Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prestani pušiti i pobijedi

Go down 
+6
meli
Merkurica
Tutankhamon
Alpha
Svjetloisjena
veronika30
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimepet svi 23, 2008 11:34 am

Koliko sam ja cula navodno da bi se tijelo pusaca potpuno ocistilo potrebno je ne pusiti onoliko dugo koliko si pusio...dakle 20 godina pusac - 20 godina bez cigarete da bi bio 'cist'...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimepet svi 23, 2008 10:20 pm

Alpha je napisao/la:
Koliko sam ja cula navodno da bi se tijelo pusaca potpuno ocistilo potrebno je ne pusiti onoliko dugo koliko si pusio...dakle 20 godina pusac - 20 godina bez cigarete da bi bio 'cist'...

Moja teta je mjesecima iskašljavala pušačku sluz, ali na kraju je izdržala i uspjela :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:33 am

Citam ove postove i moram da kazem veoma zanimljivo, pusac sam vec imaju koje dvije godine. U pocetku sam se protivio i nisam mogao zamisliti sam sebe da pusim, ali jedna subota je bila prijelomna i od tada pusim. Imao sam razdoblja prekidanja u trajanju od dva do tri tjedna. Ne znam sta da kazem, cigare na mene imaju zanimljiv ucinak, vrlo cesto me zna kako se kaze puknut tlak i smire me i sve u svemu bude mi dobro, ali nekada mi se toliko zgade da sam sebi smrdim i mrzim se zasto sam zapalio. Evo bas dok pisem ovaj post razmisljam da prestanem jer ne volim bit rob navike, iako to jesam, i zato sto me zanimaju neke stvari zbog kojih bi morao prestati pusiti i zato sto me grlo boli jaaako pa tako da niti nemam zelju da zapalim. Sad ce samo bit kriticni prvi dani nakon sto ozdravim i prva subota. I hope I make it.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:42 am

:)

Vazno je da pokusas...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 7:58 pm

Ma kod mene je najveci problem drustvo. Znate one spike ajd zapali samo jednu sta ce ti bit, ili ako neces sad na kavi kad ces onda. Znam da to ne bi trebalo utjecati na mene, ali uspiju me nagovoriti, a ne znam ni sam kako. Jer razmisljam znam da necu pusiti jos dugo pa zasto da ne zapalim jednu sad. Znam da je to razmisljanje krivo, ali sta mogu kad sam malo malouman,hehe.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitimepon lip 16, 2008 8:23 pm

Et uspijevam nekako, cak vise ne pusim svakim danom, danas cak niti na kavi, samo prije polaganje mature dvije sprasio i to je to za cijeli dan, ide to meni lagano.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prestani pušiti i pobijedi   Prestani pušiti i pobijedi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prestani pušiti i pobijedi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: