Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?

Go down 
+10
Alpha
nino_kvisko
ednet
masha196
stranac
urbanaaa
veronika30
floridana
Aleksandar Veliki
sanja
14 posters
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 4:21 pm

moj je problem masna perut...
koristila sam sve moguće i nemoguće šampone, koji i jesu i nisu imali učinka...
evo H&S- nikakav učinak, isto kao i fructis i pantene...
fitoval mi je nekad pomagao, nekad nije...
jedino mi je dosad vichy baš pomogao...
ali, kod vichyja je problem što je malo skuplji od ostalih...
doduše, ne bi mi ni cijena bila problem da ne smrdi jer kad operete njime kosu, kosa vam ima miris izgoretine... tuzni
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 4:21 pm

imate neku preporuku?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 7:09 pm

Ne znam da li toga ima u BiH, je niti kod mene nije bilo pa smo švercali iz Italije. Ime je Selsun Blu - šampon za perut.



Moj prijatelj je imao problema s peruti. Ali od prije dvije godine od problema ni p. Čovjek se lijepo obrijao po glavi i stvar rješena, a pritom nije imao problema s lošom frizurom. gica
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 7:56 pm

svom sinu sam riješila perut na vrlo jednostavan način. imao je stvarno problema. na tjemenu su mu se skupljale naslage peruti a kosa nenormalno, valjda baš zbog njih, masnila. namazala sam mu glavu tj tjeme sa maslinovim uljem. ostavila tako par sati, dobro isčešljala da mu skinem te naslage i isprala u običnom šamponu. odonda nema problema. i sama sam se začudila kako sam se lako toga riješila i kosa se prestala masniti na neko vrijeme.
[Vrh] Go down
veronika30
PraGlodavac
veronika30


Female
Taurus Cat
Broj postova : 846
Age : 48
Registration date : 01.11.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 8:36 pm

a ja imam seboreično vlasište... Možda bi i ovdje pomoglo maslinovo ulje?
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimeuto tra 22, 2008 9:00 pm

ja isto imam perut...pogotovo na jesen, zimu i proljeće..po ljeti rijeđe. Kosu perem svaki ili svaki drugi dan jer mi se masni zbog peruti. Imam problema od djetinjstva s tim, isto kao i moj stari. Probala sam svakakve šampone al nijedan nije pomogao dugotrajno. Trenutno koristim Keune protiv peruti, nije tolko ni loš. U ljekarni sam uzela par puta Oronazol...malo bude bolje, ali se ne smije dugo koristit.
[Vrh] Go down
stranac
Višestanični organizam
stranac


Male
Libra Dragon
Broj postova : 65
Age : 35
Registration date : 26.11.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimepet tra 25, 2008 3:10 pm

mislim da Oronazol pomaže samo kod suhe peruti. Moja mama ima suhu perut i njoj je on fenomenalan, dok ja imam masnu i meni niš ne valjda.
[Vrh] Go down
masha196
Stanica
masha196


Female
Aries Rat
Broj postova : 11
Age : 28
Registration date : 16.08.2008

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimened kol 17, 2008 1:08 am

mozda bi moglo pomoci da nakon svake upotrebe vichy-ja na kosu kanes cetiri kapi ulja lavande ili ruzmarina, koja ce kosi dati prijatan miris i neutralisati neprijatne mirise. ovo sam procitala u "prirodi i ljepoti" - prirodna kozmetika je, izgleda moj domen. ;)
[Vrh] Go down
ednet
Prašina



Male
Libra Rooster
Broj postova : 1
Age : 42
Registration date : 12.12.2009

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Za Sanju   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimesub pro 12, 2009 9:53 pm

Volio bih ti polizati ta slatka stopala
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimesub pro 12, 2009 11:34 pm

AM i meni se masni kosa,neznam jel to povezano s pubertetom jer mi se i lice masni,ali kosa mi se masni moram je prat svako vece,vise mi je dojadilo,i mrsko mi je.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimepon pro 14, 2009 2:20 pm

Obrij se na nulu kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimepon pro 14, 2009 6:08 pm

haha abolje:lol:
[Vrh] Go down
utisana
Višestanični organizam



Female
Aquarius Broj postova : 38
Age : 1827
Registration date : 23.05.2010

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimesri svi 26, 2010 10:26 pm

Vrlo dobar šampon je Asebon. Još sam ćula i da pomaže pakung od vlastitog urina.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimečet svi 27, 2010 12:48 am

Ketoral,malen u bijeloj bocici,Zakon,probao sve,to uspjelo.Eto pa sretno,a ima i sto je meni "Baka"->rekla,vesni sapun al kvalitetniji,i snjime prat kosu,nebude peruti.To sma probao nije bilo peruti,al me pekle previse oci,osjetljive,tak oda ovaj mali samponcic je boljo pa sretno =)
[Vrh] Go down
rifi
Prašina



Male
Leo Goat
Broj postova : 2
Age : 32
Registration date : 15.09.2012

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimesub ruj 15, 2012 12:28 am

Zdravo,interasuje me ako ima neko da mi odg sta da radim,ovako:utrljao sam u kosu maslinovo ulje ostavio 10h tako,onda sam oprao kosu samponom i sad nemam perut.pa kako da sad nastavim,cime cu prati kosu??sta je naj bolje da uradim?? ako ima neko da mi odg..HVALA
[Vrh] Go down
tztekila
Stanica
tztekila


Male
Pisces Rat
Broj postova : 20
Age : 40
Location : Tuzla,BiH
Registration date : 28.07.2012

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimesub ruj 15, 2012 10:05 am

za perut kak je stari svjet govorio....kabas(sapun za pranje vesa,sa odlicnim mirisom heheh)i samo time prati i nebi bilo lose pre pranja kose na 20 min utrljati orahovo ulje..ja sam se tako rijesio peruti
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitimened ruj 16, 2012 5:42 pm

Samponi garantovano uklanjaju perut.Doduse od onolike hemije ocelavis pa logicno nemas ni peruti vise... zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Empty
PostajNaslov: Re: perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?   perut, kako je se riješiti jednom zauvijek? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
perut, kako je se riješiti jednom zauvijek?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Perut
» zaledite svoje salo zauvijek
» Halucinogene gljive mogu zauvijek promijeniti karakter

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: