate u sigurnost svoje premoci, BUMMM, mi muski preuzmemo vlast. baja
naravno, galileo, naravno hekla
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 3:46 pm

lilith je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Kad se vi uljuljate u sigurnost svoje premoci, BUMMM, mi muski preuzmemo vlast. baja
naravno, galileo, naravno hekla
lovely jel mi to pletes papuce
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 4:23 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
lovely jel mi to pletes papuce
da, pletem ti dva broja manje s potplatama od staklene vune.
galileo, otišli smo off.
basta više! :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimesub sij 05, 2008 4:50 pm

Kako off, pa bas razgovaramo :P
I bit ce basta kad ja kazem baja
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitimened sij 06, 2008 3:49 am

Razgovor je izuzetno vazan, ali nije ni svaki razgovor koristan... To zavisi od osobe do osobe... s nekim je par reci dovoljno, a moze se pricati danima... a s nekim je i par reci suvise i bolje je zacutati... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Važnost razgovora Empty
PostajNaslov: Re: Važnost razgovora   Važnost razgovora Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Važnost razgovora
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: