Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 svakodnevni make up

Go down 
+9
m@lena
because the night
floridana
malena
None
Aleksandar Veliki
urbanaaa
Merkurica
sanja
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepet lis 17, 2008 1:43 pm

ja sam kupila u međuvremenu maybellinov tekući puder i stvarno sam zadovoljna. ne isušuje kožu a kad ga stavim lice mi je baršunasto. jedino mi je žao šta nemaju nijansu koja mi u potpunosti odgovara.
nisam primjetila da mi je zbog toga lice problematičnije nego li je bilo.
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepet lis 17, 2008 2:24 pm

hvala na dobrodoslici...=)

da eto to je moje iskustvo s puderima...=),a sto se tice sminke,stavim tus,maskaru,malo sjenila..i to je to...ali mog decka uzasno nervira kad stavim puno sminke..nikad mi nece biti jasan..heheh =)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepet lis 17, 2008 5:35 pm

Dobro došla, m@lena :)

Objasni ti dečku na vrijeme da je to tvoje a ne njegovo lice miga
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepet lis 17, 2008 11:09 pm

jos jednom hvala na dobrodoslici..forum mi je bas super..:)


da da..hvala na savjetu:)..shvatit ce valjda jednom...;)
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 3:24 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Dobro došla, m@lena :)

Objasni ti dečku na vrijeme da je to tvoje a ne njegovo lice miga

da, al to je moja djevojka ;)

a znam kako puder uzasno utjece na lice no
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 10:18 pm

m@lena je napisao/la:
hvala na dobrodoslici...=)

da eto to je moje iskustvo s puderima...=),a sto se tice sminke,stavim tus,maskaru,malo sjenila..i to je to...ali mog decka uzasno nervira kad stavim puno sminke..nikad mi nece biti jasan..heheh =)
Imamo još nešto zajedničko... lol!

Dobrodošla. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 10:41 pm

Cico je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Dobro došla, m@lena :)
Objasni ti dečku na vrijeme da je to tvoje a ne njegovo lice miga
da, al to je moja djevojka ;)
a znam kako puder uzasno utjece na lice no
Cuj, uz duzno postovanje, al nije krava pa da je Tvoja zubi

Plus me sve strah od kud i kakvo to znanje imas o puderu...osim ako ne stavlja nesto nekvalitetno i ko zna kakvo (sto sumnjam) onda je puder itekako koristan jer stiti kozu od negativnih vanjskih utjecaja. Danas vecina pudera ima i zastiti faktor. Tako da sto se pudera tice...ako valja i ako se zna stavit to je ides

E, sad...druga je stvar ako se lice navece dobro ne ocisti i sve sto treba...onda puder (kao i bilo kakva necistoca) moze zatvoriti pore i blabla...
Ili ako se preparat nanosi zidarskom zlicom...to isto ne valja... zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 11:03 pm

razlicito moze puder na lice utjecat,al eto od kad mi je decko reko da ga manje koristim,lice mi se puno popravilo.....

a navecer koristim garnier gel za lice..a prije sminke namazem lice nivea kremom...

vidila sam te pudere sa zastitnim faktorom,mislim da cu probat..:)
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 11:05 pm

malena je napisao/la:
m@lena je napisao/la:
hvala na dobrodoslici...=)

da eto to je moje iskustvo s puderima...=),a sto se tice sminke,stavim tus,maskaru,malo sjenila..i to je to...ali mog decka uzasno nervira kad stavim puno sminke..nikad mi nece biti jasan..heheh =)
Imamo još nešto zajedničko... lol!

Dobrodošla. :)

hvala na dobrodoslici,bas mi je drago da imamo nesto zajednicko... cheer
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 11:06 pm

Ja prije stavljanja pudera obavezno se namažem Nivea kremom (i to onom baby :D), a navečer obavezno skidam svu šminku (Niveino mlijeko i tonik) jer me živcira leć u krevet i onda kad idem protrljat oči osjetit rimel recimo... Grozno...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimened lis 19, 2008 11:12 pm

m@lena, a zašto ga slušaš, stvarno?
tek sam sad vidila šta je alpha napisala. oops
ja za svaki dan stavim puder, rimel, rumenilo i ruž, ali kad idem vanka recimo ili na neke večere i sl., ne može me se prepoznati...
Nema veze šta to njega živcira, bitno da si ti zadovoljna...
Puno toga njih živcira šta mi radimo, zamisli da im u svemu udovoljavamo... hekla
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 12:01 am

m@lena je napisao/la:
razlicito moze puder na lice utjecat,al eto od kad mi je decko reko da ga manje koristim,lice mi se puno popravilo.....
a navecer koristim garnier gel za lice..a prije sminke namazem lice nivea kremom...
vidila sam te pudere sa zastitnim faktorom,mislim da cu probat..:)

E, to znaci da nisi dobro izabrala puder. Ne pase svima isto.
Za svaki dan je najbolje lagani puder koji je prakticki nevidljiv na kozi...imas i ove koji su kao tonirane kreme...ma ima svasta...samo trebas pronaci sto ti odgovara :)

I navece obavezno skinut sminku...ja se obavezno jos i umijem jer maskara zna ostati koliko god se cinilo da je dobro skinuta... Takodjer je dobro jos proci nekim tonikom koji ti odgovara i na kraju jos ako koristis kakvu kremu...

Ovo sto Malena kaze...da ju se nekad 'ne moze prepoznati'...to je vecernji make up koji je puno 'tezi' od dnevnog i onda se jos tu namontira i neki puder u kamenu i rumenilo i sto cuda...ali to je samo za ponekad dok puder za svaki dan treba da bude lagan, da ga ni ne osjetis na licu...dobro, tko ima problematicnu kozu obicno koristi gusce pokrivne pudere koji su sami po sebi 'teski'...ali ako nemas tih problema onda nesto lagano za ujednaciti ten i za zastitu koze lica je... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 12:13 am

malena je napisao/la:
m@lena, a zašto ga slušaš, stvarno?
tek sam sad vidila šta je alpha napisala. oops
ja za svaki dan stavim puder, rimel, rumenilo i ruž, ali kad idem vanka recimo ili na neke večere i sl., ne može me se prepoznati...
Nema veze šta to njega živcira, bitno da si ti zadovoljna...
Puno toga njih živcira šta mi radimo, zamisli da im u svemu udovoljavamo... hekla

pa ona jeste zadovoljna nju nitko na nista ne prisiljava naravno, a btw mene to ne zivcira, nego djevojka od 17 god, mislim da joj jos nije potreban puder..., a i jedan od razloga je sto su zene dovoljno lijepe i bez umjetnih mazala, to je moje osobno misljenje... slazem se s malo sminke, al previse je previse...

@Alpha- dobro predavanje o puderima...
so se tice ovoga, ona nije MOJA krava, pa da je moja..., al znam sto trazim od djevojke, a to je prirodno sto je vise moguce..., a ne svaki dan pudera i tih stvari kao da se ide ne znam ni ja gdje... shavcam da zena treba biti sredjena, al ja sam osoba koja voli vidjeti razliku od standardnog (svakodnevnog) izgleda i nesvakidasnjeg extra izgleda... bas zbog toga preferiram umjereno sminke na zeni
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 12:26 am

Cico je napisao/la:


pa ona jeste zadovoljna nju nitko na nista ne prisiljava naravno, a btw mene to ne zivcira, nego djevojka od 17 god, mislim da joj jos nije potreban puder..., a i jedan od razloga je sto su zene dovoljno lijepe i bez umjetnih mazala, to je moje osobno misljenje... slazem se s malo sminke, al previse je previse...

Ipak je važno da se žena dobro osjeća, a dobro se osjeća kad stavi na sebe ono za što misli da joj dobro stoji. Naravno da može u tome pogriješiti, ali te pogreške običnio sama ispravi s vremenom i sve što je više od blage sugestije može se lako doživjeti kao napad na vlastiti integrititet. Imam jedno takvo iskustvo s tekućim puderom s početka braka, moj muž koji inače nikad nije prigovarao zbog takvih stvari izrazio je šutljivo negodovanje mojoj namjeri da kupim jedan tekući hidratantni puder koji je istovremeno bio i blagotvoran za problematičnu kožu kakvu ja imam. Nije se radilo o izgledu nego o novcu jer je to bilo za vrijeme rata kad sam ja imala cca 80€ plaće, a on stotinjak, a taj je puder bio stvarno jako skup. Da sam ga kupila ne bi mi prigovarao, u to sam sigurna. Ali nisam ga kupila i zbog toga sam još uvijek nakon šesnaest godina ljuta i na sebe i na njega kad se toga sjetim. Srećom nismo imali nekih većih bračnih problema, ali da jesmo, ta priča bi mogla dobiti vrlo neugodan rasplet. I ovako nije vrijedna da se zbog nje ljutim, ali iskreno, durim se i sad u sebi kad se toga sjetim. Odonda u takvim situacijama postupim prirodnije - ili nabavim ono što želim ako mi je dovoljno stalo, ili odmah raščistim sama sa sobom i odustanem, ali zbog sebe, ne zbog drugih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 12:29 am

@Cico...u biti mi se slazemo po tom pitanju pudera...jer teska sminka je za odredjene prigode, a i onda je treba dozirati.
Isto tako slazem se da curi od 17 godina ne treba puder pogotovo ne neki teski...ali ja ne mogu znati da li su vase godine stvarne pa pisem vise opcenito nego da se sad to bas iskljucivo na m@lenu odnosi miga
E sad...s koliko godina poceti koristit puder uopce...ovisi...ja sam pocela negdje s 18 kad sam otisla na studij u ZG pa mi se uslijed promjene klime koza totalno 'izneredila'...a onda sam naucila i kako puder stiti kozu i od smoga i svega necega...

Jos nesto u vezi pudera...moj dnevni puder je jako lagane, gotovo vodenaste teksture...on nema neku pokrivnost i prakticki sluzi cisto za lagano ujednacavanje tena i zastitu koze...ako imam neku 'situaciju' koju treba 'zacementat' onda tu treba nesto drugo korist :)

EDIT: Slazem se i s ovim da se tezi prirodnom izgledu...totalno mi se ne svidja ideja da upoznas curu i ono ona komad a kad dojde doma skine trepavice, sise, nokte, lice...sve zivo... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 3:12 pm

Alpha je napisao/la:
@Cico...u biti mi se slazemo po tom pitanju pudera...jer teska sminka je za odredjene prigode, a i onda je treba dozirati.
Isto tako slazem se da curi od 17 godina ne treba puder pogotovo ne neki teski...ali ja ne mogu znati da li su vase godine stvarne pa pisem vise opcenito nego da se sad to bas iskljucivo na m@lenu odnosi miga
E sad...s koliko godina poceti koristit puder uopce...ovisi...ja sam pocela negdje s 18 kad sam otisla na studij u ZG pa mi se uslijed promjene klime koza totalno 'izneredila'...a onda sam naucila i kako puder stiti kozu i od smoga i svega necega...

Jos nesto u vezi pudera...moj dnevni puder je jako lagane, gotovo vodenaste teksture...on nema neku pokrivnost i prakticki sluzi cisto za lagano ujednacavanje tena i zastitu koze...ako imam neku 'situaciju' koju treba 'zacementat' onda tu treba nesto drugo korist :)

EDIT: Slazem se i s ovim da se tezi prirodnom izgledu...totalno mi se ne svidja ideja da upoznas curu i ono ona komad a kad dojde doma skine trepavice, sise, nokte, lice...sve zivo... :P


ja mislim da moj decko nije mislio nista lose,super je to kad smo prirodne i kad nas takve neka osoba voli... :D ...nego kad smo cjele umjetne...

njegov savjet mi je pomogao puno,lice mi nije vise toliko problematicno..
tako nemoj te se ljutit na njega.. :bounce: 8) 5
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 3:15 pm

A di se ja to ljutim na njega? suspect

_________________
Respect
[Vrh] Go down
m@lena
Višestanični organizam
m@lena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 88
Age : 32
Registration date : 13.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 3:43 pm

Alpha je napisao/la:
A di se ja to ljutim na njega? suspect

nisam misla ti,nego opcenito da se ne ljutimo..jer nam nije nista lose htjeo reci.... :cheers:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 3:58 pm

OK...da preformuliram...A di se to netko ljuti na njega? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 3:59 pm

opet ga nabijaš na kush
pardon, navlačiš..
cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 4:02 pm

floridana je napisao/la:
opet ga nabijaš na kush
pardon, navlačiš..
cerek
Aha cerekcerek cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 4:54 pm

m@lena je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
A di se ja to ljutim na njega? suspect

nisam misla ti,nego opcenito da se ne ljutimo..jer nam nije nista lose htjeo reci.... :cheers:

da nitko se ljuti na mene naravno, samo je rijec o klasicnoj raspravi...

naravno Alpha je expert za to :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 5:00 pm

A kako ti znas da je Alpha expert? :P zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 5:13 pm

Alpha je napisao/la:
A kako ti znas da je Alpha expert? :P zubi

Ti si maca, mala maca :P

svakodnevni make up - Page 2 Cat%20funny
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitimepon lis 20, 2008 5:14 pm

Eclypso je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
A kako ti znas da je Alpha expert? :P zubi
Ti si maca, mala maca :P

svakodnevni make up - Page 2 Cat%20funny

Ti si puko cerek

Lijepo da si navratio Omegice hug hug hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





svakodnevni make up - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: svakodnevni make up   svakodnevni make up - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
svakodnevni make up
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SVAKODNEVNI HEROJI
» MAKE UP
» make it or brake it

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: